|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:23:08   
njanja
e da, dodala bi na ovaj popis: "DATI DJETETU ONO ŠTO TRAŽI"...npr, jučer stavim jana spavat u 21.15 i odem u DB, on se u krevetiću sma uspavljuje....i 15 min mir i tišina, ja mislila zaspao....nakon 15 minuta, čujem ja njega lupa nogicama u ogradu kreveta i smije se i jako zabavlja....dođem i opomenem ga....ništa.....opet nakon 10 min isto-prvo mir i tišina, a onda opet isto...privlači pažnju....skoro je već bilo 21.45, ja odem u sobu, izvučem ga iz kreveta i donesem u dnevni boravak i posjednemga na pod i kažem mu: ti biš se igrao, okej, igraj se....on zbunjeno stavi ruke preko lica i počne glumat da plače....ja ga pitam, hoćeš se igrati ili ići u krevet spavati, on se digne i uhvati me za ruku i odvede do kreveta, ja ga stavim u kidu, legne i zaspi za 2  minute....Da sam dolazila u sobu jop 1 h, on bi me provocirao, a ovako sma mu ponudila IGRU koju je on tražio, ali je ma shvatio da mu je bolje spavat i da igra naveče u polumračnom boravku (upalimo naveče samo malo svjetlo kod kompa) i nije najzanimljivija....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:24:44   
Točkica28
mom bude bolje da mamin sopran ne krene vikati... hihiihihih
operna sam pjevačica tak da user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:25:36   
Tsmee
Meni je ovo sve zdravorazumski došlo, nije mi to neka nauka... Ak ona urla, mogu se ja pokušat nadglasavat s njom, ali odmah znam da je to nemoguće. Zato odaberem ono što mi se u tom trenu čini prikladno. Ponekad počnem šaptati (obično kad ona počne plakati i ne mogu je smiriti), ponekad koristim time-out (kad cendra ili histerizira bez veze), ponekad se počnem kreveljiti (obično kad stoji i viče "neću, neću, neću"), a ponekad jednostavno zaurlam (ali to radim rijetko jer da stalno urlam ne bi bilo efekta, a ovako bogme ima).
I naravno, ako dijete napravi nešto opasno, teško se možeš suzdržati da ne vikneš, od vlastitog straha...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 11:27:00   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: njanja

e da, dodala bi na ovaj popis: "DATI DJETETU ONO ŠTO TRAŽI"...npr, jučer stavim jana spavat u 21.15 i odem u DB, on se u krevetiću sma uspavljuje....i 15 min mir i tišina, ja mislila zaspao....nakon 15 minuta, čujem ja njega lupa nogicama u ogradu kreveta i smije se i jako zabavlja....dođem i opomenem ga....ništa.....opet nakon 10 min isto-prvo mir i tišina, a onda opet isto...privlači pažnju....skoro je već bilo 21.45, ja odem u sobu, izvučem ga iz kreveta i donesem u dnevni boravak i posjednemga na pod i kažem mu: ti biš se igrao, okej, igraj se....on zbunjeno stavi ruke preko lica i počne glumat da plače....ja ga pitam, hoćeš se igrati ili ići u krevet spavati, on se digne i uhvati me za ruku i odvede do kreveta, ja ga stavim u kidu, legne i zaspi za 2  minute....Da sam dolazila u sobu jop 1 h, on bi me provocirao, a ovako sma mu ponudila IGRU koju je on tražio, ali je ma shvatio da mu je bolje spavat i da igra naveče u polumračnom boravku (upalimo naveče samo malo svjetlo kod kompa) i nije najzanimljivija....


Potpisujem. Apsolutno pali. Kod mene čak i kad joj samo ponudim "popustiti".

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 17:26:39   
ejmama

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: Domy

Zamislite kako je tek meni sa njih pet...koliko puta kažem sebi dobro da nisam skrenulauser posted image user posted image



ma daj kaj bi skrenulauser posted image user posted image
Ako ti pizdiš na svaku njihovu e onda ga je...a ako si cooler onda sve ide nekako



samo ću reći svaka vam častuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
1.9.2010 22:36:13   
tiha

IZVORNA PORUKA: Točkica28

mom bude bolje da mamin sopran ne krene vikati... hihiihihih
operna sam pjevačica tak da user posted image user posted image user posted image





ponekad bi htjela bit operna pjevacicauser posted image napunili bi gace odmauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
2.9.2010 14:17:07   
ZVRK
NA OVAJ DIO -Uzmite “time out”
ako se neko od vaše djece krene prepirati s vama, upozorite ih da nećete dizati glas ni vi, a niti on ili ona. Napustite prostoriju i recite im da mogu razgovarati s vama tek kad su spremni mirno i staloženo to učiniti.



ja ne napuštam prostoriju nego malac (ide u sobu)''da se ohladi''user posted image  pa ondA mirno razgovaramo o ''problemu.


ali imam malu izmjenu u odgoju mog sina sa moje strane od petka pred odlazak na GO.
nakon šta sam bila bijesna kouser posted image  radi mm,nastradao je i zvrkić usputuser posted image  ali kasnije kada sam bila smirena rekla sam da mi je DOSTA i da ću se promjenbiti prema zvrkiću,.
za sada funkcionira kako sam zamislila i nismo imali niti jedan dan ''hlađenja u sobi''jer nam nije bilo potrebnouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
6.9.2010 18:16:20   
Gogule
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Birajte riječi


jel mama mora vikati na tebe da ti poslušaš?

user posted image user posted image user posted image
  joj ovo mi je najčešća rečenica u zadnje vrijeme.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
8.9.2010 6:33:07   
inna
ja sam sad na fazi brojanja do 3, ali baš mi i ne pali. Npr. Ja: Domi ne šaraj po zidu, evo ti papir. Domi me, naravno ne ferma ni pol posto. Ja opet: Domi, ne šaraj po zidu, mama će ti uzeti bojicu. Domi samo nabaci smješak. Ja već luda. Domi brojim do tri, prestani šarati po zidu. Jedan, dva, a Domi će na to: tliii i pobjegne u sobu. user posted image user posted image  
Uzmem mu bojicu, malac u dreku i posvađani smo na sljedećih 5 min
Efekt je što ipak sljedećih 10-ak minuta šara po papiru, ali nakon toga ista pjesma.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako prestati vikati na dijete?
9.9.2010 13:05:20   
domica
ja sam vjerovatno najluđa od svih prvo urlam ko manijak pa ak treba kao jutros dobije po guzici jer me nesluša i onda sam ja cijeli dan tužna i u banani,imam grižnju savjesti i tak

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!