|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: no hard feelings
2.3.2010 12:52:31   
pepeljuga
kika ja cu samo napisati da imas krivo misljenje o tome da nikom ne falis,ja te se bas cesto sjetim i razmisljam di si ili jel ima sto novouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: no hard feelings
2.3.2010 12:53:08   
Lady3

Gle,razmišljam si bih li rekla ili ne.. nadam se da ćeš ipak pročitati.
Ne zastupam ni žabu,ni tebe,niti bilo koga. Jednostavno imam potrebu reći što mislim-možda pomogne da vidite kako to izgleda sa strane.
Ne voliš dvoličnost-ne volim ju ni ja..
osjećaš se prozvanom,ali ja to uopće nisam tako doživjela.
Osjećaš se kao negativka-ali zar je to itko rekao??
Zaba je(bar mislim-jer joj ne mogu čitati misli)rekla da je generalno povrijeđena jer nismo razmišljale-a nismo! I nas bi zaboljelo,budimo iskrene.
Mislim da je post upućen svima nama da bi malo razmislile,ja jesam.
Otvaranje birca je bila  kap koja je zabi prelila čašu.
Probaj shvatiti što ti govorim..
Ja ne poznam nikoga,neke cure su mi bliže-naravno jer smo karakterno sličnije ili imamo slične probleme,ali to ne znači da sam ovdje samo zbog njih.
Znam da ovo nisi napisala da bi se pisale peticije i slično,ali probaj malo odvagnuti.
Neki dan sam bila jadna(kukala sam vam) i zbilja je teško kada se tako osjećaš trezveno razmišljati,ali zato i jesmo tu da si pružimo podršku.
Nisu mi svi pružili podršku,a i zašto bi? Pa to mi je draže nego licemjerje!
Mislim da trebaš biti sretna dok ti ljudi govore što misle u lice jer to znači da im je STALO do tebe.

Kvragu,ja ŽELIM da mi netko kaže što misli,a ne da mi šalje pp iza leđa-to znači da mu je stalo.

zaba je rekla na glas,ostale trudilice šute,a možda ih boli jednako ili više,samo ne žele da netko pomisle da su ljubomorne.

Plakala sam sto puta sa i zbog Tikice i ako kažem da smo svi pogriješili (jer nismo mislili da isti pakao prolaze i zaba,kika i još puno trudilica sa pdf zatrudnjivanje )i da će njima biti teško vidjeti takav naslov, ne znači da manje volim Tikicu ili da mi je manje draga.
Volim i zabu jer je nesebična,jer je pokrenula akciju za svoju prijateljicu i jer se skoro nikada ne žali...I ako se nekada ne slažem sa njihovim mišljenjem,ne znači da se moramo" posvađati". Pa ni s mm se ne slažem u svemu..




