|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cijena vrtića
4.11.2008 23:20:08   
Frany
Opatija 560kn.,ali mislim da su sad digli na 620kn.,taliani 780kn ,a englezi 1000kn.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cijena vrtića
6.11.2008 15:13:28   
dami
Smatram da je to sve stvar ove naše države, neprekidno pričaju o padu nataliteta a šta uopće čine da bi bilo suprotno, vrtići, jaslice, škole ... sve je to preskupo za naše standarde, a da ne govoromo o njihovom manjku. Cura će za koji mjesec u jaslice biti ću sretna ako uopće uleti a onda glavom u zid ko će to plaćati user posted image !!!

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cijena vrtića
18.11.2008 0:47:55   
Nivia
Tara ide u hrvatsko-englesku grupu ( državni vrtić )
Vrtić plaćamo 300 kn
engleski 300 kn
+ ritmika 120kn



_____________________________

Djeca su moja radost i veselje!!!!!

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cijena vrtića
1.2.2009 20:02:19   
ejmama
Šta smo mi u Rijeci najskupljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam plaćala 1200,00kn jaslice i to je sa subvencijom od moje općine

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cijena vrtića
9.3.2009 14:48:09   
meryb
hej! i plaćamo 500 kn. jako sam zadovoljna  imaju 4obroka,i samo ih je 14 u grupi što je super!

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 10:45:57   
anaxx
Cure,
ovu ste temu već davno obradile, ali ja sam je tek sada našla i to potaknuta našom cijenom vrtića od 900kn.
Mislim da je to jako puno, i da, i za svako slijedeće dijete cijena je ista, pa ti sad imaj dvoje troje u vrtiću!

Čitala sam vaše poruke i vidim da se cijene jako razlikuju od grada do grada i da je u Rijeci i okolici definitivno cijena najveća, a nije li ono ''RIJEKA - GRAD PRIJATELJ DJECE''
 
Malo sam frustrirana time, čak s mužem razmišljamo o nekoj peticiji..... ne znam... komentirajte...


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu meryb)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 10:48:21   
ejmama
Ja sam plaćala 1200 kn ali  više nemam prebivalište u Rijeci, a u mojoj općini nema jaslica, da sam u Rijeci plaćala bi 750kn.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:02:59   
anaxx
i mi smo prošle godine plačali 750kn, a ove su nam podigli cijenu.
pa gdje je to cijena 1200kn?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:04:26   
ejmama
Puna cijena je oko 2200 i imala sam od oćine subvenciju od 1000kn, Rijeka subvencionira s više novaca koliko ja znam..

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:08:51   
anaxx
znam da je puna cijena 2200-2400kn, ali u odnosu na Zagreb gdje je cijena (tako kažu) od 250-500kn mislim da je u Rijeci previsoka cijena i da bi sva djeca u Hrvatskoj trebala imati približno ista prava, pa time i pravo na vrtić/jaslice.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:11:22   
ninolina
znam da je puna cijena 2200-2400kn, ali u odnosu na Zagreb gdje je cijena (tako kažu) od 250-500kn mislim da je u Rijeci previsoka cijena i da bi sva djeca u Hrvatskoj trebala imati približno ista prava, pa time i pravo na vrtić/jaslice.

potpisujem ovo i stvarno zg ima tolike privilegije a ostaliuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:15:30   
anaxx
user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:16:36   
dominik
nije u pitanju zg vec drugi gradovi...i tko i kako upravlja njima

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:22:34   
ninolina
nije u pitanju zg vec drugi gradovi...i tko i kako upravlja njima

Pa kakti glavni odbor ima stolicu u zg, ma nije ni važno ali nepravda je.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:23:05   
anaxx
S tim se u potpunosti slažem!!
Ja i kritiziram ostale gradove, odnosno njihovo vodstvo.
Nema natalitetne politike ako ti moraš kalkulirat da li si možeš ''priuštiti'' još jedno dijete u vrtiću!
Mislim da bi to trebalo biti izregulirano na nivou države! (ako su nam u državi djeca bitna i ako želimo više malih Hrvatiča user posted image )

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:27:23   
dominik
slazem se da bi trebalo spustiti cijene u dr gradovima jer ove cifre od 1000 i nesto boli glava, ali koliki je prirez u zg mislim da zasluzujemo da nam je cjena vrtica kakva je

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:40:11   
anaxx
znam da u ZG imate veći prirez, ali ne toliko. kod nas su povečali prirez, kao ugledali su se u Zagreb, ali su uredno povečali i cijenu vrtića.
malo sam računala i kad u postocima računam razliku ''vašeg'' i ''našeg'' prireza cifra nije ni blizu (puno je manja) razlici od 500kn (ili više) koliko je manja cijena vrtića u ZG u odnosu na nas.



_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:42:09   
anaxx
još samo da dodam da zaslužujete cijenu vrtića kakva vam je, ali mi ne kakva je naša

(opet ja mi-vi, naša-vaša, sva djeca bi trebala biti isto tretirana, to je moj zaključak)

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:45:21   
dominik
naravno da bi i ostali gradovi trebali imati nize cjene...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:45:29   
ninolina
opet ja mi-vi, naša-vaša, sva djeca bi trebala biti isto tretirana, to je moj zaključak)

potpisujem


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: cijena vrtića
18.3.2009 11:51:53   
anaxx
Ma znam da mi (mame) sve razmišljamo isto, ali slaba nam je korist ova rasprava kad netko drugi kroji pravdu, ali eto ...
hvala cure na podršci, trebalo mi je da se malo potužim jer sam jako ljuta na ove na vrhu. Sad će izbori pa izvode gluposti, dižu neke spomenike i sl., bar kod mene, a na djeci štede ....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: cijena vrtića
28.3.2009 22:48:51   
mama mery
mi planiramo lorenu u CEKIN TO JE VRTIC ZA DJECU SPOSEBNIM POTREBAMA ima i zdrave djece  Lorena je zdrava samo mi se svida njihov program a i ona ce stvoriti bolje osjecaje za djecu s pos. potrebama. cijena je oko 800kn a kada ide dvoje djece onda se polaca kao za jedno i pol.


LORENA 23.10.2006
ANTONIO 30.12.2007

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: cijena vrtića
18.4.2010 21:48:16   
nancy
niko jos nije napisao kolika je cijena u splitu za jaslice??
bas me zanima

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: cijena vrtića
18.4.2010 22:53:18   
curice
550 kn košta vrtić/jaslice za jedno dijete,ako ih je dvoje-drugo plaća 440 kn

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: cijena vrtića
19.4.2010 7:34:56   
danery
o teta pa tata mi tamo radi user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!