|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:02:18   
seraphyme
ajde star smiri se, moja se baka selila 18 puta prije neg je imala svoje i preživjela.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:15:51   
Sunshine28
zao mi je user posted image
znam da ti je tesko, ali nema ti druge nego u potragu, barem ti je dao pristojan rok da se iselis...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:20:44   
mala pcelica
vjeruj mi ja sam se selila više od tvoje bake,na žalost,od svoje 12 -te god samo se slimo i selimo i selimo i više mi je toga dosta,jednostavno više nemam snage ko mi vjerovao ili ne...znala sam da ce do toga doći ,ali nisam mislila da ce bas u zimu ....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:25:01   
seraphyme
pčelac, još nije zima. nemoj gubiti vrijeme već traži.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:46:02   
Kontesa Nera
Pčelice, ne daj seuser posted image user posted image user posted image Moja mama se pod "stare" dane seljakala 3 puta ove godine i svaki put je očajna, grozno je to kad ostaneš bez svega svoga i ovisiš o tuđim stanovima i kućama..Svaki put je očajna i jadna ali uvijek se nešto pronađe, samo trebaš malo hrabrosti i pozitive, svaka promjena donosi sa sobom i nešto dobrouser posted image Držim fige da ubrzo nađeš neštouser posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 18:59:09   
Kontesa Nera
Vidim da se tu borite sa svim i svačimuser posted image Evo da se i ja pojadam malo.. MM i ja živimo godinu dana u našem stanu koji je sav opremljen novim stvarima, a tako i kuhinjom..S obzirom da sam ovisnik o kokicama i često ih pravim (ako umrem-znat ćete od čegauser posted image ) tako sam ih pravila i prekjučer s tim da sam sjeb... i posudu i staklokeramičku ploču!!!! Dno posude je mjestimice popucalo i tako mi izgrebalo ploču i to dosta, sve se bijeli koliko je istrugano, ništa ne pomaže!!!user posted image Naravno da nitko nije rekao da DELIMANO keramičko posuđe nije namijenjeno za kuhanje na tim pločama tako da ne mogu ništa napraviti, ko me šiša!user posted image user posted image Preostaje mi zvati gorenje servis da mi daju neki savjet šta da radim, jer sam uvjerena da mi garancija ne pokriva takva sranja. Očajna sam, izgleda odvratno, a kuhinju imam par mjeseci, puca mi srce kad ju vidimuser posted image user posted image

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 20:45:45   
BUMBI
Cure user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:25:30   
danery
ajoj pčelice,grozno user posted image user posted image
iss,kontesa,moram se smijat....ti si mog soja,ja sam uspjela zapalit tefalovu tavu,onda znaš kako meni zna bit veselo u kuhinji....dobro da kuća još ima krov user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:31:45   
maryann01
draga kontesa,za staklokeramičku ploču moraš imati suđe sa ravnim dnom tj ono koje je namjenjeno indukcijskoj ploči,postoji ti sredstvo za čišćenje tih ploča koje služi kao polir pasta pa možda možeš nešto spasiti,ne znam kak se točno zove,mislim da je od electroluxa pogledat ću sutra na poslu pa ti javim.garancija ne pokriva "namjerna"oštećenja.

< Poruku je uredio maryann01 -- 29.8.2012 22:33:36 >


_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:32:37   
Kontesa Nera
auuu danery, za nas treba posebno posuđe, ovo današnje je preslabouser posted image a fino sam ja to sredila, još kad mi je zapinjalo kod "mrdanja", fino sam ja to stisnula da ne bi nedajbože kokice zagorjele, jel..user posted image ma užas...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:35:46   
danery
user posted image user posted image ,baš....za nas taman veš lonac i kotao za čvarke,i ona velika kuhača za miješanje user posted image user posted image user posted image al sve si mislim da bi mi i to izlizale i progorile user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:43:32   
Kontesa Nera
maryann, hvala na savjetu, sve znam, sve moje suđe ima ravno dno, zato sam i uzela delimano ali nažalost nigdje nisu rekli da se s njim ne može koristiti na ploči, grrrrrr! A baš sam ju mazila i pazila, imam i to posebno sredstvo za čišćenje i još neku tekućinu za sjaj, sve je bilo ok dok se ta jedna posuda nije iskidala i sredila sve. Pokušala sam spasiti i napravila sam pastu od sode bikarbone i vode, malo je popravilo, ali velik dio je zagreban duboko i tu nema pomoći, osim ako ne postoji neki crni premaz da to zakamufliramuser posted image user posted image user posted image user posted image Ako imaš neku ideju, slobodno javiuser posted image