sve ja razumijem i jasno mi je..Al cvrčak ja vidim SAMO SVOJE IME U ŽABINOM POSTU..i da,osjećam se prozvanom..i da povrijeđena sam..to se moglo riješiti na drugačiji način,ne ovako ...i ja shvaćam njezinu tugu...i povrijeđenost..ali ponavljam nije trebalo ovako biti.To što odlazim nije bijeg ni kukavičluk kako neki misle..već odlazim iz svojih principa,uvjerenja,pravednosti koji su me formirali kao osobu kakva ja danas jesam.Tako ću ako Bog mi da snage i pameti odgajati i svoju djecu..I ne moram ostati ovdje da bi nekome nešto dokazala,ljudi koji me znaju..znaju tko sam i šta sam i vole me takvu kakva ja jesam..i s vrlinama i svim manama..I to mi je dovoljno..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:06:12   
Ninaa
Kika žao mi je što tako misliš i vjerujem da ti je teško, meni fališ i fale mi oni dani kad sam se spojila i vidjela tvoje ime ili svako malo novi avatar. Nekak u isto vrijeme smo došle ovdje i nekak sam tebe prvu primjetila i jako si mi draga. Znaš da ti od srca želim dijete i vjerujem da ćeš biti mama. Ne mogu razumjeti do kraja vašu bol jel stvarno o MPO svijetu neznam ništa, tj. nisam ništa znala dok nisam došla ovdje.Evo šaljem ti zagrljaje i voljela bi da da i dalje svoju borbu podijeliš s nama da te bodrimo svojom podrškom!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:16:32   
Kika83
Ja sam prije nekoliko dana na temi idem na IVF+ET napisala šta se kod mene događa ali nitko osim Tikice me nije doživio i rekao mi da če biti sve ok i osjetila sam se da možda stvarno više ovdje nepripadam.
Iskreno nisam previše doživjela  tu temu za tikicu i žabicu i njihove bebice ali recimo za mene nikad nitko nije otvorio temu podrške od kada sam na ovom forumu a niti za ostale trudilice koja se isto dugo bore sa svojim dijagnozama i nije im lako kao niti meni. Možda jesu manje na forumu od mene ali svejedno sve smo mi jednake i sve mi želimo imati djecu.
Martina hvala ti na lijepim riječima i željama.


< Poruku je uredio Kika83 -- 2.3.2010 13:17:59 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:18:23   
ninolina
žao mi je kika kaj se tako osječaš, ja često mislim na tebe i tvoju buduću bebicu i kad te uhvatim na forumu uvjek mi je drago da si s nama... a i vjerujem odtalim curama koje znajku koliko ti je teško... user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:20:34   
pepeljuga
kika ja inace stvarno pokusavam procitati sve i biti u toku sa tim vasim podforumom al jednostavno sam nekad u guzvi,kao ovih dana kad mi je roko bolestan i vjerojatno mi je promaklouser posted image user posted image user posted image
al jos jednom cu napisati da mi je zao sto nisi toliko sa nama.....user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:24:08   
malizia
kika i ostale trudiliceuser posted image user posted image user posted image , želim vam da što prije postaneteuser posted image .

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:24:11   
lee
kika ni ja to nisam vidjela, žao mi je.mislim i ja na tebe često.ako ti nešto treba samo javi ja sam ti blizu....user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:25:47   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ninolina

žao mi je kika kaj se tako osječaš, ja često mislim na tebe i tvoju buduću bebicu i kad te uhvatim na forumu uvjek mi je drago da si s nama... a i vjerujem odtalim curama koje znajku koliko ti je teško... user posted image user posted image


Slažem se, moram priznati i da si jako osjetljiva pa ti nisam hjtela smetati svojim riječima podrške, mislila sam da ti smeta, da želiš mir, stvarno mislim na tebe. Vidim tvoj potpis, htjela sam te pitati na Fejsu kako stvari stoje, ali jednostavno mi je bilo neugodno.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:29:28   
Kika83
Sve ok cure, ja se na nikoga neljutim i nikome ništa ne predbacujem. Takva sam osoba. Ako mi netko da podršku ja sam sretna, ako ne nezamjeram nikome. Inače mi ovo sve teže i teže pada pa onda bolje da ništa niti nepišem jer če me se samo krivo shvatit i ispasti če da stalno kukam jer svi mi imamo svojih problema i svatko nosi svoj križ.


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:33:06   
mamice
kika ja tebe citam na rodi i glupo mi je ista komentirati jer neznam sta znaci neimati bebu i ici na te bolne postupke al uvjek ti mogu dati podrsku i zagrljaj jer ostale trudilice o kojima pricamo vec su mame i znaju taj osjecaj majcinstvauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:35:18   
pepeljuga
al zato smo tu,kad ti je tesko da se izjadas i da vidis da ima ljudi koji misle na tebe i pokusaju te utjesiti bar malo rijecima......
ne znam kako ti je jer nisam to prolazila,al vjeruj mi tuzna sam kad vidim da vam ne ide a i vesela kad vidim da je nekom uspjelo.....user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:44:20   
Domy
nisam sve pohvatala al vidim da je ova rasprava otišla neznam ni ja kud ..zato na ovu temu ču ostat suzdržana..jel bilo koji komentar na bilo koji post biti če iole suvišan..

