|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 8:20:24   
MiniMama
ja sam isto protiv lažnih potvrda. i ove godine nismo dobili vrtic iako mene od 9-og mjeseca ceka posao, ali kako zapravo prijateljica i ja tek pokrecemo posao preko njene firme, prvih mjesec dva cu morati biti na "crno" dok nam neke stvari ne krenu. i mogla sam predati potvrdu da sam zaposlena, ali nisam. ici ce u privatni vrtic godinu dana, pola place ce nam odlaziti na vrtic, ali bar cemo imati jos neku kunu u kucnom proracunu nego da ja ostanem doma. i znam kako je kada nemas kome osaviti djete a moras zubaru jer je i meni tako. muz nema radno vrijeme, uglavnom je na terenu i od 7 dana u tjednu 3 prespava doma. nikad ne znam kada ce doci i na njega ne mogu racunati za cuvanje ili nesto jer je privatnik i radi za sebe. u protivnom bi bili gladni i na cesti. baka servis nemam jer su moji 400 km dalje, a svekar i svekrva rade. kada sam isla na razgovor za posao, platila bi tetu covalicu na koji sat. kada bi isla zubaru, vito je sjedio pokraj mene u kolicima, kada sam bolesna i vito je bio bolestan. i uvijek sam sama. meni muz ne dođe navecer doma da mi pomogne i da ja odahnem koju minutu i napunim baterije. i nisam predala laznu potvrdu jer je to bezobrazno i ne mogu reci da mi je gore nego zaposlenim mamama. ja bar imam tu privilegiju da gledam svoje dijete kako raste iz dana u dan, za razliku od mama koje su na poslu i koliko god mi bilo tesko, nemam se pravo zaliti jer je meni ipak lakse.
a za frizera... i tamo je mali isao samnom. a sad sam zapustena jer cu pare za frizera radije potrositi na dijete nego na sebe i cekam neki sretniji mjesec da odem frizeru user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 8:22:53   
troubled
slažem se da svoj djeci treba vrtić bez obzira radile mame ili ne...ali isto tako sam za to da mame koje rade imaju prednost...
e sad, mene drugo zanima...
kad su već rekli da su rezultati za zagreb 15.6. kako to da već mnoge od vas znaju je li dijete primljeno ili nije??????

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 8:29:08   
Duve
IZVORNA PORUKA: Thea

I tako se moja frendica išla žaliti i vidjela par prijava gdje su majke navela da rade i čak donijele iz tog poduzeća potvrdu da rade jer su prijavljene kod svojih bližnjih i prijatelja samo da djeca idu u vrtić a one mogu uživati


Kak je to uspjela vidjeti??


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 8:43:45   
MiniMama
a znam kada sam predavala papire da bi mi tete rekle da se ne nadam previse jer imaju listu cekanja od prosle godine, a ja jos nisam zaposlena a hrpetina ih je zaposlenih vec predala papire. user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 9:15:37   
lukici

IZVORNA PORUKA: Mariachi

eto, baš sam prije 2-3 dana s rekla mužu kak bi valjda trebala bit negdje fiktivno prijavljena samo zato da bi nam djecu primili u vrtić, dok ne nađem posao... jer ak ih sad ne prime a ja ga nađem, kud ću s njima, ja isto nemam ni baka servisa ni nikakvog drugog! ne znaš više šta bi napravio...

ali osobno ne odobravam takve stvari - pogotovo ne ako je dijete u vrtiću a mama na kavi, to mi je user posted image user posted image

evo ja sam nabavila pecat da sam zaposlena,jer ni mi nemamo nikakve baka servise...

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 9:19:42   
lukici
radila sam i morala sam ostavit posao jer mi je teta cuvalica bila preskupa a nisam imala neku placuuser posted image ,

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 9:26:59   
mamice
Ja sam prosle godine nabavila pecat da radim. PRIZNAJEM  al ne sjedim doma ko moje susjede koje su birale u koji vrtic ce im djeca a one stvarno samo po kavama i shoping centrima. Morala sam se izboriti za vrtic pa makar laznom potvrdom. Nakon sto je krenuo u vrtic i ja sam pocela raditi i traziti posao. drago mi je da ide u vrtic mada mi je udaljen sat vremena hoda nisam birala u koji da ide. Danas i za wc trebate imati vezu ja ju nisam imala i upao je bez problema HVALA BOGU. 

