|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: govor 4-godišnjeg djeteta
12.7.2011 15:16:50   
bubaMaja
reći ću samo jedno.. ako imate dijete s problemima u izgovoru koji nisu sukladni godinama, obvezno dijete vodite logopedu dok je predškolse dobi! tad vam je sve besplatno, kad krenu u školu, imaju samo školske logopede kojih naravno nema dovoljno/ nije ih briga/ ne uzimaju djecu dovoljno često/ i što sve ne... (naravno čast iznimkama) a za sve ostalo morat ćete platiti! sat vremena školski kod logopeda košta od 120-200kn pa sad računajte dva puta tjedno koliko vas to dođe...
tako da toj majci što neće dijete voditi na vrijeme iznesi financijsku stranu, možda joj bude lakše :P

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: govor 4-godišnjeg djeteta
29.7.2011 14:31:12   
Bablica
ja sam opet žalosna jaaaaako!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Toliko da kad smo malog nećaka jučer pustili kod tete su mi suze došle na oči!
Bili smo popodne s njim do jednog trg. centra i pričam ja s njim i on često (ne svaki put) kad hoće reć nešto sav se napne, uzme zraka koda ide ronit, skvrči ruke prema licu i onda kaže hhhhh... nekad kao zvuk nekad samo slovo h i onda ful teško izgovori ono što hoće i još oči nekako čudno stavi, neki čudan mu pogled. Dok ovo pišem strah me i vaših odgovora jer mi je teško bilo ga gledat dok priča. Čak sam i mobitelom ga snimila i prvom prilikom ću to nekom dr pokazat.
Jedan veliki user posted image roditeljima koji su bili kod dr za to - konačno! E sad, mama kaže da ako se do kraja ljetagovor ne popravi da dođu kod nje, tata da ima vremena do 5 god. user posted image Ja neznam, kao da nisu bili skupa u istoj prostoriji!!!

PS. Svima koji me znaju i znaju malog molim da nikome, ali nikome (ni rođacima) ništa ne govore.

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!