|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
7.3.2011 23:44:13   
lilia
Sad mi ima 4 mjeseca pa ni neću mijenjati, šta je tu je. Da sam barem prije znala. Svejedno, hvala ti.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
7.3.2011 23:49:03   
lilia
Piše ti na kutiji koliko beba smije pojesti po starosti. Više mu ne bi smjela dati. I moraš se držati točno razmaka ako mu daš tu dozu koliko piše na kutiji, znači ne davati prije nego što prođe tri sata od zadnjeg obroka.
Ako mu te doze nisu dovoljne onda pređi na taj zasitniji ali prvo razgovaraj s pedijatrom, nemoj na svoju ruku. Barem ja ne bi.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 17:45:00   
obala
Prvi put sam na forumu i nadan se da će mi netko odgovorit.Moja beba ima 7 i po mjeseci i do sada nije pila adaptirano,samo je dojila,probala sam joj ga dva puta dat,jedan put hipp 1 i sve je povratila,drugi put bebimil 1 i isto sve povratila,e sad ja ne znan koje adaptirano da uzmen,kakva su vaša iskustva,kakav je aptamil,novalac,trebam li možda početi s adaptiranim koje ima oznaku pre jer kažu da je on najlaganiji?e i još nešto povraća i hipp kašice koje sadrže ad,ako netko ima takvo iskustvo ili kakav savjet neka piše,hvala.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 17:48:36   
ELISABETH
ne znam što da ti kažem, mislim da ne trebaš uzimati pre mlijeka jer su ona za malene...a po tom povraćanju i kašica hipp koje imaju ad meni pada na pamet da nije možda beba alergična na kravlje mlijeko user posted image
nadam se da će ti se javiti cure koje više o tome znaju...

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 17:54:22   
obala
Mislin da nije alergična jer ga je oba puta povratila 3 sata nako šta bi pojela,moža joj je teško pao na želudac,a nije bilo nikakvog ni osipa,svejedno hvala

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 17:55:57   
ELISABETH
mojoj je najviše odgovarao bebimil, a prije toga smo probali hipp i novalac od kojih smo odustali jer je puno bljuckala

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 18:04:51   
obala
A joj,a valjda ću nać neko koje će joj pasat

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 18:08:05   
ZVRK
moj sin je jeo bebimil a sa 7mjeseci je počeo mlijeko iz tetrapaka
pitaj pedicu šta ti ona savjetuje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 58
   [Obrisani korisnik]
8.3.2011 18:15:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu obala)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 18:27:48   
obala
A je li joj mogu davat npr ha nan ako ne znam je li alergična i postoji li nan pre nekako nebi hipp pošto mi je povraćala i njegove kašice koje se rade s vodom a sadrže ad,a što se tiče kravljeg nebi njega uvodila još dugo,dugo

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
8.3.2011 19:09:58   
berny
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Evo ovako, moga su u bolnici od prvog dana hranili sa Nanom. Ja to nisam znala (koje su mu mlijeko davali) pa sam za doma kupila Hipp 1 . Nakon jednog dana mi je počeo plakati ko lud čak ponekad i bljucnuti krv. Završlil smo na Rebru u bolnici gdje su mu uspostavili dijagnozu da je alergičan na kravlje mlijeko i da moram preči na hipoalergenu hranu.


i vi ste se bome namučili. eto, sve je dobro prošlo.user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
9.3.2011 20:22:13   
lepao
sta je ha nan?

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: obala

Prvi put sam na forumu i nadan se da će mi netko odgovorit.Moja beba ima 7 i po mjeseci i do sada nije pila adaptirano,samo je dojila,probala sam joj ga dva puta dat,jedan put hipp 1 i sve je povratila,drugi put bebimil 1 i isto sve povratila,e sad ja ne znan koje adaptirano da uzmen,kakva su vaša iskustva,kakav je aptamil,novalac,trebam li možda početi s adaptiranim koje ima oznaku pre jer kažu da je on najlaganiji?e i još nešto povraća i hipp kašice koje sadrže ad,ako netko ima takvo iskustvo ili kakav savjet neka piše,hvala.


