|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:33:37   
malizia
m600 mila moja, ne čitaj te nebitne komentare.....(čitaj moje user posted image ), ...nemoj mi se sekirati za svakakve gluposti, čuvaj mi Petrinog bracu user posted image user posted image user posted image .......user posted image .

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:45:11   
bubaMaja
šta smo na to spali da onog tko se ne slaže s našim mišljenjem prozivamo sotonom???
da obično to rade oni koji sebe nazivaju velikim vjernicima....
o vjerujem ja i te kako vjerujem i vjeru živim.. i zato ljubim i prosjake i bogataše i kurve i svetice i majke dojilje i one koje ne doje.. ljubim svih pa čak i tebe koja me nazivaš sotonom.. ljubim bližnjeg svoga i grešnog i bezgrešnog (iako takvog nema) a osude i presude prepuštam Onome čiji je to posao...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:46:03   
m600
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

m600 ti si pukla!user posted image


a ti si baš superuser posted image
malizia user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:47:55   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: mm1209

Meni je drago da je pobjedila, a s kim se j... s kim ne baš me briga, a vi koji kažete da su igrali svi prljavo, pa naravno to i jest svima cilj kad dođu u kuću da taktiziraju da bi osvojili pare! Samo je jako tužno da se ju onako izviždali, a svi oni imaju malo više grijeha na svojim leđima samo se za to ne zna jer to dobro skrivaju...Ne kažem da ju podržavam u svemu, ali barem im je sve dane kuhala i pospremala, a oni joj ne žele ni čestitati, još jedan dokaz da su taktizirali...
Brendon mi je super, mogao je i on pobjediti...user posted image
I još jedno, nemojte me krivo shvatiti, ja jednako cijenim i Srbe, Bosance, Hrvate, ma sve, nemam nikakve stvari protiv, ali pogledajmo iskreno: Da je pobjedio netko iz Srbije onda bi Hrvati svi pljeskali, a obzirom da je Marijana Hrvatica svi su je izviždali, nije to bilo samo zbog njenog ponašanja u kući, već zbog ovoga...nažalost ponašali su se kao pravi balknaci....tužnooo
Možda sam u krivu, i još jednom ponavljam, stvarno mi je svejedno iz koje je države pobjednik, ali ocito nekima nije...

da je tako kao sto ti mislis onda bi izvizdali i horvata,a on je dobio ogroman pljesak kad je izlazio,prema tome nisi u pravu

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 79
   [Obrisani korisnik]
27.6.2011 16:50:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:52:24   
mm1209
Horvat nije pobjedio lako su njemu pljeskali......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:52:30   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: bubaMaja
Ja osobno nemam ništa protiv njene pobjede, čak mi je i drago jer treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu
a marijanu pustite na miru, te pare nisu dovoljne da joj oporave ozbiljno narušenu psihu bez obzira glumila ona ili ne... da se je žena raspala pred kamerama je , a to treba žaliti bez obzira...

Potpisujem!user posted image

Ne opravdam Marijanino ponašanje u kući ni najmanje i kao žena i majka ne dobiva moje simpatije, ali i ona je samo čovjek i ne osuđujem je. Vjerujem da je ljubav jednostavno bila jača od nje. Ako ništa drugo, bila je iskrena.
Oni koji tvrde da si žena takvu ljubav ne smije dopustiti, pitam ih zar se ljubav bira i dopušta.....user posted image
Meni se do sada uvijek samo dogodila, i to me snašla da se nisam ni snašlauser posted image

Marijanin ulog je bio golem, ponašanje ( što se javnogsex-a tiće )i ne baš za pohvalu, nije slika i prilika pobjednice koja bi bila primjer mladima kao što pričate, no mislim da kao i svatko drugi, i ona zaslužuje oprost i drugu priliku. Što se primjera mladima tiće, nebi nam tv smjela odgajati djecu. I btw na tv-u je pored tog nesretnog i bezopasnog bb-a užasno puno pravog nasilja na koje nitko ne reagira!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:52:47   
malizia
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