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: no hard feelings
2.3.2010 13:49:37   
ninolina
al zato smo tu,kad ti je tesko da se izjadas i da vidis da ima ljudi koji misle na tebe i pokusaju te utjesiti bar malo rijecima......
ne znam kako ti je jer nisam to prolazila,al vjeruj mi tuzna sam kad vidim da vam ne ide a i vesela kad vidim da je nekom uspjelo....

kika draga samo ti reci kad ti je teško, kad si tužna ili sretna... mi smo tu da te utješimo, shvatimo, pomognemo koliko koja i kako može... user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: no hard feelings
2.3.2010 19:44:08   
anuska08
Kikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Žao mi je što se tako osjećaš!!!


Ladyuser posted image zbog tvoje odluke!

< Poruku je uredio anuska08 -- 2.3.2010 19:47:49 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: no hard feelings
4.3.2010 14:17:40   
Wukovarka
Mislim da smo svi otišli van teme....

Neču pisati ništa tipa tko mi je drag, koga volim i te stvari, jer svaki post se baš odnosi na to.

Nikome ne držim stranu, iskreno zaboli me ona stvar za to tko se na koga ljuti...ali mi je krivo jer ringeraja nije ni do koljena onoj ringeraji koja je bila prije.
Ovo je forum za Boga miloga!

I zadnje dvije godine je to bio, ali ovakovog prepucavanja nije bilo.
A što je postala ova ringeraja??
Natjecanje u tome tko će više koga podržati i tko će lijepšu poruku kome natipkati.
Stvarno mi je toga dosta!

Svakoga smo prihvatili u koje god vrijeme da je došao, jadale smo jedna drugoj, hvalile našu djecu,nas, naše muževe i naš život...a sad?
Gdje je to sad?
Nemojte mi reći da je tu, jer ovdje toga nema...

Daj malo prelistajte poruke one iz 365 dana...one koje su zaboravljene na zadnjim stranicama....one gdje smo si djelili savjete, razmjenjivali iskustva i davali podršku, ali podršku, znači riječ razumjevanja toj osobi.

I sama sam na ovaj forum došla kao osoba koja je žarko željela djete i čekala ga pune dvije godine, ali eto...došla sam već kao trudnica, a da to i nisam znala.
I kad kažem da razumijem tugu i želju osobe koja željno očekuje svoj plus u ranim jutarnjim satima sjedeći na hladnom poklopcu wc školjke pogledom punim žara i nade prema onom listiću testa, onda stvarno razumijem, jer sam i sama provodila često takva jutra.

A zašto ne pišem na temama potpomognute oplodnje? Zato što nemam pojma kako je to i ne znam kako je tim ženama. E, pa tako i ne želim da ta žena vidi kako pišem samo radi reda tamo....kad nešto pišem, onda pišem osjećajima, kao i ovaj post. A svoju potporu trudilicama uvijek pišem na mjesecima u iščekivanju.
Možda ću se i raspisati jer riječi samo izlaze iz mene.
Vi ste mi obitelj, jedna velika obitelj, jer drugu nemam ovdje, druga je 300 kilometara od mene...i boli me to jer sa svakom otvorenom temom žalopojke izgubimo jednog člana obitelji, u ovom slučaju Lady.
Ne znam dali znate kako je to izgubiti nekoga koga volite i cjenite, ali vjerujte mi ja znam...jako je bolno.
I sad tu plačem kao kakva glupača, a ni sama ne znam zašto.