Prehipp može do godinu dana starosti i pre mlijeka najsličnija su majčinom mlijeku. ili probaj HA hipp ili HA nan. Ako povrača na adaptirano,ja nikako ne bi uvodila kravlje.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
9.3.2011 20:30:03   
lepao
Postoji PreNan

IZVORNA PORUKA: obala

A je li joj mogu davat npr ha nan ako ne znam je li alergična i postoji li nan pre nekako nebi hipp pošto mi je povraćala i njegove kašice koje se rade s vodom a sadrže ad,a što se tiče kravljeg nebi njega uvodila još dugo,dugo

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
9.3.2011 20:32:21   
lepao
Mojoj bebi su davali Aptamil 1 u bolnici a rodjen je sa 2400 tako da je puno plakao pretpostavljam zato sto mu je bila teska hrana pa su mu promjenili na PreNan. Nakon bolnice sam ja nastavila sa PreHip i jos uvijek smo nakon 2 mjeseca na toj hapi. Dobio je puno na tezini i sve je to ok premda ima grceve..mislila sam opet mijenjati ali su mi rekli doktori da ne mijenjam posto je PRE bilo koja marka najlaganija hapa.
Nisam pametna...

IZVORNA PORUKA: obala

Prvi put sam na forumu i nadan se da će mi netko odgovorit.Moja beba ima 7 i po mjeseci i do sada nije pila adaptirano,samo je dojila,probala sam joj ga dva puta dat,jedan put hipp 1 i sve je povratila,drugi put bebimil 1 i isto sve povratila,e sad ja ne znan koje adaptirano da uzmen,kakva su vaša iskustva,kakav je aptamil,novalac,trebam li možda početi s adaptiranim koje ima oznaku pre jer kažu da je on najlaganiji?e i još nešto povraća i hipp kašice koje sadrže ad,ako netko ima takvo iskustvo ili kakav savjet neka piše,hvala.

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
9.3.2011 20:33:28   
lepao
Jeli mora biti osipa ako je beba alergina na hapu?

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Evo ovako, moga su u bolnici od prvog dana hranili sa Nanom. Ja to nisam znala (koje su mu mlijeko davali) pa sam za doma kupila Hipp 1 . Nakon jednog dana mi je počeo plakati ko lud čak ponekad i bljucnuti krv. Završlil smo na Rebru u bolnici gdje su mu uspostavili dijagnozu da je alergičan na kravlje mlijeko i da moram preči na hipoalergenu hranu. Kupili smo ju al meni nekak vrag nije dao mira i ja rekla mužu nek kupi Nan (kao što su mu davali u bolnici jer tam nikakve smetnje nije imao) pa ako i dalje bude bljucao krv i povraćao da ću mu tek onda dati to hipoalergeno. Čim smo počeli hraniti sa Pre Nanom svi simptomi bilo čega su prestali i on i dan danas pije to mljekeco.
Sva mlijeka kaj počinju sa PRE su u principu za nedonoščad ili premršave bebe jer su puno masnija od onih drugih. Moj je na prenanu dobio u prvih mjesec dana 2kg , ne moram ni reč da je zgledo ko poveča krafnica tak da smo nakon mjesec dana prešli na NAN 1. sad ćemo preijeći uskoro na Nan 2 .
Mislim da je bitno da puno ne mjenjaš mlijeka neg da se držiš onog kaj ste počeli davati od početka.
A djeca i kada su na AD mlijeku normalno je da papaju svaka 3-4 sata . Po meni bolje manje količine pa češće davati neg ih utrpati sa prevelikom količinom odjednom (koju najčešće bljucnu jer im je previše) a i bez veze im se raširuju želučići i onda bu sve više i više tražili količinski.
Eto, to je moje mišljenje


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
9.3.2011 21:20:13   
obala
HA nan je hipoalergeno mlijeko

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
11.3.2011 13:27:30   
lepao
Juce sam bila kod pedijatrice gastro i rekla mi je posto je bebi 2 mjeseca da predjemo na jedinicu ali ne Hip1 vec Bebelac...da li iko ima iskustva stom hapicom?
Moguce da je bio gladan posto je PreHip bila lagana pa cesce plakao..ne znam vise nisam pametna dali su grcevi ili stali vec..

