|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:28:27   
danery
eto ti ga na....konačno pobijedi žensko,i odmah udri....
i da je muški pobijedio,opet bi bio zaključak ČISTI ŠOVINIZAM....
nisam gledala bb,nit me dira tko je pobijedio....netko mora....a sad,kako i zašto,na kraju krajeva,potpuno nebitno....mi tu razglabamo,ode i na religiju opet user posted image user posted image ,a meri maše lepezicom od hiljadarki,tatica ju prevoli i ćao đaci...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:34:39   
adryosijek
ima brak od 3 godine i nije joj bio nikakav jer je muz joj radio kao pomorac i nije ga bilo doma..to i nije neki izgovor .jer mi se cini da pored njega joj nis nije falilo imala je auto ,stan ,jest pit izlazila i jeba.. se i prije nego je s nemesom ,,pogotovo kad je sama rekla da voli popit,onda mos mislit kako su ti izlasci bili veseli i kako se natezala s drugima pored muza...vidi se da nema stida ona i da je navikla jebava.. se pored muza sve godine dok su skupa...a ja stvarno nemam pojma ko je glasao za nju ... user posted image imam dojam da je malo imala glasova i da je ipak sve namjesteno...svi mi imamo svoje grijehe i ja imam,nisam svetica ali pak hebat se da gleda cijeli balkanuser posted image i dijete njeno da to gledauser posted image to je za mene ispod svakog nivoa,TO SE ZOVE BEZ PAMETI I NERAZMISLJANJE O POSLJEDICAMA... svi su bili gnjide u kuci dvolicni i glumci i samo pucali na lovu ,ako je ko s kim i bio PRIJATELJ sve je to gluma i finoca radi para i glasova...
najzalije mi njenog dijeteta kakvu majku ima,ostavi ju 3 mj pa se ode navlacit tamo s nekim balavcem ...uzasuser posted image
aaa MARIJANA je pobijedila svi ju vole odjednom obitelj,a do prije mjesec svi su je se odrekli ma ovo mora da ima neki scenarij ...

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:38:02   
Cvijetići

IZVORNA PORUKA: adryosijek

ima brak od 3 godine i nije joj bio nikakav jer je muz joj radio kao pomorac i nije ga bilo doma..to i nije neki izgovor .jer mi se cini da pored njega joj nis nije falilo imala je auto ,stan ,jest pit izlazila i jeba.. se i prije nego je s nemesom ,,pogotovo kad je sama rekla da voli popit,onda mos mislit kako su ti izlasci bili veseli i kako se natezala s drugima pored muza...vidi se da nema stida ona i da je navikla jebava.. se pored muza sve godine dok su skupa...a ja stvarno nemam pojma ko je glasao za nju ... user posted image imam dojam da je malo imala glasova i da je ipak sve namjesteno...svi mi imamo svoje grijehe i ja imam,nisam svetica ali pak hebat se da gleda cijeli balkanuser posted image i dijete njeno da to gledauser posted image to je za mene ispod svakog nivoa,TO SE ZOVE BEZ PAMETI I NERAZMISLJANJE O POSLJEDICAMA... svi su bili gnjide u kuci dvolicni i glumci i samo pucali na lovu ,ako je ko s kim i bio PRIJATELJ sve je to gluma i finoca radi para i glasova...
najzalije mi njenog dijeteta kakvu majku ima,ostavi ju 3 mj pa se ode navlacit tamo s nekim balavcem ...uzasuser posted image
aaa MARIJANA je pobijedila svi ju vole odjednom obitelj,a do prije mjesec svi su je se odrekli ma ovo mora da ima neki scenarij ...




potpisujem!

