|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:08:27   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi luda...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:08:52   
maja
joj tiki user posted image
hoću ja tu knjiguuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:09:56   
Lady3
eh,sam sam tebe tu čekala majo..ti sve moraš i vidjeti i probati..ko neka baba si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:10:46   
tikica_69
Da ne moram mirovati kupila bih ti je u Algoritmu u Av. Mall-u user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:12:39   
maja
IZVORNA PORUKA: Lady3

eh,sam sam tebe tu čekala majo..ti sve moraš i vidjeti i probati..ko neka baba si user posted image user posted image user posted image


el znaš ti jedna user posted image  hehehe ja nisam ovisnica o faceu i baš me boli za sve user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:13:07   
maja
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da ne moram mirovati kupila bih ti je u Algoritmu u Av. Mall-u user posted image



ja sam mislila da se dijeli user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:15:00   
tikica_69
To se ne dijeli....to kad nabavis, cuvas kao topnicke dnevnike user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:15:02   
zlato_tatino
IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: zlato_tatino

koga zelim sresti ti su karj mene,koga ne zelim jos uvijek ne zelim...regala sam se an facebooku kad je to pocelo i uopce mi se ne sviđa postoje drugaciji nacini komunikacije hvala Bogu od face-a...ja pricam s nekim tko mi dolazi za 10 minuta na kavu ...pa to mi ej malo too much...svasta....
odjavila sam odavno svoj profil i nema me vise...user posted image

e vidiš draga moja blago se tebi kad imaš blizu sebe neke prijatelje pa da to podjeliš u živo kontaktom..a što je samnom npr gdje živim ajmo tako reči u jednoj zabiti gdje nemam nikog svog..i meni dobro dođe fejs ..da napomenem da na fejsu imam iskljućivo samo poznanike tj osobe koje dobro poznajem ..da na fejs ne primam nikog koga ne poznajem i vidiš meni dobro dođe taj način komunikacije...I da pohvalim tu na rr gdje sam upoznala super ženskice..i ovim putem im šaljem velikuuuuu pusuuuuu...

E sad ti meni pojasni jednu stvar navodiš kako postoji drugi način komunikacije to navodiš za fejs..e sad ti meni reci zašto si ti na rr ? zar to nije isto jedan način komunikacije kao fejs..pa neznam u čemu je razlika i zašto imate odbojnost prema fejsu..







oprosti nisam do kraja objasnila zasto nisam na fejsu,nisam i zbog toga jer radim u skoli i drzim do svog odnosa sa ucenicima,međutim vrlo tanka crta je između tog nekog o.k. povjerljivog odnosa s njima i prijateljstva (koje ne dolazi u obzir naravno) ...kako su na fejsu svi trazili su me da im budem prijatelj,nisam ih htjela odbiti,a malo mi je bezveze da gledaju neke privatne stvari iz mog zivota tako da sam se povukla...

...inace obozavam ovaj i jos jedan forum jer puno toga sam naucila o sebi,trudnoci ,majcinstvu i mogu reci stekla prijatelje tako da protiv virtualnog svijeta nemam apsolutno nista,kako sam po horoskopu blizanac svi oblici komunikacije su mi super,pogotovo kad je netko u situaciji kao ti stoga sorry jos jednom...

Nisam do kraja objasnila jer zbilja sa zahtjevnom curicom kakva je moja ne stignem bas puno pisati,a zeljela bih opet datis voje misljenje o necemu,kako je danas nedjelja dok ja lajem tata ju cuva user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:16:23   
Lady3
svaki dan te ima...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:17:48   
Domy

IZVORNA PORUKA: tikica_69

To se ne dijeli....to kad nabavis, cuvas kao topnicke dnevnike user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:18:57   
maja
IZVORNA PORUKA: Lady3

svaki dan te ima...user posted image user posted image


aha, samo meneuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 18:19:36   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 22:36:08   
njanja
IZVORNA PORUKA: Domy




njanja draga biti ču otvorena kao što sam uvijek bila da li bilo tu na rr ili na fejsu ili bilo kojem portalu..malo si se zajebala kad moram tako reći..ja objevim na facu kad imam kakav broblem ili što ti kažeš negativnost jel nikoga se ne sramim i ne bojim ...zar se ti nekog bojiš i sramiš? negdje sam pročitala da si izjavila da si 100 % iskrena pa daj mi objesni onda ovu tvoju zadnju izjavu...očito se ne poklapa ona tvoja prije izjava i sada...


