|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:09:59   
lilia
I ja se ispričavam što sam skrenula s teme.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:11:22   
Bubu
Hvala curke!
Sutra dolazi na kavu i dodatno upoznavanje, pa ako i to prođe dobro počinje slijedeći tjedan dok sam ja još doma.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:11:52   
Zvonki
Meni ta potvrda ne znači puno. Nije da te plašim, ali često oni koji su recimo pedofili nisu niti jednom imali kazneni postupak ili sl. Tako da možda bi poštenu osobu traženje te potvrde moglo povrijediti.Zamišljam sebe da tražim posao dadilje a roditelji me šalju na MUP po potvrdu o tome jesam li kazneno gonjena user posted image  Ako ti se osoba čini normalna, osloni se na svoj instikt i bebin i bit će sve OK.

< Poruku je uredio Zvonki -- 6.10.2010 15:12:53 >

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:13:19   
Bubu
Ha čuj, beba hoće svima, na cesti se najviše smije pijancima i krezubim tipovima, tak da se ne bi baš na nju oslonilauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:17:48   
Zvonki
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:36:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: lilia

cujemo se za nekih 2-3 godine da porazgovaramo


Čujemo se ali i dalje mislim da uz smoki, štapiće i paštetu treba "gurati" voće, povrće, sir i malo zdraviju hranu.user posted image
 sorryte za OT, molim novu temu, ali moram reći da sam ja bila jedna od djece kojoj je gurana malo zdravija hrana....Toliko mi se to guranje zamjerilo da već 24 godine nisam pojela ništa mliječno (jogurt, sir, mlijeko....)..... A za smoki ne smijem ništa reći jer svi sve znaju user posted image user posted image user posted image  smoki=apaurin p.s u riječkim vrtićima se jako vodi računa o prehrani, stvarno imaju super menije... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:41:25   
njanja
IZVORNA PORUKA: Zvonki
Tako da možda bi poštenu osobu traženje te potvrde moglo povrijediti.Zamišljam sebe da tražim posao dadilje a roditelji me šalju na MUP po potvrdu o tome jesam li kazneno gonjena
 MOLIM??? pa ako želiš raditi na šalteru u poreznoj upravi, moraš donjet potvrdu o nekažnjavanju, a kamoli ako ćeš čuvati 1-godišnje dijete...Ako bi poštenu osobu to povrijedilo, onda nije očito poštena....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 15:45:43   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Graško

Nemam iskustva s time. Međutim možeš ju tražiti da ti donese potvrdu o nekažnjavanju koju podiže u policiji.
Osim toga ja bi ju definitivno tražila osobnu. Ona će čuvati tvoje dijete, imaš pravo na to. A sad za ugovor će ti odgovoriti netko tko ima tetu čuvalicu!



Potpisujem...

Kada smo mi krenuli tražiti tetu čuvalicu, na početku nismo imali nikoga poznatog u planu i odlučili smo ići preko agencije jer ona nudi sljedeće: potvrdu o nekažnjavanju, zdravstveni list, preporuke (provjerljive), pravo ime i prezime, probni rok, stalno provjeravanje da li je klijent zadovoljan sa posloprimcem, mogućnost mijenjanja istih u slučaju da ne odgovara... Na kraju smo našli poznatu osobu, ali bi svakako u slučaju stranca tražila sve gore navedeno i otvorila 'četvero' očiju i upalila 'šesto čulo'... Nadam se da sam pomogla...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 19:46:08   
Zvonki
Eto, ja znam slučaj gdje je teta došla preko agencije pa su je nakon nekog vremena "povukli" natrag jer "sa tom tetom uvijek neki problemi" user posted image  Nema tu pravila. Moraš imati sreće. Evo, njanja mi je otvorila oči, svakako zatraži potvrdu o nekažnjavanju, tko zna kakve žene se prijavljuju za čuvanje djece. Meni bi bilo neugodno (ne znam da li je to prava riječ, ili čudno jer zbilja nisam nikada čula da to traže i da se to može uopće izdati, ali dobro je da sada znam radi budućih zetova user posted image ) Ali ne smatram da sam nepoštena, da se zna user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 6.10.2010 19:47:14 >

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 21:36:48   
njanja
opet OT, ali jako cesto poslodavci traze potvrdu o nekaznjavanju, najcesce za poslove u drzavnim i zupanijskim upravama ili slicnim institucijama....kad sam zavrsila fax, od cca 10 prijava za posao, sigurno sam za 5 morala i taj dokument predloziti...kod nas ga izdaje opcinski sud u rijeci, jedan dan das zahtjev, sljedeci dan ga preuzmes...

Mozda i nije problem osoba koja se prijavljuje za posao, koliko njena obitelj. Npr ja znam jednu divnu zenu godina moje mame, ali ima problematicnu kcer, mojih godina, povezanu svim i svacim.eto, koliko god ta zena bila divna, jednostavno bi me bilo strah ostaviti joj jana....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
6.10.2010 21:46:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 22:00:50   
lilia
Ja mislim da potvrda o kažnjavanju nije za osloniti se, u svijetu je normalno da siterica donese preporuke iz prijašnjih obitelji i što ih je više, lakše je naći posao, samo kod nas to još nije uobičajeno ali postati će sigurno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 22:24:01   
anuska08
Po meni je možeš tražiti sve nabrojano, jer je to normalno. Ženu ako ne poznaš od prije i nije po preporuci zašto  je ne pitati i Potvrdu o nekažnjanaju, preporuke i sl.... ipak će ti čuvati dijete!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Provjera tete čuvalice
6.10.2010 23:04:54   
dominik
par puta sam u parkicu susrela mame sa cuvalicom na probnom roku...recimo tjedan dana nekia ide sa tobom u parkic sa malom a ti sjedis na klupici i odmaras...jer dijeca se moraju naviknuti na novu osobu, pa onda drugi tjedan odes u duckas i ostavis ih same doma...iskreno ja se nebi usudila ostaviti dijete sitterici da ima i cijeli bunt preporuka

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 39
   [Brisano sporočilo]
7.10.2010 15:30:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Provjera tete čuvalice
7.10.2010 19:11:55   
Bubu
Evo bila s tetom na kavi da se malo upoznamo, i baš smo se napričale. user posted image
Čini mi se super, štoviše, imamo hrpu istih stajališta...
Držte fige da ispadne sve super!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Provjera tete čuvalice
7.10.2010 20:42:16   
pepeljuga
bubu drzim fige da svi budete zadovoljniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Provjera tete čuvalice
8.10.2010 17:11:45   
inna
meni je teta čuvalica bila poznata osoba tako da sam imala sreće. Ona sad radi u drugoj obitelji i ja sam joj dala preporuku. Čak su me i zvali da potvrdim preporuku i da provjere neke stvari. Ja sam sve spremno odgovarala i nije mi smetalo, dapače, radi se o čuvanju djeteta i normalno mi je da žele biti sigurni. Tako i ti, traži preporuku, zamoli dali možeš nazvati bivše poslodavce i naravno, vjeruj svom instinktu.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Provjera tete čuvalice
8.10.2010 19:24:21   
Bubu
Teta čuvalica još nije čuvala tako da nema preporuke. Ima dvoje odrasle djece...
A ništ, bumo vidli..

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!