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
11.3.2011 14:40:34   
obala
Ja iskreno do sada nisam ni čula za tu formulu, pa evo sad malo gledala, piše da je visokoadaptirana, a ima i specijalna formula protiv grčeva,pa probaj s njom, ne znan šta bi ti drugo rekla, možda se javi koja cura šta ga koristi.

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
11.3.2011 21:06:58   
anna1
moja mala je povraćala u malzu i od hippa i bebimila,tako da smo prešli na aptamil ar koji je protiv bljucanja i povraćanja koji joj je stvarno pomogo i nije povraćala od njega,prestali smo ga koristit kad je napunila 6mj i od tad je aptamilu 2(sad je 7 i pol).

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
11.3.2011 22:15:16   
obala
Moja inače puno bljucka i od dojenja,sad se malo smanjilo,al prije je stvarno puno bljuckala,a reci mi je li to kod vas bilo baš povraćanje ili više da je izbacila što je bilo viška,jer je ona meni nakon šta je popila hipp povratila tek nakon tri sata,ali ono baš povraćala 3,4 puta dok nije izbacila sve iz sebe,isto tako i bebimil

(Odgovor članu anna1)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
11.3.2011 23:30:11   
maryann01
mi smo na aptamilu1 i sad mi jako bljucka od njega neznam kaj je točno posrijedi nakad bljucne odmah i u mlazu nekad nakon podrigivanja i samo malo(za čajnu žličicu) čula sam za aptamil AR ali neznam gdje se može kupiti osim u ljekarni jer kod nas nema. i nisam mu planirala ništa mijenjati trenutno jer za dva tjedna idemo na prvo cijepljenje pa ću se onda posavjetovati s njim tak da stalno ne zivkam na tel.i ispadam dosadna a tak sam ko da nokad nisam imala djecuuser posted image user posted image i da koja je cijena aptamila AR?
IZVORNA PORUKA: anna1

moja mala je povraćala u malzu i od hippa i bebimila,tako da smo prešli na aptamil ar koji je protiv bljucanja i povraćanja koji joj je stvarno pomogo i nije povraćala od njega,prestali smo ga koristit kad je napunila 6mj i od tad je aptamilu 2(sad je 7 i pol).



_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu anna1)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
14.3.2011 21:08:20   
anna1
ona je uvijek pojela cijelu bočicu i kad je trebala podrignuti sve je povratila,nekad je znala da malo bljucne kad pojede ali u roku sat vremena sve je povratila.kad sam rekla u ljekarni o čemu se radi rekla mi je da je to zato što možda brzo jede ili ima zraka u bočici da se ne treba mjenjat hranu ja sam promjenila i prešli samo na aptamil ar i od njega je znala samo malo bljucniti al nikad više nije povraćala.i pedijatrica mi je rekla da najbolje promjenit hranu jer ja najbolje znam kako to izgleda

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
14.3.2011 21:22:43   
mayathebee
Moj je stalno bljucko, zapravo više povratio kad se trebao podrignuti dok mu nismo promjenili flašicu jer mu je prebrzo išlo mlijeko. Sa aventovom smo bili najzadovoljniji, i do dva i pol mjeseca smo imali onu prvu dudu s jednom rupom.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu anna1)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
14.3.2011 23:06:00   
maryann01
i moj je najprijr jeo iz one aventove dude s jednom rupom ali mi se sav preznojio pa sam mu promijenila na onu s dvije rupe možda se stvarno prebrzo najedeuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
15.3.2011 15:45:44   
anna1
aptamil ar ima samo u mileru i cijena mu je 99kn,je skup al joj je pomogo i najbolja hrana za bebe na tržištu

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!