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:40:51   
adryosijek
sjecam se koja je cura stvarno zasluzila pobjedu a nije ju dobila MAJAPAOLA IL KAKO SE VEC ZVALA ... zenska je bila za pobjedu ,super je bila i nije bila ovako gnjusna i razvaljena...tako netko da je pobijedio nebi ni bilo hajke oko ove pobjede a neko vakav,iz ovoga mozes samo izvuci ZENE HEBITE SE I SIRITE NOGE DA BI DOSLE DO CILJA, ma uzas ...fuj..
opce ovaj bb je cisto sranje i smeceuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:55:59   
m600
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Znate što mene najviše smeta - eto, jadna Marijana (ne spominjuć'' ni dijete ni brak) se zaljubila, dala se majmunu, on se da izvinete iživio na njoj i ona sad plače...A jesmo mi žene...Ma i trebaju nam ovakva primitivna zazmišljanja kako smo sve ku____e user posted image
Sve u svemu, žao mi ju je, drago mi nije što je pobijedila jer prenosi groznu sliku mladima


totalno se slažem s tobom Zvonki... za mene je Marijana žena koja misli samo na sebe
sad ispada da je Nemeš nju iskoristio i ostavio...pa ljudi dragi jeste vi vidjeli šta je ona njemu radila??
on plače u otpadu za njoj,a ona se nudi Vladimiru u Lesteru..zove Vldu da ide s njom u krevet
Ljubi Soraju,Brendona i to je njoj normalno??? na svakoj zabavi je bila mrtva pijana,a sutra se kaje...
Nikad nije stala na Nemeševu stranu...koliko mu je puta samo rekla da ju ne zanima i da je ostavila dobrog čovjeka i oca zbog njega? on je šutio i gutao,a pola toga nije znao jer se ona pravila, a ostatak ukućana šutjelo
Za mene to nije žena i mislim da je neiskrena... tu nije u pitanju LJUBAV nego čista GLUMA!!! ne kažem da joj možda sinoć nije bilo žao kad je sve to tako javno prikazano i kad je izviždana,ali poslije jeb...nema kajanja!!! i osim toga ja da sam na njenom mjestu ja bi pala u nesvjest od stida i srama,a ona je pustila suzu-dvije!!


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 12:31:30   
lavica81
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: njanja

BB nisam pratila, ali znam što se dešava jer dvoje kolega iz ureda samo bruji o tome (oni su pratili)....Zato ću i komentirat: ovo je poruka da lijepo mama pusti svoje dijete, ode na 3 mjeseca od kuće i hebe se pred ne znam ni sama koliko milijuna gledatelja s nekim mulcem-i dobiti će lovu i odnjeti pobjedu....stvarno lijepo!!!
pa vi plješčite



Braaaaavooooo njanja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nije Marijana zrtva ni truna...njeno djete je zrtva sto ima takvu majku...malo se okrenute oko sebe pa ce te shvatiti da Marijana je igrala vec jednu staru ofucanu igru...vec odavno znamo da mnoge su pobjedile slicne reality showove na taj nacin!!za pare se danas sve prodaje!!


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 12:34:29   
mamice
ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 12:46:11   
m600
IZVORNA PORUKA: mamice

ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO


draga nisi iskren ako se s produkcijom dogovoriš da se po.... za pare user posted image
samo mislim da su ostali stanari u tome svemu jako pobrali,a ona je odnijela pareuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 12:53:44   
DEA
a ja ću reći i ovo pa nek me napada ko oće

kakvi su ti koji su ostali s tom curicom kad joj unatoč svemu dozvoljavaju da gleda taj show....

jer ako ona govori-Nebitan si...to je očito interna šala i po kući...i nakon svega-taj njihov stav koji su " kao " zauzeli prema njoj-ne priječi ih da malu curicu puštaju da to gleda.-nije za nju i da joj nije mama unutra...

druga je stvar da će ona to čut kasnije,sama nać na Youtube itd...ali sad joj to puštati...

ja bi joj bar lagala di je mama ako je već bilo kako je...

moje najiskrenije razmišljanje...

ne podržavam sve to SAmo ZBOG CURICE-DA JU NEMAJU-ZBILJA BI MI BILO SVEJEDNO...

