|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 14:53:50   
mama mery
nista ne koristim cupamo ga vanuser posted image
ni nepratim plodne dane ali samo zato sto nemam redovituuser posted image pa neznam kad suuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 14:57:55   
BruMa
IZVORNA PORUKA: livona

IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image   ovako izgleda


I ovaj, ovo ne osjecas u sebi jel??? user posted image (Pomisao da imas strano tijelo non stop brrrr)


To sam i ja mislila ,ali ne osjećaš ništa,naravno.Osim prvi dan kad se stavi malo je čudan osjećaj.


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:00:48   
livona
Hvalauser posted image  

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:01:33   
Anoniman
Mi smo razmišljali o svemu ali smo se dogovorili da ćemo, kad rodimo ono što smo zamislili, odlučiti o nekoj trajnijoj i sigurnijoj kontracepciji.
Sad smo na kondomima.

Inače, ja idem kod Harni i čula sam da ima neki implatant koji ide u ruku. Kad saznam više informacija, javit ću vam.

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:06:42   
leilany
IZVORNA PORUKA: Kejt
Inače, ja idem kod Harni i čula sam da ima neki implatant koji ide u ruku. Kad saznam više informacija, javit ću vam.


i ja idem kod harni....sad cu uskoro na pregled,pa cu bas pitat za ovo kejtuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:11:18   
livona
A ima li sto da muskarci ugrade u sebe (sem da navukuuser posted imageuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:18:43   
Anoniman
Pošalji ga na vazektomiju!

(Odgovor članu livona)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:20:08   
livona
IZVORNA PORUKA: Kejt

Pošalji ga na vazektomiju!


Trebat ce mi josuser posted image user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 15:27:38   
cuba
Ja koristim kontracepcijske pilule već nekoliko godina. Baš danas moram do ginića da mi da recept.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 16:08:13   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

ja koristim spiralu onu za 400kn.Mogu reći da imam dosta jaka krvarenja od nje.
ova za 1000kn je Mirena.Od nje imaš samo neku sukrvicu,tak mi je rekla moja doktorica.
Sljedeći put bi stavila ipak Mirenu.

 BM, lijepa vam je slika na avataru, novo?? Htjela sma samo livoni reći da je razlika između obične i Mirene da Mirena ispušta dozu hormona kako bi onemogućila doslovno spajanje spermija i jajašca...Znači kod obične se oni i spoje, ali se nemaju kamo ugnjezditi jer nemaju kako proći do maternice, a kod Mirene se ne mogu nis pojiti jer ta doza hormona onemogućava spajanje i stvara nepovoljnu situaciju za dolazak spermija do jajašca...Eto laički (seljački) rečeno....Ova Mirena je riješila onu "vjersku", etičku ili kako god hoćete nazovite moralnu dvojbu "pobačaja unutar tijela" jer ne dolazi do oplodnje...




Ponavljam da sam ju imala ja  i bila sam pre zadovoljna,svima bih ju preporučilauser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 19:04:30   
dominik
ja imam obicnu spiralu, onu za 400 kn i uopce nemam problema sa nicime...jedan do dva dana je menga obilnija ali da se izdrzati. 

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Cime se zastititi?
27.10.2010 23:36:48   
lidac0605
Ma kondomi su zakon...dok ne priberemo novce za vazektomiju,a onda će bit UDRI MIŠKO BRIGU NA VESELJE user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Cime se zastititi?
28.10.2010 8:32:10   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma kondomi su zakon...dok ne priberemo novce za vazektomiju,a onda će bit UDRI MIŠKO BRIGU NA VESELJE user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Cime se zastititi?
28.10.2010 9:25:37   
Bebys
ja nemam pojma ja sam na tabletama...ali sam jako puno citala o mireni i pricala sa svojom ginickom
zato znam puno
ja isto mislim da se to osjeti ali kazu da se NE OSIJETI..nezznam ...bumo videli..sto vele zagorci...

