|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
15.11.2011 22:22:44   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

tužim se na sve i svasta,tako sam zivčana da bi ujedala i koliko sam ljuta i vec mi je svega dosta rekla sam -da se bar ne probudim ujutro!!! djete mi je nemoguce,nije spavala danas sto pogorsava cjelu situaciju,sto god joj kazem da ne radi ona se ogluši na mene,pala je danas sto puta i opet izudarala glavu jer nece da slusa ,sad ima i masnicu ispod oka... mm vac par dana svako jutro ide na pecanje,nema ga pola dana i kad dodje kuci sve zivo razbaca,nece prstom da mrdne...ovi kučići seru i pisalju gdje stignu pa po cjeli dan idem za njima sa džogerom po kuci,kao vrhunac ovog dana stavim maju spavati i ona zaspi ali je toliko kasljala da sam ju morala probuditi i dati sirup protiv kaslja i naravno vise nije htjela da zaspi,uz to su se i kučići uzjebali samo cvile (valjda bi se mazili),mm ode u sobu da ponovo uspava maju ona naravno nece,ja se konacno spremim na spavanje,mm ustaje iz kreveta da ide u wc i naravno ugazi u kerece govno jer se neka od kujica posrala na tepih pored kreveta,magarac umjesto da stane nogom dole,on ju sa tim govnetom digne na krevet i svu mi posteljinu umulja........uuuhhhhhhhh para kroz uši (maja naravno nije jos zaspala) ...presvukla posteljinu,njih dvoje legli ,a ja koliko sam zivcana vise mi se ni ne spava......... a jesam se raspisala al sta cu kad sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dodje mi da user posted image user posted image user posted image ričem iz sveg glasa...


user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
15.11.2011 22:40:36   
mala99
To kad te krene, ona te krene do kraja.... Drž se jutro će biti bolje.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 7:46:41   
pincirotvajler
uh pčeliceee user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 7:50:30   
ZVRK
pčelice nadam se da si se malo''ispuhala''do jutra te da si se naspavala.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 8:01:09   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam jutros mnooogo ljuta...
muz ustaje i trazi trenerku debelu da radi u njoj i nemoze je naci jer je izgubio...
a ja mu stavila drugu nike trenerku za pranje vesa i on nabraja zasto sam to uradila...
covjece zivac mi dize oblaci svoje markirane farmerice i hoce covjek raditi u njima i uprljati se...
ama bas nista nezna cuvati gubi svoju nike trenerku,drugu nike trenerku prlja i oblaci svoje skupe farmerice koje ce za par dana biti u kanti za smece...i opet tako isponova...
Boze dragi zar odrastao covjek moze gubiti odjecu?
i ja mu trebam biti mama...i odgajati ti ga,kupiti za njim...


da napomenem ne hvalim se sa nikeom i slicno jednostavno mi se zivac digao da covjek nemoze raditi u obicnoj odjeci izgubi sve i unisti i na kraju uzima i svoju dnevnu odjecu pa isprlja...

