|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:19:13   
mala pcelica
po tvojoj prici ispada sa tvojoj zeni Bog pravi djecu,a ne ti user posted image ...vara te žena user posted image

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:55:37   
maja

IZVORNA PORUKA: antiša

ja sam se oženio prije godinu i po dana i stigli smo dosad imat jedno dijete a imat ćemo ih koliko Bog da!
I nemamo puno para ali imamo srca a ostalo će se Bog pobrinut!:-)



Eto, Antiša, tebi i tvojoj ženi onda sretno. Nadam se da vas za par godina nećemo vidjeti sa desetero djece u novinama kako tražite pomoćuser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 9:56:51   
nemammaste
Vidim veselo ovdje....user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 10:10:11   
antiša
@majo, nemoj da mi ne daš kad ti na semaforu dođem tražit kunu:-)))

kad vidim da neću moć hranit toliko djece, stat ću. stavit ću pištolj u futrolu i čekat ću da zemlja iziđe iz recesije. igrat ćemo žena i ja "čovječe ne ljuti se", "bingo" i raznih drugih igara pogađanja:-)))....osim toga, te puste pare koje bacate na kondome, hormone, spirale, i ostalu čovjekoljubivu tehnologiju, radije iskoristite da kupite štrucu kruha djetetu za koje se bojite da neće imat šta jest!
Bog je svemoguć, On sve može...ako hrani tića na stablu, nahranit će i mene, svoje dijete....ako me razumite šta oću reć?:-)))

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 10:15:02   
maja
Gle, vjerujem u Boga, nisam ne znam kakav vjernik, definitivno ne kao i ti i tvoja žena, ali jesam i žao mi je stvarno sve te djece tužnih pogleda u novinama, žalim djecu, osuđujem roditelje i pitam se gdje je onda Bog da ih nahrani...razumiješ li ti šta ja tebi želim reći user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 205
   [Obrisani korisnik]
30.1.2011 10:21:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu antiša)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 10:53:35   
tinka25
IZVORNA PORUKA: antiša

ja sam se oženio prije godinu i po dana i stigli smo dosad imat jedno dijete a imat ćemo ih koliko Bog da!
I nemamo puno para ali imamo srca a ostalo će se Bog pobrinut!:-)

Mislim da Bog nema veze sa parama, svako se za to mora sam pobrinut, lova ne pada s neba i nije od Boga, inače bi svi bili bogati.


_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 20:01:38   
natalijax
oooooo ovo se nastavlja,antiša vidiš možda bog ima prste u mom malenom čudu,al ja i mm smo ga stvorili,ja sam ga donjela na svjet, JA sam mu dala život,a sad ču bit možda i bezobrazna al neka,vidiš tvoja tvrdnja je imat če te dijece koliko bog hoče svaka čast,al vidiš baš upravo zbog takvih nam je država u banani,dijeli se socijalno,kruh ognjev i ostalo besplatno a pošten narod nek radi za socijalne slučajeve,i meni je žao također gledat diječicu po ulici i domovima i isto se zapitam eto di je tu Bog,a sad još malo odo i ja pravit djecu,kad budem rodila opet i ope ču i tako u krug mislim da če mi jedno petnaestoro dječice biti dosta,a valjda če mi se država smilovat pa mi dat neku kuču,ak mogu birat može montažna,ajmo ljudi mogli bi svi,Baš smo se ugledali na CIGANE,pratimo ih u stopu,I za kraj ak me izbace sa foruma,jer vrijeđam naciju naših domačih crnaca, svima sretni rođoši,svima iskrene čestitke na rođenju dječice i svima želim brzi plusić na testiču,E da i antiša neželim ti zlo al mjesto igranja čovjeća neljuti se u vrijeme recesije bolje ti je da ideš radit i onda zaradit toj dječici kruh,kako ti tvrdiš da češ jednog dana sebe zamišljati

