|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kolica za dvoje djece
2.6.2010 21:51:19   
Ninaa
Lijepa su mi i nina ova koja si stavila i od wukovarke,a ova od peg perega su ludilo. Kad smo mi kupovali svoja, došao je tata sa blizancima s ovakvima u dućan, da pozdravi tete i kolica su ajme meni. Mislim da im je i cijena ajme meni,čini mi se negdje oko 8000 kn.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kolica za dvoje djece
2.6.2010 21:54:08   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Lijepa su mi i nina ova koja si stavila i od wukovarke,a ova od peg perega su ludilo. Kad smo mi kupovali svoja, došao je tata sa blizancima s ovakvima u dućan, da pozdravi tete i kolica su ajme meni. Mislim da im je i cijena ajme meni,čini mi se negdje oko 8000 kn.

ma da definitivno su mi preskupa...wuki gledala sam ta koja imaš ti ali nekako su mi ova prevagnula...ljepša su mi...
ma da kažem mužu kupi sad kolica za 8000 kn udavio bi me...dao je za bazz 6000user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kolica za dvoje djece
2.6.2010 22:40:32   
natalijax
meni su isto kolica simpauser posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 9:52:15   
Bebys
vidim da kod vas ima samo tih...jedne iza drugog djete...meni se to jako nesvidja..jer djete iza nema nikakav vidik a niti majka ima dobar pregled oboje...
LJUDI OVDJE IZBJEGAVAJU TO KUPOVATI..ovdje se koriste jako kolica dupla...postoje ovako za malu bebu i vecu bebu u kombinaciji i za blizance....

sad cu pokusati sliku staviti...meni su odlicna..ali ovo jedno iza drugoga NIKADA..TO MIJE LOSE JAKO.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 9:55:07   
Bebys
http://www.youtube.com/watch?v=fALIi_xbVcg

ovako nesto je za blizance moze se i spustiti...i obrnuto voziti...i sklopiti i sve...


http://www.youtube.com/watch?v=jmxqMoQAWO4

OVO VIDITE...OVO MIJE SAVRSENSTVO KOLICA...moze za blizance...za jedno vece drugo manje...
sto kombinacija...to su super kolica i OKRENUTA SU LICEM...A NE JEDNO IZA DRUGOGA...TO MI JE JAKO VAZNO....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 10:03:40   
Bebys
user posted image user posted image

s time da uopce nisu ludjacki skupa..ovdje recimo daju NAMJERNO..povoljnije dupla nego POJEDINACNA..
user posted image user posted image



ovo sam nasla RABLJENA..na oglasu...ali ovo je sistem za vece i manje djete...OVO MIJE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 10:08:26   
Bebys
to je uglavnom to....meni su takva bolja puno...pregled je bolji djeteta i djete vidi bolje isto tako...user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
3.6.2010 11:07:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 15:23:13   
njanja
meni se više sviđaju ona gdje su djeca jedan pored drugoga...ali tko zna, iris ti možda kada se beba rodi neće ni htjeti u kolica....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 15:24:36   
njanja
ovo sto je babys našla mi je zakon

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kolica za dvoje djece
3.6.2010 20:34:34   
ninolina
bebys kolica su mi mrakača, i da gledala sam takva ali kad imaš još troje djece koja hodaju oko tebe ova vlakić su mi po tom pitanju jednostavnija...I sigurno nam neće dugo trebati...tako dok beba 5 počne sjediti Iris će ziher već sama hodati pored nas...ova bi nam kolica bila kad sam sama ili kad idemo na duže šetnje zajedno...inaće imam pojedinačna

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:30:56   
Bebys
ej...nemam blage veze tko proizvodi...nije svedska..

ima ih svugdje .....ja nemam pojma zasto nasi u HR. NE PROIZVODE...ima i ovdje takvih jedno iza drugoga...ali ljudi NEZELE jer su ova druga bolja i preglednija...


a cuj ako ti IRIS..bude veca..onda ti je bolje...uzeti ono znas...sto vece djete stoji ispred dok mama vozi drugu bebe...MA KAKO SE ZOVE STO SE SAMO PRIKVACI DOLJE IMA TOCKICE...e valjda si me skuzila...

ako zelis ovakva ...mislim da ima italija i austrija a mozda i madja...
TREBASE RASPITATI...mozda ih IMA I SLOVENIJA...a ti si tamo blizu...nije ti daleko ici kupiti...
sretno nina...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:36:21   
Bebys
user posted image



na ovo sam mislila...user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image


a VIDI OVO...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:38:35   
Anoniman
ja ti imam ova ko i wuki, samo plava! Graco Quatro Tour Duo i odlična su mi!!!
ovo zadnje sjedalo je baš dizajnirano za malu bebu a prednje za veće dijete, to prednje ide u neki poluležeći položaj.
s njima se dobije navlaka za noge i prekrivač za kišu, koštala su 1999 kn kad smo mi kupovali u TL. Za tu cijenu nemreš kupit poštena ni jednostruka! Lijepo smo ih iskoristili, mislila sam da će mi trebati na jesen al neće... tak da sad stoje, a ko zna, možda opet zatrebaju user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:42:39   
Bebys
dao bog da zatrebaju mariachi...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:49:28   
Bebys
user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 12:57:13   
Bebys
MecLaren....
jesam li slucajno cula da netko u hr...kaze da je kupio njihova kolica...
to su engleska...

ima ih NAJBLIZE hr..u ITALIJI...ista ovakva kako sam ti sliku gore stavila..

to je najblize hr..gdje ih ima za kupiti...a ima i druge jeftinije marke...jer su meclaren jako skupa kolica...sretno nina

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kolica za dvoje djece
4.6.2010 18:50:49   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Bebys

MecLaren....
jesam li slucajno cula da netko u hr...kaze da je kupio njihova kolica...
to su engleska...

ima ih NAJBLIZE hr..u ITALIJI...ista ovakva kako sam ti sliku gore stavila..

to je najblize hr..gdje ih ima za kupiti...a ima i druge jeftinije marke...jer su meclaren jako skupa kolica...sretno nina


ima ih sad i kod nas...i ima baš za blizance...a ovo gdi beba stoji mi nije praktično za nju...imat će svega 20 mj i još će se voziti u kolicima...svakako javim kad ih uzmem


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kolica za dvoje djece
28.8.2011 16:37:10   
Ninaa
I ninolina jel se tvoji hahari voze, znam da i Wuki ima druga kolica, ja malo gledam kaj ćemo mi i nisam pametna ona pegperego vlakić su m preskupa i prenepraktična jel nemamo love za karavan ali su mi najljepša ,ostatala su mi tak tak a i nema baš nekog izbora. Mislim da ćemo mclaren kišobran pa dok ne porastu nebudu se ni vozili

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kolica za dvoje djece
28.8.2011 17:04:41   
ninolina
mislim da je mclaren  br 1 po meni...al ona turbo tehno ak se ne varam...mala kad se sklope a i od rođenja su

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kolica za dvoje djece
29.8.2011 12:11:31   
Bebys
jedan veliki minus je sto BRIO kolica ne dolaze u Hrvatsku...ma to su kolica SAVRSENA...steta...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kolica za dvoje djece
29.8.2011 12:13:43   
Bebys
sva ta kolica za JEDNO ...DVOJE...TROJE...CETVERO...radi BRIO...svedska firma...ali GENIJALNA SU...steta sto ih nema u hr..prava steta...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!