ŽABA - znam da nisi imala za cilj prozvati Lady, ali tako je ispalo. Poštujem te i cjenim, to i sama znaš, ali ovo si trebala riješiti putem pp, barem što se tiće Lady.
LADY - neću reći da nisi razmišljala, jer kao i meni Tikica ti je bliža, jer je tu od pamtivjeka i naša je zvijezda vodilja i znam da se nečeš vratiti ovdje i potpuno te shvačam.

Netko će me možda krivo shvatiti, neka...nema veze.
Ne pišem ovo da bi nekome ulila osjećaj krivice, već da vam kažem da je ovo forum gdje svi dolazimo da se pojadamo, hvalimo i veselimo našim i drugim uspjesima.
A to što netko ne otvori neku određemu temu ne znaći da ne voli tu osobu.

Sve vas volim...ali dajte, vratite onu našu ringeraju bez natjecanja tko će više i tko će bolje...jer svakim danom to sve više postaje.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: no hard feelings
4.3.2010 14:34:45   
dominik
A što je postala ova ringeraja??
Natjecanje u tome tko će više koga podržati i tko će lijepšu poruku kome natipkati.
Stvarno mi je toga dosta!


user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 117
   [Obrisani korisnik]
4.3.2010 17:14:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: no hard feelings
4.3.2010 18:23:09   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Da ne treba pružiti podršku trudilicima,jer ako napišem da se iskreno nadam s njima-to je prijetvorno s moje strane jer ja nisam bila u nemogućnosti začeti?



Eto vidiš...to je prokletstvo interneta, jer se sve krivo shvati kao ti značenje mog posta.

Ako si dobro čitala onda si mogla pročitati da sam napisala da ja podršku našim trudilicama dam u temama koje se otvaraju kroz mjesece za isčekivanje i da sam time htjela reći da mislim na sve njih i da to što možda nekada ne napišem posebno u Tikicinom, Žabinom ili Kikinom...ili bilo koje druge trudilice postu ne znači da neku od njih ne podržavam ili više volim.

A Žaba je Lady napisala kako joj je samo par puta pisala u temi i Kika je rekla kako je tužna bila jer joj nitko nije ništa odgovorio kad je napisala za svoj postupak.

Ja iskreno uvijek preletim teme, jer nikad nemam vremena da sjedim tu sat- dva i pregledavam sve postove i zato svoju podršku izražavam tamo gdje sam rekla.
I zato sam napisala da smo otišli van teme...jer svi gledamo tko što napiše da to brže bolje prokomentira i nađe neku grešku ili negativnost i to mi je žao, jer se ovaj forum sveo na tračanje i natjecanje.

A mislim da to najbolje znaju one cure koje su tu od samog početka.
Previše tema imamo...a premalo savjeta jedna drugoj, razumjevanja i zezanja.

Ako ovo nisi shvatila...onda stvarno nismo na istoj valnoj dužini.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 119
   [Obrisani korisnik]
4.3.2010 18:26:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: no hard feelings
4.3.2010 18:31:37   
novamama
IZVORNA PORUKA: Wukovarka
ŽABA - znam da nisi imala za cilj prozvati Lady, ali tako je ispalo. Poštujem te i cjenim, to i sama znaš, ali ovo si trebala riješiti putem pp, barem što se tiće Lady.
LADY - neću reći da nisi razmišljala, jer kao i meni Tikica ti je bliža, jer je tu od pamtivjeka i naša je zvijezda vodilja i znam da se nečeš vratiti ovdje i potpuno te shvačam.


meni je jasno da svi želimo samo najbolje...

još kad bi samo pustile da svaka od nas ima pravo napisati što hoće, to bi bilo divno...zašto žabi dijeliti savjete tipa: trebala si ovako ili onako?

pa valjda je žena dovoljno zrela donositi sama odluke, za boga miloga...


meni sve fale...ali isto neću nikoga moliti da se vrati....

