|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udara drugu djecu!
5.5.2010 22:00:57   
lee
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

@leeuser posted image
ko je pričal o udaranju...user posted image user posted image user posted image
ko je pričal o vikanju...user posted image user posted image user posted image

nemoj sad iz drugih tema izvlačit zaključke...

ja sam velim da se i malu djecu...bdw. Magda je manje od 1,5 godine... da naučiti...
istina... treba strpljenja i volje...al kad nađeš način... nauči dijete...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image











zg_cinik..ja samo dala primjer nisam ništa izlačila iz konteksta rječi....svatko ima pravo na svoje mišljenje....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Udara drugu djecu!
5.5.2010 22:20:41   
uciteljica
Ok zg_ ciniče to je teorija.
Ajde sad malo iz svoje prakse, ipak imaš najviše isustva, kako ti veliš. Stvarna događanja molim.

P.S.
I kaj ak te zaboli prst, pa na ženskom forumu si, user posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Udara drugu djecu!
5.5.2010 22:34:47   
Wukovarka
Faza ili ne...ja to kod Lucije vratim istom mjerom.

Možda malo grubo zvuči ili će netko protumačiti da ju tučem, ali svak po svom.

Lucija je imala period čupanja, udaranja, lupanja glavom, pa čak i griženja...ali sam to vrlo brzo iskorjenila iz nje.
Nikakvo udaranje, jednostavno joj vratim istom jerom. U jednu ruku je dobro jer je to prvo počela primjenjivati na meni, pa se dalo brzo srediti user posted image

Počupa me, ja joj vratim user posted image ...blijedo me pogleda, baci se u dreku, počne me udarati, a ja nju ne doslovno lupim po ruci ili peleni.
Ugrize me, ja nju gricnem za rukicu.
Za svaku sam joj vračala sve dok nije vidila da to tako ne ide. Svaki put sam joj govorila da to ne velja, noćima sam sanjala ne ne ne ne ne ne ne user posted image

Njoj je sada 15 mjeseci, a traga udaranju i nećem drugom nema i nadam se da neće biti, inače ćemo sve iz početka.

Ali isto tako svi znamo da je svako djete kao i čovjek strvoren na svoju sliku....što znači da su neka djeca karakterom takva.

Sretno i nadam se da će mala sileđija user posted image   brzo preći u mirne vode

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Udara drugu djecu!
29.1.2014 21:21:02   
bella 1
imamo sad taj problelm sve češće, L ima 17 mj i onako usput zamahne rukom po licu drugu djecu, svoje poznanike, ili u igraonici, voljela bi da je samo faza , objašnjavamo mu da to nije lijepo da to boli, ne znam ima li smisla tako malom djetetu objašnjavat toliko , a s druge strane ne možemo dopustit da radi takve stvari...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Udara drugu djecu!
30.1.2014 7:49:39   
Zvonki
Ako te tješi, autorici ove teme je to bila samo faza. Odmah moraš objašnjavati djetetu (mirnim glasom) kako to nije dobro i nikada ne propustiti priliku to reći. Proći će... user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Udara drugu djecu!
30.1.2014 12:51:32   
bella 1
tješi me bilo kaj da sad čujem user posted image , pa i mislim si ne mogu ništa ne napraviti, reagirat moram, pa nastojim ostat mirna i jasno ne predugačko mu objasnit zašto to nije u redu...probali smo s kaznama , tako da je koju minutu bio u kinderbetu, plakao je i kad smo ga izvadili opet i tako 4 x, nakon toga nije više...

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Udara drugu djecu!
4.2.2014 22:58:17   
chipa
Moj R ima sada 19 mj, imao je fazu kada je lupao mene ili mm, onako lagano al svejedno lupi i promatra reakciju ispod oka user posted image , kako god da reagirala ili kaznila nije to dozivljavao, sve dok nisam pocela ignorirat ta njegova lupkanja, kad me lupi nit ga pogledam nit mu bilo sto kazem user posted image ,.. nakon par dana vise ni l od lupkanjauser posted image user posted image

A za lupanje druge djece neznam kako to rijesit jer HB to jos ne radi a nadam se da ni nece user posted image user posted image

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!