|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: minival
13.3.2010 22:39:51   
mama mery
IZVORNA PORUKA: evanda

Trebalo bi biti da se ne daje minival na obojanu kosu, ali ima frizera koji rade sve i svašta. Danas sam srela prijateljicu ošišanu skoro na nulu, jer joj je sva kosa spaljena od bojanja u plavo. Svašta. A moja je narasla u bojanju u plavo....ali moja frizerka jako brine o pakunzima i sl....ne znam šta drugo da ti kažem, Ako ćeš i dati minival, odi nekom tko ti je od povjerenja....




mislila sam kod Marinka otici tamo u sirokoj ulici, nije moj frizer ali mi je okuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: minival
13.3.2010 22:41:49   
evanda
Njega ne znam, ja idem Aniti na Budainku....a ova moja spaljena je zamisli, ni manje ni više nego kod slavnog Martinauser posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: minival
13.3.2010 22:47:33   
mama mery
IZVORNA PORUKA: evanda

Njega ne znam, ja idem Aniti na Budainku....a ova moja spaljena je zamisli, ni manje ni više nego kod slavnog Martinauser posted image



ja nisam cula za Martinauser posted image
jos se dvoumim prvo cu otici kod cure sto mene sisa i pitati je za savjet,a onda cu vidjeti
sad se bojim da cu morati skratiti kosu nakon toga, a toliko dugo sam je pustalauser posted image



_____________________________




(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: minival
13.3.2010 22:51:18   
evanda
Da, šteta je da kratiš kosu, lijepa ti je. A i najbolje da ti frizerka kaže šta ona misli....svaka struka zna svoje, mi ostali i ne baš....bilo kako bilo, sretno ti ...valjda ću te prepoznati uživo, heheheuser posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: minival
13.3.2010 22:53:24   
mama mery
IZVORNA PORUKA: evanda

valjda ću te prepoznati uživo, heheheuser posted image



user posted image user posted image user posted image
a cuj ako smrasm jos 10 kg i stavim kako mm kaze minitalasuser posted image ko zna mozda necu ni sama sebe prepoznatiuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: minival
1.4.2010 20:37:42   
mama mery
evo ipak necu mini val danas sam isla kod frizerke i uspjela me odgovoriti da ne dajem pa cak da vise i nefarbam kosu jer sad imam prirodu boju da pustim da izraste, a posto nemam sjedih( josuser posted image )  nece smetati

_____________________________




(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: minival
1.4.2010 21:29:08   
dominik
ja sam svog frizera nagovarala pa isto nije htio...ali meni je to glupo, jer ako ja zelim gnijezdo na glavi i platim ti za to pa dovraga napravi mi j...gnijezdo na glaviuser posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: minival
1.4.2010 21:43:35   
Marta j
Meni je juce frizerka uvila kosu na figaro jer i ja zelim minivala i jako mi se svidaju kovrce i sada iz uskrsa idem ih napraviti pa sta bi da bi.user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: minival
1.4.2010 22:43:35   
nancy
ja sam imala minival i nisam pozalila ni minute.nije mi unistilo kosu iako naravno moras malo vise vodit racuna o njezi.
ma bilo mi je super.stavila mi je na najvece viklere iako bi ja voljela da su bili jos i veci.trajalo je mozda 6 mjeseci.al onda sam jos bila crna i kad sam se opiturala u plavo tila sam opet minival ali mi ga nije tila stavit jer da blans i te kemije u minivalu ne idu zajedno.spalilo bi meuser posted image
tako sam morala odlucit ili plava ili ricastauser posted image a ja bi tila oboje.oduvijek sanjam o plavoj ricastoj kosi...
Sad kas sam crna mozda se opet odlucim na riceuser posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: minival
1.4.2010 23:10:02   
mama mery
hej nancy a da uzmes plavu kanu ( mislim da je imauser posted image )  pa da pitas frizerku jel mozes na nju minivaluser posted image

_____________________________




(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: minival
1.4.2010 23:32:34   
nancy
ma jok,za sada nista od toga.taman sam prije dva,tri dana opet postala crna.mislim da u plavu necu skoro.pustit cu malo kosu na miru,zasluzila jeuser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!