|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prilagodba na vrtic
2.9.2011 11:15:03   
beba24
Cure, kad čitam vaša iskustva sve djeluje tako lijepo i lagano. Mi se isto spremamo na prilagodbu. Imamo još mjesec dana do početka a ja se osjećam kao da će mi ju oduzet. user posted image  

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prilagodba na vrtic
2.9.2011 11:29:27   
anaxx
baš pričam s kolegicom na poslu,
njeni klinci su sada već u školi, ali kaže da je i ona plakala kad ih je prve dane ostavljala u vrtiću, kaže kako su joj klinci lili krokodilske suze i dozivali mamuuuu (nju) i da joj je to bilo strašno, da je bila spremna pustiti posao i sve i ostati doma dok joj tete nisu rekle da ako ne vjeruje da je za sekundu sve ok i da se lijepo igraju i zabavljaju i da je to scena za mamu neka se ona pravi da je otišla i neka na druga vrata dođe provjeriti situaciju... i da nije mogla vjerovati... klinci su isti tren bili najveći hahari, skakali i igrali se kao da nisu ni suzu pustili sekundu prije...
i sve tete to kažu i u 99% slučajeva to je tako... samo hrabro mame, vama (nama) je teže nego njima user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prilagodba na vrtic
2.9.2011 13:08:55   
BUMBI
Cuba user posted image user posted image user posted image za R što je dodbro prihvatio,a naravno i za drugu djećicuuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prilagodba na vrtic
2.9.2011 13:14:48   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Cuba user posted image user posted image user posted image za R što je dodbro prihvatio,a naravno i za drugu djećicuuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo za svu djecicu

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prilagodba na vrtic
6.9.2011 13:50:56   
tyna
ovaj tjedan nam baš i nije uspješanuser posted image jučer i danas je većinu vremena proveo u suzamauser posted image ostao je do ručka, cca 4h....jedva čekam da prođe ta faza!!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prilagodba na vrtic
6.9.2011 13:54:58   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prilagodba na vrtic
6.9.2011 14:42:36   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prilagodba na vrtic
6.9.2011 21:45:15   
stars777
Ja sam vodila svoju stariju kćer,isto smo imali tako prilagodbe i ona je bila oduševljena vrtićem.Dok su drugi plakali ona je nama govorila da nek mi  idemo kući koliko joj je bilo lijepo,tak da su meni navirale suze na oči a ne njoj.Sva se djeca prilagode na vrtić neka prije a neka kasnije.Nadam se da če mi i Lana tako prhvatiti vrtić.

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prilagodba na vrtic
24.9.2011 9:21:22   
pincirotvajler
mi u utorak počeli,ja išla s njim na sat vremena bilo sve ok
nakraju dolazi mali kolega i plače za mamom,pa sam se ja drečala a ne d user posted image a d me gledao kaj mi je sad user posted image
pa smo se odlučili da ga mm dalje vodi,i super im je..jučer je bio sam preko sat vremena,malo negoduje kad izlazi iz stana(za mnom) ali tamo sve ok
trenutno ih je 8,ostali su ili bolesni ili su tek na redu za privikavanje..i svi su šmrkavi tak da je danas evo i d procurio nos


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prilagodba na vrtic
24.9.2011 12:59:23   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bit će sve ok,nemoj se brinuti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prilagodba na vrtic
28.9.2011 12:30:53   
pincirotvajler
d protestira i ljuti se na tete i na cijeli svijet kad ga ostavimo,danas im je čak i povračao kak se siliouser posted image
skoro im je user posted image van iz vrtića jer nisu znale da može otvorit sva vrata-otvorio je troja i još su ulazna ostala,kad je teta došla po njega
smirio se kad su ih izveli u dvorište,čak je i jeo malo za ručak user posted image
došli smo po njega u pol12 i bio je ozbiljan,morali smo ga nosit do doma,samo šuti user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prilagodba na vrtic
28.9.2011 12:41:25   
mariola
ajoj pinči user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prilagodba na vrtic
28.9.2011 12:47:38   
anaxx
pinci, ne smiješ ti nikako pokazati da ti je teško (ma koliko to teško bilo, vjeruj mi znam jer sam ih dvojicu od 13 mjeseci vodila) nego pokušati taj odlazak u vrtić napraviti kao nešto super...
ja još i sada, iako ni jedan više ne plače i ne protestira, kad se spremamo doma pričam i pjevam i smijem se uz riječi:
"Idemo u vrtić, dječici i tetama, jupiiiii, tamo ćemo se igrati i papati i biti će nam super, jupiiii, jupiii..."

