|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.2.2012 8:46:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: teta čuvalica
15.2.2012 11:38:23   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ne vjerujem da bi ti neko pošteno čuvao dijete za manje od 30kn na sat....
pa dajte sebe metnite u tu situaciju....pa jel bi vi radile za manje od togauser posted image
pa ne bi!
ko ni ja!
cijena čuvanja je takva...žene koje čiste po kućama uzimaju 30-40 kn /h


Uf Modesty, malo si ga pretjerala. Ja sam iz Zagreba i raspitivala sam se za tetu čuvalicu i mogu ti reći da si pretjerala. Studentice i mlade žene rade za 25kn sat, a neke i manje ovisno o situaciji. Sa starijim tetama umirovljenicama se da bez problema dogovoriti i za manje.
Općenito, to se ne dogovara po satu. Ako ja idem navečer van pa naručujem tetu čuvalicu na 3 sata ili zovem tetu da mi čisti kuću, naravno da je to skuplje i bude 30-40kn sat. Ali ako ja njoj dajem mjesečnu plaću, to se bez problema da naći za cca 3500-4000 kn za 9 sati dnevno (bez problema mislim na cijenu, naći osobu koja ti odgovara je druga stvar).
Imam kolegicu koja je dogovorila sa jednom nezaposlenom mladom ženom 4 dana tjedno po 9 sati za 2600kn.
Dakle, definitivno nije 7000kn mjesec. A ako netko želi toliko platiti profesionalnu tetu čuvalicu koja je možda iz agencije i sl. to je ok, ali definitivno to nije prosječna cijena.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: teta čuvalica
15.2.2012 11:39:22   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: elinamama


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ne vjerujem da bi ti neko pošteno čuvao dijete za manje od 30kn na sat....
pa dajte sebe metnite u tu situaciju....pa jel bi vi radile za manje od togauser posted image
pa ne bi!
ko ni ja!
cijena čuvanja je takva...žene koje čiste po kućama uzimaju 30-40 kn /h

taj posao bi radila i za puno manje, kao i većina nezaposlenih



Elinamama potpisujem.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: teta čuvalica
15.2.2012 16:02:02   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: elinamama


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ne vjerujem da bi ti neko pošteno čuvao dijete za manje od 30kn na sat....
pa dajte sebe metnite u tu situaciju....pa jel bi vi radile za manje od togauser posted image
pa ne bi!
ko ni ja!
cijena čuvanja je takva...žene koje čiste po kućama uzimaju 30-40 kn /h

taj posao bi radila i za puno manje, kao i većina nezaposlenih



pa kak je onda takav problem naći tetu čuvalicu a ima hrpa nezaposlenih????
kaj niko neće radiot ili niko neće za male pare???

naravno ako se nekoga plača za puni mjesec, odnosno svakodnevno čuvanje da to u zg košta oko 4500kn
a ne 7000kn Tsmee. uvijek je jeftinije na veliko neg na par sati...


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: teta čuvalica
15.2.2012 16:46:31   
Tanjica Tanja
I ja sam čula da je u Os oko 1500 kn za jedno dijete od pon. do petka 8 sati dnevno. Osječanke jel imate koga za preporuku? 

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: teta čuvalica
16.2.2012 10:33:48   
pikachu
Što se tiče područja Zg-a ako nemate nekog 'poznatog' 'ko bi vam čuvao djecu (a znam da je to, a ne cijena najveći problem u cijeloj priči), znam puno prijateljica koje su se odlučile naći 'čuvalicu' preko 'Uspinjače', specijalizirana agencija za zapošljavanje, oni nude: zdravstvenu i krivičnu provjeru, odgovarajuću zamjenu, ugovor o poslovnim uslugama, administacijsku kontrolu... Za 4 sata dnevno mjesečna cijena je 1600kn, dakle oko 20kn po satu za jedno dijete, za dvoje ista satnica je 2500kn... Za veću mjesečnu satnicu i cijena je nešto manja... Znam jer sam se sama interesirala... Ovako po satu kada mi treba van reda, plaćam 25kn/h... Eto ipak ima puno žena koje bi čuvale za manje od 30kn/satu.. Meni je najveći problem bio povjerenje... Sretno, cure...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: teta čuvalica
16.2.2012 10:36:10   
pikachu
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ne vjerujem da bi ti neko pošteno čuvao dijete za manje od 30kn na sat....
pa dajte sebe metnite u tu situaciju....pa jel bi vi radile za manje od togauser posted image
pa ne bi!
ko ni ja!
cijena čuvanja je takva...žene koje čiste po kućama uzimaju 30-40 kn /h



user posted image user posted image user posted image user posted image  Pošteno mi čuvaju dijete za manje od te satnice... Sa takvim satnicama većini majki se ne bi ni isplatilo ići raditi...