šta smo na to spali da onog tko se ne slaže s našim mišljenjem prozivamo sotonom???
da obično to rade oni koji sebe nazivaju velikim vjernicima....
o vjerujem ja i te kako vjerujem i vjeru živim.. i zato ljubim i prosjake i bogataše i kurve i svetice i majke dojilje i one koje ne doje.. ljubim svih pa čak i tebe koja me nazivaš sotonom.. ljubim bližnjeg svoga i grešnog i bezgrešnog (iako takvog nema) a osude i presude prepuštam Onome čiji je to posao...


javi se u redakciju imaju iznenađenje za tebe, aludiram na nobelovu nagradu za mir user posted image .

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:52:51   
m600
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

šta smo na to spali da onog tko se ne slaže s našim mišljenjem prozivamo sotonom???
da obično to rade oni koji sebe nazivaju velikim vjernicima....
o vjerujem ja i te kako vjerujem i vjeru živim.. i zato ljubim i prosjake i bogataše i kurve i svetice i majke dojilje i one koje ne doje.. ljubim svih pa čak i tebe koja me nazivaš sotonom.. ljubim bližnjeg svoga i grešnog i bezgrešnog (iako takvog nema) a osude i presude prepuštam Onome čiji je to posao...

nisam te nazvala sotonom,samo sam pitala zašto ti to smeta?
ja na misi nisam bila jako dugo,pomolim se tu i tamo, ali mi ne smetaju ljudi koji vjeruju u Boga svom dušom naravno tu ne govorim o vjerskim fanaticima
samo sam pitala kakve veze ima Marijana Čvrljak i BB s Bogom?
ja sam se u tvom postu osjećala prozvanom user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:54:08   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

šta smo na to spali da onog tko se ne slaže s našim mišljenjem prozivamo sotonom???
da obično to rade oni koji sebe nazivaju velikim vjernicima....
o vjerujem ja i te kako vjerujem i vjeru živim.. i zato ljubim i prosjake i bogataše i kurve i svetice i majke dojilje i one koje ne doje.. ljubim svih pa čak i tebe koja me nazivaš sotonom.. ljubim bližnjeg svoga i grešnog i bezgrešnog (iako takvog nema) a osude i presude prepuštam Onome čiji je to posao...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:55:06   
malizia
IZVORNA PORUKA: m600

malizia user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:57:41   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: mm1209

Horvat nije pobjedio lako su njemu pljeskali......

i da je pobjedio dobio bi isto toliki pljesak,a marijanu su izvizdavali od pocetka emisije kad se jos nije ni znalo da ce pobjediti,a znate i zasto ...vjerovatno bi onda i horvata tako da se guzio sa nekim u kuci ili bilo ko drugi da je u pitanju

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:01:14   
m600
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: mm1209

Horvat nije pobjedio lako su njemu pljeskali......

i da je pobjedio dobio bi isto toliki pljesak,a marijanu su izvizdavali od pocetka emisije kad se jos nije ni znalo da ce pobjediti,a znate i zasto ...vjerovatno bi onda i horvata tako da se guzio sa nekim u kuci ili bilo ko drugi da je u pitanju

mislim da su je više izviždali jer je udana i majka djeteta,sjeti se rine i mrkvice i oni su se seksali svaki dan ali ih nitko nije ni doživio


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:01:21   
mm1209
svatko ima svoje mišljenje, ja kod svojeg ostajem...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:03:40   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: mm1209

Horvat nije pobjedio lako su njemu pljeskali......

i da je pobjedio dobio bi isto toliki pljesak,a marijanu su izvizdavali od pocetka emisije kad se jos nije ni znalo da ce pobjediti,a znate i zasto ...vjerovatno bi onda i horvata tako da se guzio sa nekim u kuci ili bilo ko drugi da je u pitanju

mislim da su je više izviždali jer je udana i majka djeteta,sjeti se rine i mrkvice i oni su se seksali svaki dan ali ih nitko nije ni doživio


pa to i kažem

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:03:48   
mm1209
Ok ima onih koji su je izviždali zbog toga, ali zašto je onda pobjedila ako ju nitko ne podržava? Ili je sve to samo jedna dobra namještaljka sve....

