|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:10:07   
ninolina
a za taj znam bila sam tamo sa ivom išla jedno vrijeme ali nije imala dozvolu...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:14:32   
Thea
Sad znam da ima sve dozvole.valjda si bila kad je tek otvorila..Mislim da trenutno ima oko 15 djece...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:16:01   
ninolina
mi smo bile prije nekih 2.5 godine s njom tamo...theo je bio bebica...nije imala papire ali sve ostalo mi ej supač...radila sam s njom jedno vrijeme u dućanu i znam da je divna teta...a kako je sad nemam pojma

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:18:33   
leilany
e a da se ja ubacim...a kolko je ovaj vrtic...drzavni?

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:20:57   
ninolina
IZVORNA PORUKA: leilany

e a da se ja ubacim...a kolko je ovaj vrtic...drzavni?

480 kn kod nas...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:32:11   
mamica29
Moje mišljenje je da u Hrvatskoj definitivno ima premalo vrtića. Veliki su to problemi. Svako djete bi trebalo imati priliku ići u vrtić od svoje treće godine,bez obzira dali roditelji (majke) rade ili ne da se socijalizira i osamostali. Mislim da tu ne bi trebalo nikoga osuđivati. A i vjerujem da je Zagreb posebna prića što se tiče vrtića.(puno djece)

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:32:48   
mamica29
kod nas je 700 kn


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:32:59   
ninolina
IZVORNA PORUKA: mamica29

Moje mišljenje je da u Hrvatskoj definitivno ima premalo vrtića. Veliki su to problemi. Svako djete bi trebalo imati priliku ići u vrtić od svoje treće godine,bez obzira dali roditelji (majke) rade ili ne da se socijalizira i osamostali. Mislim da tu ne bi trebalo nikoga osuđivati. A i vjerujem da je Zagreb posebna prića što se tiče vrtića.(puno djece)

eto to sam u kratko htjela reći i jauser posted image user posted image
slažem se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:34:56   
leilany
IZVORNA PORUKA: mamica29

kod nas je 700 kn



kod nas u vz je 700kn???
hebateeee....onda je isti k ak dajes dijete pvt il dzvuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:36:06   
Duve
IZVORNA PORUKA: mamica29

Moje mišljenje je da u Hrvatskoj definitivno ima premalo vrtića. Veliki su to problemi. Svako djete bi trebalo imati priliku ići u vrtić od svoje treće godine,bez obzira dali roditelji (majke) rade ili ne da se socijalizira i osamostali. Mislim da tu ne bi trebalo nikoga osuđivati. A i vjerujem da je Zagreb posebna prića što se tiče vrtića.(puno djece)


Potpisujem!


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:38:06   
mamica29
Leilany ti si iz Varaždina?


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:41:20   
ninolina
IZVORNA PORUKA: mamica29

Leilany ti si iz Varaždina?


je je u varaždinu jeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:55:25   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Thea

Najbolje da počnem od početka priče.
Predali smo papire za vrtić još prošle godine i pošto nije Valentino imo godinu dana normalno nije upao,ali je sa još 14-ero djece ostao na listi za upis ove godine. I tako mi predamo papire i ove godine zajedno sa još jednom prijateljicom koja ima curicu isto staru ko moj Valentino i isto je na listi od prošle godine. I sad su bili rezultati upisa i valentino je upao i kreće u vrtić od 1.09.,a njena mala nije .. A lijepo je rekla ravnateljica da će tih 14 mališana od prošle godine automatski upasti i da imaju jako puno novih zahtjeva za vrtić i da će se strogo primati djeca čija su OBA roditelja zaposlena jer nema mjesta za sve. I onda objave rezultate kad tamo na popisu ima djece koja su upala u vrtić a njihove drage mame nigdje ne rade nego su cijeli dan doma i po kavama,a ona djeca čiji roditelji nemaju kud sa djecom jer rade od 7-17 h i nemaju baka i djede za čuvanje nisu upala... I tako se moja frendica išla žaliti i vidjela par prijava gdje su majke navela da rade i čak donijele iz tog poduzeća potvrdu da rade jer su prijavljene kod svojih bližnjih i prijatelja samo da djeca idu u vrtić a one mogu uživati... Ja sam pukla kad sam to čula user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kako to mogu raditi!! Ako si već doma i imaš djecu onda se brini o njima, a ne uvaliti ih u vrtić i tako oduzeti mjesto djetetu koje nema kud dok roditelji rade.



