|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:38:47   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: zaba

Ja nemam filmiće koji će vam mamiti suze, nisam u tome spretna, a i ne želim da plačete, naričete, gubite vjeru.....



Hvala zaba na misljenju o filmicima, procitala sam vec tvoje misljenje na toj temi. Zao mi je sto nikada nisi primijetila da sam vec jednoj tvojoj temi mijenjala ime jer vjerujem u tebe.... i to je sve sto cu reci.....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:40:31   
anuska08
Zaba žao mi je što se tako osjećaš!!!!user posted image Svima jednako želimo da što prije postanete velike i slatke user posted image bez obzira!
No Lady zaista nije ništa loše time mislila. Željela je napraviti lijepu stvar i potporu i na kraju se žena osjeća prozvanom! Zaista mi je žao!!!user posted image
Lady, nadam se da nisi ozbiljno mislila da se više nećeš s nama družiti!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:42:48   
pepeljuga
ajme cure pa di ovo ideuser posted image
Ispao je jedan veliki nesporazum i zao mi je sto se sve tako osjecateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:48:20   
novamama
joj cure (tiki i lady) nemojte na svaku skakati - još se i poznajete i sve, toliko ste zajedno stvari napravile, plemenitih i velikih stvari...

ja vjerujem da ćete vi to sve riješiti, a i same znate koliko ova jbna tipkovnica ima ograničenja...

i zašto zaba ne bi imala pravo napisati sve što je napisala....nikoga nije vrijeđala, samo je rekla kako se ona osjeća...

ja se nadam da su vama dvjema trudilicama to hormončići počeli djelovati pa ste osjetljive u za svaku...user posted image

user posted image ovakve budite: jedno veliko srce, kao što i jeste!






_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:50:44   
zaba
upravo tako,hvala ti što si prepoznala moju misao

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:53:16   
ninolina
joj cure (tiki i lady) nemojte na svaku skakati - još se i poznajete i sve, toliko ste zajedno stvari napravile, plemenitih i velikih stvari...

ja vjerujem da ćete vi to sve riješiti, a i same znate koliko ova jbna tipkovnica ima ograničenja...

i zašto zaba ne bi imala pravo napisati sve što je napisala....nikoga nije vrijeđala, samo je rekla kako se ona osjeća...

ja se nadam da su vama dvjema trudilicama to hormončići počeli djelovati pa ste osjetljive u za svaku...

user posted image user posted image lijepo napisano


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:55:24   
Thea
IZVORNA PORUKA: Lady3

U redu,zaletila sam se,priznajem..al nisam mislila ništa loše..Jesam javila sam se na tvoju temu i pružila ti podršku..al datum zaista nisam znala..I ja ti se ovim putem duboko i iskreno ispričavam..Tebi baš kao i ostalim curama želim samo najbolje i da uskoro sve budete user posted image .neko vrijeme me nije bilo i nisam još sasvim u toku,  ..mnogo novih cura ima i još nisam sve pohvatala.Ali mislim da si to mogla na drugi način riješiti nego ovako sve na javno..al nema veze,shvaćam te.Tiks duže znam i uvijek mi bila pri ruci za sve ,upoznala sam ju i eto prirasla mi srcu..Žaba žalim ti samo sve najbolje zaista i tvoja tuga me sada boli..user posted image I zato svima želim sve najbolje ali ja se više ovdje ne vraćam.Jednostavno više se ne osjećam dobro..Hvala vam svima na svemu..user posted image I ne,ništa više neće biti kao prije..
Pozdrav..



Cure ma dajte šta je ovo...Lady je samo htjela napraviti nešto za našu tikicu,a vjeerujem da je znala da i zaba očekuje željno taj datum da bi i njoj pružila podršku.... Pa nismo mala djeca da se za svako malo nešto naljutimo.Ovdje smo da jedna drugoj pomognemo sa svojim savjetima ako možemo i da malo pobjegnemo od svoje svakodnevnice...
Mislim da je ovo zaba mogla rješiti i preko pp-a ,a zašto je ovako to zna ona.
Lady znam da ćeš se ti vratiti kad prođe malo vremena jer znaš da ćeš nam faliti..


Zato želim SVIM trudilicama da im se ostvari njihova najveća želja i da dobiju svoje anđele.... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:22:57   
njanja
zaba ovo je mogla rijesiti preko pp...ali zeljkel;a je savim,a reci kako se osijeca....do sada je uvijek bila hrabra, vesela i da vam pravo kazem ja nisam ni osjetila njenu borbu, osim sto znam da ceka bartola. Koliko ja vidim po temama na kojim,a se javlja, nikada nismo dobili dojam da jij je tesko. Pa -kada je sada otvorila ovu temu, ne zamjerite nego podrzimo njene osjecaje.
Isto tako mislim da lady nije nista lose mislila, tikica je jednosatavno prodornija, o njoj save znamo, pratimo njen blog, njenen teme na raji i upoznatiji smo s njenim zelljama i aktivnostima...
pisem ovo s mobitela pa ne zamjerite na izgledu teksta....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:23:08   
njanja
zaba ovo je mogla rijesiti preko pp...ali zeljkel;a je savim,a reci kako se osijeca....do sada je uvijek bila hrabra, vesela i da vam pravo kazem ja nisam ni osjetila njenu borbu, osim sto znam da ceka bartola. Koliko ja vidim po temama na kojim,a se javlja, nikada nismo dobili dojam da jij je tesko. Pa -kada je sada otvorila ovu temu, ne zamjerite nego podrzimo njene osjecaje.
Isto tako mislim da lady nije nista lose mislila, tikica je jednosatavno prodornija, o njoj save znamo, pratimo njen blog, njenen teme na raji i upoznatiji smo s njenim zelljama i aktivnostima...
pisem ovo s mobitela pa ne zamjerite na izgledu teksta....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:24:41   
leilany
njanja ne zamjeramo ti....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:25:10   
leilany
njanja ne zamjeramo ti user posted image user posted image (malo zeke peke)....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:29:37   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: njanja

