|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crocs orginal ili kopija?
5.7.2010 19:29:34   
Ninaa
Ja sam sebi kupila kopiju i udobne su mi jako ali se noga znoji strašno mada inače nemam s tim problema. inače malecka nema ali da joj kupujem kupila bi orginalne jel ima frendica i super su ne znoji se noga u njima bar tak veli.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 13:19:30   
mommyn
Original, svakako, pa ne bi riskirala s plastičnjacima, tko zna od čega rade te fejk po štandovima.
Nije bezveze razlika u cijeni. Iz izkustva frendice - probala jednom fejkerske, znojila se nogica, smrdjela, klizale su se malome i raspale se nakon mjesec dana...originale moj preraste i još uvijek ih čuvam (tko zna user posted image ).
btw, nisu ni meni nešto vau, ali voli biti u njima i nosi ih cijele godine i svuda, zašto bi ga silila na nešto fancy.
Ovako sam bez brige. user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 13:52:10   
cuba
Mislim se i ja kupiti R za ovo ljeto male Crocsiceuser posted image
Mm ih već ima, nekoliko pari. U njima radi dok je na brodu i one su mu najudobnije. Sad se već mislim da i sebi uzmem jedne za na plažuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mommyn)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 14:17:08   
mariola
Ako ih budem kupovala Toniju svakako ću kupiti original jer sumnjam u materijale lažnjaka.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 20:19:56   
mama mery
mm i ja ih nevolimo a djeca imaju kopije ali nose samo kad su vani i to u pjesku 

< Poruku je uredio mama mery -- 24.3.2011 20:20:48 >


_____________________________




(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 20:21:30   
BUMBI
D ima kod mojih one s krznom unutra,to su mu kućne papuče,ali nisu original

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Crocs orginal ili kopija?
24.3.2011 21:02:13   
pepeljuga
Moji od prve godine svako lito dobiju nove i meni su zakon,cilo lito su u njima,idu u more,ma nema di nema a preko zime ih znaju nositi i kao papuce,i ja sam sebi kupila prije tri godine kad sam bila trudna sa R zbog bolnice,i nosim ih isto u Zd kao papuce i po litu do plaze.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Crocs orginal ili kopija?
25.3.2011 8:54:04   
lidac0605
Mi cijela femili imamo kroksice lažnjake iz Pitarella,nosimo ih ko šlape,a po ljetu na kupanje.Meni su super,opće mi se ne znoji noga,niti klincima,nit se usmrde.Ja evo svoje nosim već 3 godine,klincima sam već druge kupovala.Original su mi ipak prepreskupe za obične gumene klompe,na nas evo sad šestero...ove fejk mi se ne čine niš lošije

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Crocs orginal ili kopija?
26.3.2011 23:54:06   
modesty blaise
ajme meni je to tak grdo da ih ne bi metla na nogu ni da mi ih neko pokloni...brrrr

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Crocs orginal ili kopija?
27.3.2011 7:47:55   
novamama
ja imam falše, evo već 3 godine i ko nove su...baš sam ih ponovno izvadila za nositi po kući jer su se obične papuče počele raspadati..uglavnom, ok za po kući - nečujne suuser posted image

O sam lani kupila oriđiđi, kao da mi dijete ima kvalitetnu papučicu i stvarno su bile odlične, a nogice su isto smrduckale kada bi duže bio u njima...srećom smo non stop bili na i u moru pa su se non-stop praleuser posted image

po meni, osim dizajna nema neke razlike...oriđiđi su stvarno ljepše..njega nisu žuljale, ali znam djecu koju jesu...

i ovo ljeto ću mu kupiti jedne, za R ću još vidjeti, ali mislim da će i ona dobiti svoj primjerak...

zato što su prije svega praktične...a i fora na njihovim nogicama...ja u svojima samo po kućiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!