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 14:55:18   
njanja
vidim da su mnoge cure napisale da ne rade, da su doma, ali da ne sjede po kavama i idu po šoping centrima....mama koja radi, a koja je ostala bez mjesta u vrtiću radi vaših lažnih potvrda, mislim da joj je svejedno da li idete po šoping centrima ili ste doma...lažna potvrda je i dalje lažna potvrda , a činjenica je da JESTE doma, a one rade.ovo nije napad, ali kao što sam rekla, da mi izgubimo mjesto radi nekog tko je doma brz obzuira da li kuha ili sjedi na kavi, napravila bi frku neviđenu.Zaboravljate da smo sve mi mame koje sada radimo, bile doma prije posla, dok smo bile na porodiljnom i znamo što je to BITI DOMA. slažem se, ima posla, ali ima jako puno uživancije, šetnji, druženja, puno više odmoranja, odnosno puno više onoga čega sada nemam dok radim...zato, ne ispričavajte se time da ne idete po kavama...makar obavite 1 šetnju s vašim najdražima više nego ja, jel tako????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 15:16:38   
Duve
Ja sam u stalnom radnom odnosu punih 8 godina, a muž i više, ovo je treća godina da predajem papire u Sesvetama u 2 vrtića...nije upao nijednom, bez obzira što nam je kao "prednost" to što radimo, što po prebivalištu pripadamo tim vrtićima..Sada čekam 15.6. i ako ove godine ne upadne onda ovaj put sigurno neću odustati...Ja ne osuđujem mame koje ne rade i daju djecu u vrtić jer mislim da klinci trebaju ići u vrtić i kao i u puno drugih stvari u životu svako gleda na sebe i kako će biti bolje njemu, njegovom djetetu i obitelji....

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 15:27:25   
njanja
sigurno neću odustati
IZVORNA PORUKA: Duve

Ja sam u stalnom radnom odnosu punih 8 godina, a muž i više, ovo je treća godina da predajem papire u Sesvetama u 2 vrtića...nije upao nijednom, bez obzira što nam je kao "prednost" to što radimo, što po prebivalištu pripadamo tim vrtićima..Sada čekam 15.6. i ako ove godine ne upadne onda ovaj put sigurno neću odustati...
 vrlo rado ću ti pomoći ako si spremna na borbu!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 15:28:37   
njanja
IZVORNA PORUKA: Duve

Ja ne osuđujem mame koje ne rade i daju djecu u vrtić jer mislim da klinci trebaju ići u vrtić i kao i u puno drugih stvari u životu svako gleda na sebe i kako će biti bolje njemu, njegovom djetetu i obitelji....
 Niti ja ne osuđujem, dok god zbog te iste mame, nečije dijete čija oba roditelja rade, nije izgubilo mjesto....Postoje i igraonice i dječji parkići za socijalizaciju koji su dostpuniji mamama koje ne rade

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 15:35:40   
Duve
IZVORNA PORUKA: njanja

sigurno neću odustati
IZVORNA PORUKA: Duve

Ja sam u stalnom radnom odnosu punih 8 godina, a muž i više, ovo je treća godina da predajem papire u Sesvetama u 2 vrtića...nije upao nijednom, bez obzira što nam je kao "prednost" to što radimo, što po prebivalištu pripadamo tim vrtićima..Sada čekam 15.6. i ako ove godine ne upadne onda ovaj put sigurno neću odustati...
 vrlo rado ću ti pomoći ako si spremna na borbu!!!!


