|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:02:57   
pincirotvajler
ja neznam jel spadam u stare il nove user posted image  kak se to računa..user posted image
i kak je sad s teme o fejsu došlo na nove i stare i tak svaki putuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:04:06   
plavka
evo i mene da skomentiram ovu temu, naime ja se u potpunosti slažem s Cvrčkom i nisam za objavu slika bez nečijeg znanja...
Fejs mm i ja koristimo zajednički tj. imamo samo jedan profil gdje imamo svega par slikica gore koje smo zaštitili ( naravno koliko smo mogli) i nisam na rr fejsu a ovdje na rr imam isto par slikica u albumu kojeg mogu vidjeti samo moji prijatelji što mi je isto uredu!!!

< Poruku je uredio plavka -- 15.9.2010 14:07:04 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:05:07   
Lady3
IZVORNA PORUKA: njanja

zašto te onda Lady nema na tim temama...Da daješ savijete kao nekada?Da nas nasmijavaš kao nekada sa super naslovima u temama?Ja te pamtim samo po dobru, ali ne sviđa mi se tvoj ulet na ovoj temi jer imam osjećaj da samo tražiš svađu.... Ne znam zbog čega ako netko ima jasno i čvrsto mišljenje, omah mora biti izložen osudama?Kao da je postalo manje važno ono što se govori, a važnije je mišljenje MASE....


Jer se ne osjećam više kao član raje,jednostavno previše je bilo tu svađa,podbadanja i sl..da uletjela sam danas,priznejam,samo zato jer mi je krivo što su žene iznapadali a nisu loše mislili,jer ne zaboravljam tko je bio uz mene kad mi je frend trebao,prolazila sam jako teško razdoblje i lelo mi je puno pomogla..Jer mi je zato krivo,nisam tip za svađe,imam tolerancije ali ovakav način napada na nedužnu ženu...previše je njanja..ja sam takva osoba.Pasalo to tebi ili ne?Svatko ima pravo reći šta misli,naravno ali ovo ide prikriveno,putem pp..a to mrzim.Oduvijek sam cijenila iskrenost,samo neki je ne znaju prihvatiti..

< Poruku je uredio Lady3 -- 15.9.2010 14:07:12 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:09:47   
njanja
lady, ali gledaj ili čitaj...masu nas na RR na ovoj temi je podržalo cvrčak u njenom stavu jer dijelimo isti stav, a da niti jednom riječju nije ništa ngativno reklo o Lelo.. Pa Lelo je i meni draga, koliko smo puta prije nego sam počela raditi s njom (i njenom mamom) pričala na skajp??? To što imam mišljenje da se ne bi smjele objavljivati tuđe slike na fejsu, n znači da osuđujem Lelo kao osobu, samo njen čin...I što je ok...ona nije mislila ništa loše.... I moja frendica je objavila na fejsu sliku od Jana kako ga ona drži u naručju kada je imao 1 mj...i nije mi bilo pravo.ali tu prijateljicu obožavam, najbolja mi je prijateljica već 20 godina.... Ne znam radi čega ako kažemo svoje mišljenje, odmah ispada da se ili svađamo ili mrzimo???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:12:23   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:12:55   
Bebys
cure moze kavica...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:20:20   
Renata RR
Ringeraja je portal koji je otvoren za sve, sudjelovanje na njemu je dobrovoljno. Na nama koji Ringeraju volimo je da napravimo portal kakav zelimo. Svatko ima pravo na svoje misljenje, svatko ga ima pravo napisati, ali zabranjeno je vrijedjanje na osobnoj razini. Pridrzavajte se tih granica i Ringeraja ce  i dalje biti portal na kojeg cemo biti svi ponosni. Privatnim stvarima i konfliktima sluze privatne poruke.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:23:50   
Točkica28
onda nek admini banniraju i sve riješeno
iskreno meni se bljuje od toga da se nekome moras klanjati jer si novi???
i lajkat i potpisivati sve starijim forumasicama da bi se slizali???
uzas



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:30:50   
Thea
IZVORNA PORUKA: Renata RR

Privatnim stvarima i konfliktima sluze privatne poruke.


