|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:21:21   
curice
IZVORNA PORUKA: callanhoe

najgore mi je kada se u snu onako sva sanjiva uputim do wc i spustim dupe i redovno upadnem u solju user posted image


ahahahaha, a jesi ludauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:24:28   
mirna
cinik opusti se... koliko samo trauma imate vi muskarci...user posted image

ako ce moj mali biti na tatu, lakse ce mu biti da sjedne jer za ciscenje ce biti prelijen...njemu cu prepustiti odluku o tome, a van kuce neka pisa kako zeli...user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:28:15   
anuska08
Hvala Bogu nemam ti problem! To je jedan od rijetkih stvari koju je naučio prije braka!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:29:13   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: mirna

cinik opusti se... koliko samo trauma imate vi muskarci...user posted image

ako ce moj mali biti na tatu, lakse ce mu biti da sjedne jer za ciscenje ce biti prelijen...njemu cu prepustiti odluku o tome, a van kuce neka pisa kako zeli...user posted image



fakat sam napet...
i ja sam u problemu...
a Ti buš odgojila dečeca... da doma mora sjedit dok piša , a vani kak hoče...user posted image user posted image user posted image user posted image
zgleda da bum ja psihologu... baš sam traumatiziran...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:32:18   
Lady3
kak mislite sjedne dok pišauser posted image pa zar nije bolje da stoji,ma muško je..ja bih svisnula da moj sjedi i piša..user posted image Moj digne dasku,popiša se stojeći i ispere ju..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:33:51   
natalijax
nemam tih problemauser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:35:19   
mirna
nisi dobro procitao, nigdje ne pise MORA, rekla sam sam ce odluciti da li ce ocistiti ili sjesti...

ne kuzim zasto bi netko zbog pišanja sjedecki kod kuce trebao posjetiti psihologa..user posted image user posted image user posted image kako moze biti to relevantno za neciju muzevnost...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:36:58   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: Lady3

kak mislite sjedne dok pišauser posted image pa zar nije bolje da stoji,ma muško je..ja bih svisnula da moj sjedi i piša..user posted image Moj digne dasku,popiša se stojeći i ispere ju..


fala Lady3...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:37:45   
Lady3
Iskreno cure meni je čudno da muškarac sjedi i piša..user posted image no tko voli nek izvoli,user posted image ja čak mužu govorim da pokaže P.kako se to radi jer mali je većinom s nama ženama u kući i oprostite mi cure ne želim da sjedi i piša.Ak je muško nek bude muško.user posted image

< Poruku je uredio Lady3 -- 22.2.2010 22:40:04 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:41:06   
evanda
IZVORNA PORUKA: Lady3

Iskreno cure meni je čudno da muškarac sjedi i piša..user posted image no tko voli nek izvoli,user posted image ja čak mužu govorim da pokaže P.kako se to radi jer mali je većinom s nama ženama u kući i oprostite mi cure ne želim da sjedi i piša.Ak je muško nek bude muško.user posted image

I meni, moram priznati
Kako bi ženama bilo da ih tjeraju pišati stojećki?!

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:43:40   
novamama
jbeš muškarca koji dignutom daskom, dok stojećki otresa malca po pločicama, dokazuje svoju muškostuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:44:38   
evanda
Pa nismo pisali o pišanju po pločicamauser posted image
Nego o pišanju sjedečki
Ili ja ne kapim?!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:44:50   
Lady3
user posted image user posted image moj bome ništa ne zapiša s strane,sve lijepo obavi u wc školjku..user posted image Niste ih dobro istrenirale...user posted image Vidim ja bit će rasprave ovdje,kako samo namirišim eheheheh...user posted image

< Poruku je uredio Lady3 -- 22.2.2010 22:45:39 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:45:40   
gljiva
Mi nemamo tih problema ,mm počisti za sobom, D pokušava pazit ili za sada zove mene da počisitm.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:45:48   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: novamama

jbeš muškarca koji dignutom daskom, dok stojećki otresa malca po pločicama, dokazuje svoju muškostuser posted image

ima i ova mjesta user posted image
nije muskost u drzanju cune dok se pisa, meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:46:42   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: novamama

jbeš muškarca koji dignutom daskom, dok stojećki otresa malca po pločicama, dokazuje svoju muškostuser posted image


ne kužim...
u kojem si Ti filmu...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:47:28   
evanda



IZVORNA PORUKA: novamama

meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image



HAhahahaha
kako te suptilno ne voliuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:47:35   
Lady3

IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: novamama

jbeš muškarca koji dignutom daskom, dok stojećki otresa malca po pločicama, dokazuje svoju muškostuser posted image

ima i ova mjesta user posted image
nije muskost u drzanju cune dok se pisa, meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:48:34   
natalijax

IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: Lady3

Iskreno cure meni je čudno da muškarac sjedi i piša..user posted image no tko voli nek izvoli,user posted image ja čak mužu govorim da pokaže P.kako se to radi jer mali je većinom s nama ženama u kući i oprostite mi cure ne želim da sjedi i piša.Ak je muško nek bude muško.user posted image

I meni, moram priznati
Kako bi ženama bilo da ih tjeraju pišati stojećki?!


pa šta ni to ništ novo moja baba je pišala stoječkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:50:06   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image a hebate više ni žene nisu više žene a ni muško samo muško...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:50:26   
novamama

IZVORNA PORUKA: evanda




IZVORNA PORUKA: novamama

meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image



HAhahahaha
kako te suptilno ne voliuser posted image user posted image user posted image


krivi citat, nisam ja ovo pisalauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:51:54   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: evanda




IZVORNA PORUKA: novamama

meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image



HAhahahaha
kako te suptilno ne voliuser posted image user posted image user posted image

sto je najgore malac me obozava nego ima poremecaj koncetracije pa ne pije tablete kada je na raspustu a prasak mi stoji iza solje zbog kike da ga ne bi dohvatila i obavezno mali se popisa, kako ne znam ali nakon njega uvijek moram komplet podrucje oko solje dezinficirati
Ali zamislite kako mi je bilo samo kada sam prvi put turila ruku u zapisani prasak user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:52:01   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: Lady3

Iskreno cure meni je čudno da muškarac sjedi i piša..user posted image no tko voli nek izvoli,user posted image ja čak mužu govorim da pokaže P.kako se to radi jer mali je većinom s nama ženama u kući i oprostite mi cure ne želim da sjedi i piša.Ak je muško nek bude muško.user posted image

I meni, moram priznati
Kako bi ženama bilo da ih tjeraju pišati stojećki?!



mislim da sam završil s komentarima na ovu temu...
fala cure... i laka vam noć...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:52:25   
novamama

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: novamama

jbeš muškarca koji dignutom daskom, dok stojećki otresa malca po pločicama, dokazuje svoju muškostuser posted image


ne kužim...
u kojem si Ti filmu...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a ti cinik, u kojem si TI filmuuser posted image user posted image user posted image user posted image ?

ma je, ok, muško si, ajde....user posted image user posted image user posted image user posted image , neće tebe nitko zaj****ati sa sjedenjem dok piškišuser posted image user posted image user posted image

naći će se jedna od cura da pobriše pločice ispod školjke, ili nisi primijetio kako se to zaprlja, ahjojhj, jadničak....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:52:44   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: evanda




IZVORNA PORUKA: novamama

meni od mm mladji brat kada bude ovde obavezno se popisa u prasak za ves user posted image



HAhahahaha
kako te suptilno ne voliuser posted image user posted image user posted image


krivi citat, nisam ja ovo pisalauser posted image

to ti neces da ispadne da se tebi neko popisava u prasak user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!