|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ovo komentirate?
28.5.2010 10:20:55   
ninolina
meni je fora ali mislim da sam bila tamo da bi se us.... od srtaha...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ovo komentirate?
28.5.2010 10:24:39   
njanja
meni je ovo ok, s tim da, ako nije, da je trebalo biti najavljeno....kod nas u Ri, često GSS imaju vježbe spašavanja sa zgrada i na to smo već navikli, ali zamisli da netko od vas dođe u Ri i vidi da nekoga u nosilima spuštaju sa 40 m zgrade, a dolje sve puno policije i vatrogasaca...isto bi bip u šoku....a mi nismo jer se najavljuje i naviknuti smo.... Mene u svemu ovome osim prirodne katastrofe i posljedica više plaši koliko je ljudi nazvalo prvu pomoć ili policiju da obavijeste da ljudi mrtvi leže na cesti....Ne bi se zaklela da ih nije bilo jako malo...Na žalost ne samo da smo ravnodušni prema prrodi, nego i prema samim ljudima....Normalna reakcija bi bila da su ljudi prolaznici išli zvati 93 ili pokušavali pružati prvu pomoć, jel tako???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ovo komentirate?
28.5.2010 11:37:45   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Meni se sviđa.


i meni..bit "umjetnosti" i aktivista je "sokiranje" jer jedino na to ljudi reagiraju...pod drugo ovi kaj su mrtvo hladno hodali nisu budale, pa kuze da je neka "spacka" ... trece imam osjecaj da smo do bola ustogljen narod koji nedajboze da izadje u necemo izvan okvira...neki dan mi se kolega vratio iz londona...tip u podzemnoj protrco u spiderman odjelu...cure vani obucene ko snjeguljice jer imaju tematsku vecer...na skijanjima rade takve lude tulume tematske da ti sve zao dodje kaj nisi medju njima...meni je zakon kada netko brije na nekaj i drzi se toga...u zadnje vrijeme mi se cini da smo svi jedna velika kopija i nedaj boze napravit nesto da nebi sokirali...jer ako se ne "prica" o tome ne postoji

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ovo komentirate?
28.5.2010 19:21:26   
Viky
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Meni se sviđa.


i meni..bit "umjetnosti" i aktivista je "sokiranje" jer jedino na to ljudi reagiraju...pod drugo ovi kaj su mrtvo hladno hodali nisu budale, pa kuze da je neka "spacka" ... trece imam osjecaj da smo do bola ustogljen narod koji nedajboze da izadje u necemo izvan okvira...neki dan mi se kolega vratio iz londona...tip u podzemnoj protrco u spiderman odjelu...cure vani obucene ko snjeguljice jer imaju tematsku vecer...na skijanjima rade takve lude tulume tematske da ti sve zao dodje kaj nisi medju njima...meni je zakon kada netko brije na nekaj i drzi se toga...u zadnje vrijeme mi se cini da smo svi jedna velika kopija i nedaj boze napravit nesto da nebi sokirali...jer ako se ne "prica" o tome ne postoji

ovo si super napisala...jednako razmišljamo...

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ovo komentirate?
31.5.2010 18:40:25   
Miau
Bolesnici! Sve i da je najavljen preformans, kakve su to ideje??? Meni tu nitko nije normalan!

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!