S ovime se potpuno slažem.Čemu dizati frku i otvarati teme koje nemaju veze s djecom i obitelji.Trebalo je to rješiti preko pp i gotovo.Cvrček je nazvala lelo rekla da izbriše slike što je lelo i napravila i gotovo.Stvar je tako rješena i smatram da nije bilo potrebe za temom ili ovakvim napadima .Slažem se i s lady da je cvrčak trebala reči curkama da ne stave slike na FB kad su se slikali,a i slažem se da rr nije što je nekad bila..
Njanja kaže:
"samo ne razumijem one koji se jave kada se nešto "strašno" dešava, a kada treba npr mami m odgovoriti na pitanje o dojenju i AD-u, onda tih istih nema"
Draga moja ja se prva neću javiti na ove teme jer sam nekoliko puta popljuvana i prozvana jer nisam dojila svoje troje djece(nisam mogla ,a ne nisam htjela) i zbog svojih savjeta mamama da ako ne mogu dojiti neka uvedu flašicu.Ovo je Ot pa neću dalje.. ali poanta je da se neću javiti na teme gdje ne smijem iznijeti svoje mišljenje.
Sve ste mi drage i nadam se da ćemo se kad-tad upoznati jer ipak je uživo to drugačije,ali nemojte napadati stare-nove ringerajke zbog svojih stavova...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:33:19   
njanja
IZVORNA PORUKA: Točkica28


i lajkat i potpisivati sve starijim forumasicama da bi se slizali???
uzas


 Djetinjasto Točkice...potpisuje se nekoga zato jer je napisao prave riječi na pravo mjesto...a ne zato jer je novi ili stari...potpisala sam minimamu puno puta iako je "nova", ali sam se i "zakačila" u stavovima sa fionom ili ivanom koje su "stara" puno puta...Ne vidim zašto netko ne bi nekoga potpisao ako je u pravu bio on novi ili stari... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 60
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:33:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 61
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:35:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:35:48   
Ninaa
Čim me nema odmah se na mojem dijelu foruma zahuktava, hvala Renata na poslu koji si obavila umjesto mene. Kao što sam već neznam koliko puta ponovila razlike na stare i nove forumašice nema, ringeraja je portal koji je za sve nas i svi ga činimo zajedno. Molim da se ne vrijeđate i koristite riječnikom koji nije primjeren jel će uslijediti opomene.
Kao prvo korisnik sam faceboka prije nego ringeraje i svaki ima svoje prednosti i nedostatke. Iskreno osjećam se zaštićenije tamo nego ovdje. Moj profil je zaštićen, slike mi mogu vidjeti prijatelji koje sam potvrdila i stvarno ni prek komentara ni ničega se ne vide jel sam provjerila. Tak komuniciram s frendicama iz srednje i da ga nema ostala bi zaknuta za jedan veći dio njihovog života jel budite iskrene slati slike mailom je dosta sporo,a moj se i brzo prebukira pa ih moram brisati. TAk je bilo prije,a sad otvorim face i vidim im dječicu, obitelji i domove. Većina vas mi je tek dobila lice kad smo se počeli družiti na face. Kaj se tiče ringeraje prilično me frustrira stavljati ovdje slike jel stalno neke greške, pa neće pa par stavi pa se zblokira i sl. A ka se pojave frikovi ko neki dan nekak nemam ni volju. Jesu mi albumi i ovdje zaštićeni ali tko zna.
Cvrčak mislim da si trebala reći da ne želiš da tvoje slike završe na fb jel iskreno Lelo je više tamo nego ovjde. Ja se ne sjećam kad sam je zadnji put ovdje srela dok je tamo svaki dan. A ak su joj slike zaštićene ko i većini nas nek će ih vidjeti puno njih. Za svaku osudu je da ju netko napada zbog toga to je između vas dvije. A Lady mislim da ne trebaš nas dolaziti prozivati jel se mi ovdje sasvim lijepo družimo. Evo javno se ispričavam jel sam i ja tvoje slike stavila ovdje a nisam prije pitala i ako želiš izbristati ću ih?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:38:39   
Thea
IZVORNA PORUKA: lilivana