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 16.11.2011 8:06:39 >

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 8:06:35   
Tanjica Tanja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 8:22:01   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 8:25:56   
tiny
uh,imam i ja takvog u kuci,samo sto ja vise ne reagiram.
da se ja malo potuzim (ne mogu naci onu temu svekrive)
svako,ali svako jutro,ako mm ostane sa mnom popit kavu,ona azdaja ga zove na mob.da di je on,hoce li dolaziti,pa ona ga ceka s kavom...a on svaki dan ide tamo i ZNA ona dobro da ce doci,ali ne moze ona podnijeti da on pije kavu sa mnom ujutro.i tako prije 20-tak dana,meni dopiz...i ja se lipo ustajala u 6 i pravila kavu,jer moj dragi muz uvijek zuri na selo da draga majka ne bi popila kavu sama.i tako mi jedno jutro pijemo kavu,kad sedam sati,zove ona,"di si sine,ja te cekam",meni munje iz ociju sjevaju,a on da sad ne bi povrjedio ni nju ni mene,"pa evo pijem kavu u kuci,ali eto mene za 15 min.nemoj ti jos pit kavu"i tako i drugo jutro,i trece...
prekjucer ja kod nje,a ona pocela maltene plakati ko malo dite,jer zna da je ja nikad necu pitati kako je,i sad joj je to metoda,i tako zali se ona da je bole noge,da bi vristala,i ne znam ni ja sta jos,i ja se lipo pokupim u auto i u apoteku,kupim ja ibuprofen 400 mg,i kazem da ce ga popit ako je boli,jer bi te tablete i konja uspavale(naravno,to sam ja malo nadodala,jer znam da ona samo glumi i kupuje sinovu paznju s tim).i tako jutros 7 sati,zvoni mob,tko je?,mamica,naravno ( a di si sine,ja te cekam,oces li dolazit?  eto me za pola sata mama.
eto,ja popiz... i na nju i na njega,jer vise je on kriv,sto je nju stavio na listu prioriteta,ipak nije normalno da jednog odraslog,da ne kazem,ostarjelog covjeka od 40 g.mama svako jutro zove da dode.
sta hocu da kazem, prije bi me to izbacilo iz takta skroz,sad samo popiz...ali ne dam da me to optereti,jer imam ja i bitnijih osoba i stvari od njih dvoje.


_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 8:53:19   
marinazg
user posted image  tiny ja ti se divim!!!
Da se meni tako muz ponasa ja bi poludila, ok moramo drzati do svojih bliznjih ali po mome ovo kaj on radi je pretjerivanje i  imam osjecaj da tako zanemaruje tebe (ako sam u krivu ispravi me). Ja bi mu to otvoreno rekla da mi smeta i pokusala rijesit taj problem jer muski ne shvacaju neke stvari dok im doslovno prstom ne pokazes.
user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 9:09:33   
tiny
ajme,i ja se sama sebi divim,ali necu da se zamaram vise,ipak je njemu 40 g. i sam bi vec trebao znati sta je normalno,a sta nije.i ja sam sebi postavila prioritete u zivotu u koje ne spadaju on i njegova azdaja od matere,ne znam zasto,ali to me vise uopce ne tangira.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 9:29:58   
marinazg
"azdaja od matere" user posted image
user posted image ako te to ne dira onda supeeer, ja bi pukla ko kokica user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 9:34:28   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 9:38:37   
mala pcelica
cure user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 9:58:11   
mala99
A šta reć..., ti muški ko da se ne mogu odljepiti od matere, a one im ni nedaju!

Meni se to ne bi sviđalo, mislim da bi on trebao prekinuti tu priču i postaviti si prioritete u životu!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 12:10:09   
danery
ja se žalim sama na sebe zbog kratkog fitilja i manjka živaca,i na moje dijete koje me od jutra zjbva na sve mile načine user posted image user posted image
niš neće,niš joj se ne da,ruši se pospana od 11 sati i još nije zaspala,neće jesti,sve baca.....a meni ide para iz ušijuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image
raketu,raketu i lasirnu rampu mi dajteeeeeeeee,samo da jedna od nas stane u nju....neću ju daleko lansirat,samo do mjeseca,obećavam user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 13:14:55   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: tiny