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Cime se zastititi?
28.10.2010 9:30:20   
livona
Jutro user posted image   Toga me strah da dam 1000 kuna pa da za dva dana bude VADI TO IZ MENE user posted image A ne znam vec cu odluciti hvala vam user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 14:42:08   
mamara
evo imam i ja jedno pitanje vezano uz kontracepciju; dali je netko probao prstan? meni je savjetovo ginekolog i trebala bi ga ovaj mjesec prvi put koristit, do sad sam koristila pilule al sam jih u zadnje vrijeme počela zaboravljat uzimat pa smo sad prešli na prsten, malo me je frka jer neznam još nikoga ko je to koristijo.
nekako mi to izgleda nesigurno!
Dali ga je netko koristijo i kako je to funkcijoniralo?

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 15:06:11   
LUNA000
ja isto već sad počinjem razmišljati što nakon poroda...do sada nismo nikad ništa koristili...jedno vrijeme kondome..a ostatak po principu "vadi ga van" kako je već netko rekao...nekad sam znala i pratiti plodne i neplodne dane i bilo je vrlo uspješno..ali nakon trećeg djetea nebih htjela da me iznenadi još jedno...nekako bih najrađe tablete ili nešto tako..samo da se ne treba ugrađivati nigdje..za prsten nisam čula i baš me zanima o čemu se radi..a i za tablete me strah nekakvih nuspojava...user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 15:35:11   
njanja
mamara, i meni je dr dao sada recept za to, prelazim s pilula na to...
kaže da je vrlo jednostavno, stavlja se kao tampon, ne smeta ni tebi ni parneru u sexu, luči se hormoni unutra i pozitivno je da ne ide preko jetre kao tablete...

nađem ti nešto o tome na netu što sma čitala pa ti stavim tu na temu, sad sma u gužvi

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 15:44:55   
njanja
nuvaring: http://www.she.hr/zdravlje/kontracepcijski-prsten
http://www.r-1.hr/kupite_s_dragim_prsten/25152_17


Vaginalni prsten

Vaginalni prsten je elastični prsten promjera približno 5 cm. Žena ga umeće u rodnicu, a na mjestu ga drže mišići stijenke rodnice. U rodnici se ostavlja tri tjedna, a zatim ga žena vadi na tjedan dana. Nakon jednotjedne stanke umeće se novi vaginalni prsten.

Vaginalni prsten predstavlja alt_ernativni oblik kontracepcije s niskom dozom hormona koji se primjenjuje samo jednom u četiri tjedna. Sadrži kombinaciju estrogena i progestagna.

Kolika je učinkovitost?
Ako se vaginalni prsten ispravno upotrebljava, njegova je učinkovitost 99% (na godinu će zatrudnjeti 10 od 1000 žena).1-6

Koje su prednosti?
Vaginalni prsten predstavlja alt_ernativni oblik kontracepcije s niskom dozom hormona. Može pomoći da menstruacije postanu redovitije i manje obilne te manje bolne.

Koji su nedostaci?
Može izazvati iritaciju rodnice, neugodu ili iscjedak. Može uzrokovati i mučninu i osjetljivost dojki. Neke ga žene osjećaju.



< Poruku je uredio njanja -- 2.12.2010 15:47:00 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 16:45:22   
mamara
Njanja baš ti hvala na truduuser posted image  al meni je več sve poznato i prsten sam več kupila al me zanima dali ima neko neka iskustva, jer je meni nezamisljivo da to neče niti smetati niti ispadati!
Doktor me uvjerava da čak ni kod ginekološkog pregleda nesmeta i nevadi se van!
Mislim možda je to samo moja paranoja al ne izgleda mi tako sigurno kad ga sad gledam pred sobom. Dok mi je to ginekolog prezentiro zvučalo je odlično al kad sam ja to danas otvorila user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Cime se zastititi?
2.12.2010 17:05:39   
pincirotvajler
tak i meni moja spiralica izgledala user posted image
neko malo t..nemrem vjerovat da to nečem služi ali zasad je ok user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!