draga moja...reči ću ti samo jedno...ne moj se sekirati, tvoj mali je upal u vrtić...ja još ne znam za svoju zver....ali ako nije...ako pročitaš u novinama ili vidiš na vijestima da je pomahnitala majka jedne male djevojčice prebila ravnateljicu ko vola  to sam vjerojatno ja....žalosno je da ja koja sam rođena tu di živim i svoje djete odgajam i raste u toj sredini moram tražiti vrtiće po svuda i za astronomske cifre dok mamice koje su došle od svuda, ne rade ništa več se prešetavaju dobivaju sve privilegije i povlastice ovog društva...to me boli i to mi smeta...kao da sam ja čovijek drugog reda...gade mi se takve žene i zamjeram im na takvom ponašanju i nadam se da neću nabasati u nekom društvu na takvu jel joj ne bum ostala dužna do te mjere da bu crvena odšetala od mene daleko!!!!...al tko nam je krivi...sami...to smo si na izborima izglasali več u nekoliko mandata unazad!!!...fuuuuuuuuujjjj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 18:32:25   
Thea

IZVORNA PORUKA: FIONA


draga moja...reči ću ti samo jedno...ne moj se sekirati, tvoj mali je upal u vrtić...ja još ne znam za svoju zver....ali ako nije...ako pročitaš u novinama ili vidiš na vijestima da je pomahnitala majka jedne male djevojčice prebila ravnateljicu ko vola  to sam vjerojatno ja....žalosno je da ja koja sam rođena tu di živim i svoje djete odgajam i raste u toj sredini moram tražiti vrtiće po svuda i za astronomske cifre dok mamice koje su došle od svuda, ne rade ništa več se prešetavaju dobivaju sve privilegije i povlastice ovog društva...to me boli i to mi smeta...kao da sam ja čovijek drugog reda...gade mi se takve žene i zamjeram im na takvom ponašanju i nadam se da neću nabasati u nekom društvu na takvu jel joj ne bum ostala dužna do te mjere da bu crvena odšetala od mene daleko!!!!...al tko nam je krivi...sami...to smo si na izborima izglasali več u nekoliko mandata unazad!!!...fuuuuuuuuujjjj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E pa draga ako trebaš pojačanje ako mala ne upadne u vrtić idem s tobom..user posted image user posted image
Pa će biti dvije pomahnitale mame.... user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 18:36:48   
Duve
IZVORNA PORUKA: Thea


IZVORNA PORUKA: FIONA


draga moja...reči ću ti samo jedno...ne moj se sekirati, tvoj mali je upal u vrtić...ja još ne znam za svoju zver....ali ako nije...ako pročitaš u novinama ili vidiš na vijestima da je pomahnitala majka jedne male djevojčice prebila ravnateljicu ko vola  to sam vjerojatno ja....žalosno je da ja koja sam rođena tu di živim i svoje djete odgajam i raste u toj sredini moram tražiti vrtiće po svuda i za astronomske cifre dok mamice koje su došle od svuda, ne rade ništa več se prešetavaju dobivaju sve privilegije i povlastice ovog društva...to me boli i to mi smeta...kao da sam ja čovijek drugog reda...gade mi se takve žene i zamjeram im na takvom ponašanju i nadam se da neću nabasati u nekom društvu na takvu jel joj ne bum ostala dužna do te mjere da bu crvena odšetala od mene daleko!!!!...al tko nam je krivi...sami...to smo si na izborima izglasali več u nekoliko mandata unazad!!!...fuuuuuuuuujjjj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A di sam ja u ovoj priči??? Jesam prva rekla da čekam napeta ko puška 15.6. user posted image

E pa draga ako trebaš pojačanje ako mala ne upadne u vrtić idem s tobom..user posted image user posted image
Pa će biti dvije pomahnitale mame.... user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 18:37:20   
Duve
A di sam ja u ovoj priči??? Jesam prva rekla da čekam napeta ko puška 15.6.