uh,imam i ja takvog u kuci,samo sto ja vise ne reagiram.
da se ja malo potuzim (ne mogu naci onu temu svekrive)
svako,ali svako jutro,ako mm ostane sa mnom popit kavu,ona azdaja ga zove na mob.da di je on,hoce li dolaziti,pa ona ga ceka s kavom...a on svaki dan ide tamo i ZNA ona dobro da ce doci,ali ne moze ona podnijeti da on pije kavu sa mnom ujutro.i tako prije 20-tak dana,meni dopiz...i ja se lipo ustajala u 6 i pravila kavu,jer moj dragi muz uvijek zuri na selo da draga majka ne bi popila kavu sama.i tako mi jedno jutro pijemo kavu,kad sedam sati,zove ona,"di si sine,ja te cekam",meni munje iz ociju sjevaju,a on da sad ne bi povrjedio ni nju ni mene,"pa evo pijem kavu u kuci,ali eto mene za 15 min.nemoj ti jos pit kavu"i tako i drugo jutro,i trece...
prekjucer ja kod nje,a ona pocela maltene plakati ko malo dite,jer zna da je ja nikad necu pitati kako je,i sad joj je to metoda,i tako zali se ona da je bole noge,da bi vristala,i ne znam ni ja sta jos,i ja se lipo pokupim u auto i u apoteku,kupim ja ibuprofen 400 mg,i kazem da ce ga popit ako je boli,jer bi te tablete i konja uspavale(naravno,to sam ja malo nadodala,jer znam da ona samo glumi i kupuje sinovu paznju s tim).i tako jutros 7 sati,zvoni mob,tko je?,mamica,naravno ( a di si sine,ja te cekam,oces li dolazit?  eto me za pola sata mama.
eto,ja popiz... i na nju i na njega,jer vise je on kriv,sto je nju stavio na listu prioriteta,ipak nije normalno da jednog odraslog,da ne kazem,ostarjelog covjeka od 40 g.mama svako jutro zove da dode.
sta hocu da kazem, prije bi me to izbacilo iz takta skroz,sad samo popiz...ali ne dam da me to optereti,jer imam ja i bitnijih osoba i stvari od njih dvoje.



e neka si bas i ti iskoristila svoju mudrost...pravi ti njemu kafu pa ce on trckarati okolo dok se ne umori i jednom ne staneuser posted image
ti muskarci su cudo jedno...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 13:48:30   
sina
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

tužim se na sve i svasta,tako sam zivčana da bi ujedala i koliko sam ljuta i vec mi je svega dosta rekla sam -da se bar ne probudim ujutro!!! djete mi je nemoguce,nije spavala danas sto pogorsava cjelu situaciju,sto god joj kazem da ne radi ona se ogluši na mene,pala je danas sto puta i opet izudarala glavu jer nece da slusa ,sad ima i masnicu ispod oka... mm vac par dana svako jutro ide na pecanje,nema ga pola dana i kad dodje kuci sve zivo razbaca,nece prstom da mrdne...ovi kučići seru i pisalju gdje stignu pa po cjeli dan idem za njima sa džogerom po kuci,kao vrhunac ovog dana stavim maju spavati i ona zaspi ali je toliko kasljala da sam ju morala probuditi i dati sirup protiv kaslja i naravno vise nije htjela da zaspi,uz to su se i kučići uzjebali samo cvile (valjda bi se mazili),mm ode u sobu da ponovo uspava maju ona naravno nece,ja se konacno spremim na spavanje,mm ustaje iz kreveta da ide u wc i naravno ugazi u kerece govno jer se neka od kujica posrala na tepih pored kreveta,magarac umjesto da stane nogom dole,on ju sa tim govnetom digne na krevet i svu mi posteljinu umulja........uuuhhhhhhhh para kroz uši (maja naravno nije jos zaspala) ...presvukla posteljinu,njih dvoje legli ,a ja koliko sam zivcana vise mi se ni ne spava......... a jesam se raspisala al sta cu kad sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dodje mi da user posted image user posted image user posted image ričem iz sveg glasa...


sve mogu shvatiti ali toliko zahebancije i govana po kući zbog cucka-sorry,sama si si kriva. kod mene bi odavno izletjeli van,ustvari nebi ni bili u kući. sorry,samo sam rekla što mislim.


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.11.2011 14:57:37   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