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 20:07:57   
Vjeverica ST
ljudi, pa šta ste se uhvatili Antiše, on proppagira pozitivne vrijednosti, i kršćanske...ko voli nek izvoli. Ja nisam za kontracepciju također iz vjerskih razloga! A kad smo kod cgana, mislite da smo mi s manje djece sretniji??? pa pogledajte tu radost i život u njihovim očima! u očima naših modernih mama i njihovih obiteljski oijentiranih.....
pročitajte ovo:
Paradoks našeg vremena kroz povijest je da imamo veće zgrade ali kraće živce, šire puteve ali uža gledišta. Trošimo više ali imamo manje, kupujemo više ali uživamo manje. Imamo veće kuće i manje obitelji, više pogodnosti ali manje vremena.
Imamo više diploma ali manje razuma, više znanja ali manje rasuđivanja, više stručnjaka ali ipak više problema, više medicine ali manje zdravlja. Pijemo previše, pušimo previše, trošimo nesmotreno, smijemo se premalo, vozimo prebrzo, previše se ljutimo, prekasno liježemo, ustajemo previše umorni, čitamo premalo, gledamo TV previše, i molimo se prerijetko. Umnogostručili smo naše imetke, ali smanjili svoje vrijednosti. Govorimo previše, volimo prerijetko, i mrzimo prečesto.


Naučili smo kako da preživljavamo ali ne i da živimo. Dodali smo godine životu ali ne i život godinama. Stigli smo sve do mjeseca i natrag, ali imamo poteškoću da pređemo preko ulice da upoznamo novog susjeda. Osvojili smo vanjski ali ne i unutrašnji prostor. Uradili smo velike ali ne i bolje stvari.
 
Očistili smo zrak ali zagadili dušu. Savladali smo atom ali ne i svoje predrasude. Pišemo više ali učimo manje. Planiramo više ali postižemo manje.

Naučili smo žuriti ali ne i čekati. Gradimo više kompjutera da sadrže više informacija, da proizvode više kopija nego ikad, ali mi komuniciramo sve manje i manje.
 
Ovo su vremena brze prehrane i sporog varenja, velikih ljudi i sitnih karaktera, brzih zarada i plitkih odnosa. Ovo su dani dviju plaća ali vise razvoda, luksuznijih kuća ali uništenih domova. Ovo su dani brzih putovanja, jednokratnih pelena, moralnosti koja se može odbaciti, jednodnevnih predstava, preteških tijela, i tableta koje čine sve od hrane, da utišaju, da ubiju.


Ovo je vrijeme kada ima mnogo toga u izlogu a ništa u skladištu. Vrijeme kada vam tehnologija može donijeti ovo pismo, i vrijeme kada možete odabrati da li ćete ga podijeliti s nekim ili samo obrisati.

Zapamtite, provedite nešto vremena sa vašim voljenima, jer oni neće biti tu zauvijek.
 
Zapamtite, recite poneku ljubaznu riječ onome koji vas gleda sa strahopoštovanjem, jer će ta mala osoba uskoro odrasti i otići. Sjetite se da date topao zagrljaj onome kraj vas, jer je to jedino blago koje možete dati svojim srcem a ne košta ni pare.
 
Sjetite se reći, "Volim te" vašem partneru i vašim voljenima, ali najviše od svega i mislite tako. Poljubac i zagrljaj će zakrpiti povredu kada dolaze duboko iz vas. Sjetite se držati za ruke i cijeniti momente jer jednog dana ta osoba neće biti tu ponovo. Dajte vremena ljubavi, dajte vremena razgovoru, i dajte vremena podjeli vaših dragocjenih misli s drugima.
George Carlin



_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 20:24:05   
antiša
@ natalija, ja ne znam živimo li mi u istoj državi, jer ja kad pogledam oko sebe vidim obitelji s uvrh glave jednog do dva djeteta ali zato i s 5, 6 mobitela, tri televizije, dva auta i raznih trendy namještaja i sličnog. Za 50 godina nas neće i bit ko i kršćanske Europe jer "zaostale"muslimanske obitelji rađaju djecu dok mi lažni kršćani kupujemo kondome i spirale da bi tom jednom djetetu kupovali mobitele i igračke!!

