|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: no hard feelings
1.3.2010 0:03:25   
dominik
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: zaba

a jeste lude user posted image
ajde,hvala svima koji su poslali i pp i napisali što već jesu i na taj način mi dali do znanja da su skužili kaj sam htjela reći.Meni za ljubav pročitajte ako treba par puta post i nadam se da će sve biti jasno.Nikoga nisam vređala,nikome nisam rekla ništa ružno,nikome ne želim ništa ružno,nitko mi ne ide na živce,o nikome ne mislim ružno,za Boga miloga,rekla sam kako se osjećam i htjela sam da to svi znaju.Da,mislim da na to imam pravo.Ne želim durenja,jer nismo djeca,želim da se uvaži tuđe mišljenje i idemo dalje...hvala.


zaba molim te procitaj i ti moj post da znas da stvarno mi je zao sto je doslo do svega ovoga user posted image
pokusavam ti poslati pp vec pola sata ali jednostavno nece da ode user posted image



prebukirana je...user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: no hard feelings
1.3.2010 0:03:29   
zaba
calli,sve 5 user posted image
nije mi bio cilj,stil - ja bum si sad uzela svoje igračke i neću se s tobom više nikad igrati.
moj cilj je bio - ja sam žaba,mislim ovako,osjećam se ovako,jel me možete razumijeti?


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: no hard feelings
1.3.2010 0:08:07   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zaba

calli,sve 5 user posted image
nije mi bio cilj,stil - ja bum si sad uzela svoje igračke i neću se s tobom više nikad igrati.
moj cilj je bio - ja sam žaba,mislim ovako,osjećam se ovako,jel me možete razumijeti?



prošla je ponoć...malo smam spora...o čemu ti to...kaj je nekaj bilo....user posted image ...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: no hard feelings
1.3.2010 0:33:57   
zaba
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: zaba

Ja nemam filmiće koji će vam mamiti suze, nisam u tome spretna, a i ne želim da plačete, naričete, gubite vjeru.....



Hvala zaba na misljenju o filmicima, procitala sam vec tvoje misljenje na toj temi. Zao mi je sto nikada nisi primijetila da sam vec jednoj tvojoj temi mijenjala ime jer vjerujem u tebe.... i to je sve sto cu reci.....

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja mijenjam naslov a ona kako ce 
luda si skroz,da nije od tih lijekova kaj cugaš?
hvala za naslov,fakat se moram skulirati do 1.2.
žaba se vraća u igru po tog mališu


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 54
   [Obrisani korisnik]
1.3.2010 7:26:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: no hard feelings
1.3.2010 10:40:30   
xxl
Ja osobno mislim i znam da mi na RR nisu svi jednako dragi(što je normalno)i onome ko mi je drag ću posvetiti više pažnje.Ne vidim zašto bi to nekoga vrijeđalo.Možeš biti ljubomoran,može te boljeti al daj nemoj to doživljavati toliko emotivno.
Tikica je stalno na ovom forumu,nikad se nikom ne zamjera i nezna reći ne za niš,a Žaba ti si tiša povućenija osoba i neisi toliko često na RR,zašo onda ne toleriraš da se cure više naklanjaju TIkici??
Da se razumijemo bol je ista i nije ovaj forum mjerać koliko koga boli što nema bebicuuser posted image .MISLIM DA tIKICA NIKADA NEBI BILA U STANJU OTVORITI OVAKVU TEMU DA JE NA TVOM MJESTU.
miSLIM DA NISI ISKOMPLEKSIRANA OSOBA PA NEMOJ NI STVARATI TAKVU SLIKU O SEBIuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: no hard feelings
1.3.2010 10:43:37   
xxl
bY THE WAY ZAR TI 15 STRANICA-Zaba odustaje ne znači ništa,??Ti već imaš svoj bircuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:37:17   
njanja
IZVORNA PORUKA: xxl

