|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 12:05:14   
pako
Ja se moram pohvalit da sad poslje trudnoča više nemam toliko problema sa alergijama. Prije sam muku mučila sa nosom, očima i ponekad gušenjem od kašlja, a alergična sam na svu moguću pelud, prašinu i grinje kao i većina nas. ali eto očito su mi trudnoće pomogleuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 12:24:19   
mk1964
Tikice,
Misliš na aloe veru ili noni?. Mene naime više interesira da li si noni pila, te ako jesi koji i koliko. Za aloe veru znam da je O.K. ali sam čuo da je noni još djelotvorniji. Nedavno mi je jedna prijateljica rekal da je čitala u nekoj američkoj knjizi da je noni po djelotvornosti odn. učincima koje proizvede nakon korištenja br.1 biljka u svijetu. Inače ga pijem i sam, ali samo zbog općeg fizičkog stanja i stvarno je O.K.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 12:28:25   
leilany
mislim da sam procitala da se taj noni preporuca i kod hpv-a...
znaci dobar je za vise stvari...kod nas je cca 400kn po ljekarnama ak se ne varamuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mk1964)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 12:30:10   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mk1964

Tikice,
Misliš na aloe veru ili noni?. Mene naime više interesira da li si noni pila, te ako jesi koji i koliko. Za aloe veru znam da je O.K. ali sam čuo da je noni još djelotvorniji. Nedavno mi je jedna prijateljica rekal da je čitala u nekoj američkoj knjizi da je noni po djelotvornosti odn. učincima koje proizvede nakon korištenja br.1 biljka u svijetu. Inače ga pijem i sam, ali samo zbog općeg fizičkog stanja i stvarno je O.K.


nisam, kad mi je bilo ok od aloe...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mk1964)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 12:38:10   
cuba
Suosjećam sa svim alergenašima oko meneuser posted image user posted image ..
već 2 miseca ne dolazim sebi od kihanja, nosa više ni nemam (ala Jackson)user posted image , oči su mi na rezervi a jezik sam toliko puta pregrizla kad bi kihnila da se više ni ne obaziren na to.. a nesmin ništa pit jer dojimuser posted image user posted image jel osim kalcija koji će mi straaaašno pomoć...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:06:49   
mk1964
Leilany, zaboravi na Noni koji vidiš u apotekama; riječ je uglavnom o kopijama tahitian nonia. Encian, Lucas i sl... su proizvođači koji kopiraju proizvod na način da je samo cijena i okus isti, a učinci izostaju. Ovo ti mogu reći jer sam ih sve isprobao i jedino kod Tah. nonia stvarno osjetim poboljšanja.
Tahitian Noni je 100% prirodni sok te ima status dodatka prehrani, a ne lijeka ( to je vrlo važno). Prema istraživanju koje je rađeno od mjerodavnih institucija u Americi zapažen je vrlo velik postotak izliječenosti kod dijabetičara, alergičara, tlakaša, srčanih bolesnika, kožnih oboljenja, te kod svih vrsta karcinoma. Jako je dobar kod svih vrsta upala, nedostaka energije, nesanica, te pada imuniteta. Ako se odlučiš pokušati ga koristiti javi mi se osobno jer se prvo moraš registrirati u bazu kupaca da bi mogla naručivati. Bokić

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:09:29   
mk1964
Tikice, još jedno pitanje. Da li ti aloe vera samo ublažava simptome ili ih trajno odstranja, odn. da li ti se simptomi vrate čim prestaneš piti aloe veru ili...
Napisala si da ti se svakog početka proljeća simpotmi vrate??? Ili...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:14:44   
mk1964
IZVORNA PORUKA: cuba

Suosjećam sa svim alergenašima oko meneuser posted image user posted image ..
već 2 miseca ne dolazim sebi od kihanja, nosa više ni nemam (ala Jackson)user posted image , oči su mi na rezervi a jezik sam toliko puta pregrizla kad bi kihnila da se više ni ne obaziren na to.. a nesmin ništa pit jer dojimuser posted image user posted image jel osim kalcija koji će mi straaaašno pomoć...



Bok cuba,
evo i tebi da pokušam preporučiti pa ti sama odluči. Moja susjeda je bila teški alergičar do prije nekoliko godina. Nakon što je provela terapiju Noniem više ni A od alergije; noni je pila tokom cijele trudnoće i faze dojenja. Ona mi je sama rekla da je noni dobar ne samo za nju već i za bebu jer je riječ o 100% prirodnom soku, bez konzervansa. Ali kao što sam već napomenuo u komentarima ne kupuj noni u apoteci, dm-u ili sl. mjestima. jer to nije to.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:17:45   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mk1964

Tikice, još jedno pitanje. Da li ti aloe vera samo ublažava simptome ili ih trajno odstranja, odn. da li ti se simptomi vrate čim prestaneš piti aloe veru ili...
Napisala si da ti se svakog početka proljeća simpotmi vrate??? Ili...