"BLAGO SIROMAŠNIMA - NJIHOVO JE KRALJEVSTVO NEBESKO"

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 20:32:22   
mala pcelica
što više djece to veća socijala i lagodniji život za mamu i tatu user posted image

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 20:34:40   
sanjalica
ovo je već prešlo sve granice dobrog ukusa..... user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 21:21:04   
leilany
IZVORNA PORUKA: antiša

@majo, nemoj da mi ne daš kad ti na semaforu dođem tražit kunu:-)))

kad vidim da neću moć hranit toliko djece, stat ću. stavit ću pištolj u futrolu i čekat ću da zemlja iziđe iz recesije. igrat ćemo žena i ja "čovječe ne ljuti se", "bingo" i raznih drugih igara pogađanja:-)))....osim toga, te puste pare koje bacate na kondome, hormone, spirale, i ostalu čovjekoljubivu tehnologiju, radije iskoristite da kupite štrucu kruha djetetu za koje se bojite da neće imat šta jest!
Bog je svemoguć, On sve može...ako hrani tića na stablu, nahranit će i mene, svoje dijete....ako me razumite šta oću reć?:-)))



e di mi je sad onaj smajlic koji se valja po podu user posted image user posted image user posted image user posted image rofluser posted image user posted image user posted image user posted image

i samo da nadodam tj skomentiram na tvoju zadnju recenicu...a
di je Bog za svu onu africku djecu,koja su sirota gladna i zedna??


e da...i nato dobro si rekla,potpisujem te....ja fakat neznam di antisa zivi...mozda u dubaiu user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 21:24:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanjalica

ovo je već prešlo sve granice dobrog ukusa..... user posted image


slažem se, dajte se ljudi manite te teme, ide iz krajnosti u krajnost, već mi se bluje kad otovrim rr a ovo je još uvijek u prvom planu... user posted image  ovo više nije zdrava rasprava... user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 21:33:29   
danery
Bog je svemoguć, On sve može...ako hrani tića na stablu, nahranit će i mene, svoje dijete....ako me razumite šta oću reć?:-)
IZVORNA PORUKA: natalijax

oooooo ovo se nastavlja,antiša vidiš možda bog ima prste u mom malenom čudu,al ja i mm smo ga stvorili,ja sam ga donjela na svjet, JA sam mu dala život,a sad ču bit možda i bezobrazna al neka,vidiš tvoja tvrdnja je imat če te dijece koliko bog hoče svaka čast,al vidiš baš upravo zbog takvih nam je država u banani,dijeli se socijalno,kruh ognjev i ostalo besplatno a pošten narod nek radi za socijalne slučajeve,i meni je žao također gledat diječicu po ulici i domovima i isto se zapitam eto di je tu Bog,a sad još malo odo i ja pravit djecu,kad budem rodila opet i ope ču i tako u krug mislim da če mi jedno petnaestoro dječice biti dosta,a valjda če mi se država smilovat pa mi dat neku kuču,ak mogu birat može montažna,ajmo ljudi mogli bi svi,Baš smo se ugledali na CIGANE,pratimo ih u stopu,I za kraj ak me izbace sa foruma,jer vrijeđam naciju naših domačih crnaca, svima sretni rođoši,svima iskrene čestitke na rođenju dječice i svima želim brzi plusić na testiču,E da i antiša neželim ti zlo al mjesto igranja čovjeća neljuti se u vrijeme recesije bolje ti je da ideš radit i onda zaradit toj dječici kruh,kako ti tvrdiš da češ jednog dana sebe zamišljati


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 22:07:17   
Mishek
IZVORNA PORUKA: andela1

.Kako zene mogu to podrzavati...nebi ja da mi muz pokraj mene jos i to radi...onda u braku nekaj ne stima... (to vrijedi i za zene)




ovo je totalna glupost.

