|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gubitak bebe
2.11.2011 0:03:46   
lilia
Draga moja evo i mene da se javim.user posted image

Tvoj vedar duh i neizmjerna snaga su te doveli tu gdje jesi, uz pomoć mužića koji ti je velika potpora i ljudi koji misle na tebe, tvoje obitelji i prijatelja.

Dobro se držiš i ostani tako jaka i dalje a Bog će učiniti da jednog dana budete sretna obitelj. Samo treba strpljenja.user posted image

Nemam ti ništa više za reći jer sve znaš, jedino ne zaboravi na nas ako budeš "dijelila" sretne vijesti i navrati češće.
Volim kad si tu.user posted image


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Gubitak bebe
2.11.2011 1:27:00   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Gubitak bebe
2.11.2011 13:30:16   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Gubitak bebe
2.11.2011 13:55:42   
anaxx
IZVORNA PORUKA: lilia


Dobro se držiš i ostani tako jaka i dalje a Bog će učiniti da jednog dana budete sretna obitelj. Samo treba strpljenja.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Gubitak bebe
2.11.2011 15:32:19   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: lilia


Dobro se držiš i ostani tako jaka i dalje a Bog će učiniti da jednog dana budete sretna obitelj. Samo treba strpljenja.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Gubitak bebe
1.2.2012 11:27:45   
jandejan
Bablice, hvala ti sto si podijelila svoju pricu ovdje, sto si pokazala kako se snaga moze naci u sebi za prevazici bol... Hvala ti sto dajes snagu drugima. I meni...
Ja sam na netu u potrazi za tim "nekim nacinom", savjetom, rjesenjem prevazilazenja svega, a koji ce pomoci meni dragoj osobi koja je izgubila svoju bebu, a i meni koji je svim srcem cekao osjetiti tu bebu u svom narucju, imati je u zivotu na ovom svijetu...

Nikada necu moci saznati koliki je intenzitet boli koju majka osjeca nakon sto izgubi dijete koje je nosila ispod srca, ali sinoc kad sam saznao da je moja bivsa (ostali smo prijatelji i sretno je udata)djevojka izgubila bebu 5 dana prije termina, bebu koju smo svi cekali sa toliko ljubavi, kojoj sam u sali dao svoje ime, cije sam mrdanje osjetio i vidio... dozivio sam šok!
Boli... suze same klize... utjehu nalazim jedino u molitvi jer znam da ju je Dragi Bog uzeo sebi iz Njemu znanih razloga. Postoji razlog za to koji nama jos nije jasan. Mozda ju je spasio od onoga sto ju je cekalo na ovom svijetu... Vjerujem i u to da je postala zastitnik svojim roditeljima i da ce se moliti za njih i za sve nas koji je volimo i bez da smo ju upoznali.
Svi smo Boziji i Bogu se vracamo.

Hvala Vam svima koji ste tako toplog srca i razumijevanja pruzili utjehu i podrsku Bablici, jer sad i ja znam koliko joj je to bilo potrebno!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Gubitak bebe
1.2.2012 11:29:17   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jandejan)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Gubitak bebe
1.2.2012 13:16:01   
Bablica
Jandejan čitam tekst i bez riječi sam ... ovoliko podrške i toplih riječi u tako malo teksta ... hvala od srca!
Bit će teško prvo vrijeme, dok sve nekako ne sjedne u glavi, dođu svi nalazi, sazna većina prijatelja, poznanika, ali proći će i to! Iza nas je 15 mjeseci pa još i danas se neki pitaju tko mi čuva dijete dok ja lutam okolo ... nije lako!
Mi vjerujemo da je Korinu Bog uzeo sebi, kao što si napisao, da ju spasi od onog što ju je čekalo jer je bila jaaako bolesna. Da je naš zaštitnik je - svako toliko nam se javi nekako ... pisala sam par puta o svojim snovima, a i ovaj Božić se dogodilo nešto što ni mm ni ja ne možemo objasnit. Noć Badnjak/Božić smo spavali i usred noći meni je na čelo došla toplina, ali vrelo, vrelo kao da je netko stavio ruku i izašla na nos - to me probudilo! U isti taj tren čujem mm kako viče brrr i kako mu je jako hladno, a zamotan ispod dve deke ... kako to objasnit pojma nemam. Malo prije spavanja pričali smo o Korini ...