tužim se na sve i svasta,tako sam zivčana da bi ujedala i koliko sam ljuta i vec mi je svega dosta rekla sam -da se bar ne probudim ujutro!!! djete mi je nemoguce,nije spavala danas sto pogorsava cjelu situaciju,sto god joj kazem da ne radi ona se ogluši na mene,pala je danas sto puta i opet izudarala glavu jer nece da slusa ,sad ima i masnicu ispod oka... mm vac par dana svako jutro ide na pecanje,nema ga pola dana i kad dodje kuci sve zivo razbaca,nece prstom da mrdne...ovi kučići seru i pisalju gdje stignu pa po cjeli dan idem za njima sa džogerom po kuci,kao vrhunac ovog dana stavim maju spavati i ona zaspi ali je toliko kasljala da sam ju morala probuditi i dati sirup protiv kaslja i naravno vise nije htjela da zaspi,uz to su se i kučići uzjebali samo cvile (valjda bi se mazili),mm ode u sobu da ponovo uspava maju ona naravno nece,ja se konacno spremim na spavanje,mm ustaje iz kreveta da ide u wc i naravno ugazi u kerece govno jer se neka od kujica posrala na tepih pored kreveta,magarac umjesto da stane nogom dole,on ju sa tim govnetom digne na krevet i svu mi posteljinu umulja........uuuhhhhhhhh para kroz uši (maja naravno nije jos zaspala) ...presvukla posteljinu,njih dvoje legli ,a ja koliko sam zivcana vise mi se ni ne spava......... a jesam se raspisala al sta cu kad sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dodje mi da user posted image user posted image user posted image ričem iz sveg glasa...


sve mogu shvatiti ali toliko zahebancije i govana po kući zbog cucka-sorry,sama si si kriva. kod mene bi odavno izletjeli van,ustvari nebi ni bili u kući. sorry,samo sam rekla što mislim.


ma ok sina znam da sam sama kriva user posted image zao mi ih je terat van po ovoj hladnoći,a i uzela sam ih bas za kuću medjutim malo teze ide dresura da kakaju i piške na odredjeneo mjesto za to user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.11.2011 23:15:23   
maryann01
tužim se na svoju sveki izludila me danas. mrzim kad se u sve miješa ko margarin.npr danas kuham za ručak grah s kobasicama i ona mi dok sam Andreju radila kašicu ulije pola litre pasiranog paradajza i to je onda naravno bilo prekiselo,toliko sam bila jadna da se nisam imala volje ni svađati ni završiti ručak.user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.11.2011 7:40:52   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.11.2011 8:32:11   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: maryann01

tužim se na svoju sveki izludila me danas.

trebala si graknuti kao user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
19.11.2011 12:51:40   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: maryann01

tužim se na svoju sveki izludila me danas.

trebala si graknuti kao user posted image user posted image user posted image

user posted image



_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
20.11.2011 8:35:52   
tiny
moram ovo podijeliti s vama.jucer kod mojih svinjokolja,i mm i ja smo isli pomoci.i onda sam ja otisla do sveki po rakiju,i dosla ja,lijevam rakiju u bocu,i pogledam je onako usput, i tocno sam vidila da joj mrznja izbija iz ociju,faca joj neprepoznatljiva.a kad je mm tu,onda je to zena andeoskog lica koja svima zeli sve najbolje i sviju voli.bas sam se zamislila jucer,ta zena je ocito jako opasna za mene i najbolje bi bilo da nadem nacin da je maknem iz svog zivota,ali to mogu samo ako ostavim njenog sina( a i to jedna od opcija).i bas jucer razmisljam kako od kad je ona,nazalost,dio mog zivota,meni osobno su se dogodile jako ruzne i teske situacijeuser posted image .ne znam,jos ne mogu normalno razmisljati,a mozda sam i samo paranoicna,samo znam da se u njenoj kuci uvijek osjecam jako ruzno,i nikad se u njenom drustvu nisam osjecala ugodno,tocno osjecam neku odbojnost.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
20.11.2011 8:42:25   
pincirotvajler
točno to sve osjećala ja 5g,ali se onda vrag pretvorio u anđela i neznaš kaj je gore : ovo sad jer neznaš jel iskreno ili ono kaj je bilo grozno al bar sam znala na čemu sam

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
20.11.2011 8:49:23   
tiny
ali ona je andeo kad ima jos netko s nama,ali bas jucer,ja i ona same i ja mislim da me mogla pogledom ubiti,da bi me i ubila.ne znam kako da vam to opisem,ja sama sam zbunjena samo znam da mi ta zena ne zeli nista dobro u zivotu.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

ljepse je:
pisonjica

:)

Adrijana (62%)

Teodora (38%)


Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!