|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 13:43:42   
Rebeka
Tako se radi mariola. Imam iskustva s tim jer su moji roditelji imali apartmane u kojima bih ja radila po cijelo ljeto i znala sam za koliko vremena mogu očistiti koji apartman da blista i koliko mi je preparata za čišćenje potrebno. Godinama sam to radila, imamo 14 apartmana-doslovno bi se satrala-nekada bi mi uletila pomoć, ali sam uglavnom sama radila. Kada sam se htjela posvetiti svojoj struci, otvoreno sam rekla roditeljima da im mogu pomoći ponekada, ali moj posao koji sam odabrala ima prednost. Tako smo pronašli osobu koja je održavala apartmane-na početku je bila super. Radila je odlično, a odlično je i bila plaćena, a radila bi svaki dan od 07 do 12, a nekada bi ostala do 14, a to je bilo rijetko. Međutim, s vremenom je uhvatila hlada poda se, mislila je da je nezamjenjiva jer srce je sezone, koga bi tada našli. Mama meka srca, lijepo je razgovarala s njom, ali ova je ne doživljava. Svaki put kada dođem s posla-meni se jada i kuka dok nisam pukla. Pronašla sam novu ženu, a ovoj samo rekla da je svak zamjenjiv i da ima 24 sata da nam nestane s očiju. Plakala je i molila da ostane, mama se čak bila i sažalila, ali ne-nema šanse. A ova nova što je došla bila je prisutna i rekla sam joj ukoliko postane neozbiljna, moglo bi je snaći i gore-tako da sam joj na vrijeme dala do znanja kakva sam. I od tada ta žena radi s nama, ne za nas jer joj i mi pomažemo i stvarno je zadovoljna i ona i mi. Svi smo mi ljudi. kada sam se udala, čak mi je i poklon kupila.

Nisi nimalo pogriješila, samo u startu postavi uvjete kojih se mora pridržavati i svima lakše. Daj joj do znanja da je svak zamjenjiv, a kada treba, ako možeš pomozi joj malo da se ne osjeti kao potlačena i nižeg ranga. U biti, tretiraj je na način na koji bi ti voljela da tvoj poslodavac tretira tebe-jer dobro se dobrim vraća.

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 13:48:48   
mariola
Rebeka točno znam o čemu pišeš. Ja sam u ovom poslu 5 godina, mm cijeli život, sveki 35 godina, sve su prošli a i ja u pet godina. Od poštenih i divnih cura do žene kojoj sam subotom pomagala a to pomaganje se svelo da ja sve odradim a ona polira tri tanjura. Stvarno sam fer i pregrmim svašta ali da netko od mene pravi budalu naočigled svaki dan, e pa ne može.

Cure hvala vam svima na lijepim riječimauser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 21.7.2011 13:49:26 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 14:00:15   
njanja
Mariola, pa nije moguće da ne biš mogla naći nekoga kvalitetnijeg tko bi bolje radio????

Kod nas je u ured dolazila 8 god čistačica s kojom smo se svi skompali....Da bi sad nakon 8 god dolazila kod nas i prvo sjela i pročitala novine i popila kavu jer smo kao frendovi....Kada je dala otkaz ovom tipu za kojeg je radila, dobili so novu čistačicu, prekrasnu ženu , diskrentnu, koja dođe, obavi svoje i ostavi ured čist kakvog ova "frendica" nikad nije ostavila.....

< Poruku je uredio njanja -- 21.7.2011 14:01:52 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 14:03:52   
njanja
i da moj savijet....za sada dok ne nađeš bolju, otkini joj od plaće...oduzmi joj za kašnjenje, frfljavost i trošenje (krađu) detergenta....i jasno joj daj do znanja zašto si to napravila i da ćeš napraviti svaki put dok se ne popravi....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 14:06:12   
njanja
tek sam sada išla čitati ostale postove...
hahaha kako kasnim....
sve si riješila, drago mi je!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 14:25:19   
Mašaaa
Ko danas radi od 8 do 12? Gle,i sama sam pušač i i te kako sam mogla zdurat ne zapalit dok sam radila za gazdu a i kad sam radila za sebe. Krađu ne bih tolerirala jer mi se to gadi i nikad u zivotu nista nisam ni pomislila ukrast. Ni sljivu iz susjedova vrta. Ljudi stoje u redu za posao. A posao čistačice sve mi obavljamo doma,pa ko nas plaća? A ona Boga ti,kao doktor znanosti.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 14:53:47   
maja
bravo mariolauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 16:37:06   
tyna
najprije sam se iživcirala čitajući temu kakvih sve ljudi ima, a onda sam se baš razveselila kad sam vidjela da si super riješila situacijuuser posted image