Jedan mali savjet - pričajte s prijateljicom o tome, nemojte izbjegavat temu, smijte se i plačite - kako god vam dođe! I držite se zajedno jer je tako lakše!
Vjerujem da će i ona uskoro dočekat svoju novu bebicu iako joj to trenutno zvuči nemoguće kao što je i meni tada. Samo polako i sve će se posložit kako treba!
Budite jaki i čuvajte se!

IZVORNA PORUKA: jandejan

Bablice, hvala ti sto si podijelila svoju pricu ovdje, sto si pokazala kako se snaga moze naci u sebi za prevazici bol... Hvala ti sto dajes snagu drugima. I meni...
Ja sam na netu u potrazi za tim "nekim nacinom", savjetom, rjesenjem prevazilazenja svega, a koji ce pomoci meni dragoj osobi koja je izgubila svoju bebu, a i meni koji je svim srcem cekao osjetiti tu bebu u svom narucju, imati je u zivotu na ovom svijetu...

Nikada necu moci saznati koliki je intenzitet boli koju majka osjeca nakon sto izgubi dijete koje je nosila ispod srca, ali sinoc kad sam saznao da je moja bivsa (ostali smo prijatelji i sretno je udata)djevojka izgubila bebu 5 dana prije termina, bebu koju smo svi cekali sa toliko ljubavi, kojoj sam u sali dao svoje ime, cije sam mrdanje osjetio i vidio... dozivio sam šok!
Boli... suze same klize... utjehu nalazim jedino u molitvi jer znam da ju je Dragi Bog uzeo sebi iz Njemu znanih razloga. Postoji razlog za to koji nama jos nije jasan. Mozda ju je spasio od onoga sto ju je cekalo na ovom svijetu... Vjerujem i u to da je postala zastitnik svojim roditeljima i da ce se moliti za njih i za sve nas koji je volimo i bez da smo ju upoznali.
Svi smo Boziji i Bogu se vracamo.

Hvala Vam svima koji ste tako toplog srca i razumijevanja pruzili utjehu i podrsku Bablici, jer sad i ja znam koliko joj je to bilo potrebno!





_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu jandejan)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Gubitak bebe
1.2.2012 23:41:46   
lilia
Taj san mi nisi ispričala a ja se nakon svakog tvog sna iznova naježim.

Ona je tu sa vama a neki put dođe i do nas:
jednom sam Mihaelu rekla kad je nezgodno pao ( i dan danas mi nije jasno kako mu nije ništa bilo): to te prijateljica anđelić pridržala.
Baš često pomislim na nju.

Jandejan žao mi je i nadam se da ćeš barem malo uspjeti utješiti prijateljicu, ne mogu ni zamisliti koju bol trpi.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Gubitak bebe
2.2.2012 20:34:59   
Bablica
Lilia ovo nije bio san ovo se stvarno dogodilo ... i sad se ježim dok to pišem. Tad sam bila tako smirena, kao da je to normalno user posted image

Čuva ona svih nas - to sigurno!!! user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Gubitak bebe
19.2.2012 23:52:24   
natalijax
snovi bebi što sanjaš a nevidiš lice,se dešava i meni,sanjam zipku i u zipki beba obučena sva u bjelo,nevidim lice,onda sanjam opet da dojim isto obučena u bjelo i opet nevidim lice,jednom sanjam kako sam rodila ,znam samo da je curica tek rođena,mama i sestre kod mene u gostima ja u kuhinji i viče sestra vidi ona sjedi i ja nabrzinu pogledam i opet nevidim lice

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Gubitak bebe
20.2.2012 13:17:58   
Bablica
to mi najgore tako sanjat i onda ne vidim lice! Probudim se, skužim što sam sanjala i onda brzo oči zatvorim kao da ću onda vidjet user posted image

jedva čekam rodit da kad otvorim oči vidim malo lice kraj sebe!!!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 212
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!