|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:58:16   
ninolina
Jao draga moje iskreno žaljenje. Nadam se da si dobro, koliko možeš biti. Pazi na sebe i to maleno u trbuhu. Sada kada trebaš mir ovakvo neštouser posted image . Voli to maleno biće u sebi jer će te trebati duplo. Drži se.user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:00:45   
Lady3
Moja sućut draga..user posted image user posted image user posted image
Svi smo nekoga izgubili,i ja sam u ratu izgubila bratića,dečka,prijatelje i dan danas mi je jako teško..user posted image
Ne mogu ni pisati o tome jer se slomim..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:13:01   
anaxx
IZVORNA PORUKA: ninolina

Jao draga moje iskreno žaljenje. Nadam se da si dobro, koliko možeš biti. Pazi na sebe i to maleno u trbuhu. Sada kada trebaš mir ovakvo neštouser posted image . Voli to maleno biće u sebi jer će te trebati duplo. Drži se.user posted image



iskrena sućutuser posted image

ne znam što drugo reći u tako teškom trenutku, nadam se da nisi sama, a i mi smo uz tebe....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:23:37   
mala pcelica
moja iskrena sućut!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:32:22   
mama2B
Hvala cure najiskrenije! Dobro sam koliko toliko radi bebe.Eto kako svaka smrt rađa novi zivot. A i dijelic njega ce zivjet u ovoj bebici.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:36:05   
ninolina
Nadam se da češ imati podršku i utjehu u svojima bližnjima i čuvaj se. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 10:56:12   
pikachu
Draga, moja najiskrenija sućut user posted image user posted image user posted image ... Plačem i ja jer znam što prolaziš jer sam takav iznenadni gubitak prošla sa tatom...
Drži se jer te on gleda odozgo i veseli se novom životu u sebi...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 11:05:57   
pako
ajme draga koja strahota,znam kako ti je ja sam u samo dva tjedna izgubila dvije meni jako drage osobe i to prije malo više od dva mjeseca,stoga drži se zbog malene bebice i moja najiskrenija sućutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 11:18:06   
zaba
primi moju iskrenu sućut.Ja sam izgubila tatu prije godinu i skoro pol,kao da mi je netko otkinuo dio mene.Nema nam druge,nego nastaviti dalje,nadati se da nas odozgora gledaju i paze na nas i svakako nam čuvaju mjesto kad jednom mi dođemo.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 12:14:58   
Kika83
Ajme draga baš mi je žao, pa to je strašnouser posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Čuvaj sebe i malu bebicu. Drži se.


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 12:22:42   
m600
ajmeee!!! jako mi je žao draga...mogu misliti kako ti jeuser posted image user posted image user posted image
primi moju iskrenu sućut i drži se zbog svoje bebiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 14:25:01   
uspavana
draga, drži se! moja iskrena sućut.
pazi na bebicu, i znaj da smo mi sve tu za tebe!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Smrt bliske osobe
10.1.2010 21:43:44   
riDoris
Prije tjedan dana, s mosta se bacio dečko s kojim sam bila prije nego sam upoznala svog muža. Bili smo zajedno 5 i pol godina, a razišli se jer me je prevario s drugom. S tom drugom je ostao do ovog Božića kad je ona njega ostavila radi drugoga, a kako nije mogao podnjeti tu bol, odlučio se na taj kukavički čin. Bila sam na sahrani i unatoč tome što smo se na ružan način razišli s njegovom sam mamom ostala u kontaktu i u dobrim odnosima. Danas od susjede čujem kako me svekrva pljuje iza leđa što sam ja udana žena imala raditi bivšem na sprovoduuser posted image . Baš sam tužna jer od krvi i mesa sam i kakav god da je bio, mogao je još živjeti.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Smrt bliske osobe
10.1.2010 21:47:12   
ninolina
Prije tjedan dana, s mosta se bacio dečko s kojim sam bila prije nego sam upoznala svog muža. Bili smo zajedno 5 i pol godina, a razišli se jer me je prevario s drugom. S tom drugom je ostao do ovog Božića kad je ona njega ostavila radi drugoga, a kako nije mogao podnjeti tu bol, odlučio se na taj kukavički čin. Bila sam na sahrani i unatoč tome što smo se na ružan način razišli s njegovom sam mamom ostala u kontaktu i u dobrim odnosima. Danas od susjede čujem kako me svekrva pljuje iza leđa što sam ja udana žena imala raditi bivšem na sprovoduuser posted image . Baš sam tužna jer od krvi i mesa sam i kakav god da je bio, mogao je još živjeti.

baš mi je žao draga, pusti svekrvu nek priča kaj hoće on je bio dio tvog života s njim s nekad djelila dobro i zlo, iako će možda sada grubo zvučati ali na jedan način je vidio kako je tebi bilo nakon tolikih godina s njim. Psiha radi svašta, šteta što nije našao bolje rješenje za sebe nego ovako.
Drži se dragauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Smrt bliske osobe
10.1.2010 21:53:54   
riDoris
Toga dana popodne prije nego je valjda odlučio to napraviti, našao me na fejsu i poslaop mi poruku da bi bilo lijepo kad bi se opet malo čuli. Sama sa sobom sam se smijala i mislila kako je tako drzak da mi se javi uopće, a sad me proganja to jel mi je htio možda reći šta i jesam li mogla išta napraviti

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!