Uz dužno poštovanje prema tebi. Naj kaj zamjerit. user posted image


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
30.1.2011 23:56:57   
osobno
LOL.......
Bome, nema me dva dana, a ono se pošteno zahuktalo.
Ostavite se ljudi moji rasprave s fanaticima.
Svatko ima pravo vjerovati u ono što želi.
Tako, npr., neki vjeruju da žena nema pravo kontrolirati kad će i koliko djece imati. Amen.
Neki vjeruju da pop zna najbolje.
Neki vjeruju da je dovoljno sidit doma i radit dicu, a Bog će se pobrinut da sve štima.
Drugi ne vjeruju. (Ja spadam u potonje.)
To što meni njihovi stavovi izgledaju nenormalno (i obrnuto vrijediuser posted image ), nije razlog da se živciramo.
Nego, a pro po izjave "Blago siromašnima, njihovo je kraljevstvo itd.", reć ću samo da sam odrasla u takvom siromaštvu, da me srce zaboli svaki put kad se sjetim kako sam vječito bila predmet sprdnje jer sam dolazila u gaćama iz Karitasa dok je moj sveti nazovi-otac popima plaća runde pića, hrane u izobilju, al za moje i potrebe dva brata i sestre, nikad nije bilo.
Zato, oprostite na izrazu, dragi antiša NE SERUCKAJ, nisi ti siromaštva vidio, i ako imaš mozga, osiguraj tom svom ditetu dostojanstven život, umisto da nama grešnicama popuješ kako se sve trebamo ugledat na andelu i sl.
I, da, vjeruj da se siromašni ne bi složili s tom tvrdnjom.
Ne možeš baš bit sretan kao siromah ako si curica od 13 godina i nemaš za kupit higijenske uloške, nego stavljaš toalet papir, jer, znaš već, nema se.
Možda sam rekla i previše, al eto, siromaštvo me uvik pogodi.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 0:06:50   
natalijax
osobnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 8:09:50   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: osobno

LOL.......
Bome, nema me dva dana, a ono se pošteno zahuktalo.
Ostavite se ljudi moji rasprave s fanaticima.
Svatko ima pravo vjerovati u ono što želi.
Tako, npr., neki vjeruju da žena nema pravo kontrolirati kad će i koliko djece imati. Amen.
Neki vjeruju da pop zna najbolje.
Neki vjeruju da je dovoljno sidit doma i radit dicu, a Bog će se pobrinut da sve štima.
Drugi ne vjeruju. (Ja spadam u potonje.)
To što meni njihovi stavovi izgledaju nenormalno (i obrnuto vrijediuser posted image ), nije razlog da se živciramo.
Nego, a pro po izjave "Blago siromašnima, njihovo je kraljevstvo itd.", reć ću samo da sam odrasla u takvom siromaštvu, da me srce zaboli svaki put kad se sjetim kako sam vječito bila predmet sprdnje jer sam dolazila u gaćama iz Karitasa dok je moj sveti nazovi-otac popima plaća runde pića, hrane u izobilju, al za moje i potrebe dva brata i sestre, nikad nije bilo.
Zato, oprostite na izrazu, dragi antiša NE SERUCKAJ, nisi ti siromaštva vidio, i ako imaš mozga, osiguraj tom svom ditetu dostojanstven život, umisto da nama grešnicama popuješ kako se sve trebamo ugledat na andelu i sl.
I, da, vjeruj da se siromašni ne bi složili s tom tvrdnjom.
Ne možeš baš bit sretan kao siromah ako si curica od 13 godina i nemaš za kupit higijenske uloške, nego stavljaš toalet papir, jer, znaš već, nema se.
Možda sam rekla i previše, al eto, siromaštvo me uvik pogodi.

Ne bi ni ja bolje napisala...Ko da si mene pitala!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 8:51:48   
antiša
@ osobno, fala ti na uvredi, volim kad me vrijeđaju jer onda znam da ISTINU govorim a istina boli!
zašto te toliko istina boli? ako si toliko sigurna u svoju pamet zašto te onda toliko pogađaju moje riječi?

živite svi vi kako oćete, imajte jedno dijete, uživajte u svojoj udobnosti, idite na pedikure, manikure, skijanja, izlete, šopingiranja, ja ću doma bit sa svojim krdom dječurlije, namazat ćemo malo masla na kruh, podijelit  jednu čokoladu i smijat ćemo se i zafrkavat jer nam ne treba drugo nego ljubav duha i radost jer živimo ko djeca Božja....
....ovo ne može shvatit onaj koji Vjere nema ali to je njegov gubitak, šta ću mu ja...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 9:10:45   
Ninaa
Mislim da se ovdje i odlutalo od teme i da je više manje sve rečeno pa vas molim da se držite teme i da se ne vrijeđate i prozivate jel to nije ni lijepo ni pristojno.Svatko koristi kontracepciju koju smatra da je dobra i u skladu sa svojim uvjerenjima i mislim da bez obzira na sve rečeno nitko neće odstupiti od onoga u šta vjeruje da je ispravno. Niti bi ijedna od nas trebala suditi zbog toga drugu i prozivati je.Vratimo se na veselije teme a nemojmo potpirivati netrepljivost. Hvala! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 10:11:09   
njanja
IZVORNA PORUKA: antiša

