|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolnička dijeta
8.3.2011 21:30:45   
BUMBI
A mogla bi se malo i s nečim počastitiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: bolnička dijeta
8.3.2011 21:33:45   
cuba
IZVORNA PORUKA: BUMBI

A mogla bi se malo i s nečim počastitiuser posted image

Oću 01.06user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 1:04:25   
Noblica
Evo cuba ja malo zakasnila, ali i ja se pridruzujem ovoj temi user posted image
Jedan krug sam obavila, danas mi je bio prvi dan drugog kruga, i jutros kad sam se merila bila sam -2,5kg user posted image
Mislim da svakako necu skinuti onoliko koliko zelim, ali mi je potreban "okidac" jer mi se metabolizam toliko usporio da je to strasno.....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 8:11:35   
cuba
Nobliceuser posted image user posted image user posted image user posted image  
Ma nisam ni ja izgubila svih 6kg, ostala su mi još 2kg ali sam trebala nekako početi i osjetiti neki pomak odmah u startu.
Ajde javljaj nam rezultate, znaš da smo uz tebeuser posted image
Držim fige da izgubiš koliko god želišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Noblica)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 8:15:35   
BUMBI
Noblice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 8:26:38   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 11:58:54   
Noblica

IZVORNA PORUKA: cuba

Nobliceuser posted image user posted image user posted image user posted image  
Ma nisam ni ja izgubila svih 6kg, ostala su mi još 2kg ali sam trebala nekako početi i osjetiti neki pomak odmah u startu.
Ajde javljaj nam rezultate, znaš da smo uz tebeuser posted image
Držim fige da izgubiš koliko god želišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa bas to draga, potreban je bio i meni neki brzi pomak user posted image
MAda, nesto sam razmisljala, mozda ne pise bzvz da se posle 5 dana pravi 2 dana pauza. jer mozda za ta 2 dana organizam ti se malo navikne na hranu (naravno treba i tad paziti), ali onda kad opet krenes, narocito prvi dan organizam se opet "sokira" zbog nedostatka hrane. To je neka moja teorija user posted image
Ja cu posle ovog drugog kruga, napraviti pauzu, ta dva dana cu jesti umereno, pa bas da vidim hoce li nesto znaciti user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: bolnička dijeta
9.3.2011 12:55:03   
cuba
Jel mi vjeruješ koliko se želudac stisne nakon tih 15 dana? Ja sada skoro pa i nemam osjećaj gladi niti volju za jesti. Ova 2 dana nakon dijete jedem čak i manje nego dok sam na dijeti bilauser posted image
Ajde baš me zanima oće li biti kakva razlika ako napraviš pauzuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Noblica)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: bolnička dijeta
15.3.2011 23:14:10   
Noblica
Evo, posto je i Modesty sa mnom na ovoj dijeti, dizem je pa da se medjusobno podrzavamo user posted image

Ja sam za 10 dana skinula 4kg, i napravila sam pauzu od dva dana, danas sam opet pocela. Opet cu 10 dana u komadu, i da skinem 2-3 kg, ja cu biti zadovoljna. Ono sto je bitno za dva dana pauze sam jela sve cega sam se uzelela, od hleba, slatkog, cipsa, coca-cole i nisam vratila nista. i kako bi nesto stavila u usta isla sam u wc, jer se valjda zeludac navikao da jedem kao pticica user posted image user posted image
i mogu vam reci da ne pamtim kad sam jedva cekala da se vratim na dijetu, pauza mi uopste nije prijala, iako su mi se jaja vec pomalo smucila user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: bolnička dijeta
16.3.2011 8:11:54   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Noblica)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: bolnička dijeta
16.3.2011 9:28:18   
cuba
Nobliceuser posted image user posted image user posted image user posted image  za dijetu, nadam se da ćeš uspijeti do krajauser posted image
Meni se mljeveno meso smučilouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: bolnička dijeta
17.4.2018 8:56:03   
moody
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: bolnička dijeta
8.4.2024 15:10:40   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu moody)
Neposredna veza do poruke: 463
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!