|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 14:35:02   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 14:50:12   
cuba
Vaš mali anđel je uvijek tu sa vamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 14:57:47   
drugasrecica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 15:01:27   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 15:01:30   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 15:20:14   
JASNA33
naravno da je tu sa vamauser posted image i da vas čuvauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 15:27:20   
nemirna mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 17:29:08   
tiny
user posted image user posted image user posted image vasa korina je uvijek s vama.i ja sam nedavno imala slican san,sanjala sam da sam trudna i otisla na ultrazvuk i pokaziva mi dr bebu ali to je bilo kao video i gledam ja bebu,a ono beba od par mjeseci lezi i pije iz bocice,a ja se mislim kako je moja beba velika i lijepa,ali nece nikako da okrene glavicu prema meni da je vidim i govorim ja mm kako me podsjeca na miu moju,ah kad bi samo okrenula glavicu da je vidim...bila je curica...istog trena sam se probudila. vjerujem da je to bio moj anđeo i taj san sam shvatila kao poruku da je moj anđeo na nebu i da je dobro.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 18:09:54   
nemammaste
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Gubitak bebe
12.2.2011 0:26:55   
lilia
Ne znam šta bi rekla na taj tvoj san osim da mi je teško da je na nebu a ne sa vama, da često mislim na taj grozan događaj i čitajući tvoj san, naježila sam se od glave do pete.
A ovo ću ti reći jer znam da ćeš se usprkos svemu nasmijati: strah me otić do kuhinje napravit si čokolino. Osjećam neku hladnoću po leđima i ne mogu ni zamislit kako ti je bilo kad si se probudila.
Drži se.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Gubitak bebe
12.2.2011 21:08:22   
Bablica
E da tiny i ja!!! Jako lijep san, ali šokantan! Najradije se nebi probudila, a nemožeš ostat spavat! user posted image
Lili sva svjetla popali i u akciju! user posted image


IZVORNA PORUKA: tiny

user posted image user posted image user posted image vasa korina je uvijek s vama.i ja sam nedavno imala slican san,sanjala sam da sam trudna i otisla na ultrazvuk i pokaziva mi dr bebu ali to je bilo kao video i gledam ja bebu,a ono beba od par mjeseci lezi i pije iz bocice,a ja se mislim kako je moja beba velika i lijepa,ali nece nikako da okrene glavicu prema meni da je vidim i govorim ja mm kako me podsjeca na miu moju,ah kad bi samo okrenula glavicu da je vidim...bila je curica...istog trena sam se probudila. vjerujem da je to bio moj anđeo i taj san sam shvatila kao poruku da je moj anđeo na nebu i da je dobro.



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Gubitak bebe
13.2.2011 8:18:55   
tiny
da,stvarno sokantan,ali i jako lijep ja znam cesto sanjati tako ali nikad nisam ovako bas realno...barem nam se nasi anđelcici jave ponekad...user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Gubitak bebe
13.2.2011 8:55:03   
Fever

IZVORNA PORUKA: mariola

Ajme sva sam se naježila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Gubitak bebe
13.2.2011 21:18:02   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

Vaš mali anđel je uvijek tu sa vamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:19:36   
Bablica
Opet se javila Korina!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kakva sreća ujutro kad sam se probudila! Dopeljala mi ju je šogi i pitam ju na koga liči a ona kaže na nikog posebno, ali nebi se izgubila od vas, vidi se da je vaša! I dok sam ju nosila prema doma (u snu sam točno osjetila koliko je teškauser posted image ) pokazivala mi je neke bebe u kolicima i skužim sve muški i pitam ja nju da li ju maltretitaju i gnjave? Kaže ona da ne! A ja ko prava mama: onda dobro, možeš bit tu s njima onda. Samo nedaj da te gnjave! Hehehhehe ...
Cijeli dan mi osmjeh nije silazio s usana u subotu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:24:21   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:31:53   
lilia
Ajme Babli mene uvijek trnci prođu kad čitam tvoje snove o Korinici.
Ali san je stvarno lijep.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:32:52   
leilany
IZVORNA PORUKA: mariola

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:33:00   
njanja
Babli, ona je uvijek s tobom....Ne mislim da ona sada sjedi na nebu i gleda tebe dolje, ali stvarno mislim da kada god pomisliš na nju, da će ona biti uz tebe, zauvijek....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:35:31   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: njanja

Babli, ona je uvijek s tobom....Ne mislim da ona sada sjedi na nebu i gleda tebe dolje, ali stvarno mislim da kada god pomisliš na nju, da će ona biti uz tebe, zauvijek....


slažem se s njanjom user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 170
   [Obrisani korisnik]
21.3.2011 14:37:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 14:51:06   
Leptir5
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 15:51:41   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 16:38:02   
ribica1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve znaš....šta da ti kažem.....



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Gubitak bebe
21.3.2011 20:25:42   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lilia

Ajme Babli mene uvijek trnci prođu kad čitam tvoje snove o Korinici.
Ali san je stvarno lijep.user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!