Ja osobno mislim i znam da mi na RR nisu svi jednako dragi(što je normalno)i onome ko mi je drag ću posvetiti više pažnje.Ne vidim zašto bi to nekoga vrijeđalo.Možeš biti ljubomoran,može te boljeti al daj nemoj to doživljavati toliko emotivno.
Tikica je stalno na ovom forumu,nikad se nikom ne zamjera i nezna reći ne za niš,a Žaba ti si tiša povućenija osoba i neisi toliko često na RR,zašo onda ne toleriraš da se cure više naklanjaju TIkici??
Da se razumijemo bol je ista i nije ovaj forum mjerać koliko koga boli što nema bebicuuser posted image .MISLIM DA tIKICA NIKADA NEBI BILA U STANJU OTVORITI OVAKVU TEMU DA JE NA TVOM MJESTU.
miSLIM DA NISI ISKOMPLEKSIRANA OSOBA PA NEMOJ NI STVARATI TAKVU SLIKU O SEBIuser posted image
 stanite malo!!!Zaba se izjadala i rekla što ju muči....Papir i ekran mogu podjnjeti svašta, ali očito da ljudi na ovoj raji ne mogu....Pustite svakoga da kaže što želi i što mu je na srcu i nemojte da ovo postane tko se kome više dopada...Nemojte me krivo shvatiti, ali da idemo na tko se kome više dopada-ja bi na raji pričala sa 10 osoba....  Žaba, imaš svako pravo što si se izrazila kako si osijećala!Još jednom napominjem, mislim da lady nije ništa loše mislila....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:41:36   
ninolina
stanite malo!!!Zaba se izjadala i rekla što ju muči....Papir i ekran mogu podjnjeti svašta, ali očito da ljudi na ovoj raji ne mogu....Pustite svakoga da kaže što želi i što mu je na srcu i nemojte da ovo postane tko se kome više dopada...Nemojte me krivo shvatiti, ali da idemo na tko se kome više dopada-ja bi na raji pričala sa 10 osoba.... Žaba, imaš svako pravo što si se izrazila kako si osijećala!Još jednom napominjem, mislim da lady nije ništa loše mislila....

potpisujem te od riječi do riječi, točno tako


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:43:24   
xxl
Eto sad se Lady neće više vraćat na RR nije ju trebala javno prozvati,trebala je to riješiti preko pp.Žao mi je što se Žaba tako osjeća al nema razloga za to.IMa cjela tema o njoj a i Tikicu vise ljudi simpatizira jel je više na RR.Pa nismo u vrtiću.
Mogla je to riješit na pp a ne imenovat nikoga u temi o tome kako ima osječaj da se Tikica vise simpatizira neg ona.Onda bi to bedasto zvućalo al je ista stvar.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:47:22   
ninolina
ma lady je onda bedasta kaj misli otić s jaje... kaj se tiče osječaja osjetila se zapostavljeno jer je i ona u skoro svakom postu bila... tikica i ona... nije bed ako je lady to zaboravila ali... sve to vuče nešto ali svakako mi je drago da je zaba rekla kaj misli i kak se ona osječala u tom trenutku... pa ovdje djelimo dobro i zlo i kad se osjetiš zapostavljeno nije ti lako... Ne možeš reči neznam za nekaj a pišeš na toj temi, meni su jako drage i kika, crvenkapica, i sve one koje se trude postati mame i nebi ni jednu izdvajaloa od većine, ma koliko mi god drage bile

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:47:56   
Bebys
citam i citam i citam i citam...
mnogo toga ovdje izrecenog mogla bih POTPISATI..
u svakom slucaju...
dovoljno sam dugo ovdje da vidim i znam da ima ljudi koji se vise ili manje voli...(to se vidi po postovima)
a za ovu gresku...jer ja sam SIGURNA da je LEDY pogrijesila ne namjerno...jer je zeljela samo SVOJOJ DUGOJ I DRAGOJ prijateljici pomoci...i zeljeti dobro i sigurna sam da NIJE ZNALA DATUM KADA IDES..
reci cu ti zaba i ja sam bila par puta na tvojoj temi i nisam znala da IDES i ti a za tiks sam ZNALA sve..eto tako mozda i ledy je slucajno pogrijesila...
SELO MALO JE RR

ledy vrati se...NADIDJI SVE OVO i budi LEDY....dama

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:49:11   
xxl
Ostavila je Lady objavu na fejsu na RR pa vidi tam.Ja zaista mislim da Lady u tom naslovu nije mislila ništa lose nego samo dobro.I ja se ponekad osjetim zapostavljeno na rr pa ne prozivam radi toga javno!!

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:49:22   
Bebys
a tebi zaba zelim user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:52:25   
ninolina
Ostavila je Lady objavu na fejsu na RR pa vidi tam.Ja zaista mislim da Lady u tom naslovu nije mislila ništa lose nego samo dobro.I ja se ponekad osjetim zapostavljeno na rr pa ne prozivam radi toga javno!!

ma znam ali niej rješenje otići nego ostati i pokazati kakav si... ti i ja smo se jednom pocvekale jel dauser posted image user posted image
ali odgovaramo jedna drugoj na poruku, puno puta se slažem s tvojim mišljenjem nekad ne... ali sve je to naš stav


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:54:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ninolina

Ostavila je Lady objavu na fejsu na RR pa vidi tam.Ja zaista mislim da Lady u tom naslovu nije mislila ništa lose nego samo dobro.I ja se ponekad osjetim zapostavljeno na rr pa ne prozivam radi toga javno!!