meni je trebalo 8 mjeseci da se oporavim od rr, od toga kako su me pojedinke povrijedile...možeš napisti bilo što na forumu, ali ako osuđuješ bezveze, onda ćao - nemam o što pričati....


ali, bez rr se ne možeuser posted image ...ja sam dokazuser posted image ...i vjreujem da će se kroz par dana sve normalizirati....user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: no hard feelings
4.3.2010 21:20:21   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nemoj mi se sada još i ti vrijeđati molim te.
Sa mnom barem znam na čemu si. Kada ne shvatim barem pošteno pitam. Shvatila sam što si htjela reći iako to nisam tako shvatila iz tvog prvog posta.
Šta ćeš.plavušauser posted image  Ali barem palim iz druge



Ma kakva ljutnja...nisam ja taj tip user posted image

Jednostavno mi je žao što više nismo obitelj...

To jednostavno više nije to

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: no hard feelings
4.3.2010 22:07:57   
novamama
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nemoj mi se sada još i ti vrijeđati molim te.
Sa mnom barem znam na čemu si. Kada ne shvatim barem pošteno pitam. Shvatila sam što si htjela reći iako to nisam tako shvatila iz tvog prvog posta.
Šta ćeš.plavušauser posted image  Ali barem palim iz druge



Ma kakva ljutnja...nisam ja taj tip user posted image

Jednostavno mi je žao što više nismo obitelj...

To jednostavno više nije to




zašto wuki? pa to prestajemo bit kad se tako pišeuser posted image

nisu li nedavno žaba i tiki iznenadile dominik ?
nije li nekidan domin iznenadila xxl?

svi imamo loše dane, ponekad....
pa dozvolimo se loše dane...

jer, ovo što imamo na rr nema nigdje drugdje...


i no hard feelings, bez ironije i skrivenih misli...



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: no hard feelings
4.3.2010 22:14:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nemoj mi se sada još i ti vrijeđati molim te.
Sa mnom barem znam na čemu si. Kada ne shvatim barem pošteno pitam. Shvatila sam što si htjela reći iako to nisam tako shvatila iz tvog prvog posta.
Šta ćeš.plavušauser posted image  Ali barem palim iz druge



Ma kakva ljutnja...nisam ja taj tip user posted image

Jednostavno mi je žao što više nismo obitelj...

To jednostavno više nije to




zašto wuki? pa to prestajemo bit kad se tako pišeuser posted image

nisu li nedavno žaba i tiki iznenadile dominik ?
nije li nekidan domin iznenadila xxl?

svi imamo loše dane, ponekad....
pa dozvolimo se loše dane...

jer, ovo što imamo na rr nema nigdje drugdje...


i no hard feelings, bez ironije i skrivenih misli...




ja sam iznenadila lee, a xxl sam zahvalila na robici NE CITAS DOBRO TEME HAHAHAHHAAuser posted image , napisala sam to javno ne kao nekome podrsku nego zahvalu da se vidi kako divne cure imamo...ali to nije isto onomu kaj je wuki govorila o natjecanju...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: no hard feelings
4.3.2010 22:22:30   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik
ja sam iznenadila lee, a xxl sam zahvalila na robici NE CITAS DOBRO TEME HAHAHAHHAAuser posted image , napisala sam to javno ne kao nekome podrsku nego zahvalu da se vidi kako divne cure imamo...ali to nije isto onomu kaj je wuki govorila o natjecanju...



ups...jbgauser posted image važno je da ste sve skupa dobre....

a za natjecanje...hm....ma beze-veze...sve je stvar percepcije, zar ne?


i različiti smo, zar ne? kako bi bilo da smo svi isti - DOSADNO TEBRAuser posted image


samo mi je jedno žao...a to je da smo ipak ispale totalno jadne...u trenucima kad dvije žene proživljavaju dramu, ovdje se svašta pisalo...možemo se pokrit po ušima i molit za oprost.....šta ne?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!