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:45:35   
Kontesa Nera
ahahhaah, danery, slažem se! Šta je jedan veš lonac, ih..user posted image user posted image

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:46:13   
mala pcelica
kontesa nera ima ona olovka sto reklamiraju na tv-u za ogrebotine na autu ,mozda moze pomoci da zakumfliraš bar malo....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:56:17   
Kontesa Nera
pčelice, znaš da sam i to pomislila!user posted image Samo što je na autu lak i sumnjam da to baš šljaka, a ova ploča je ipak posebna i osjetljiva, ne smije se čak ni sa svačim prati jer se taj zaštitni premaz može oštetiti (neću reći čikama iz servisa da sam ribala cifom, dax-om i onom pjenom za pećnicuuser posted image ), Jako je gadno, ne biste vjerovale!! Stavila bih sliku ali ne znamuser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:57:57   
Kontesa Nera
i nisam sigurna šta bi se dogodilo kad bi se to ugrijalouser posted image

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 22:59:45   
danery
hahahhahhahhaaaaaaa user posted image user posted image kontesa,kako šta.....tionuuniinuuuuuuu,alooooo,vatrogasciii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:02:11   
Kontesa Nera
samo se ti smij zlobnice, morat ćeš mi pokazati tu svoju tavuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:03:59   
danery
iss,ofkors....e da,nisam navela i jednu gusanu koju sam uspjela ulubiti-pala mi onak zagrijana i kad je bubnula na pločice,savila se i demolirala user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:05:57   
mala pcelica
ajme danery tebi bi se više isplatilo da naručuješ ručak i večeru,više štete napraviš u kuhinji kad kuvas user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:07:14   
Kontesa Nera
hahaha, ide to tebiuser posted image user posted image sad će ispast da smo mi Slavonke smotaneuser posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:08:35   
danery
heheheh,pčelice,znaš onu staru TI BI I KLIKER POKIDALA user posted image user posted image
sve razmišljam da i to bubnem u potpis user posted image user posted image
nera,bolje da smo smotane nego da ne kuhamo....ovak dok prtljamo,ipak nešto i nabodemo....ipak su slavonke navodno "jače" user posted image user posted image

ajme pretvorismo tužionicu u sprdaonicu user posted image user posted image begam ja odavde user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 29.8.2012 23:10:27 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:12:36   
Kontesa Nera
hahaha,ne znam kako tvoja kuhinja izgleda, ali ja se bojim zamislit moju za par godinauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
29.8.2012 23:15:17   
Kontesa Nera
ok, sad ćemo se uozbiljituser posted image
(a čuj, šta misliš kakve su bile kokice? bolje nego od "šipca"! hahahahhaha)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
4.9.2012 21:22:51   
mala pcelica
opet ja ovde,izgleda da sam glavna tužibaba user posted image

malo prije kazem mm da otušira maju dok ja ispečem dotičnom pomfrit da jede,i ode otušira je u roku 2 min,još se čudim kako on to na brzinu,i zove mene da ju obrišem i spremim za spavanje...kad sam ju počela brisati ,a ona totalno neoprana praljavstine izmedju noznih prstiju,na pipici krema od sinoć stoji,znači nije ju ni pokvasio,čelo musavo,samu ju umio oko usta i ja šta ću ajd djete nazad u kadu i kupaj...ja mu govorim ako ti se neda da ju kupas reci mi ja cu,a nemoj ju samo pokvasiti i to je to on šuti do pi*da ....grrr ljuta sam na njega user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 4.9.2012 21:24:15 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!