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisani korisnik]
6.6.2010 18:38:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Duve)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 18:42:44   
Duve
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Meni je ovo prestrašno za čitati.
Kod nas još uvijek ima dovoljno mjesta u vrtićima. Nisam čula da netko nije upisan


Blago vama...ja treću godinu pokušavam Karla upisati...a u utorak će imati 5 godina, prolazimo pored vrtića i uvijek pita mama zašto ja nemogu s njima user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 19:13:40   
Gogule
Vidim da je već sve rečeno. Ja jakkkoooo zamjeram tamo gdje je stvarno navala. Možda u Hrvatskoj ima vrtića tj. mjesta, gradova gdje ima mjesta da idu i djeca roditelja koja ne rade, i imam i ja poznatih, pa i rodbine koji ZNAJU da neće raditi jer im je to izbor al ipak su uspjeli upisati svoje klince u vrtić. Kažem vrtić, vrijeme jaslica su bili doma, no isto tako znam da ja i mm nikako nemožemo ostati bez mjesta u jaslicama jer bi onda ja morala dati otkaz. Nema nam tko od familije čuvati.. još svi rade a i moja mama je u Rijeci.A s obzirom na moju plaću trebala bi dati otkaz jer bi me više koštala dadilja. I napeta sam još tjedan dana dok ne vidim da li je Klara primljena u jaslice .Ionako nezbnam kako ću organizirati vrijeme od kad trebam početi raditi 18.08. do početka jaslica pa još kako kažu 3 tjedna privikavanjauser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 20:16:39   
plavka
I ja strepim i čekam 15.06 kao ozeblo sunce!!!
Kak vi neki znate da vam je dijete primljeno kaj nebi svi trebali čekat 15-ti???

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 20:18:28   
Thea

IZVORNA PORUKA: plavka

I ja strepim i čekam 15.06 kao ozeblo sunce!!!
Kak vi neki znate da vam je dijete primljeno kaj nebi svi trebali čekat 15-ti???


Kod nas je već objavljeno....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 21:10:19   
Anoniman
Ja sam predala u 8 državnih vrtića i kod trojih časnih. I ne upadnemo li nigdje.... Tući ću se, žalit ću se, tražit ću javnu listu imena i prezimena i provjeravat roditelje. Pun mi je kufer takvih stvari!!! Žao mi je što ste doma, ali muka mi je od lažnih potvrda. Muka. Ovdje stavljam točku jer me bijes obuzima.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 21:19:22   
Anoniman
meni nije IZBOR da ne radim, ja sam svoje prijavila za vrtić jer moram počet radit, tj. tražim posao. A kud bi s njima onda, da nađem posao? OK, ima tu u kvartu žena koja čuva klince al to bi bilo ono, zadnja opcija dok se ne snađemo jer ljudi nisu imali baš bajne komentare...
Zam da gledaju tko je prijavljen a tko nije i da nećemo baš tak lako upast...
ali ja se nisam htjela fiktivno prijavit ni kad sam bila trudna, da bi ostvarila porodiljni, pa neću ni za ovo.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 21:24:49   
Anoniman
Od srca ti želim da nađeš posao jer ja znam jako dobro kako ga je teško naći i kako je ne radit. Ajde ti barem tražiš posao, ali kad vidim da bi one vrtić zbog socijalizacije - uf! Diže mi se kosa na glavi. A šta bi ja trebalaa? Dat otkaz? user posted image user posted image user posted image Platit tetu čuvalicu?!user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 22:16:07   
Duve
IZVORNA PORUKA: Kejt

Od srca ti želim da nađeš posao jer ja znam jako dobro kako ga je teško naći i kako je ne radit. Ajde ti barem tražiš posao, ali kad vidim da bi one vrtić zbog socijalizacije - uf! Diže mi se kosa na glavi. A šta bi ja trebalaa? Dat otkaz? user posted image user posted image user posted image Platit tetu čuvalicu?!user posted image user posted image


U istoj sam situaciji kao i ti, ali smatram da svako dijete zaslužuje ići u vrtić, radio njegov roditelj ili ne, problem je u malo mjesta, i naravno da prednost trebaju imati roditelji koji rade (iako to meni u ove 3 godine nažalost nije pomoglo zbog djece koja su upala preko veze). Isto tako smatram da vrtić djeci koristi u puno stvari, a nije samo mjesto gdje roditelji ostavljaju djecu jer moraju...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!