|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
15.3.2011 22:10:09   
maryann01
99user posted image a od koliko grama je to pakiranje?

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu anna1)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
15.3.2011 22:14:50   
obala
Ja mislin da je aptamil ar pakiranje od 400g, a obični od 900g, dvi kesice po 450g i on u ljekarni dođe 120kn, a u milera je nešto jeftiniji, mislin oko 100kn

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
15.3.2011 22:36:19   
maryann01
da obični je 900gr i ja ga kupjem u kozmu po 119,99,vidjet ću kaj će mi reći pedijatar za dva tjedna kad idemo na kontrolu da li je to bljuckanje o hrane ili je samo user posted image jako živa pa mlati rukama i nogamauser posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
16.3.2011 21:47:36   
lepao
gdje pise da je visoko adaptirana?

IZVORNA PORUKA: obala

Ja iskreno do sada nisam ni čula za tu formulu, pa evo sad malo gledala, piše da je visokoadaptirana, a ima i specijalna formula protiv grčeva,pa probaj s njom, ne znan šta bi ti drugo rekla, možda se javi koja cura šta ga koristi.

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
16.3.2011 21:57:46   
obala
Utipkala sam na google bebelac i piše:visokoadaptirana mliječna formula za novorođenče i dojenče

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
17.3.2011 20:40:46   
lepao
to znaci da je slicnija majcinom mlijeku jel tako posto djelomicno adaptirana znaci da je manje?

IZVORNA PORUKA: obala

Utipkala sam na google bebelac i piše:visokoadaptirana mliječna formula za novorođenče i dojenče

(Odgovor članu obala)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
17.3.2011 21:23:00   
obala
Je, to je to user posted image

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
18.3.2011 14:00:11   
sig
I nama su u bolnici davali prenan, tako sam i ja nastavila doma sa njim kasnije smo prešli na nan1 još malo pa ćemo na nan2. Meni ne nan dobar, ona mi ne bljucka puno, ono malo kada podrigne pa joj je viška ili ako se previše razigra nakon što jede onda, ali u prosijeku jako malo. Sve zavisi od dijeteta do dijeteta.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
18.3.2011 19:58:15   
lepao
Nakon koliko mjeseci ste presli na jedinicu? Mi smo propali ali beba nije imala stolicu onda danima i tesko je pdrigivala pa nam je doktorica rekla da se opet vratimo na PreHip...

IZVORNA PORUKA: sig

I nama su u bolnici davali prenan, tako sam i ja nastavila doma sa njim kasnije smo prešli na nan1 još malo pa ćemo na nan2. Meni ne nan dobar, ona mi ne bljucka puno, ono malo kada podrigne pa joj je viška ili ako se previše razigra nakon što jede onda, ali u prosijeku jako malo. Sve zavisi od dijeteta do dijeteta.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
18.3.2011 20:05:59   
sig
Prešli smo na jedinicu kada je imala nešto manje od 4 kg. Tako nam je rekla pedijatrica!!
A ja hvala Bogu odahnula, ipak je duplo jeftinija nego prenan.


IZVORNA PORUKA: lepao

Nakon koliko mjeseci ste presli na jedinicu? Mi smo propali ali beba nije imala stolicu onda danima i tesko je pdrigivala pa nam je doktorica rekla da se opet vratimo na PreHip...

IZVORNA PORUKA: sig

I nama su u bolnici davali prenan, tako sam i ja nastavila doma sa njim kasnije smo prešli na nan1 još malo pa ćemo na nan2. Meni ne nan dobar, ona mi ne bljucka puno, ono malo kada podrigne pa joj je viška ili ako se previše razigra nakon što jede onda, ali u prosijeku jako malo. Sve zavisi od dijeteta do dijeteta.



_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
18.3.2011 21:47:24   
vodavoda
bebu hranim aptamilom. beba ima 3.5 mjeseci. ali imam jednu dilemu. na sajtu milupe pise da se nakon puna 4 mjeseca zivota prelazi na aptamil 2, a na pakovanjima pise da je od 0 do 6 mjeseci. ruku na srce, nisam pitala pedijatricu jos uvijek nista, ali eto da pitam ovdje je li se ko sretao sa ovim problemom.

hvala user posted image

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
19.3.2011 18:14:27   
jele2405
IZVORNA PORUKA: lepao

Mojoj bebi su davali aptamil jedinicu pa prenan u bolnici. Kad sam izasla iz bolnice davala sam prehip sto je ja pretpostavljam slicno kao prenan posto ima pre u sebi a on je bio mali (2200) pa sam smatrala da je tako najbolje. Zbog grceva i slicno smo presli na novalac ali mi se cinilo kao da jos vise place od toga pa mi je pedijatrica rekla da opet predjemo na prehip posto su formule sa pre u sebi najblaze.
Sta mislite o ovome..jeste li imali slicno iskustvo? Ne znam dali se smije davati nekada prehio nekada novolac protiv grceva ako uopste to pomaze..??



mi smo još na bebimilu, ped preporuča da ne mjenjamo iako sam ja htjela promjeniti jer joj je slab. sada jede veću dozu češće i dobro napredujemo. Zbog grčeva smo promjenili bočicu, koristimo dr.browns bočicu i više nemamo grčeva. hvala bogu, evo već dva mjeseca noću spavamo mirno.