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 16:59:34   
tyna
baš sam vam se i ja htjela nešto požaliti, pa vidim da je otvorena ova tužionica, a kako nisam nikad na toj temi pisala, nadam se da je ovo pravo mjesto gdje se mogu izjadati.

oprosti mariola što sad "uletavam" sa novom temom, ali baš se jadno osjećam nakon dugo vremena i nekako osjećam da to mogu podijeti sa vama jer ćete me shvatiti.

naime, mom bebaču već 5 dan curi nos i promuklo vičeuser posted image  ali nema temp., a obzirom da smo na moru nazvala sam njegovu pedicu u zgb čisto da mi srce bude na mjestu i objasnila joj situaciju na što je ona rekla da je to virozica i kao uvijek preporučila fiziološku i bisolex (s njim valjda liječi sve bolesti...grrrr).
jutros ipak nisam imala mira i otpeljala ga u turističku ambulantu gdje sam doslovno izgubila živce.

čekali smo sat i pol u redu koji uopće nije niti postojao, ljudi su ulazili u ambulantu kak je tko htio, ja sam već jedva stajala na nogama jer sam cijelo vrijeme držala f koji mi se pri tome stalno pokušavao istrgnuti iz ruku, a nitko niti u jednom trenu nije pitao da li bi možda sjela ili imam li pravo prvenstva sa djetetom pred drugima.

na kraju se jedna "fina" dama odlučila sa svojim djetetom pregurati preko reda (sa opravdanjem djeca imaju prednost) i ušla u ambulantu prije nas, a došla sat vremena kasnije. e onda mi je pukao film!!!! još priča ispred vrata sa mnom na finjaka i već kad se pokušala progurati da nije onda rekla, pa odite vi najprije sa malom bebicom, ne mogu vjerovati! ajde pretrpim i nju, mislim si sad smo na redu, kad ona izađe, a neki nijemci samo što vrata nisu razbili koliko su navalili prema doktorici.
pa gdje je tu humanost???!!!!

f se tad već toliko spavala da sam ga jedva održala budnim da ga dr. uspije pregledati, a on je tad plakao i plakao. toliko sam bila tužna i osjećala se bespomoćnom da vam ne mogu opisatiuser posted image



(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 17:34:44   
danery
aaaaargh....eto i mene tu user posted image
ljuta sam do neba i natrag na moje pametne roditelje....jučer trebali doći k njima na par dana i tata veli doći će po nas...ok...javi kad kreneš,ahaaaaaa....u 6 popodne gospodin se čudi PA NISAM JOŠ KRENUO....nema veze što dijete možda popodne treba spavati da bi bilo normalno po noći....na kraju nas je mm vozio u brod,pa natrag išao po mrklom mraku...
i evo sad bejb se dernjala nekih pola sata,ne bi spavala a jedva gleda,zaspe 3x,spustim ju i ona urla....
i na kraju ju moja pametna mama uzme i legne s njom na krevet i naravno da je premoreno dijete zaspalo i sad nek spava s njom na krevetu da se ne dere user posted image user posted image
prebila bi te mudre babetine kad mi se počnu miješati gdje ne treba,pa makar i moja mama bila user posted image
sad sam ju prebacila u krevetić i spava dijete,sve 5,al ne sumnjam da će me zjbvt još koji dan....
dosta mi je već boravka kod mojih user posted image  znala sam da će biti neko sruser posted image nje...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 17:46:25   
pincirotvajler
cure user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.7.2011 17:48:59   
Rebeka
Ajoj danery, ne se sekirati...
Žao mi jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
4.8.2011 22:58:06   
leilany
tuzim se na samu sebe...jer sam plavusa najgore vrste,nema mi pomoci user posted image

