|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:04:58   
ninolina
ali mislim glupo mi je sad tko tu koga više voli i tko se slaže s nečijim mišljenjem, a tko ne....pa ljudi moji ovo je FORUM!!!!svatko ima pravo napisati što želi, ako to nekoga ne vrijeđa.... A stvarno sam sita tih dolazaka i odlazaka i tko je na ovoj raji GLAVNI , a TKO NIJE...Mislim svi smo isti, trebamo si davati podršku, savijete, a ne se dijeliti....

potpisujem i domi  svakako


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:05:01   
Bebys
user posted image   user posted image EVO ZABICE...neka budu dvoje Bartola

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:08:02   
xxl
Evo ovak-meni je RR super radi osoba koje su na njoj.Ovo je forum pa kaj to znaći??

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:08:40   
njanja
I da Žaba nije rekla kako joj je teško-da li bismo znali???? 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:09:48   
xxl
Kaj je tebi NJanja ?kak možeš to pitati??

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:10:12   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

Evo ovak-meni je RR super radi osoba koje su na njoj.Ovo je forum pa kaj to znaći??
  xxl tako je tesko o ovome svemu razgovrati jer smo SVI RAZLICITI....
vidis da ima svakakvi ljudi...mozemo iznijeti svoje misljenje i to je sve..
ali NEMOZEMO...promijeniti neciju NARAV...takvi su kakvi su...user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:10:34   
ninolina
Evo ovak-meni je RR super radi osoba koje su na njoj.Ovo je forum pa kaj to znaći??

da ćeš nam se povjeriti ako ti je teško, ako si sretna jer znaš da ćemo se javiti i podržati te, savjetovati, pošpotati... jel takuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:10:55   
FIONA
http://www.youtube.com/watch?v=5i9BlCFwZ_w

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

ne budite deca....

kao što je Floki rekla ne rait famu di je ne trebaaaaa....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:12:00   
Lady3
ma znate šta cure,mislite vi o meni što god želite..ali jedno ću vam sada reći s obzirom da sam rekla da se neću vraćati i neću..Oduvijek sam bila fer i iskrena prema svima,starije forumašice me jako dobro znaju..i isto tako znaju da od svega najviše mrzim laž,prijetvornosti dvoličnost!I NE.. OVO NIJE DA PRIVLAČIM POZORNOST,DA SE PIŠE PETICIJA,TEME:VRATI SE,OVO,ONO..DONIJELA SaM ODLUKU I STOJIM IZA NJE.
Već jako dugo raja nije što je bila,ma koliko god mi to željeli priznati ili ne..ok ja sve toleriram ali ovakav način da me se javno proziva ne toleriram.Jer ako ja smatram da mi je netko nažao učinio ja to ne rješavam na ovaj način več na pp ili osobno ako mogu..A ne da sad cijeli forum kalkulira moje poštenje i iskrenost..I zato sam ljuta i tužna jer me se javno prozvalo,ja tebe shvaćam Žaba ,al jel ti shvaćaš sada meneuser posted image ?Ovaj forum je javan i svatko ga može čitati....jer Bog mi svjedok nisam mislila ništa loše..i sad ja ispadam loša i negativka.pišete zaletila se,nije čitala trebala je ovo,ono a recite vi meni koliko vi sve čitate i znate.? Ja ne mogu ovdje visiti po cijele dane,i ne mogu ama baš sve znati..pišu se potajno pp,pa podrške,bla,bla ovo,ono. Ma ok ne možemo se svi voljeti ,nekog volimo više ,nekoga manje..ali ja nikada nisam jednu odobu na ovakav način tretirala..I ja cure imam osjećaje,ma koliko god vi mislile da nemam.U cijeloj toj zbrci jel itko pomislio kako je meni!Tiks me neki dan pozvala natrag da se vratim,i samo zbog nje sam se vratila.Samo zbog nje.Jer ona je jedina između možda par cura koje veoma poštujem i cijenim jer je iskrena do same srži duše..Ako išta mrzim to je dvoličnost..koliko ima cura koje su loše učinile,humanitarne akcije(koje nisu trebala ),vrijeđanje,zaključane teme..i nitko nikoga nije javno prozvao kao vi mene.Samo zato jer se međusobno poznajete i viđate mislite da je netko manje vrijedan a netko ne.Ok,ja sam se ispričala i jako mi bilo teško..I sama proživljavam jako teško razdoblje u životu..al to je nebitno..Ono što želim reći da sve te silne priče o ljubavi,povjerenju je samo nažalost priča i samo priča..Ima puno ovdje ljubomore,skeptičnosti,nepovjerenja..i laži.Meni to ne treba i ovdje.Ovdje sam dolazila zbog smijeha i podrške onda kada mi jer to trebalo,ali Bože moj ima još foruma na koji mogu ići..Zato sam vas sve izbrisala na fb-tko me želi nek pošalje zahtjev,tko ne želi opet ništa..neću se ubiti od tuge i jada.Život ide dalje.i ovo je zaista moj zadnji post.i molim vas ne pišite nikakve peticije..tko me želi čuti i vidjeti zna gdje sam.OSTALO JE NEBITNO.pOZDRAV