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:05:24   
m600
mislim da je sve to dobra namještaljka

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 92
   [Obrisani korisnik]
27.6.2011 17:12:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 17:20:00   
Fever

IZVORNA PORUKA: mayathebee

IZVORNA PORUKA: bubaMaja
Ja osobno nemam ništa protiv njene pobjede, čak mi je i drago jer treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu
a marijanu pustite na miru, te pare nisu dovoljne da joj oporave ozbiljno narušenu psihu bez obzira glumila ona ili ne... da se je žena raspala pred kamerama je , a to treba žaliti bez obzira...

Potpisujem!user posted image

Ne opravdam Marijanino ponašanje u kući ni najmanje i kao žena i majka ne dobiva moje simpatije, ali i ona je samo čovjek i ne osuđujem je. Vjerujem da je ljubav jednostavno bila jača od nje. Ako ništa drugo, bila je iskrena.
Oni koji tvrde da si žena takvu ljubav ne smije dopustiti, pitam ih zar se ljubav bira i dopušta.....user posted image
Meni se do sada uvijek samo dogodila, i to me snašla da se nisam ni snašlauser posted image

Marijanin ulog je bio golem, ponašanje ( što se javnogsex-a tiće )i ne baš za pohvalu, nije slika i prilika pobjednice koja bi bila primjer mladima kao što pričate, no mislim da kao i svatko drugi, i ona zaslužuje oprost i drugu priliku. Što se primjera mladima tiće, nebi nam tv smjela odgajati djecu. I btw na tv-u je pored tog nesretnog i bezopasnog bb-a užasno puno pravog nasilja na koje nitko ne reagira!



_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:01:38   
inesica
E sad, tu bi se dalo pricati, ali mi se ne da, nije zasluzila.
Htjela bih samo podsjetiti da je kuca BB bila jedna veeeeelika dosadna kutija dok se stvari izmedju M. i N. nisu zakuhale, e onda su novine se raspisale, na TV-u SMS-ovi frcaju na sve strane, pogrde, pohvale...A TO JE ONO STO SE TRAZI! Podigli su gledanost, i ispunili svoj zadatak. Pa su pali u drugi plan kad je usao Brandon. Za njega je sav medijski prostor BB-a bio premali :) i zato je bio moj favorit (jer mi nije bilo dosadno navecer voziti kucni bicikl, 40 min. bez sale). Marijana nema morala, i zato nije trebala pobijediti.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:03:07   
Bebys
u svakom slucaju ovo je manje losi primjer za djecu koja gledaju nego gay parade koje se vrte stalno svake godine..ovo je nesta bar prirodno i nevodi u uzas...

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:04:37   
Bebys
a gay parade su moralne JAKO...i treba im pljeskati a zena koja se zaljubila nju treba kamenovati...UZAS JEDAN...nista se nije promijenilo od 2000 godina prije Krista bio je u pravu...za sve sto je rekao....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:07:23   
pincirotvajler
neda mi se sve čitat
samo ću reći : ja sam navijala za horvata a na kraju se ispostavilo da je dvoličan više nego kaj je ona kuser posted image
tako da..user posted image
mislim da komotno može napustit hr jer će se uvijek govorit da se prodala za 100000 e

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:08:29   
pticica
IZVORNA PORUKA: Bebys

a gay parade su moralne JAKO...i treba im pljeskati a zena koja se zaljubila nju treba kamenovati...UZAS JEDAN...nista se nije promijenilo od 2000 godina prije Krista bio je u pravu...za sve sto je rekao....user posted image


to sto se zaljubila je sasvim ok, al se prvo trebala razvesti pa tek onda uzivati sa slijedecim

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 18:09:33   
pticica
IZVORNA PORUKA: Bebys

u svakom slucaju ovo je manje losi primjer za djecu koja gledaju nego gay parade koje se vrte stalno svake godine..ovo je nesta bar prirodno i nevodi u uzas...


ovo je stvarno dobar primjer za djecuuser posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!