Da spremna, napeta ko puška čekam taj 15.6. user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 15:46:36   
Thea

IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: Thea

I tako se moja frendica išla žaliti i vidjela par prijava gdje su majke navela da rade i čak donijele iz tog poduzeća potvrdu da rade jer su prijavljene kod svojih bližnjih i prijatelja samo da djeca idu u vrtić a one mogu uživati


Kak je to uspjela vidjeti??



Kod nas u Jaski su rezultati već oko dva tjedna objavljeni na web stranici vrtića i na vrtiću izvješeni. Kako je vidjela prijave?? Pitala je jednu prijateljicu koja radi kao teta u vrtiću da pogleda molbe pod nekih osoba za koje je vidjela u rezultatima da su djeca primljenaa zna da dotićne gospođe ne rade( dapaće neke su i doma sa malim djetetom,a veće su upisale u vrtić ???) i tako joj je ova rekla da su predale potvrde da rade..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:07:32   
MiniMama
Cure sorry ali ja se ne slazem s vama. Ja vjerujem da je tvoja prijateljica jako ljuta sto joj djete nije upalo u vrtić.
Ali gledajte jos jednu stvar, ja ne radim,ali ni ne visim cjeli dan po kavama. Jako je zalosno sto misle da mi mame kod kuce s djecom uzivamo i hodamo po kavama. Znate li vi kako je to imati upalu zuba i ne moci otici kod zubarice jer vam djete nema tko pricuvati tjednima??? ja znam!!
Kazu da se mame koje su kod kuce s djecom "zapuste",a mozda im nema tko djecu ppricuvati da bi one otisle na frizuru.... ne napadam nikoga,samo iznosim svoje misljenje, moj sin ne ide u vrtic i samo ja znam koliko mi je teško ili lako. Ponekad bih i ja voljela raditi samo da se malo maknem od kuce,ali ne mogu. Zato bih barem voljela da mi djete upadne u vrtić,pa makar i morala nabaviti laznu prijavu o zaposlenju.


sorry, ali i ja sam doma sama, cijela zgrada misli da sam samohrana majka jer mm nikad nema i opet se uspijem organizirati. mislim da svejedno nije u redu uzimati na taj nacin nekome mjesto u vrticu. jer zbog takvih druge mame moraju dati otkaz na svojim radnim mjestima. ja sam u zadnjih 30 dana predala 84 molbe za posao, bila na 12 razgovora i sve sa djetetom. postoji teta cuvalica. raspon cjena se krece od 25 do 50 kn po satu. i to kada bi i mala razgovor negdje u gradu, dosla bi s malim, pokupila tetu cuvalicu i odradila taj razgovor dok su oni u setnji i platila maksimalno dva sata cuvanja.

i da, ja osuđujem sve mame koje su predale laznu potvrdu jer su time direktno zakinule neku zbilja zaposlenu majku za mjesto u vrticu.

trazile vi za to vrijeme posao ili pile kavu u shoping centru, meni sasvim svejedno jer je neka druga majka mozda dala otkaz na svom radnom mjestu jer nije imala izbora. i to NIJE u redu i nema opravdanja za to koliko god nekome to tesko palo.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:11:07   
troubled

Znate li vi kako je to imati upalu zuba i ne moci otici kod zubarice jer vam djete nema tko pricuvati tjednima??? ja znam!!



yep....itekako znam....
točno godinu dana traje moja borba sa zubima i zubarima....srećom, pa mislim da sam sad gotova...
svaki tjedan dva do tri puta!!!! po sat, sat i po na stolici...

i svaki, baš svaki put, čuvala me magda user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:26:50   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Thea


IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: Thea

I tako se moja frendica išla žaliti i vidjela par prijava gdje su majke navela da rade i čak donijele iz tog poduzeća potvrdu da rade jer su prijavljene kod svojih bližnjih i prijatelja samo da djeca idu u vrtić a one mogu uživati


Kak je to uspjela vidjeti??