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 12:59:10   
mamice

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: mamice

ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO


draga nisi iskren ako se s produkcijom dogovoriš da se po.... za pare user posted image
samo mislim da su ostali stanari u tome svemu jako pobrali,a ona je odnijela pareuser posted image


Smatram da je sve namjesteno i da u svemu tome i njezin muz i obitelj sudjeluje ko i nemaes koji je izasao kroz otvor pa se za 10 milja vratio nazad ko fol kajanje. Marijanina kcerka ce saznati kad tad kakva joj je mama al to bi saznala i bez BB i seksa s nemesom jer sigurno je to vec radila u Šibeniku al ovaj put je znala kak to unovciti i u tom ju podrzavam jer je zaradila 104 tisuce a ni orala ni kopala

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:07:30   
lilia



mamice http://lilypie.com/Second_Birthday_code.php





ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO

_____________________________



Ja mislim slično ovako, ne bih rekla da je namješteno i da joj je pored muža pomorca koji ju je očito volio baš falilo para. Prije bi rekla da se zaljubila.
A da joj fali koja daska u glavi, fali joj i to se vidi po njezinim riječima i djelima.
Ja prije svega ne volim zločeste ljude a na njoj se ne vidi ta zloća i podmuklost nego velika naivnost.
Zato mi kao osoba nije tako antipatična.
I slažem se da je jako loša poruka djeci: radite takve stvari pa ćete biti popularni i još dobiti novce.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:09:08   
m600
pa to kažem...
seksali su se i rina i mrkvica pa to nije bilo tako jer ipak su oboje slobodni
ovo je sramota za to malo dijete i zato to ne podržavam!!!user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:14:22   
mamice
Mia moja draga sta je na nasem lijepom balkanu po pravilima. Al bolje da je ona pobjedila nego onaj Dusko njega nemogu prozvakati makar sam na pocetku misla da je ok

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:27:31   
katy mama
ja sam se licno sokirala sinoc kad sam vidjela da je ona pobjedila!jer nakon prvog seksa svi su bili protiv nje,kakvih sam uzasnih komentara citala user posted image ,i sad odjednom pobjednica!i ko su svi ti ljudi koji su glasali kad sinoc kad je izasla sta se culo-buuuu,ruganje,....aplauz se gubio,skoro da se nije cuo


da je ona cura,pa bilo bi mi ok i sex i ljubav,al udata zena user posted image  jos s djetetom koje je ceka kuci

bili su i drugi u bb pa se nisu seksali pred kamerama,a jos su bili slobodni,i poslije se ozenise (jel se sjeca neko violete i nikse user posted image )


al bez obzira na sve nemes joj nije trebo ono napravit!on je izgleda tipicni mamin sin!bar je trebo pustit da izadje vani,jer ona je zbog njega sve ostavila,mogo je i on izdrzat jednu vece


_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:41:57   
Duve
IZVORNA PORUKA: mamice

ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:42:53   
bubaMaja
meni je fascinantno kako neke osobe koje pljuju po svemu što nije tradicionalno i po crkvi sad brane marijanu...
ja osobno nemam ništa protiv njene pobjede, čak mi je i drago jer treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu
a marijanu pustite na miru, te pare nisu dovoljne da joj oporave ozbiljno narušenu psihu bez obzira glumila ona ili ne... da se je žena raspala pred kamerama je , a to treba žaliti bez obzira...

a sve vi velike vjernice i ostale narikače - ispadate smiješne

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 13:45:33   
pticica
sad mi je zao sto pojma nemam o cemu piseteuser posted image , niti sam gledala BB niti slusala price o istom



(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 14:04:45   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

meni je fascinantno kako neke osobe koje pljuju po svemu što nije tradicionalno i po crkvi sad brane marijanu...
ja osobno nemam ništa protiv njene pobjede, čak mi je i drago jer treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu
a marijanu pustite na miru, te pare nisu dovoljne da joj oporave ozbiljno narušenu psihu bez obzira glumila ona ili ne... da se je žena raspala pred kamerama je , a to treba žaliti bez obzira...

a sve vi velike vjernice i ostale narikače - ispadate smiješne


e svaka ti čast bubo! naklon do poda za sve kaj si napisala ......user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 14:17:02   
mala pcelica
treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu

tako i ja mislim...i ne vjerujem da su djetetu dali da gleda to sve,ako i jesu onda su to samo neki trenuci koji nemaju veze sa nemesom i tim stvarima...dal je bila namjestaljka ili ne to oni znaju,ali se jasno vidilo Marijanino razočarenje poslje Nemešovih riječi,takodje mislim da je Nemeš to ipak
sve okrenio u svoju korist da bi ispao faca il ko zna sta,a moguce da je to sve bilo i u dogovoru sa Bojanom ....u svakom slučaju njihov život njihova stvar! A i to da mnoge žene dižu noge radi novaca (i zbog manje svote nego sto je ova) je istina i sta je tu čudno ako je i Marijana zbog toga digla noge ??!!!

