|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
17.3.2010 11:50:14   
danery
bebys nezgodno je jako s tim cijenama...roditeljima je možda puno,a toj ženi opet malo....
meni je najbolje dati dijete u vrtić za određeni iznos,a dobije i piti i jesti i ima društvo i tetu...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
17.3.2010 13:19:04   
ejmama
Kad bi plaćala privatno nebi voljela da je u mojoj kući, što se tiče teta čuvalica radije bi plaćala nekomu koga znam. Što se tiče tvog slučaja rekla si da si trudna, pa zašto malena nebi bila s tobom, po meni je malena za jaslice ako baš ne mora ići

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
17.3.2010 13:21:53   
danery
ma da,ja sam mislila na one koje ne mogu čuvati svoju djecu same user posted image
normalno da neću plaćati nekome da mi čuva bebu ak sam ja doma...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
22.3.2010 13:23:04   
vivian
IZVORNA PORUKA: ejmama

Kad bi plaćala privatno nebi voljela da je u mojoj kući, što se tiče teta čuvalica radije bi plaćala nekomu koga znam. Što se tiče tvog slučaja rekla si da si trudna, pa zašto malena nebi bila s tobom, po meni je malena za jaslice ako baš ne mora ići


ne, nikako ju neću dati na čuvanje dok god sam ja doma, dakle još godinu i pol. samo me zanimalo ima li tko takvih iskustava da znam za budućnost kad će mi trebati

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
22.3.2010 14:34:14   
njanja
IZVORNA PORUKA: vivian

Za sve to traži 2000 po djetetu, za braću i sestre ukupno 3700.
 mi u rijeci plaćamo državni vrtić 750 kn....grad Ri sufinancira, ali ne tako puno kao Zg tako da je to po meni dosta puno ( s obzirom da čujem da je u Zg 200 kn u drž. vrtićima)... ima 14 djece na 2 tete, jedna ujutro u smjeni, druga popodne...zajedno su njih 2 jedino oko ručka....okej, uvijek je neko bolestan, ali ipak je to sigurno 10-tero djece.....trenutno imaju po 2 "tete-dadilje" na izobrazbi koje su 1. generacija dadilja na poslovnoj školi u Ri....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu vivian)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Privatno čuvanje - kod nas ili kod njih
28.3.2010 8:12:30   
sig
Ovako.. moja curica ide kod časnih sestara u vrtić i plaćamo 700 kn mjesečno... (isto grad Pula sufinancira) ali dok je bila manja bila je kući, stoga što sam ja tada radila pola radnog vremena, jer mi je ona bila premala da je dajem u jaslice... činila mi se preslaba... i onda smo se mm i ja nekako izkombinirali da nam je trebalo svega 1,5 -2 sata da je netko pripazi... i onda sam našla preko moje kume jednu curu koja je studirala predškolski . tada je bila apsolventica... i za 45 kn po satu bi mi kod nas doma pričuvala malenu... istina to mi je bilo puno... ali drugačije nisi mogao... sada je puno lakše... a i vidim da mi je mala puno zadovoljnija stoga što je u krugu svojih vršnjaka.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!