|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:22:00   
dikac
draga bablice, vrijeme liječi rane, a kako imaš podršku muža, obitelji, prijatelja, ringerajki i svoju unutarnju snagu, sve će doći na svoje. mislim na tebe, drž se.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 9:00:59   
njanja
Babli, ti si zmaj!!!! user posted image  user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 9:07:09   
zozo1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe !!!

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 9:39:27   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: njanja

Babli, ti si zmaj!!!! user posted image  user posted image



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 10:05:07   
Bebys
ja sam jako plakala citajuci ovo..
nema ti sta reci OSIM SVOJIH ISKRENIH SUZA,,,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drzi se i nadaj se ,,,,,,

ovo je mali ANDJEL SADA KOJI TE GLEDA SA NEBA I VOLI TE JAKO ...VIDJET CE TE SE KAD TAD..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 20:04:01   
dami
Ovo je jedini post na koji se ježim.
Živjela ti nama bablice , a i tm. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 131
   [Brisano sporočilo]
12.11.2010 20:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 21:02:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bablica

Drage moje još jednom veeeeliko hvala na vašoj podršci koja mi trenutno puno znači!
Snagu mi daje mm koji je cijelo vrijeme uz mene, čak su ga i u bolnici pustili da bude cijeli dan samnom. Smjestili su me u praznu sobu da može bit kod mene. Neznam kako da se zahvalim svima u rodilištu koji su nam to omogućili! Iako mi je bilo teško bit u bolnici, mislim da je to na kraju i pomoglo da si sve posložim u glavi i pripremim se za izlazak van. Sad mi je drago da su me zadržali 5 dana.
Misli si oddvlačimo uređenjem stana, nabavljamo pomalo sitnice koje nam još fale pa bar imamo neki razlog za veselit se svakoj gluposti koju kupimo! Da je lako, nije, ali trudimo se. Nadam se da ću vas sve vidjet i izgrlit na nekom druženju!
Ako netko ima billo kakvo pitanje vezano za to što je bilo, slobodno pitajte što god vas zanima.
puseeeee svima


ženo, ti si legenda! stvarno ti se divim...
uživajte u svakom trenutku, jer čovjek u ovakvim situacijama shvati kako je svaki trenutak života predragocjen...
od srca ti želim da se sve lijepo posloži, da si uredite stan i da stigne jedna zdrava beba u skoroj budućnosti user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Gubitak bebe
12.11.2010 21:39:58   
cuba
Zbilja si hrabra žena i cijelu ovu situaciju podnosiš iznimno dobro...u mislima si mi svakodnevno...iskreno se nadam da ćete u skoroj budućnosti dobiti malog anđelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Gubitak bebe
13.11.2010 15:56:58   
niina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Gubitak bebe
13.11.2010 16:03:44   
Ninaa
Draga drži se i od srca ti želim da vam se sve stvari poslože na svoje mjesto i da ne razmišljaš o ružnome već o onome što je ispred vas. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Gubitak bebe
15.11.2010 15:32:37   
Bablica
Evo mene opet! user posted image
Pitale ste kako to da se nije prije vidjelo?! Neznam ni sama ... tjedan dana prije 2 dr su me gledala na utz i sve je bilo ok. Nisu me slali cijelu trudnoću na nikakve dodatne pretrage jer je trudnoća bila savršena, da bolja nije mogla bit od prvog do zadnjeg dana. Svi moji nalazi krvi, utz sve je bilo super! Da su me poslali na amniocentezu to bi se vidjelo jer pluća nisu bila razvijena, ali iskreno drago mi je da me nisu poslali jer bi od tog dana pa do kraja trudnoće samo o tome razmišljala, a ionako se ništa nebi moglo do poroda. Na kraju bi sve isto završilo. Ovako smo bili pošteđeni dodatne patnje, koliko god to možda ružno zvuči.
Makroanaliza je pokazala da su kromosomi čisti, to nam je velika utjeha, sad još samo čekamo nalaze mirkoanalize koji će, nadamo se, potvrdit makroanalizu. Nikome još uvijek nije jasno kako to da ni jedan organ (srce, pluća, dijafragma, bubrezi, mokraćni kanali ...) nije bio kako treba a da se to nije vidjelo. Kažu da ima neka žlijezda u mozgu koja je trebala potaknut rast nečega, a ona se nije aktivirala i valjda se zbog toga sve dogodilo. Početkom drugog tjedna ćemo zvat da vidimo ako su stigli nalazi pa vam javim ako su uspjeli naći uzrok.
Do tada pozdrav svima i čuvajte mi se!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Gubitak bebe
15.11.2010 15:35:51   
AntonijaV
user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista si hrabra žena.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Gubitak bebe
15.11.2010 15:38:28   
Nika 24052006
I ja se divim tebi i tvojoj hrabrosti...Koračaj i dalje tako ponosno kroz život,i drži seuser posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Gubitak bebe
15.11.2010 16:15:02   
njanja
Babli, ti si moj heroj.... user posted image  te i tvoju narav i tvoj optimizam!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Gubitak bebe
15.11.2010 16:37:06   
Gianna
IZVORNA PORUKA: AntonijaV

user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista si hrabra žena.
user posted image user posted image user posted image user posted image



Svašta, zaista mi nije jasno kako liječnici nisu vidjeli ništa od navedenih problema... Čovjek se zapita koliko su zapravo oni bili površni...

Babli ti si jedno veliko user posted image i nadam se da ćete dobiti odgovore na sva pitanja koja vas muče..

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Gubitak bebe
28.1.2011 20:21:22   
Gogule
bablice, jako se ispričavam no sad sam tek vidjela temu. Dobro sam se isplakala no prestala sam polako kako sam čitala tvoje postove. Pa ti si ženo za mene legenda. Stvarno se divim tvojoj snazi. p.s. nadam se da se vidimo na receptima  

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Gubitak bebe
29.1.2011 12:57:39   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:28:55   
Bablica
Neznam gdje to napisat, ne spada u nijednu temu, ali evo kad je ovo o Korini neka bude tu!
Neki dan navečer ležimo na kauču mm i ja i nekako se ja sjetim evo danas je točno godinu dana da smo napravili Korinicu ...
Odemo spavat i tu noć sanjam nevjerojatan i toliko realan san da to nije istina!!! Sjećam se samo da sam ispekla tortu na kojoj je bila upaljena jedna svijećica i da je Korina (nisam joj vidjela lice user posted image ) došla do mene pitat me komad torte!
Ustala sam se iz sna ko torpedo od straha i u šoku!!!
Eto jedan dokaz da je naš anđelić s nama ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:36:45   
mariola
Ajme sva sam se naježila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:45:11   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:46:44   
BUMBI
Ajme,naježila sam se svauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:48:29   
ribica1
Anđelić je uvijek tu, čuva te!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:49:11   
maja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Gubitak bebe
11.2.2011 13:55:15   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!