ma znam ali niej rješenje otići nego ostati i pokazati kakav si... ti i ja smo se jednom pocvekale jel dauser posted image user posted image
ali odgovaramo jedna drugoj na poruku, puno puta se slažem s tvojim mišljenjem nekad ne... ali sve je to naš stav

  upravo tako..
pa kad bi se svi ljutili ovdje nitko vise s nikim nebi DIVANIJO..sto kazu nasi slavonci...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:55:01   
xxl
Ne sjećam seuser posted image .Jesmouser posted image .Može bit al neznam sad nije ni važno,al gle ja nisam otvorila temu koja asocira na -DAl sam ja ok il Ninolina??

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:55:47   
xxl
NIje to stvar istomišljeništva neg javne prozivke

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: no hard feelings
1.3.2010 11:57:37   
ninolina
ma sve smo si mi tu poznate i domaće, kak se kaže... ali nije trebala reći da ide s jaje zbog toga...ili nas izbrisati ko prijatelje jer smo rekli svoje mišljenje, ma daj to je malo too much...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:01:15   
xxl
To ti je efekt trenutnog stresa.Temperamentna osoba plane pa se ispuše.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:01:40   
dominik
nije zaba nikoga przvola ...uostalom mogla se napravit tema podrske tihani a ne birc koji stoji dok se ne nakupi 99 strana...ak cemo vec tako pricati...mislim da je zaba bila dovoljna podrska nekolicini cura i da je zasluzila malo vise nego da se sad tak prica...nisam policajac i nisam na nicijoj strani...ali nije ok jer ona nju nije prozvala...prozvala nas je sve da vidimo i nju...da vidimo da i ona pati...kaj bumo sad skakali na svakoga kaj izrazi svoje osjecaje a da nam se ne dopadaju...ajmo onda skakat...bar bumo fit za ljeto

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:02:28   
njanja
ali mislim glupo mi je sad tko tu koga više voli i tko se slaže s nečijim mišljenjem, a tko ne....pa ljudi moji ovo je FORUM!!!!svatko ima pravo napisati što želi, ako to nekoga ne vrijeđa.... A stvarno sam sita tih dolazaka i odlazaka i tko je na ovoj raji GLAVNI , a TKO NIJE...Mislim svi smo isti, trebamo si davati podršku, savijete, a ne se dijeliti....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:03:25   
ninolina
To ti je efekt trenutnog stresa.Temperamentna osoba plane pa se ispuše.

zato moramo i shvatiti zašto je rekla svoje osječaje na ovaj naćin... sad joj je lakše i ja ju podržavam kaj se tiče osječaja jer sigurno joj nije lako... ali bezveze da se zbog toga bedira... pa lady niko ne misli da si sada manje vrijedna ili loša osoba...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:03:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: dominik

nije zaba nikoga przvola ...uostalom mogla se napravit tema podrske tihani a ne birc koji stoji dok se ne nakupi 99 strana...ak cemo vec tako pricati...mislim da je zaba bila dovoljna podrska nekolicini cura i da je zasluzila malo vise nego da se sad tak prica...nisam policajac i nisam na nicijoj strani...ali nije ok jer ona nju nije prozvala...prozvala nas je sve da vidimo i nju...da vidimo da i ona pati...kaj bumo sad skakali na svakoga kaj izrazi svoje osjecaje a da nam se ne dopadaju...ajmo onda skakat...bar bumo fit za ljeto
 user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: no hard feelings
1.3.2010 12:04:47   
Florijan Jakov
Sve sam pročitala, pokušavam razumjeti svaku od vas koja se "očitovala" na temu i zdravorazumski komentirati, ali mislim da neću uspjeti.

Smatram da se dvije 40godišnjakinje, ako imaju interesa za nastavak poznanastva/ prijateljstva, da lijepo sjednu, popiju kavicu i rasčiste "što su/ jesu li/ kako su/ zašto su .. mislile/ rekle/ napisale". Mislim, ja bi pokušala tako, a vas dvije vidite. To je što se tiče razilaženja mišljenja.

A vezano za temu - po 100000000000000 put, OVO JE JAVNI FORUM na kojem aposlutno svako može reći što mu je na pameti, ako je u skladu s pravilima foruma. Ova tema i post jesu u skladu s pravilima. Teme možete čitati svi, komentirati, diskutirati i sve ostalo što ide s tim, samo nemojte stvarat famu tamo gdje je nema!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Baby puder
Ella27

Da li u njezi svog djeteta koristite puder u prahu?

da (26%)

ne (74%)


Broj svih glasova: 43

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!