|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezahvalnost
3.7.2010 11:21:47   
Ladina mama
Joj, i kja bih bila tako JADNA! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nezahvalnost
3.7.2010 11:28:19   
lee
IZVORNA PORUKA: dominik

neznam što reći osim kako je nije sram


upravo tako...neki ljudi ni ne znaju kaj imaju...tuzno



_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nezahvalnost
3.7.2010 13:09:13   
Ninaa
I meni je puna kapa preseravanja i nezahvalnosti kojoj sam bila izložena ovih dana, ali ne želim o tome jel je ovo ipak javno pa da ne bi bilo, htjela bih to podjeliti s vama ali jednostavno bolje da šutim. Nije mi jasno kak neki ljudi mogu biti toliko opterećeni sobom, svojim i pretjerivati u svakom pogledu, očekivati neke stvari pod normalno i ne razmišljati o tome da ja imam malo dijete, bolesnu šogoricu, ispit u pon. i da i ja i muž radimo. Užasss u šoku sam i  razočarana i to je sve kaj smijem reći.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nezahvalnost
3.7.2010 14:44:08   
leilany
ninaa i cvrle nedajte se....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nezahvalnost
3.7.2010 15:07:51   
nemammaste
Stvarno nezahvalno.Trebalo bi dati ljudima koji znaju to cijeniti i koje će to usrećiti a ne ovakvima.Koliki bi dali sve na svijetu da mogu djecu odvesti na more ali na žalost ne mogu,kamoli da im se ponudi besplatno user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!