|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 16:04:42   
AntonijaV
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Divim se tvojoj snazi i hrabrosti.

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 16:08:40   
Anoniman
Bablice draga... opet mi je teško bilo što napisati, ali u jednu ruku te i razumijem, jer je moje dijete iz četvrte trudnoće imalo tešku srčanu manu i doktori su rekli da je vrlo mala vjerojatnost da će preživjeti... isto tako je na kraju nađena maceracija trećeg stupnja čitavog tijela... Bog je odlučio uzeti ga k sebi daleko prije poroda, i sad razmišljam, da sam rodila (termin je bio 24.10.) sad bi nas dvije možda bile u istom kaosu...
velika nam je utjeha da su naši anđeli sad u nebu i zajedno mole za nas i izmolit će nam žive i zdrave bebe... držite se oboje! grlim vas...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 17:07:32   
Tsmee
Strašno mi je žao Bablice user posted image , mislim na tebe otkad sam saznala ovu tužnu vijest i ne mogu shvatiti zašto.. Ali valjda se ne trebam ni truditi...
Ti si moja prija trudnica, finalistica, i imala sam sreće upoznati tvoju prekrasnu veselu narav i optimizam. Drago mi je da i u ovoj situaciji razmišljaš pozitivno i da se nisi dala slomiti. I ne daj se i dalje, bit će teških trenutaka, ali znam da ćeš ih ti prebroditi i da ćemo se uskoro veseliti tvojoj dječici koju si toliko želiš.
A Korina je tu s nama, u mislima...
Drži se draga user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 17:46:14   
Imra
IZVORNA PORUKA: cvrčak

user posted image user posted image user posted image user posted image Bablice,svima si nam u mislima..
Prestrašno je sve što vam se dogodilo.
Divim ti se na snazi koju imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam što bih ti više napisala,jer sve zvuči tako bezveze.
Drži se





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 18:33:03   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 19:18:29   
mišica 666
sve mi se riječi čine prazne u ovom trenutku pa ti samo kažem uz tebe smo i nadam se da će ti što prije zasjati sunce user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 19:48:34   
Florijan Jakov
uz tebe sam u mislima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 19:51:24   
Marta j
IZVORNA PORUKA: cvrčak

user posted image user posted image user posted image user posted image Bablice,svima si nam u mislima..
Prestrašno je sve što vam se dogodilo.
Divim ti se na snazi koju imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam što bih ti više napisala,jer sve zvuči tako bezveze.
Drži se




_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 19:53:52   
natalijax
ajme babliceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suze mi idu,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 20:53:38   
mala pcelica
stoji mi knedla u grlu i suze u ocima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,vjerujem da cete imati jos bebica ,a sada imate svog andjela cuvara......user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gubitak bebe
9.11.2010 22:29:23   
anuska08
Draga moja Bablice, kao što su mnoge cure prije mene rekle, stalno si mi bila u mislima svih ovih danauser posted image user posted image user posted image  Molila se da nađeš snage i izađeš još hrabrija, pozitivnija i jača osoba nego što sam te upoznala. Ali zaista si VEEELIKA ženauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti svu sreću svijeta!!!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 9:34:59   
ribica1
Draga moja, svaka riječ je suvišna, teško mi je bilo šta reći, znaš i sama!!
Vidimo se uskoro na čupavcimauser posted image
Pusa!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 10:42:03   
BUMBI
Draga ,nemam riječi, samo plačem  .
Svaka ti čast na optimizmu, drži se

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 10:48:51   
crex
draga, svi plačemo s tobom i volimo te puno user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 11:32:38   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: mišica 666

sve mi se riječi čine prazne u ovom trenutku pa ti samo kažem uz tebe smo i nadam se da će ti što prije zasjati sunce user posted image user posted image user posted image user posted image