_____________________________

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Moje tri sreće najveće
Mia 12.12.10.
Šimun i Lovro 20.06.13.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
20.3.2011 14:00:40   
lepao
Doktorica nam je rekla da predjemo sa PreHipa na jedinicu Bebelac ali posto od jedinice Bebelac nije imao stolicu danima pedijatrica gastro nam je rekla da se vratimo na PreHip. Mi se vratili stolica ok ali kao sto kazes imam osjecaj da je cesce gladan i da ono sto doktorica kaze svaka 3.5 sata da mu dajemo da jede ne pali zato sto on vristi nakon dva sata od gladi. Jedino da na svoju ruku predjermo opet na jedinicu..mozda Probiotik Hip1..

(Odgovor članu jele2405)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
19.5.2011 15:14:31   
Juanita
ja sam svoju malenu nažalost dojila manje od mjeseca, mlijeka valjda nije bilo dovoljno, carski rez a beba je bila velika tako da su joj odmah u bolnici davali AD i to hipp obični. kad smo dosle kuci počela je moja muka po dojenje, stalno je plakala jedni govorili da je gladna drugi nemoj davati AD i tako sam otisla nakon 3 tjedna kod peda on kaze da malena nije dobila nista otkako je iz bonice izasla...
krenuli na ad e onda su tek počele muke prave od jednog mlijeka gladna, od drugoga ne može kakati, trece opet bjucka nema koje nisam probala i dosao mi pod ruku hipp probiotik i spasila se odonda. kakila super sita uvijek lijepo dobivala na tezini, mozda cak i previse malena izjelicauser posted image ...  sad je vec velika cura godinu ipo, ali znam da smo se ja i MM namučili dok nismo naisli na mlijeko koje joj odgovara, i ako sad opet ne budem mogla dojiti odmah cu na hipp probiotic ići još su ga sad i poboljšali i nije vise za istočno tržište već je austrijsko.


(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 10:22:38   
srečica
moja beba ima 3 mjeseca. jede svaka 2 sata a po noći 3 sata od 60-100. kako povecati dozu i da više spava. a uz to kad je budna plačljiva je i ima grčeve. jel netko imao takvu situaciju ili je to sve normalnouser posted image

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 12:16:38   
lilia
Jednu noć će ti samo "odrapit" 5 sati u komadu i kad to uhvati, bit će većinom tako.
Prije spavanja joj davaj uobičajenu dozu a ona će ti sama pokazati da joj nije dovoljno i tad ćeš shvatiti da je počela lovit noć.
Grčići su normalni, daj joj čaja od koromača, stavljaj kapi protiv njih u dva zadnja obroka.
Proći će s vremenom.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu srečica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 12:18:47   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: lilia

Jednu noć će ti samo "odrapit" 5 sati u komadu i kad to uhvati, bit će većinom tako.

meni se to desilo 2 puta i od onda ništauser posted image ''zubići''nam pobrkali sve

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 12:37:27   
srečica
hvala na savjetima, nadam se da če se to dogoditi skoro. i da će prestat to plakanje da moemo normalno u šetnje ovako me strah jer kad se poćne plakat to je strašno,jadnica ima dosta velik bruh od plakanja. hvala još jednom i nadam se da će bar po noći normalno spavat.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 12:39:41   
srečica
hej,ona je poruka bila upućena tebi. nisam često na forumu pa sory user posted image


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 13:11:21   
lilia
Ne brini se Srečice, sve te poruke su upućene nama.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu srečica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 13:12:06   
lilia
Zvrk, misliš da zbog zubića ne spava cijelu noć?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
3.6.2011 13:12:43   
ZVRK
da mislim da je to veći krivac


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
1.7.2011 17:43:28   
marijola
sve ti je to ok. al možda ti neće još duuuugo spavat noć. moj sin nije prospava noć do 2. god,a cura spava od 20-og dana

(Odgovor članu srečica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
22.7.2015 10:13:25   
mmamica
Ovako mamice imam decka koji je od rodzenja na
novalac 1i imao je jake grceve i bio cesto gladan pa smo
presli na babylove1
i prestali su nam ga uvoziti u bih
iz neznam kog razloga
pa smo se vratili na novalac,imao
je na njemu bas zelenu stolicu i
Danas predzemo na aptamil pro futura
1 i odmah imao proljev nakon
drugog hranjenja,,pa sad neznam dali
da nastavimo to piti,ili da se vratimo
na novalac nisam pametna i zao mi ga
da stalno mjenjam ali vidim neke su mame
i vise promijenile,prvo dijete pa me svega strah,molim bez
glupih komentara i napadanja hvala
svima koji odgovore

(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Koje adaptirano mlijeko odabrati?
25.7.2015 22:12:50   
ema55
Moj pije novalac od 2. mjeseca.vise od mjesec dana je kakao nakon svakog hranjenja u svim bojama. 15 Dana je imao grceve. Ako ti se grcevi javljaju jednom u danu onda nije od hrane. Ja sam za stolicu zvala patronaznu i ped. I rekli su mi dok je beba zadovoljna i napreduje nista ne mjenjati. U pocetku je jeo cesto i to bi trajalo, dio boce bi pojeo ljuljajuci ga na rukama. Sada ims 3.5 mheseca i jede skolski 5 puta 150-180 ml. I spava nocu 8 sati u komadu. Tako da sam ja protiv mjenjanja, jedino ako pedijatar iz nekog razloga ne naredi. E i mozes se vratit na novalac jel ti je njega pio vise od aptamila, na koji se jos nije naucija. I jos meni je stenjao svako jutro iza obroka 15 ak dana, a sad nista. Pusti vremenu ds ucini svoje, dok napreduje smije se i place nije mu nista.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mmamica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!