domy, neda mi se raspravljati o mojoj iskrenosti, a ako se vec lovis za moje izjave, procitaj moj posti gdje sma rekla da sve ono sto sam tu napisala i izjavila, mogu slobodno reci i kolegama, roditeljima pa cak i vlastitom sefu....sve sto sam objavila, objavila sam zato jer sma zeljela...Tu sam pocvela dolaziti radi izmjena iskustva, savijeta, da se pohvalim s janovim napredkom ili da molim za pomoc u njegovom odgoju kada mi ta pomoc treba....Ovdije ne dolazim da bi upoznala prijatelje, ali srecom, neke divne ljude sam ovdije upoznala....

Ovu temu sma otvorila NE DA OSUDJUJEM ONE KOJI JESU NA FEJSU i da govorim da ti isti nemaju drustveni zivot (fiona, ako si tako shvatila, ja to nisam htjela reci)....Ono sto sma htjela reci je i od toga ne odustajem je da mi je glupo da danas ljudi koji nikada nisu bili dobri i imali nekih kontakata, preko fejsa jedan o drugome sve znaju, a ono koji su uvijek bili dobri, a nisu na fejsu, zbog pomanjkanja vremena, previse obveza i slicnog gube kontakt....
Vratite se na moj 1. post s kojim sam otvorila temu pa cete vidjeti da je to to sto sma htjela reci.....

Svatko bira sto voli, sto ne voli, a ja sam izabrala da NE VOLIM FEJS....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 23:06:23   
leilany
hebate kolko polemike oko fejsa....
samo da kazem dinamoooo Fionaaaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.  e da....moja farma cvijeta raste....tulipan,jorgovan...ovo ono...kravice...user posted image

p.p.s. dajte mi tu staju dovrsite farmericeuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 7:25:36   
Duve
ja sam valjda jedina koja ne igra farmu-nego samo poker

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:33:19   
tikica_69
Nisi...jedno moje dijete gradi gradi farmu, drugo igra poker user posted image
A jeste lude....no dan bi bio dosadan da nema ovakvih rasprava, morate priznatiuser posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:35:21   
Lady3
Tiks ja živnem kad su raspraveuser posted image user posted image volim adrenalinuser posted image user posted image user posted image već je malo postalo monotono ovdje heeheheh...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:38:56   
novamama

IZVORNA PORUKA: Duve

ja sam valjda jedina koja ne igra farmu-nego samo poker


ni farmu ni poker - sve sam izbrisala, nemam ja vremena za to...

ostala mi je mafia wars, a to odradim kad mi se da....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:47:05   
maja
IZVORNA PORUKA: Lady3

Tiks ja živnem kad su raspraveuser posted image user posted image volim adrenalinuser posted image user posted image user posted image već je malo postalo monotono ovdje heeheheh...user posted image


user posted image user posted image user posted image

ni ja ne igram farmu user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:50:00   
tikica_69
Pa velim da bi bilo dosadno da nema vas koji uvijek fino podgrijete atmosferu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:52:14   
pepeljuga
Ja ne igram nistauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 9:57:38   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja ne igram nistauser posted image


ma ni ja...ja poludim kad mi netko šalje zahtjeve...kakve igre, kakvi bakarači...cele dane se igram s malo...trebam nešto realno i opipljivo kao recimo vruća kava i keks...i noge u zrak da osetm krv kako kola natečenim venama...user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:01:26   
Lady3

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Pa velim da bi bilo dosadno da nema vas koji uvijek fino podgrijete atmosferu user posted image

šta bi to sad trebalo da znači ha?!user posted image molim objašnjenje..odmah!

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:04:17   
tikica_69
E sad si ga ti misli sto je pjesdnik htio rec - njanjanjanjanjanja user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
22.2.2010 10:05:36   
Lady3

IZVORNA PORUKA: tikica_69

E sad si ga ti misli sto je pjesdnik htio rec - njanjanjanjanjanja user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!