|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 91 [92] 93   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:19:03   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Ma da,ne jede danas skoro pa ništauser posted image
Mama mi kaže da j to tako kod gnojne angine,da su samo ti neki čepovi natečeni,čak ni ne kašlje.Evo sad mu se nosić malo smirio,pa ću mu sad probati provjeriti temp


Ja imala bilione gnojnih angina i fuj fuj, jubi majog miša


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:19:17   
pepeljuga
Evo me nazad,decki u krevetima a ja malo ispred tvuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:20:24   
Točkica28
I Šime je začorio, umorilo ga izdajanje na Jarunuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:22:23   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Točkica28

I Šime je začorio, umorilo ga izdajanje na Jarunuuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:24:27   
Točkica28
Bili na prvom dejtu mm i ja neki dan, vodila sam ga u kino na žvaljenje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:27:48   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image  jeste uspili uopce pogledat filmuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:30:37   
Točkica28
Ma zekam se :P
gledali Majka asfalta, onak dramica, pa nije baš za drpanjeuser posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:31:46   
pepeljuga
I mi mislili danas ici u kino al kako je to sve sa R odustali smo,a bas sam se veselilauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:35:01   
Točkica28
A bude već prilike, veseli se da ćete sad to prebroditi i onda gotovo sa kozamauser posted image
Kak je pupi, jel se bacaka u buši?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:36:45   
pepeljuga
o da koze onda rijeseneuser posted image user posted image
U pupi veselo,lupka na velikouser posted image user posted image user posted image  ful mi brzo vrime prolazi,danas 22 tjednauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:37:55   
Točkica28
aaaaaaaaaaaaa
ko da si jučer rekla da si trudnaa bemu miša
kak ce se zvati đuro?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:39:14   
pepeljuga
đuro je jos uvik bez imena a tako ce vjerojatno ostat do daljnjegauser posted image user posted image user posted image uopce trenutno i ne razmisljam o tome,sve mi kao ima vrimena a na kraju cu i rodit a on nece imat imeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:40:00   
novamama
večer cureuser posted image
pepi, album je super, ne stignem komentirati user posted image jedva da se i javim...user posted image
mm došao, posla preko glaveuser posted image user posted image user posted image

danas smo bili na izletu, uživancija, djeca su uživala na suncuuser posted image
ne mogu vjerovati da u sri počinjem raditi i da su gotovi marebali i da će nam sad život biti totalno drugačije organiziran...nekako sam se navikla na ovu sloboduuser posted image

eto, pusa svima, neka ste lijepi veseli, okrugliuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:40:00   
Ally
Večer cure.
Pepi zar već 22-gi tjedan? Što pamtno radite i što sam zanimljivo propustila?user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:40:15   
cuba
Evo me nazad. Zaspaouser posted image user posted image
Ništa mi se neda, jučer triblala opeglati mašinu robe pa nekako nisamuser posted image  danas ni krevet nisam napravilauser posted image  a u kući nemam ništa za jest a baš san gladnauser posted image
Toliko o organiziranostiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:41:35   
Točkica28
No name babyuser posted image user posted image user posted image
Uvijek ti preostaje Ante, Šime, Grga user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:42:31   
pepeljuga
Nm samo vi uzivajte ovo jos malouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ally da ,da i meni nekako brzo prolaziuser posted image ,kako curkauser posted image

A cuba lincinouser posted image user posted image

Od kad je R dobio kozice mene sve cese,danas se cili dan samo ceskamuser posted image user posted image ,izludit cuuser posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 26.3.2011 20:43:22 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:44:54   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

A cuba lincinouser posted image user posted image

Od kad je R dobio kozice mene sve cese,danas se cili dan samo ceskamuser posted image user posted image ,izludit cuuser posted image

A brate baš jesamuser posted image user posted image
To ti psiha radi, kad vidiš njih odma priđe i na tebeuser posted image  tako i meni kad se neko češe kraj meneuser posted image

Nmama, uživaj sa sm i sa klincimauser posted image user posted image
Ally, večeruser posted image
Kako tvoja curka?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:47:05   
pepeljuga
Cuba nema tm da ti donese jedan integralni,ja bi kravatuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:48:41   
Ally
Curka je dobro..još uvijek me muči sa nespavanjem po noći..to je zbilja za izludit!

Jooj sad sam se i ja počešala, a već sam i zaboravila da sam imala vodene kozice. Sigurno vičeš na R cijeli dan da se ne češe, a onda ti kreneš..user posted image
Cuba znam kako ti je..Eno hrpa suđa me čeka a ja sjedim na guzici i tipkam..bole me ruke, noge i guzica od nosanja one male štruce od 9 kg..user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:48:50   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Cuba nema tm da ti donese jedan integralni,ja bi kravatuuser posted image user posted image user posted image

Ajme znaš da mi faliuser posted image user posted image  sad će platit R keksići, jadno diteuser posted image
I još prolazim kraj pekare i kao ma neću ništa, nisam gladna aha moš mislituser posted image
Joj i ja bi i kravatu i integralniuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:52:40   
cuba
Ally, svako koliko ti se budi mrvicauser posted image

Ako će te utješiti meni se R budio svako uru, dvi nekad čak i svako po ure sve do prije 2mj znači do kad je napunio 14mj i evo ova zadnja 2mj odjednom počeo dobro spavati. Probudi se eventualno jednom, popije čaja i nastavi u svom krevetiću ili ga nekad prebacim kod sebe. Ja san još u šoku od tolikog spavanjauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 20:57:43   
Ally
Blago tebi cuba..što bi ja dala samo za 5 sati bez budenja. Evo sad je skoro 10 mjeseci. Budi se nekad svakih 20 min, pa onda svaka 2h..uglavnom svakako. Najgore mi je to što sam mislila da je zbog sisanja, ali ona se budi bezveze. Dodem do krevetića, pomazim ju i ona dalje spava. Ne znam više što da radim.user posted image
Nadam se da će to uskoro prestati..


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 21:00:21   
pepeljuga
Cure ja gibam,triba mm nesto lap jer je R zaspao u nasoj sobi di je komp pa ne moze na njega,al vjerojatno se ja jos vratimuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: CB "ALLO, ALLO :)"
26.3.2011 21:07:36   
cuba
Ally ma ni ja nisam znala zašto se moj budi. Sve sam to pripisivala zubićima ali oni njemu i dalje izlaze pa je počeo lipo spavati. Buđenje je počelo nakon šta sam prestala dojiti sa skoro 7mj ali ni do tada se nije budio noću za jest. Ma svašta nešto sam mislila ali očito da se on za bezveze budio sve te mjesece. Jer to šta kažeš, dođem do njega, pomazim ga ili mu dam gutljaj čaja i on nastavi spavat. Znači nije ništa. Ah... ko će ga znati više...
Ja se iskreno nadam da će ti curka početi spavati noć jer znam kako ti je a nije lako sigurno...

Pepi ajde i vrati nam seuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 91 [92] 93   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 91 [92] 93   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!