Kod nas u Jaski su rezultati već oko dva tjedna objavljeni na web stranici vrtića i na vrtiću izvješeni. Kako je vidjela prijave?? Pitala je jednu prijateljicu koja radi kao teta u vrtiću da pogleda molbe pod nekih osoba za koje je vidjela u rezultatima da su djeca primljenaa zna da dotićne gospođe ne rade( dapaće neke su i doma sa malim djetetom,a veće su upisale u vrtić ???) i tako joj je ova rekla da su predale potvrde da rade..

kod nas su objave bile 28.5. vidljivo na internetu

i da ja sam se sad našla baš u ovom tvom postu...Moje dijete je primljeno u vrtić a ja sam doma sada s Iris a i s bebom u buši...I da theo će u vrtić na jesen...Ja se ne osječam ni malo krivom prema drugim mamama...Moj će imati pune 4 godine kad krene , ni jedan nije išao u jaslice i ne vidim zašto bi se ja smatrala lošom mamom ako je on tamo...Vjerujem da je mnogima teško zbog takvih situacija jer imamo samo taj jedan vrtić ali eto to je ko i posao...imaš ga ili nemaš..Ja imam prijavu već goooodinama kod istog poslovođe...a jel on nama prijatelj ili nije to je moj problem..Ja znam da nisam loša mama jer sam ih sve do određene dobi držala za sebe i mislim da su mu ove 4 godine vrijeme da se malo osamostali prije škole...Tako barem ja mislim...A tu tetu koja je dala podatke ja bi osobno javno prozvala i vjerujte mi da prvom prilikom kad dođem u vrtić napomenut ću kakvi ljudi rade s našom djecom...Kako se onda vi tete odnosite prema toj djeci kojima su meme domauser posted image ...Meni ni jedna teta nije nikada zamjerila što su oni tamo a ja doma u to sam sigurna jer reci mo Ivu obožavaju...vode ju kod sebe, zoveju ako je nema par dana, ako je nečiji ročkas da ju dovedemo......I? Zato smo mi sada loše mameuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:43:34   
Thea

IZVORNA PORUKA: ninolina


kod nas su objave bile 28.5. vidljivo na internetu

i da ja sam se sad našla baš u ovom tvom postu...Moje dijete je primljeno u vrtić a ja sam doma sada s Iris a i s bebom u buši...I da theo će u vrtić na jesen...Ja se ne osječam ni malo krivom prema drugim mamama...Moj će imati pune 4 godine kad krene , ni jedan nije išao u jaslice i ne vidim zašto bi se ja smatrala lošom mamom ako je on tamo...Vjerujem da je mnogima teško zbog takvih situacija jer imamo samo taj jedan vrtić ali eto to je ko i posao...imaš ga ili nemaš..Ja imam prijavu već goooodinama kod istog poslovođe...a jel on nama prijatelj ili nije to je moj problem..Ja znam da nisam loša mama jer sam ih sve do određene dobi držala za sebe i mislim da su mu ove 4 godine vrijeme da se malo osamostali prije škole...Tako barem ja mislim...A tu tetu koja je dala podatke ja bi osobno javno prozvala i vjerujte mi da prvom prilikom kad dođem u vrtić napomenut ću kakvi ljudi rade s našom djecom...Kako se onda vi tete odnosite prema toj djeci kojima su meme domauser posted image ...Meni ni jedna teta nije nikada zamjerila što su oni tamo a ja doma u to sam sigurna jer reci mo Ivu obožavaju...vode ju kod sebe, zoveju ako je nema par dana, ako je nečiji ročkas da ju dovedemo......I? Zato smo mi sada loše mameuser posted image