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:12:32   
leilany
user posted image user posted image


< Poruku je uredio leilany -- 1.3.2010 12:13:10 >


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:15:03   
njanja
IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj je tebi NJanja ?kak možeš to pitati??
 E pa mogu iz jednog razloga koji sam sada njoj napisala na PP.... Do sada je za mene Zaba bila samo Žaba koja ima Luciju koja je svjetlo u njemom životu i Bartol kojeg čeka....Znala sam ju po nicku, znala sam da ima curicu i da čeka dečkića, ali nisam ništa znala više....Osim toga, sada su mi sjele neke stvari na mjesto (o tome neću javno, Zaba zna na što mislim) pa moram reći da mi je sada Žaba puno više od nicka i potpisa na dnu posta. Ona je jedna prekrasna žena i ima moju punu podršku

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:17:27   
xxl
Kaj ti to znači,daj molim te samo je tebi ona super a nitko drugi nezna da zaba zeli bebicu...ma daj
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj je tebi NJanja ?kak možeš to pitati??
 E pa mogu iz jednog razloga koji sam sada njoj napisala na PP.... Do sada je za mene Zaba bila samo Žaba koja ima Luciju koja je svjetlo u njemom životu i Bartol kojeg čeka....Znala sam ju po nicku, znala sam da ima curicu i da čeka dečkića, ali nisam ništa znala više....Osim toga, sada su mi sjele neke stvari na mjesto (o tome neću javno, Zaba zna na što mislim) pa moram reći da mi je sada Žaba puno više od nicka i potpisa na dnu posta. Ona je jedna prekrasna žena i ima moju punu podršku


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:17:34   
Bebys
ode ja S OVE TEME..dok je vrime..user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:21:23   
njanja
IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj ti to znači,daj molim te samo je tebi ona super a nitko drugi nezna da zaba zeli bebicu...ma daj
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj je tebi NJanja ?kak možeš to pitati??
 E pa mogu iz jednog razloga koji sam sada njoj napisala na PP.... Do sada je za mene Zaba bila samo Žaba koja ima Luciju koja je svjetlo u njemom životu i Bartol kojeg čeka....Znala sam ju po nicku, znala sam da ima curicu i da čeka dečkića, ali nisam ništa znala više....Osim toga, sada su mi sjele neke stvari na mjesto (o tome neću javno, Zaba zna na što mislim) pa moram reći da mi je sada Žaba puno više od nicka i potpisa na dnu posta. Ona je jedna prekrasna žena i ima moju punu podršku

 Ne, ne krivo si me shvatila...Htjela sma reći da je do sada ona za mene bila samo XY osoba koja želi bebu i trudi se.....Sasvim iskreno, nisam imala nikakvih osjećaja prema tome (ubite me radi toga), osim štom sam željela da joj se želje ispune. Zbog onog što je napisala gledam ju na drugi način, ne shvaćam jer ne mogu nisam bila u istoj situaciji, ali gledam ju puno osobnije.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:46:56   
xxl
Da krivo sam te shvatilauser posted image
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj ti to znači,daj molim te samo je tebi ona super a nitko drugi nezna da zaba zeli bebicu...ma daj
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: xxl

