|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nesebične osobe su mrske i iritantne okol...
27.8.2010 6:36:26   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ti si ko ja ondauser posted image ..evo ja bi drito za ovu anonimnu bakicu ,mislila da ju minimama asocirala na snahu koju je otrovala nečim pa se sad pred smrt boji i pokušava iskupituser posted image



Ja ju vidim kao ful sretnu, ispunjenu i pozitivnu ženu.Svaka joj čast! user posted image  Većina ljudi bi rađe bacila taj kut ili pustila da propada nego nekome poklonila i učinila ga sretnim.I slažem se da joj se to sigurno vratilo! I neka je,trostruko! user posted image  

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nesebične osobe su mrske i iritantne okol...
27.8.2010 7:36:09   
mami 36
Odgojena sam da se dobro vraća dobrim i nastojim se toga držati i isto tako to prenjeti na Saru.Desi se nekad da netko i iskoristi to,ali je mnogo više onih koji te sitnice prihvate kao veliki dar i to mi je baš gušt,jednostavno se lijepo osjećam

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nesebične osobe su mrske i iritantne okol...
27.8.2010 7:56:45   
Zvonki
Meni nisu iritantne, dapače, mislim da se treba svojski potuditi biti nesebičan i dobar u današnje vrijeme. Osobno, trudim se činiti ono što me čini smirenom i zadovoljnom. Znači u skladu s savjesti. A sretna sam da je imam i nisam je izgubila negdje usput...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nesebične osobe su mrske i iritantne okol...
27.8.2010 17:49:16   
pakić
Bravo, za dobre ljudeuser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nesebične osobe su mrske i iritantne okol...
27.8.2010 18:09:57   
happy future mum
može biti, jer ljudi su toliko izgubili povjerenja jedni u druge da se očito dobrota smatra kao prijetnja.. užas.. ja unatoč svemu vjerujem da se dobro dobrim vraća  i tako ću i sina odgajati..

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!