Žao mi je ako si se našla u mom postu i znam vidjela sam da je i tvoj Theo primljen. Iako on po godištu nema veze sa malima smatram da nije u redu da si ti doma sa dvoje djece a mali u vrtiću i tako zauzima mjesto djetetu čiji roditelji rade pa nisu dobili vrtić i moraju plaćati privatno čuvanje po 1000 kn mjesećno ili čak jedan od roditelja dati otkaz i biti s djetetom doma.. Ali nisi ti jedina i nije samo o tvojoj prijavi riječ nego ima tako više ljudi.A što se tiče provjere prijava pa znaš i sama da se u Jaski svi poznaju i dosta mi je da vidim koja su djeca primljena a znam im roditelje i dali rade ili ne... Ali ne želim ulaziti u rasprave..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:45:37   
leilany
hoce bit chick fight...da donesem kokice i coluuser posted image user posted image user posted image user posted image

salim se....user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:50:15   
ninolina
IZVORNA PORUKA: leilany

hoce bit chick fight...da donesem kokice i coluuser posted image user posted image user posted image user posted image

salim se....user posted image




user posted image user posted image user posted image
da recimo da ja isto smatram to nepoštenim ali eto nisam ja manje vrijedna kaj je mali u vrtiću a ostali doma...a kaj se tiće privatnog vrtića čak sam prije za tu opciju ali kod nas ih nema..osim klinča selo a to mi je daleko...Tako da ja sam sretna jer je moj upao i baš sam ponosna što će steći nove navike i prijatelje....nisam žurila s upuisom ...ali mislim da je razlika od mama koje ih daju u jaslice i nas koje smo dale veću djecu...a u ostalom i tvoj će malac u vrtić i bravo za vas...ja znam da je kod nas sve nepošteno ali jebi ga


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:52:39   
Thea

IZVORNA PORUKA: ninolina




user posted image user posted image user posted image
da recimo da ja isto smatram to nepoštenim ali eto nisam ja manje vrijedna kaj je mali u vrtiću a ostali doma...a kaj se tiće privatnog vrtića čak sam prije za tu opciju ali kod nas ih nema..osim klinča selo a to mi je daleko...Tako da ja sam sretna jer je moj upao i baš sam ponosna što će steći nove navike i prijatelje....nisam žurila s upuisom ...ali mislim da je razlika od mama koje ih daju u jaslice i nas koje smo dale veću djecu...a u ostalom i tvoj će malac u vrtić i bravo za vas...ja znam da je kod nas sve nepošteno ali jebi ga



Imaš u Jaski privatan vrtić otvoren u centru grada...1000 kn mjesećno je s tim da cijeli 8 mjesec ne radi zbog godišnjeg...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:54:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Thea


IZVORNA PORUKA: ninolina




user posted image user posted image user posted image
da recimo da ja isto smatram to nepoštenim ali eto nisam ja manje vrijedna kaj je mali u vrtiću a ostali doma...a kaj se tiće privatnog vrtića čak sam prije za tu opciju ali kod nas ih nema..osim klinča selo a to mi je daleko...Tako da ja sam sretna jer je moj upao i baš sam ponosna što će steći nove navike i prijatelje....nisam žurila s upuisom ...ali mislim da je razlika od mama koje ih daju u jaslice i nas koje smo dale veću djecu...a u ostalom i tvoj će malac u vrtić i bravo za vas...ja znam da je kod nas sve nepošteno ali jebi ga



Imaš u Jaski privatan vrtić otvoren u centru grada...1000 kn mjesećno je s tim da cijeli 8 mjesec ne radi zbog godišnjeg...

nemam pojma za to...eto toliko koliko ja kao mama hodam po kavamauser posted image nisam znala za vrtić


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 16:59:37   
Thea
Već radi bar 4 godine,i to je već stara stvar u Jaski...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:01:19   
leilany
IZVORNA PORUKA: Thea

Već radi bar 4 godine,i to je već stara stvar u Jaski...


hahahahha ninocka izlazi u jasku kad padne mrakuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:04:55   
ninolina
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Thea

Već radi bar 4 godine,i to je već stara stvar u Jaski...


hahahahha ninocka izlazi u jasku kad padne mrakuser posted image user posted image user posted image user posted image



a fakt sam se nasmijala...majke mi mile nemam pojma...pa gdi je taj vrtićuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lažni podaci kod prijava u vrtić
6.6.2010 17:08:44   
Thea
Otvorila ga je Vesna Fabijanić.Ulaz ti je tamo kod apoteke...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!