|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
8.3.2011 12:19:50   
Ninaa
Grubo ili ne grubo ja ću isto potpisati cure, kad dovezem svoje dijete u vrtić slabo mi dođe kad vidim da ljudi voze po troje djece koja lamaću po auto. Na našoj obilaznici kojom se ide u vrtić u godini dana je bilo 20 prometnih nesreća. Pa tko voli nek izvoli. Moje dijete se vozi zavezano u auto sjedalici i do šogorice do koje ima s autom dvije minute duže mi treba da je smjestim unutra nego dok vozim. Prošli tjedan sam vozila susjedu od 6 godina u vrtić svojim autom mama joj je stavila boster i zavezala je jel je i njoj i meni to normalno, dok su se druge mame čudile u vrtiću zakaj. Puno stvari je skupo,ali kad se dogodi nesreća onda nema toga kaj je skupo.
E da pepin auto je stvarno mrak i ak će mi nekad trebati sa 7 sjedala onda ću takav.

< Poruku je uredio Ninaa -- 8.3.2011 12:20:19 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:03:52   
nemirna mama
evo mene natrag.......
zam da danas sve košta, ali ako nemamo novca odmah smo loši roditelji, odmah sam neodgovorna mama.....ali nema veze
kad je najstariji bio malo kupili smo mu as, onda se rodila curka, a potrom još jedan pišonja....inače kad idemo na dalju relaciju najmlađi je u as, najstariji u sredinu a curka u krliku  na stražnjem sjedištu....NIKAD NE SJEDE NAPRIJED NEGO UVIJEK IZA I JA SAM S NJIMA......

imam jedno pitanje, ova as što imamo je do 18 kg i u njoj sevozi najmlađi, nadam se da će doći bolja vremena i da ćemo uspjeti kupiti bar još jednu sjedalicu,kakvu da onda kupim.....samo onaj donji povišeni dio ili što već....curka ima 4 god a najstariji 6
unaprijed zahvaljujem na odgovorima

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Brisano sporočilo]
10.3.2011 10:10:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
10.3.2011 10:16:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:16:22   
njanja
IZVORNA PORUKA: elinamama

ja sam preko foruma za 150 kn kupila AS jer nismo bili pri novcuuser posted image
a odi na NJUŠKALO HR i sigurno ćeš naći nešto jeftino jer nije istina da se djeca moraju voziti u ganc novim as od 2000knuser posted image



slažem se....
mi smo za auto od mog tate posudili AS od sestrine prijateljice koja ima odrsalu curicu i nema plan imati više djece. stolica nije nova, ali za one kratke relacije u kojima moj tata vozi unuke je sigurna.

Neću ulaziti u to kakva je tko mama, jer Bog zna da sam ja svakakva, ali da je NEODGOVORNO voziti dijete u krilu, to je činjenica.
Probaj posuditi od nekoga...


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Brisano sporočilo]
10.3.2011 10:28:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:31:31   
mariola
Di je sad antiša da kaže da novci nisu bitni. user posted image  Baš me zanima šta on misli o ovoj temi. Antiša javi se.

As je obavezna i tu nema daljnje rasprave. Moje dijete je uvijek u as i vezano. Bilo da se vozimo dva sata ili dvi minute u autu.
A tko si ne može priuštit as od 2000kn, ima i jeftinijih, masu ljudi i dobije rabljenu robu, nije problem nabaviti as. Problem je biti neodgovoran roditelj.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:45:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: mariola

Di je sad antiša da kaže da novci nisu bitni. user posted image  Baš me zanima šta on misli o ovoj temi. Antiša javi se.



Joj i ja bi ga baš voljela čuti...već naslučujem njegove riječi user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:45:45   
nemirna mama
http://www.istra-webshop.com/proizvodi/autosjedalice/?page=1

evo nešto sam našla novo a jeftino.....zanima me da li i curka može na samo taj donji dio bez naslona

zaboravila sam reći da ima preko 15 kg....a ove as su od 15-36kg

< Poruku je uredio nemirna mama -- 10.3.2011 10:49:59 >


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
10.3.2011 10:49:53   
njanja
ne, u to ti može dečko od 6 godina, a cura od 4 može u ono što ti je elinamama predložila

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
11.3.2011 9:56:35   
LUNA000
Za starijeg imam as od 9-36 s pojasom u 5 točki vezanja...a kasnije se skine naslon i dobijemo booster..mlađi ima onu do 4 godine..i sad mu je u knap..on če za koji mjesec nasljediti bratovu, a bratu čemo uzeti samo booster...a sad sam u potrazi po oglasina za graco as od 0-13kg za našu bebicu...jer mi treba i za kolica...nikad nisam vozila djecu na prednjem sjedalu u krilu..oni su uvjek u svojim sjedalicama...ježim se na ljude kojima djete skače po autu ili viri kroz prozore dok oni voze...nije mi jasno kako se oni uopče ne sekiraju da bi im djete moglo ispasti iz auta ili nešto drugo...i obavezno kod mene..njihova vrata se ne mogu otvoriti iznutra...i kad god krečemo negdje na duže relacije pitam muža jel provjerio da su zaključana..koliko god ih mi učili i odgajali ..nikad ne možemo biti sigurni da se neče desiti neki moment u njihovim glavicama i da neče pokušati otvoriti vrata u igri, slučajno ili namjerno..

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako u auto smjestiti tri as??
11.3.2011 11:19:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

http://www.istra-webshop.com/proizvodi/autosjedalice/?page=1

evo nešto sam našla novo a jeftino.....zanima me da li i curka može na samo taj donji dio bez naslona

zaboravila sam reći da ima preko 15 kg....a ove as su od 15-36kg

po meni može
moj se vozio u bosteru od kada ima 15kg ali samo na kratke relacije po buzetu.
i kada se išeo voziti u tuđi auto

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!