možda zvuči sad ovako bedasto, ali pomaže jer i oni počnu pljeskati i pjevati i veseli izlazimo iz kuće i odlazimo u vrtić (prvenstveno mislim na T koji ima za par dana 1 god. i pol, krenuo je s 13 mj. pa smo 8. mjesec bili doma, pa je sad opet krenuo s 1.9. i nakon par dana suza sad je već dugo super)
mislim da je jako bitno da on vidi da i ti misliš da je vrtić nešto super i pozitivno...

držite se, svi uspiju... pjevajte, plješčite i veselite se, i poskakujte i plešite ako treba ...user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prilagodba na vrtic
28.9.2011 12:49:53   
pincirotvajler
user posted image user posted image trudimo se

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prilagodba na vrtic
28.9.2011 12:50:32   
mariola
Slažem se, tako sam i ja s T postupala. i dan danas iako voli ićiu vrtić ali mu se nekad ujutro ne da dignuti ja kažem da ga Borna čeka (njegov najbolji prijatelj) i to kažem s takvim oduševljenjem da on skoči isti sekund i ne može dočekati da uđemo u vrtić.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prilagodba na vrtic
3.10.2011 13:53:16   
pincirotvajler
evo ga,privikli se mi,nema plača ni ljutnje,normalno ostaje,jede i sve user posted image
danas nam je bio 11i dan i savršen je bio..od četvrtka ostaje i spavati,mislimo da stim nebu problema jer rano ustaje

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prilagodba na vrtic
3.10.2011 13:57:33   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image  baš mi je dragouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prilagodba na vrtic
4.10.2011 21:00:37   
beba24
Krenuli i mi i počelo je user posted image .
Nadam se da neće dugo trajat.
Svjesna sam da je to apsolutno normalna reakcija al teško je to slušat.

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prilagodba na vrtic
4.10.2011 21:03:35   
BUMBI
Pinci superuser posted image user posted image user posted image
Beba24 bit će sve ok


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prilagodba na vrtic
10.11.2011 23:03:00   
Bebač i ja
moj Ljepotan bi trebao od 1.9.krenut u jaslice dakle tad sa 14 mjeseci...
zanima me kad se kreće na prilagodbu i koliko traje?
jel to 8 ili 9 mjesec=
važno mi zbog godišnjeg odmora da tad uzmem.
i šta uopče rade u jaslicama?
ja sam išla u jaslice već sa 6 mjeseci ali se ne sjećam kak je bilouser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prilagodba na vrtic
11.11.2011 7:46:08   
pincirotvajler
to ti je rujan
ali neznaš kak ćete točno vi krenuti jer se na roditeljskom prije početka dogovorite kad će koje dijete krenuti,svakih par dana jedno novo dijete kreće

ništ posebno ne rade prvih mjeseci jer je prilagođavanje,tete ih zabavljaju ili se sami igraju,jedu par puta,spavaju i to je to
mi krećemo u pon nakon dva tjedna,opet ispočetka prilagođavanje user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prilagodba na vrtic
11.11.2011 22:11:03   
Bebač i ja
još uvijek ne kužim ovaj dio s prilagođavanjem...
jel to samo u rujnu pa svaki dan?
ili to može otići i u listopad?
zbilja ne znam kako ću riješiti s godišnjim odmorom da pokrijem to razdoblje...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prilagodba na vrtic
11.11.2011 22:18:56   
pincirotvajler
kod nas još traje prilagođavanje user posted image
a neznam kolko je njima službeno user posted image
oni kažu da si uzmeš dva tjedna,i onda si prvih dana s njim nutra nakratko,pa ga par dana ostavljaš na kratko,pa drugi tjedan ostane spavati,,i tak odradite ta dva tjedna..
onda ostaje cijeli dan,,naravno ak se ne razboli,,a razboli se user posted image ,pa onda je tjedan dana doma,pa ispočetka privikavanje user posted image al hb netraje dugo,par dana cmizdri i to je to,,
ma budeš vidla sve user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prilagodba na vrtic
22.11.2011 21:40:09   
beba24
Mi se svaki drugi ponedjeljak iznova prilagođavamo!user posted image
Al moram se pohvalit da nam ide!
Ne plače puno-samo kad dođe da pokaže da joj nije drago. I onda smo par dana u vrtiću pa par tjedana na bolovanju i tako u krug. Al sreća imamo bake da uskoće kad zatreba. Sve u svemu-ja bi rađe u vrtić na igranje nego na posao pa mi ne pada teško kad razmišljam o tome-znam da joj je bolje nego meni.user posted image
Ma to su mali glumci, al mislim da im je lijepo tamo...

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prilagodba na vrtic
22.11.2011 21:45:52   
pepeljuga
Mi se svake godine ponovo prilagođavamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!