Kaj je tebi NJanja ?kak možeš to pitati??
 E pa mogu iz jednog razloga koji sam sada njoj napisala na PP.... Do sada je za mene Zaba bila samo Žaba koja ima Luciju koja je svjetlo u njemom životu i Bartol kojeg čeka....Znala sam ju po nicku, znala sam da ima curicu i da čeka dečkića, ali nisam ništa znala više....Osim toga, sada su mi sjele neke stvari na mjesto (o tome neću javno, Zaba zna na što mislim) pa moram reći da mi je sada Žaba puno više od nicka i potpisa na dnu posta. Ona je jedna prekrasna žena i ima moju punu podršku

 Ne, ne krivo si me shvatila...Htjela sma reći da je do sada ona za mene bila samo XY osoba koja želi bebu i trudi se.....Sasvim iskreno, nisam imala nikakvih osjećaja prema tome (ubite me radi toga), osim štom sam željela da joj se želje ispune. Zbog onog što je napisala gledam ju na drugi način, ne shvaćam jer ne mogu nisam bila u istoj situaciji, ali gledam ju puno osobnije.... 


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 90
   [Obrisani korisnik]
1.3.2010 17:54:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: no hard feelings
1.3.2010 18:27:14   
novamama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Plakala sam sto puta sa i zbog Tikice i ako kažem da smo svi pogriješili (jer nismo mislili da isti pakao prolaze i zaba,kika i još puno trudilica sa pdf zatrudnjivanje )i da će njima biti teško vidjeti takav naslov, ne znači da manje volim Tikicu ili da mi je manje draga.
Volim i zabu jer je nesebična,jer je pokrenula akciju za svoju prijateljicu i jer se skoro nikada ne žali...I ako se nekada ne slažem sa njihovim mišljenjem,ne znači da se moramo" posvađati". Pa ni s mm se ne slažem u svemu..


Ovo je moj način da ju pružim tebi i da ti kažem da nemaš pravo kada odlaziš zbog ovog razloga.user posted image



jako lijepo cvrki, prepisujem i potpisujem user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: no hard feelings
1.3.2010 19:37:09   
mišica 666
cvrći lijepo si to napisala i ja se u potpunosti slažem. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: no hard feelings
1.3.2010 19:49:09   
maja
Uf, majko mila, ne znam šta bi rekla! Pišete da nitko ne napada lady na ovoj temi, ja nebi rekla tako. Pišete zaletjela se, nije mislila, brza je na jeziku...ona je drage moje mislila samo najbolje! Iskreno i ja sam čitala teme podrške i Žabi i Tikici i evo iskreno ni za jednu nisam zapamtila datum, mislim da se zato nebi trebao nitko ljutiti...dat ću podršku svima, ali eto živim svoj život i ne pamtim baš sve što bi možda trebalo.
Što se tiče zapostavljenosti, a jbg i ja se ponekad ovdje tako osjećam, a tu sam od samog početka, pa eto život ide dalje, ja imam ovdje svoje "favorite" koji me drže i pitaju za mene kada me nema neko vrijeme!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: no hard feelings
1.3.2010 19:55:06   
bomboncic02
E Majo, neznam više ni ja što bih rekla...toliko riječi, toliko stranica..
Nisam iskreno pohvatala sve, nemam baš vremena čitat sve..ali ću jedno reći Žabu i Tikicu sam imala prilike upoznat, Lady nisam..licemjerno ili ne svima želim najbolje..Žabi i Tikici pozitivan testić a Lady da se ne osjeća tako loše, ta žena mi je strašno draga i jedva čekam da ju upoznam.
Ne stajem na ničiju stranu...ako možete budite si dobri, ako ne...no hard feelings, kako i sama tema kaže..