. al ovo je OT sve otišlo

a tema nije nešto kaj se ovako trebalo rješavat. svako ima pravo na sovj stav, pogotovo kad su slike u pitanju. slike su maknute i ok. čemu više sve ovo????


user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:41:13   
Ninaa
Ja isto mislim da se trebalo drugačije riješiti jel će se sad opet neki naći uvijeđeni i otići ili kaj već. Mislim da bi bilo bolje da ste cure javno rekle vi koje ne želite imati posla s facebookom da vas se ne stavlja na slike od rr druženja, tak da se zna!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:41:20   
Bebys
gdje god se stavljale slike pa cak i na email sada sam nedavno cula TOJE SVE INTERNET...oni koji rade sa takvim stvarima i kuze se kriminalci mogu svugdje provaliti....svugdje a na svakom PORTALU imate zastitu od nezeljenih gledaoca...i na fejsu i tu i svugdje...imate mogucnost tko moze gledati vase slike....
tako da nemojte diza probleme...sve se da rijesiti....i obrisati...ali IZGOVORENE RIJECI SE NE MOGU POVUCI....

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:42:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 67
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:45:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:45:12   
lelo
mislim da je vrijeme da se i ja javim.slike su maknute još jučer ujutro,a i postavke sam provjerila tako da moje slike može vidjeti moji prijatelji i nitko drugi.
ne ljutim se na cvrči jer ima svoj stav, ali se ljutim jer jučer i danas sam dobila 17 poruka na fb-u od nepoznatih forumašica da mi je cvrči rekla da maknem slike,nemam se kome pravdati, ako me je žena zamolila da ih maknem ja sam ih makla, ali maltretiranje preko poruka je nešto drugo.
poslušala sam puli i sada ih samo brišem jer stvarno sad već ima takav grč u želucu da mi je zlo.
sve ste mi drage i sve vas puno volim.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:48:54   
Thea
IZVORNA PORUKA: lelo

mislim da je vrijeme da se i ja javim.slike su maknute još jučer ujutro,a i postavke sam provjerila tako da moje slike može vidjeti moji prijatelji i nitko drugi.
ne ljutim se na cvrči jer ima svoj stav, ali se ljutim jer jučer i danas sam dobila 17 poruka na fb-u od nepoznatih forumašica da mi je cvrči rekla da maknem slike,nemam se kome pravdati, ako me je žena zamolila da ih maknem ja sam ih makla, ali maltretiranje preko poruka je nešto drugo.
poslušala sam puli i sada ih samo brišem jer stvarno sad već ima takav grč u želucu da mi je zlo.
sve ste mi drage i sve vas puno volim.user posted image



Draga ne sekiraj se .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 70
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:49:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lelo)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:49:20   
Imra
lelo, iako se ne znamo, jako mi je zao u kakvoj situaciji si se naslauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:54:35   
Imra
cvrcak uopste nemas potrebe sikirati se oko ovoga sto je ispalo, ti si rekla svoje misljenje, sto mi se jako svidja, stvarno si super osoba,sto i ovim postupkom dokazujes, nikoga nisi vrijedjala, javno si rekla da ne zelis slike svoje porodice na fejsu, sto bi svi trebali postovati

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: RR i facebook:(
15.9.2010 14:56:19   
Ninaa
Svatko od nas ima svoje razloge, stav ili mišljenje.Mislim da bismo svi trebali biti svjesni toga što internet nosi i ponašati se u skladu s time kad dopuštamo da nam ljudi zaviravaju u privatnost. Sukladno tome i komuniciram s vama i na faceboku. Smatram vas svojim prijateljicama s kojima dijelim puno lijepih stvari i žao mi je kad dođe to tak neke paljbe. Nitko ne veli da je moje mišljenje ispravno a vaše krivo jedino mislim da je došlo do spoja u komunikaciji. A kaj se tiče toga da treba samo pljeskati i povlađivati drugima ne vidim zašto bi trebalo i zašto se ne bi komuniciralo i raspravljalo kao uvijek. Onda ispada da je ringeraja mjesto nulte tolerancije na različitost.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 14:57:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!