|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smrt bliske osobe
28.1.2009 9:48:11   
mirna
Moji nisu vidjeli unuka...user posted image

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Smrt bliske osobe
28.1.2009 18:34:30   
Viky
Rasplakala si me,pogotovo jer proživljavam slično kao ti. Mama mi je umrla prije godinu i tri mjeseca i
moj život je tog trenutka stao.Imala sam sreću što mi mama upoznala kčer i što joj je uspjela prenjeti svu ljubav ovog svijeta.Bile smo najbolje prijateljice i iskrene jedna prema drugoj.Nedostaje mi svakog dana,nedostaju mi naši razgovori.Ponekad imam osjećaj kao da ću otići za njom.A onda me trgne moja malena i shvatim da sve ono što sam dobila od mame,a dobia sam puno,moram prenjeti na svoje dijete.To je moj zadatak.Bol neće prestati.Mama je samo jedna,jedina osoba koja te voli bezuvjetno.Čuvaj uspomenu na nju,plači,vrišti,ali nedaj se,Ona to ne bi željela.Ona ti je dala život i želi sve najbolje za tebe.Svaku mudrost koju je prenjela na tebe,prenesi svojem djetetu.To je najbolji poklon koji joj možeš dati u ovom trenutku...SRETNO OD SRCA



_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu nery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Smrt bliske osobe
28.1.2009 18:48:43   
Viky
Iskreno mi je žao,zaista.Kroz fotografije i priče vaših anegdota upoznaj  svoje dijete sa svojim roditeljima.Neka ih upozna,njegov život će biti puno bogatiji.


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 22:06:26   
lotus
Drage moje,ja sam ovdje nova!I ja sam kao i sve vi nekog izgubila--baku.Zenu uz koju sam odrasla(roditelji su radili),s kojom sam djelila i radost i bol.sestricna i ja smo naizmjenice spavale kod nje da nebi nikad bila sama.I tu vece sestricna je trebala biti s njom ali se dogovorila sa deckom da idu izaci i nije ni dolazila kod bake(meni nije javila da nece biti s njom).oko pola dva u noci iz sna me trgnuo vrisak ali vise kao ono kad sova se oglasi.jako sam se uplasila pogotovo sto su moji svi spavali i nitko nista nije cuo.ujutro su nam dosli javiti da je moja baka umrla tu noc u pola dva.voda joj je usla u pluca i utusila ju je.Sestricni nikad nisam oprostila to jer da je bila tamo kao sto je trebala biti baki se moglo pomoci.nakon toga sam je tri noci za redom sanjala i stalno me zvala da podem s njom,cetvrti sam dan otisla u crkvu i molila se za nju i ti snovi su prestali.Sada imam jedno pitanje.neizmjerno sam baku voljela,nerazumijem zasto nemogu joj otici na grob.jednostavno snage nemogu skupit da tamo odem.Dali se to nekom jos desilo?

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:19:52   
Candy
Draga lotus...
I ja sam sa svojom bakom bila jaaako povezana....I taj trenutak kada je napustila ovaj svijet neću nikada zaboraviti jer,koliko god čudno zvučalo ja sam osjetila da je došao kraj....
Bile smo udaljene stotinama kilometara ali mene je nešto presjeklo i nešto neobjašnjivo sam osjetila u tom trenutku....Stala sam nasred ulice,okrenula se i krenula prema kući...Nisam otišla na odredište kuda sam prvobitno bila krenula....Znala sam...Došla sam kući,nazvala brata i on mi je rekao :gotovo je....Nisam znala kud ću od boli,nema dana da je se ne sjetim,nosim njezin prsten na ruci i zauvijek će biti u mom srcu....Bila je najbolja baka na svijetu...
Moj savjet ti je da odeš svojoj baki na grob,koliko god bilo teško....Vidjet ćeš kako ćeš biti mirnija,spokojnija....Ona je negdje tamo gore i gleda te....Ako ti je lakše,pričaj s njom...Ja jesam...ne sramim se toga...Plakala sam i pričala s njom nad grobom...Ali,to me smirilo i znam da je njoj to drago...Zato,skupi hrabrosti,stisni srce i odi svojoj baki...Zapali svijeću,pomoli se...Biti će ti puno lakše,vjeruj mi....Ona čeka da joj dođeš user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:46:31   
lotus
Da Candy mislim da cu te poslusati i otici da opet kao nekad popricam s njom.a meni je ostao njezin lancic sa malim privjeskom dimnjacara(kazu sreca),nosim ga  i tako imam osjecaj da je ona uz mene.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:50:19   
Lady3
istina Candy..ja kad god sanjam svoju baku moram joj zapaliti svijeću..Ponekad zaboravim i uvijek je sanjam kako je ljuta na mene..čim joj zapalim i odem na grob  više je ne sanjam..ima nešto u tome..odi joj na grob,kao što kaže Candy ona te čeka..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:53:54   
Candy
I ja ću svojoj baki zapaliti svijeću sutra...Bio bi joj rođendan user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:56:30   
lotus
Hvala vam cure,nadam se da cu stvarno smoci snage da joj odem.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Smrt bliske osobe
24.3.2009 23:59:04   
Lady3
lotus samo odi i odmah će ti biti lakše..vjeruj mi..user posted image osjećati češ se divno i preporođeno,sretnijom...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Smrt bliske osobe
25.3.2009 0:11:33   
lotus
kad za Uskrs odem u "moj"grad otici cu sigurno a onda joj je i godisnjica.Puno vam puno hvala jer mene moja rodbina nerazumije i osuduje te moje neodlaske na groblje