živite svi vi kako oćete, imajte jedno dijete, uživajte u svojoj udobnosti, idite na pedikure, manikure, skijanja, izlete, šopingiranja, ja ću doma bit sa svojim krdom dječurlije, namazat ćemo malo masla na kruh, podijelit  jednu čokoladu i smijat ćemo se i zafrkavat jer nam ne treba drugo nego ljubav duha i radost jer živimo ko djeca Božja....
....ovo ne može shvatit onaj koji Vjere nema ali to je njegov gubitak, šta ću mu ja...



u tome JEST stvar...svi fakat živimo kako hoćemo...i stvarno nitko ne garantira da će moj (trenutno) jedinac biti sretniji od stvojih 10-tero djece.
Živjela sam u obitelji koja je 80-tih imala novaca za put po europi 1 mjeseec i obišli smo pola europe autom, mama, tata, sestra i ja, a 90-tih je tata čekao u redu za crni kruh u dućanu 5 km od našeg kvarta.
Ja jednostavnoi svom djetetu želim priuštiti "put Europom", ne mislim sad to doslovno, ali želim da ima i materijalno i emotivno i da mu nikada ne fali tako željena čokolada, tenisice ili moje veselje i zadovoljstvo.
Ne kažem da će tvom to faliti, ali ako ne zarađujete ti i žena plaće veće od prosjeka, biti će vam puno teže. I stvarno, ne mislim da će moj jan biti sretniji od tvojih, svatko ima svojih problema, ali s tvojom ženom se nikad ne bi mijenjala (bez uvrede)....

I još nešto, to što ne živim po načelima kojima ti živiš, ne znači da manje vjerujem u Boga, moja vjera je samo malo iskrivljena, ali i dalje je vrlo iskrena.

Sretno Antiša! reci ti to i nama!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu antiša)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 11:12:34   
antiša
Sretno i tebi i svim ljudima dobre volje!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 12:29:19   
pula25
Heeeej ljudi pa ja sam sad shvatila zašto nam je država u klincu i zašto su nam susjedi, šefovi, kolege i ostali sunarodnjaci svakim danom sve više isfrustrirani... Vjerovatno su istinski vjernici i ispunili su kvotu dječice koju mogu uzdržavati pa sada pate od kronične nejeb...ice user posted image user posted image user posted image user posted image

A da razmislimo o nekom Time Out-u od vjere pa da se svi malo pohvataju, možda nam generalno krene
user posted image user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu!

Ima li što ljepše od zadovoljene žene, sa onim blaženim osmjehom na licu i zadovoljenog muškarca koji nema potrebu skakati u tuđe krevete, hvatati tuđe žene ili šamarati majmuna jer je zadovoljan svojim sexualnim životom. I kao vrhunac sretna obitelji sa uopće nije bitno koliko djece koja žive u harmoniji, radosti i sve uspone i padove prolaze zajedno.
Za mene je to bit braka, života i vjere.
I za kraj: U Boga vjerujem ali njegovi zemaljski predstavnici me mogu poljubiti u dupe!!!!


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kontracepcija, ankete, tenzije
31.1.2011 12:33:18   
mišica 666

Ima li što ljepše od zadovoljene žene, sa onim blaženim osmjehom na licu i zadovoljenog muškarca koji nema potrebu skakati u tuđe krevete, hvatati tuđe žene ili šamarati majmuna jer je zadovoljan svojim sexualnim životom. I kao vrhunac sretna obitelji sa uopće nije bitno koliko djece koja žive u harmoniji, radosti i sve uspone i padove prolaze zajedno.
Za mene je to bit braka, života i vjere.
I za kraj: U Boga vjerujem ali njegovi zemaljski predstavnici me mogu poljubiti u dupe!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujem pogotovo zadnju rečenicu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!