Budi i dalje tako hrabra i jaka! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 12:49:20   
pakić
Bablice, svaka čast na tvojem optimizmu i držanju u ovakvim trenucima. Valjda je tako moralo biti, da Korinica bude uz Njega i čuva Vas. Suze mi same idu, user posted image user posted image user posted image , budi hrabra i drži se. Svi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gubitak bebe
10.11.2010 18:59:24   
dami
user posted image user posted image user posted image user posted image
Bablice, dobrodošla nam ti natrag. Od kako ti se to desilo stalno si mi u mislima.Jako sam iznenađena i šokirana i sad mogu mirnije spavati kad čujem da si dobro i tako optimistična.
Svaka čast na tvojoj snazi, ja neznam dali bih mogla...
...bi vjerojatno, to je u nama ...ali ipak....
Drago mi je da si se tako brzo vratila i želim ti da i dalje pudeš tako pozitivna kakvu te i poznam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 21:57:46   
Bablica
Drage moje još jednom veeeeliko hvala na vašoj podršci koja mi trenutno puno znači!
Snagu mi daje mm koji je cijelo vrijeme uz mene, čak su ga i u bolnici pustili da bude cijeli dan samnom. Smjestili su me u praznu sobu da može bit kod mene. Neznam kako da se zahvalim svima u rodilištu koji su nam to omogućili! Iako mi je bilo teško bit u bolnici, mislim da je to na kraju i pomoglo da si sve posložim u glavi i pripremim se za izlazak van. Sad mi je drago da su me zadržali 5 dana.
Misli si oddvlačimo uređenjem stana, nabavljamo pomalo sitnice koje nam još fale pa bar imamo neki razlog za veselit se svakoj gluposti koju kupimo! Da je lako, nije, ali trudimo se. Nadam se da ću vas sve vidjet i izgrlit na nekom druženju!
Ako netko ima billo kakvo pitanje vezano za to što je bilo, slobodno pitajte što god vas zanima.
puseeeee svima

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 21:59:19   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 21:59:49   
BruMa
IZVORNA PORUKA: Bablica

Drage moje još jednom veeeeliko hvala na vašoj podršci koja mi trenutno puno znači!
Snagu mi daje mm koji je cijelo vrijeme uz mene, čak su ga i u bolnici pustili da bude cijeli dan samnom. Smjestili su me u praznu sobu da može bit kod mene. Neznam kako da se zahvalim svima u rodilištu koji su nam to omogućili! Iako mi je bilo teško bit u bolnici, mislim da je to na kraju i pomoglo da si sve posložim u glavi i pripremim se za izlazak van. Sad mi je drago da su me zadržali 5 dana.
Misli si oddvlačimo uređenjem stana, nabavljamo pomalo sitnice koje nam još fale pa bar imamo neki razlog za veselit se svakoj gluposti koju kupimo! Da je lako, nije, ali trudimo se. Nadam se da ću vas sve vidjet i izgrlit na nekom druženju!
Ako netko ima billo kakvo pitanje vezano za to što je bilo, slobodno pitajte što god vas zanima.
puseeeee svima


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:02:00   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nesto sam razmisljala i pitam se kako nisu vidjeli prije na uzv da se kod bebe organi dobro ne razvijaju user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 11.11.2010 22:03:02 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:03:37   
pepeljuga
bablice ti si jedna stvarno predivna i snazna zenauser posted image user posted image


Mene samo zanima dal se to nista nije moglo vidjeti prije na uzvuser posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 11.11.2010 22:04:14 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:05:44   
bellly
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

bablice ti si jedna stvarno predivna i snazna zenauser posted image user posted image



zbilja... svaka čast!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:06:50   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga
bablice ti si jedna stvarno predivna i snazna zenauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gubitak bebe
11.11.2010 22:08:14   
anuska08
Draga moja, nadam se kako si rekla da se skoro vidimo na nekom druženju da se podružimo i user posted image !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma ti si ko stjena!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Svaka ti čast!!!
p.s. sjetim te se uvijek kad sam kod sveki

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!