kad sam je lani pila, bilo mi je ok cijelo vrijeme....evo i ove sezone nisam imala vecih problema...
e sad, jel to od toga ili mi je opcenito imuntet u boljem stanju, tko bi znao user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mk1964)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:18:11   
ninolina
e sad ja nemam alergija ali me zanima...
Koliko traje ta jedna doza soka, kolika je cijena...Mislim svako će tražiti nešto da mu pomogne a i ne mora značiti da će mu to pomoći...ne paše svima...I kaj se alergija ne vrača od togauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mk1964)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proljetne alergije
11.6.2010 13:31:40   
mk1964
IZVORNA PORUKA: ninolina

e sad ja nemam alergija ali me zanima...
Koliko traje ta jedna doza soka, kolika je cijena...Mislim svako će tražiti nešto da mu pomogne a i ne mora značiti da će mu to pomoći...ne paše svima...I kaj se alergija ne vrača od togauser posted image



Evo ovako: 1l Tah. Nonia za registrirane kupce je 350kn ( 4l=1270kn ); jedna boca ti traje mjesec dana ali u postterapijskoj  fazi kad piješ 30ml dnevno ujutro natašte.
Za terapijsku fazu ti je potrebno 4-6 l soka jer se moraju piti pojačane doze ( odn. 2x60ml ili 3x60ml dnevno ). Doze dosta ovise o samim korisnicima.
Ono što ja za sada znam je isključivo preporuka, ali ne i iskustvo. Uglavnom svi koji počnu piti noni za nešto, nastave ga piti i dalje odn. ne prekidaju jer noni jako dobro djeluje na opće psihofizičko stanje te je dobra preventiva.
Pošalji mi neki mali pa ću ti poslati ponešto o tom noniu. Bok

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proljetne alergije
18.6.2010 0:27:50   
Leptir5
evo nam još nešto zajedničko,i ja imam proljetne alergije,nisam htjela u 3mj počet pit dihalar i claritine kao i godinama do sada,nego se borim sa napitkom od matične mliječi,vitamin C i šumeće tablete kalcija,i dosta dobro djeluju,al ako ne popijem napitak matične mliječi 1 dan odmah češe nepce,curenje nosa,svrbež nosa... 

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu mk1964)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proljetne alergije
11.3.2013 13:58:20   
monstrum
Mojoj curici smeta od sveg što cvate "samo" pelud trave...katastrofa... od 4 pa do 9 mjeseca, izbjegavamo travnata igrališta..samo njoj se alergija ne manifestira na dišne puteve, već na kožu-osip i urtikarija ...
u dnevni boravak se preselila sve moguće rekvizite-mali tobogan, malu ljulju, i tako..sirup za alergiju pije,ali tek toliko da malo ublaži simptome...nije od nekog utjecanja...ima neko neki provjereni recept za ove kožne probleme s alergijama?user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Proljetne alergije
18.4.2013 11:25:49   
anaxx
I nas napala proljetna alergija... G se češka na sve strane, a pogotovo po rukama i nogama, na svim pregibima, zglobovima... pije ulje crnog kima...
Imate li možda još kakvo prirodno rješenje/pomoć kod te napasti...?
.....ovo mu je treće proljeće da ima probleme :( ....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Proljetne alergije
18.4.2013 13:30:15   
BUMBI
I mom D će sad polako početi,ali se nejmu ne odražava tako na kožu,već on kiše i svrbi ga nos.Mi ne koristimo nikakve prirodne ljekove,već ono što nam dr prepisala

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Proljetne alergije
18.4.2013 14:46:21   
anaxx
Sad sam mu kupila kremicu i šampon od A-derme, exomega, navadno je najprirodnija i može se koristiti od rođenja...
Do sada smo isto to koristili od La Roche-Posay-a, linija za bebe... ne znam, nisam više pametna što je dobro, a što ne... kažu treba naći kremicu koja baš tebi djeluje jer svaki taj A. dermatitis je drugačiji... i dr. mi je dala Aerijus sirup...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Proljetne alergije
18.4.2013 20:04:56   
BUMBI
Anaxx ja sam sad za L kupila Aderma exomega kremu i super je.Lisajevi se povukli jako brzo.
Mi isto imamo Aerius sirup,ali ga ne koristimo stalno,njega prema potrebi.
Jeste vi bili na testiranju za alergije?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Proljetne alergije
22.4.2013 9:49:15   
kanader
jedan od prirodnih lijekova koji nama pomaže: smoothieuser posted image uzmete listove špinata, blitve, a može i od cikle (dakle isključivo i samo onaj zeleni dio-list) ubacite u zdjelu, ubacite neko voće(maline, breskve i banane, to nam je najdraže)ubacite led.štapnim mikserom smiksate....po želji možete dodati malo meda. mi napravimo ujutro, i piju dva puta na dan, nemamo nikakvih potreba niti za pumpicama niti za sirupomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Proljetne alergije
14.12.2021 9:05:34   
bluestreak00
Eat more folic acid.

Custom packaging

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!