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 14:19:43   
Ninaa
A mislim svašta s čime se vi zamarate, baš me briga za Marijanu i BB mislim da je to obična glupost!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 15:32:38   
malizia
IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: mamice

ne podrzavam varanje niti sam mislila ista o njoj lose ni dobro..nebi bilo dobro da je pobijedila zato sto je muza varala pa postala popularna to mi je uzasno..ALI NAKON ISPADA NEMESA..drago mije da je pobijedila..BILA JE ISKRENA AKO NE NISTA DRUGO



user posted image

svi osim Brandona i Marijane su nebitni, smaraju......Brandon se pokazao najveće muško....iako je gay user posted image user posted image ,  a Marijana kakva je takva je , nije se baš pokazala u najboljem svjetlu, ono tipa žena, majka....da ne kažem kraljica, ali hebote da i žensko pobjedi pa i takva kakava jeste......btw...mare kupi ćaći zube i sretno...user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 15:47:49   
mm1209
Meni je drago da je pobjedila, a s kim se j... s kim ne baš me briga, a vi koji kažete da su igrali svi prljavo, pa naravno to i jest svima cilj kad dođu u kuću da taktiziraju da bi osvojili pare! Samo je jako tužno da se ju onako izviždali, a svi oni imaju malo više grijeha na svojim leđima samo se za to ne zna jer to dobro skrivaju...Ne kažem da ju podržavam u svemu, ali barem im je sve dane kuhala i pospremala, a oni joj ne žele ni čestitati, još jedan dokaz da su taktizirali...
Brendon mi je super, mogao je i on pobjediti...user posted image
I još jedno, nemojte me krivo shvatiti, ja jednako cijenim i Srbe, Bosance, Hrvate, ma sve, nemam nikakve stvari protiv, ali pogledajmo iskreno: Da je pobjedio netko iz Srbije onda bi Hrvati svi pljeskali, a obzirom da je Marijana Hrvatica svi su je izviždali, nije to bilo samo zbog njenog ponašanja u kući, već zbog ovoga...nažalost ponašali su se kao pravi balknaci....tužnooo
Možda sam u krivu, i još jednom ponavljam, stvarno mi je svejedno iz koje je države pobjednik, ali ocito nekima nije...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:08:16   
m600
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

meni je fascinantno kako neke osobe koje pljuju po svemu što nije tradicionalno i po crkvi sad brane marijanu...
ja osobno nemam ništa protiv njene pobjede, čak mi je i drago jer treba žena ipak početi ispočetka život nakon svega, nadam se da će joj ta sića biti dovoljna...
da se čovjek može zaljubiti preko noći, može... pa tako i žena ))))
da se frajerima tolerira, a ženama ne i to je istina - i to je nešto što je za osudu
a marijanu pustite na miru, te pare nisu dovoljne da joj oporave ozbiljno narušenu psihu bez obzira glumila ona ili ne... da se je žena raspala pred kamerama je , a to treba žaliti bez obzira...

a sve vi velike vjernice i ostale narikače - ispadate smiješne


interesantno kako jedne te iste osobe mješaju vjeru u sveuser posted image
kakve veze ima ova tema s vjerom i s time ko je pobjedio u BB user posted image user posted image user posted image user posted image
PRESMJEŠNOuser posted image
i da, ja jesam vjernik,ali normalna sam..ne,ne ližem oltare ali se ni ne kurvam user posted image
i uopće nije lijepo od tebe što tu prozivaš nekog tko vjeruje u Boga
šta si ti sotona pa ti to smeta???
Marijana po meni nije žena jer je svom djetetu uništila život, nek se kur.. ne smeta mi to ali tako pred 5 zemalja 
jadan onaj tko ju podržava
već sam rekla : ako je normalno to što je ona napravila  meni je drago da sam ja nenormalna user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio m600 -- 27.6.2011 16:09:14 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:14:10   
nemammaste
user posted image i ona i BB!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 16:31:48   
modesty blaise
m600 ti si pukla!user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!