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Smrt bliske osobe
25.3.2009 0:14:32   
Candy
Lotus,uvijek joj možeš zapaliti svijeću gdje god bila...
Svakako odi,biti ćeš mirnija i srce će ti biti na mjestu...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Smrt bliske osobe
25.3.2009 0:22:28   
lotus
jos jednom veliko ti hvala.bilo je potrebno da samo nekom kazem to sto godinama drzim u sebi pa da dobijem snage da to napravim.odo sad leci pa mozda i zaspim.Laka vam noc djevojke

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Smrt bliske osobe
25.3.2009 0:27:10   
Candy
Nema na čemu lotus,zato smo i tu user posted image ...Laka ti noć...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Smrt bliske osobe
25.3.2009 0:29:25   
Lady3
laka ti noć..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Smrt bliske osobe
7.4.2009 14:35:59   
lotus
Hej djevojcice!!!Htjela sam se samo zahvaliti Candy i Lady sto su mi dale snagu da napokon smognem hrabrosti i odem mojoj najdrazoj baki na grob.Hvala vam djevojke predivne ste!!!

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Smrt bliske osobe
9.4.2009 19:10:22   
Candy
Drago mi je ako si bila,sigurno se sada osjećaš puno mirnije user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Smrt bliske osobe
10.4.2009 9:14:55   
lotus
da,bila sam i dugo sam pricala s njom,povela sam i djecu da ih"vidi",i bila si u pravu,nema vise tereta u prsima.nikad vise necu doci ovdje a da joj ne odem.Hvala ti tisucu puta!!!!

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Smrt bliske osobe
14.4.2009 15:29:34   
uspavana
kad sam pročitala tvoj odgovor..opet sam se sjetila svega..
meni je moja najdraža baka umrla pred nepunih godinu dana.
Bilo mi je jako teško, makar mislim da je njoj pred smrt zadnjih mjeseci bilo puno teže, jer je bila u velikim bolovima...
nama je bilo teško gledati kako se ona muči i kroz što prolazi, ali njoj je sigurno bilo puno teže...

prvih par dana bila sam u komi, nisam htjela prihvatiti što se dogodilo...
al sam s vremenom prihvatila, i počela dalje živjeti.

Još uvijek se je često sjetim, u nekim stvarima koje mi je poklonila ili kad idem gdje smo često bile skupa..jer mi je stvarno bila ko frendica... i ona još uvijek živi u meni!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:45:28   
mama2B
Cure moje, ja sam jucer izgubila oca mog jos nerođenog djeteta. Pocetak mi je 5 mj. trudnoce, i moja beba se jos nije ni rodila, a vec je izgubila oca. Voljeli smo se i svađali, mirili i prekidali, ali ovakav scenarij mi nije nikada bio na pameti. Najgore od svegaje to da se na smrt nekog tko pogine nikada ne mozes pripremiti. Nema upozorenja, nema znakova, nema bolesti koja te moze pripremiti da jednog dana te osobe nece biti. Nego u jednom trenu, nema ga vise. Uvijek mislis da se takve stvari desavaju drugima, dok ne dođe tren da usred noci i ti jednom primis takav poziv. Poziv za koji znas da ne zelis odgovoriti, jer znas s dr. strane sto ce ti rec.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:48:43   
mariola
Noja najiskrenija sućutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:52:47   
mama2B
Hvala!

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:53:17   
BUMBIKA
Moja iskrena sućutuser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 48
   [Obrisani korisnik]
28.4.2009 9:54:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Smrt bliske osobe
28.4.2009 9:56:17   
koka
joj draga moja iskrena sućut, i neka ti bog da snage za dalje, budi jaka jer te beba treba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!