kad sam bila trudna buraz mi kupi sonyev mp3 da si slusam mjuzu...
i sad nedavno,mi kupi samsungov prekrasni mp4...onak na touch-se to tak pise user posted image ,i ja bila u setnji sa nelly,i sljedeci dan,trazim li ga trazim...i nemrem ga nac,....
eo proslo vec mjesec danaja ga jos uvijek nisam nasla....
dode mi da placem od muke....braceku jos nisam ni rekla jer me sramota,bu reko da sam seprtlja sam takva user posted image kmeek.....i tak ja ostala bez svog mp-ejcauser posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
4.8.2011 23:05:13   
cuba
A da nisi opet trudnauser posted image
Joj, sorry, nadam se da će negdi iskrsnuti kad se najmanje budeš nadalauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
4.8.2011 23:07:46   
leilany
ma jok,nisam....
nego mi je KE strgala slusalice na ovom...pa sam buraza maltrala za slusalice dok mi nije kupil novi mp4....

ako sam ga negdje vani posijala,onda čao đaci....gudbaj,arivederči,hastalavista...
al ak je u kuci...onda sam na konju...samo trebam malo bacit u kas,da ja to pronadem,dok bracek ne posumnja i ne pita...di je ono kaj sam ti kupil user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
4.8.2011 23:13:08   
cuba
Ništa, onda se baci na generalku po kući, nema ti drugeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.8.2011 7:31:35   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 42
   [Obrisani korisnik]
5.8.2011 8:32:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.8.2011 15:19:39   
leilany
IZVORNA PORUKA: cvrčak
ma leiiiii..hebeš mp3,4..kaj god..samo nek si se ti nama ukazalauser posted image user posted image user posted image  Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image
P.S. Nadam se da ćeš ga naćiuser posted image


cvrleeeeee whats uP?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.8.2011 15:23:12   
BUMBI
 I ja potpisujem Cvrleuser posted image
Ajde u birc malo


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.8.2011 15:25:03   
leilany
ejla bumbi....jesaaaam.....u bircu saam....narucite mi jednu espresso priti pliz user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
14.8.2011 9:10:30   
BUMBI
Tužim se na mm jer ništa neće reći svojim roditeljima u vezi s D.Sve mu dopuštaju(pod tim mislim razne gluposti),samo meni kaže da idem vani,a on ništa.
Ja kažem nešta,oni samo viču pusti gauser posted image ,a on to naravno sve iskorištava,i onda se oni čude kako je on njim zločet...Hallo,pa kad mu sve živo dopustite..
Jutros sam poludila,mm opet to sve isto kaže i naravno da sam zamračila i urlikala ko budalauser posted image ,a ona izvana kroz prozor viče pusti gauser posted image user posted image ,a par sekundi prije toga mu govorila "nemoj D"...naravno da je i ona onda šutila kad sam urlikala i rekla joj da i oni mogu vikati na njega ili ga malo po guzi,iako mislim da je to sad kasno,ali nema veze.....


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
14.8.2011 9:17:11   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
14.8.2011 9:19:08   
mamice
Bumbiuser posted image user posted image user posted image tak je isto i kod mene zato drzi se takvi su vecinom sinovi i ne usude se nista reci mami 

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
14.8.2011 9:19:59   
cuba
user posted image  ajoooj...
Zbilja ne volim kad odrasli a pogotovo bake i djedovi uče unuke silnim psovkama, glupostima itd, to mi baš nije lipo ni za vidit ni za čutuser posted image
Mislim da je sada najbolje ignorirati, mislim Dina kad tako nešto napravi ili kaže jer ako se na to obraća pažnja onda će on to sve više i više ponavljati.
A sa svekrom i sveki moraš ozbiljno popričati, vidim da te baš ne doživljavaju ali nekako im objasni da je to tvoje dijete, ne njihovo, i da jednostavno ne želiš da se tako ponaša jer da ga nisi tako odgajala.
Ne znam šta drugo da kažem, puno bi pomoglo kad bi tm tu uskočio i rekao im nešto, mislim da bi njega malo više poslušali nego tebe.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cuba -- 14.8.2011 9:20:35 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!