zaba ovo je mogla rijesiti preko pp...ali zeljkel;a je savim,a reci kako se osijeca....do sada je uvijek bila hrabra, vesela i da vam pravo kazem ja nisam ni osjetila njenu borbu, osim sto znam da ceka bartola. Koliko ja vidim po temama na kojim,a se javlja, nikada nismo dobili dojam da jij je tesko. Pa -kada je sada otvorila ovu temu, ne zamjerite nego podrzimo njene osjecaje.
Isto tako mislim da lady nije nista lose mislila, tikica je jednosatavno prodornija, o njoj save znamo, pratimo njen blog, njenen teme na raji i upoznatiji smo s njenim zelljama i aktivnostima...
pisem ovo s mobitela pa ne zamjerite na izgledu teksta....


evo ovako i ja isto mislim i bas mi je krivo sto se obe cure tako osjecaju a najgore mi je sto ja sam bila u bircu to vece i kako ja se nisam sjetila. Ali jednostavno nisam znala ni kada ona treba niti ista user posted image
nekada ne znam koji je dan, a kamoli datum i bas se i sama osjecam kriva zbog cijelokupne ove situacije user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:32:58   
ninolina
evo ovako i ja isto mislim i bas mi je krivo sto se obe cure tako osjecaju a najgore mi je sto ja sam bila u bircu to vece i kako ja se nisam sjetila. Ali jednostavno nisam znala ni kada ona treba niti ista user posted image
nekada ne znam koji je dan, a kamoli datum i bas se i sama osjecam kriva zbog cijelokupne ove situacije user posted image

ovako nešto sam i ja zabi napisala, osječam se krivo jer nisam znala ali mislim da je i to njeno pravo da prve trenutke zadrži za sebe... žena je rekla kako se ona osječa a nismo mala djeca da se sad prepucavamo... svakako joj želim sve najbolje i sa srećom i njoj i ostalim curama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:36:13   
FIONA
otišle ste OT i zato zaključavam temu!!!!!...

user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:37:35   
ninolina
otišle ste OT i zato zaključavam temu!!!!!...

ma kaj ti je svako ima pravo reči kaj misli da nisi zaključala, mislim da to može samo zaba u ovom trenutku a i nevidim zašto bi


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:43:27   
dominik
daj nemoj kljucat temu...bar do sutra popodne kad jutarnja dodjeuser posted image ...vikend je pa daj i drugima sansu da komentirajuuser posted image ...nemojte me krivo shvatiti jer previse je stvari krivo shvaceno...zaba je samo htjela napisati da se osjeca kako se osjeca...a ti tiks se ne duri jer nije tebe vrijedjala spominjajuci filmice vec je htjela ...ma i sama znas kaj je htjela...mir mir nitko nije kriv ava ava ava nitko nije krava ili jesam ja muuuuuuuuu ajmo dalje

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:43:33   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ..pa ja ni nreme zaključat....to može samo moderator...user posted image user posted image ...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:48:28   
ninolina
luda fiona, nema kajuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:49:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ninolina

luda fiona, nema kajuser posted image
user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:50:00   
ninolina
ma opičana si 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:51:14   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image ..pa ja ni nreme zaključat....to može samo moderator...user posted image user posted image ...user posted image


nisam opce gledala hahaha ovo mora pod blamaze iciuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:56:43   
zaba
a jeste lude user posted image
ajde,hvala svima koji su poslali i pp i napisali što već jesu i na taj način mi dali do znanja da su skužili kaj sam htjela reći.Meni za ljubav pročitajte ako treba par puta post i nadam se da će sve biti jasno.Nikoga nisam vređala,nikome nisam rekla ništa ružno,nikome ne želim ništa ružno,nitko mi ne ide na živce,o nikome ne mislim ružno,za Boga miloga,rekla sam kako se osjećam i htjela sam da to svi znaju.Da,mislim da na to imam pravo.Ne želim durenja,jer nismo djeca,želim da se uvaži tuđe mišljenje i idemo dalje...hvala.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:56:55   
FIONA
ma koja blamaža...smirujem površinsku napetost....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:57:11   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik
...mir mir nitko nije kriv ava ava ava nitko nije krava ili jesam ja muuuuuuuuu ajmo dalje



e ovo mi je superuser posted image user posted image


prepisujem!!!

muuuuuuuuu ajmo daljeuser posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: no hard feelings
28.2.2010 23:58:51   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: zaba

a jeste lude user posted image
ajde,hvala svima koji su poslali i pp i napisali što već jesu i na taj način mi dali do znanja da su skužili kaj sam htjela reći.Meni za ljubav pročitajte ako treba par puta post i nadam se da će sve biti jasno.Nikoga nisam vređala,nikome nisam rekla ništa ružno,nikome ne želim ništa ružno,nitko mi ne ide na živce,o nikome ne mislim ružno,za Boga miloga,rekla sam kako se osjećam i htjela sam da to svi znaju.Da,mislim da na to imam pravo.Ne želim durenja,jer nismo djeca,želim da se uvaži tuđe mišljenje i idemo dalje...hvala.


zaba molim te procitaj i ti moj post da znas da stvarno mi je zao sto je doslo do svega ovoga user posted image
pokusavam ti poslati pp vec pola sata ali jednostavno nece da ode user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Adrijana ili Adriana
pisonjica

kako lepse zvuci?

Adrijana (28%)

Adriana (72%)


Broj svih glasova: 134

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!