_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: no hard feelings
2.3.2010 9:29:33   
Kika83
Žabice moja dirnula si me u srce. Ja sam oduvijek znala da si ti jedna divna žena ali sad si me raznježila, rasplakala. Netko bi otvorio birc i u moje ime, hvala ti od srca.
Inače baš i nekužim šta se ovdje događa jer me više nema kao prije, samo na mojoj klasičnoj temi zatrudnjivanje jer se neosjećam ugodno više na RR. Ovaj forum nije za mene,ipak sam na Rodi di su moje suborke i lakše mi je.
Hvala ti žabice na prekrasnim riječima user posted image Nemoram ti niti govorit koliko ti želim da ti se želja ostvari i da ostaneš trudna, jako to želim.  Ti i još par cura ste mi od samog početka u srcu i navijam za vas kao da se radi o meni.user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: no hard feelings
2.3.2010 11:59:37   
Ninaa
Par dana nisam baš bila ovdje tak da u trenu kad je došlo do problema nisam bila i neznam točno kaj se dogodilo, ali ne mogu nekako preskočiti ovu temu. Prije svega sve vas tri ste mi izuzetno drage i zaba i tikica i lady iako osobno ne poznam ni jednu od vas. Zaba zao mi je kaj si se osjetila zapostavljenom i kaj te zasmetao postupak od lady i drago mi je da si to i izrekla. Znam da nije mislila ništa loše i da joj je zbog toga bilo teško. Meni se isto dogodi da mi neke stvari promaknu i često se vraćam i po 3 stranice unazad da dođem do informacije koja mi je promakla, a kad nemam vremena jednostavno samo proletim po temama. I samoj mi se pogotovo u početku događalo da se osjećam zapostavljeno i par puta me i zaboljelo da se nekih stvari koje su meni bile bitne baš nitko nije sjetio. Mislim da nitko ne favorizira tikicu jednostavno je ona jako puno ovdje i lady je htjela učiniti nešto lijepo za nju i tim je uspjela povrijediti tebe i možda još koju trudilicu. Da sam ja na njenom mjestu isto bi se osjećala prozvano nakon tvoje teme i bilo bi mi žao, e sad jel bi otišla odavde ili ne bi neznam. Ja vam svima iskreno želim da postanete mame i to čim prije. Dijelimo vašu bol iako ne možemo možda shvatiti od prve kak se osjećate i koliko je to teško.Vjerujem da sve prolazite kroz isti pakao i da je razočaranje golemo ako ne uspijete.  Kaj se tiče kike zbog nje mi je jako teško jel znam koliko to želi i kak si i sama napisala jel još nije mama. A iskreno mi je žao kaj nas više ne smatra svojim suborkama i kaj nas je napustila i pronašla utjehu na rodi. Eto za sve aktere ove priče user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: no hard feelings
2.3.2010 12:37:46   
ejmama
Ja više stvarno ne kopčam puno stvari jer ne stignem čitati. Jako mi je žao zbog svega. Moram priznati da i ja znam biti na nekoj temi pa onda zaboravim isti čas šta sam pročitala, priznajem da sam zapamtila samo Tikičin datum bete(zašto - ne znam). Stvarno se radujem i tugujem s vama trudilicama, nijedna mi nije manje vrijedna.
Razumijem i kako se Lady sad osjeća, jako mi je žao stvarno znam da ona nije mislila ništa loše i da je ovo jako boli, znam boli i Žabu, ali mi smo jednostavno "babe".
Još ću nešto priznati slažem se s Lady da raja nije kao nekad, ja na mnogo tema ne odgovaram jer smatram da bi istina ili moje mišljenje dovelo do neke rasprave pa onda takve teme izbjegavam.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: no hard feelings
2.3.2010 12:44:55   
Kika83
Martina ks neke stvari čovjek nemože shvatit ako to neproživi. To je tako bilo i ostati če. Borim se toliko dugo godina da bi imala barem JEDNO dijete i dođem među vama di se stalno priča o trudnoćama, bebama... i nemogu, jednostavno boli me. Ja nisam mama i neznam ništa o tome i teško mi je iz dana u dan to čitati.
Uvijek sam vam bila zahvalna na podrški i potpori ali na Rodi su moje suborke koje proživljavaju isto šta i ja i lakše mi je s njima podjelit svoje osječaje jer se isto osječaju kao ja i mogu s njima o svemu pričati vezano uz svoj problem, a sa vama nemogu jer vi ste sve mame ili ćete to postati i neznate ništa vezano uz MPO svijet.
Ispričavam se ako sam nekoga uvrijedila ili povrijedila. Ali ipak mislim da ovdje nikome ne falim kad me nema u bircu ili općenito na raji. To je moje mišljenje.


< Poruku je uredio Kika83 -- 2.3.2010 12:47:32 >

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: no hard feelings
2.3.2010 12:47:56   
BUMBIKA
Kika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!