|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje
26.11.2010 10:02:36   
novamama
nemam pojma ustvari...do sada smo kupovali uglavnom ciciban...onda čujem da je bolje bez uloškauser posted image

ne znam ni sama, za čas to prerastuuser posted image

dobili smo par cipelica koje nisu puno nošene pa za sada ne trebamo kupovati nove...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaše mišljenje
26.11.2010 11:13:47   
CallamityJane
Hmm nikada nisam gledala nesto na marku i na cijenu kada je Disney u pitanju...Kupim ono sto mi se svidi eh sada meni se uvijek svidi ono sto je skupo user posted image
Patike joj kupujemo puma, reebok, nike,osh kosh, adidas, pollino ma ima tu svega... Cizmica ima od ugsica od 8eura iz Hm user posted image  pa do 80e a zadnje smo joj kupili preslatke Conversice 450 kuna, apsolutno su savrsene, samo mi zao sto nema broja za mene user posted image
Samo da dodam da ima tako kvalitetne srbijanske obuce,poput Pavle i gore navedenog Pollina, cije cijene su apsolutno pristojne a kvaliteta nadmasuje i ciciban i njima slicne, tako da ako imate priliku otici tamo i sopingirati necete pozaliti user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaše mišljenje
26.11.2010 11:20:34   
ELISABETH
Meni nije marka presudna, gledala sam da čizmice izgledaju kvalitetno i udobno...
Ja sam dobila otkaz kad je ona imala 3 miseca, tako da smo i mi na jednoj plaći s kreditom, naravno ali nekako ću rađe na sebi štediti nego na njoj i uvijek nastojim njoj kupiti nešto kvalitetnije, a do kada ćemo tako moći, ne znam ni sama


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaše mišljenje
26.11.2010 11:23:38   
CallamityJane
Ja sam cula za obucu iz Deichmana da je jako kvalitetna, posebno nekakav elephant i bubi, bobi nisam sigurna bas user posted image  Samo sto se meni nije svidio nijedan model...
Naturino mi je apsolutni bezobrazluk sa onim cijenama, nisu normalni...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaše mišljenje
26.11.2010 11:29:57   
ELISABETH
U Deichmana mi modeli nisu bili baš nešto, bio je veći izbor buca nego običnih čizmica
Rekla mi je prodavačica da će dobiti nove čizme polovicom 12 mjeseca ali to mi je bilo prekasno jer je već zahladilo


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!