_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: teta čuvalica
16.2.2012 10:42:15   
mariola
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ja ne bi podnijela da je moje dijete kod nekog drugog u stanu. A ova opcija kod vas je najbolja i za dijete i za vas.


A ja ne bi volila da neka žena kod mene u stanu kad mene nema.
Mi smo imali super tetu čuvalicu, čista, uredna, dobra majka svojoj djeci, stvarno super ženska. T ju je obožavao.
pon-petak od 7-15h, 2200kn.
Za curku kad mi bude trebala teta prvo ću nju pitat mada se bojim da neće moći jer će mi trebat teta ljeti a ona se sama brine o svojim apartmanima.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: teta čuvalica
17.8.2012 22:52:15   
nina0901
Kako pronaći odgovarajuću skrb za vaše dijete? Koliko moram platiti dadilji? Što je točno posao dadilje? Koja pitanja da postavim na intervjuu osim osnovnih? Kako ću znati dali je ta osoba prava za mene i moje dijete?
"Moja-dadilja" je nova stranica za međusobnu povezanost između dadilja i roditelja.
Mjesto gdje možete razmjenjivati ideje, misli, informacije i savjete sa drugima.
Mjesto da saznate ama baš sve što ste htjeli znati vezano za posao dadilje, ili kako postati dadilja. Sve što ste htjeli znati o njima, a niste se usudili pitati...tu je.
Saznaj te nešto novo, poslušajte savjet drugih, nemoj te učiti na svojim greškama, jer neće ju biti vaše. Dadilja nije samo posao koji se odradi u određenom vremenu, ona/on ulazi u vašu privatnost,intimnost i postaje ravnopravni član vaše obitelji.
Postanite član, pozovite prijatelje i budite u trendu i novostima vezano za posao dadilje. Slobodno možete ostavljati i svoje oglase u ponudi i potražnji dadilja, kao i domačica, njegovateljica..i sl.
"Moja-dadilja" razumije teškoću i borbu s kojom se suočavate kada želite naći dobru skrb i uslugu za svoju obitelj, sebe i vaš dom.
http://www.facebook.com/MojaDadilja

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: teta čuvalica
28.1.2013 11:37:09   
VesnaM
Drage mame i tate....
ukoliko imate potrebu za tetom čuvalicom,tetom kupilicom iz škole i vrtića,te kuhanje i čišćenje,peglanje u Vašem domu...slobodno Nas kontaktirajte...Imamo tetu čuvalicu sa iskustvom i preporukama dostupnih na zahtjev. Također nudimo izrazito veliki prostor (čitavu kuću na raspolaganju koja je preko dana većinom prazna- slike su dostupne na zahtjev ili možete doći osobno), još veće dvorište gdje se vaši klinci pod mojim nadzorom mogu nesmetano igrati. Nudim potpunu fleksibilnost. Ujedno, naglasila bih da fino kuham i spremna sam se prilagoditi svakom vašem uvjetu i vjerujem da bi se vaši klinci jako ugodno osjećali kod mene.

Lokacija: Novi Zagreb
Obzirom na situaciju koja nam je svima teška, spremna sam svim roditeljima maksimalno izaći u susret i ne tražit nekakve cijene koje su nerealne u današnje vrijeme.

(Odgovor članu nina0901)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: teta čuvalica
20.12.2013 18:35:01   
BakicaZG
Zaista sam zbunjena roditeljima kojima je problem pustiti tetu čuvalicu u svoj prostor
a istovremeno joj povjeravaju najdragocjenije svoje - DIJETE. Već nekoliko godina
radim kao teta čuvalica po par sati dnevno. "Svoju" sam djecu zavoljela, veselim im
se kad ih sretnem, raspametim se kad mi potrče u zagrljaj, presretna sam kad se
sjete pjesmica i iigrica koje smo igrali. Gledanje TV sam gotovo ukinula jer smatram da
se mogu osobno daleko kreativnije baiti djecom, šetati, istraživati naselje, crtati... uglavnom
dajem cijelu sebe dok sam sa klincima i smatram da cijena od 30 do 40 kuna po satu u vrijeme
kad roditeljima odgovara stvarno nije visoka!

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!