|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 19:41:22   
ZVRK
ja sam na fb ali ga ne koristim često.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 19:58:45   
ejmama
Ja jesam na fejsu imam puno rodbine i prijatelja iz srednje i osnovne i puno njih s Raje, što se tiče sigurnosti, imaš puno tih opcija za odabrati za zaštitu privatnosti,prijatelje ja biram koga hoču, iskreno više sam luđaka srela ovdje na Raji otkad sam član nego na fjesu, onda možete misliti koliko ih se još na Raju prijavi samo kako bi gledali naše slike i čitali šta se ovdje piše, a piše se svašta.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 20:06:21   
curice
ja nisam na fb,nikad nisam ni bila i nadam se i da neću.I mam dovoljno ljudi oko sebe(nekad ni njih sve ne stignem obići),imam rr gdje se posebno dobro opuštam,imam mail za one koji su mi daleko i zasad mi je to sasvim dovoljno.
Zato živio fb,ali za one koji to vole,za mene još svakako ne.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 20:18:22   
Duve
ja jesam na faceu, i kada sam god obrisala svoju sliku, istu više nisam pronašla, prema tome neznam gdje ona to ostaje...slike mogu vidjet samo prijatelji, a ako netko sa strane i uđe u jedan moj album gdje je "njegov prijatelj označen" ne razbijam si glavu što je taj netko vidio slike 

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 20:23:09   
ZVRK
meni je kuma stavila sliku ali ona sa svog kompa pod MOJE IMEuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 20:28:59   
Domy

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja odbijam tamo doci i istresati zivot znanima i neznanima...koga zelim vidjeti, cuti, nazovem, vidim...na zalost zbog brzine zivota, save je to rijedje nego prije, ali ipak cu radje 1 u 3 mj nekome napisati par recenica ili poslati sms da zna da mislim na tu osobu, nego objavljivati postove na fejsu....


Ovakva sam i ja.( Mislila sam da sam jedina)

e evo mi je zaista smiješno user posted image user posted image user posted image user posted image a zašto ste tu na rr zar tu ne istresate svoj život znanima i neznanima...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 21:27:20   
maja
IZVORNA PORUKA: njanja

malo nas je, al nas ima!!!!
I drago mi je


e moja njanja, a ja sve mislim kad ćeš ti nama doći user posted image

Ja sam tamo, svako malo, uglavnom se igram, imam dosta izgubljene rodbine, a i vas odavde, čak i našu izgubljenu Deu, eto našle smo se tamo i baš mi je zbog takvih stvari drago što postoji face.
Chat mi je uglavnom zagašen da me se ne ometa u igranju igrica user posted image
Što se tiče privatnosti, nisam sigurna ni da li je ovdje imam, slike sam odavde obrisala jer mi se RR čini više nezaštićeniji od facea.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 21:44:45   
anuska08
Ja nisam na fejsu niti namjeravam zbog 101 razloga!!! Radije sam s vama!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 21:48:01   
lee
moram i ja na face možda nadjem bogatog rodjaka iz australije...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 21:52:48   
Thea
IZVORNA PORUKA: maja



e moja njanja, a ja sve mislim kad ćeš ti nama doći user posted image

Ja sam tamo, svako malo, uglavnom se igram, imam dosta izgubljene rodbine, a i vas odavde, čak i našu izgubljenu Deu, eto našle smo se tamo i baš mi je zbog takvih stvari drago što postoji face.
Chat mi je uglavnom zagašen da me se ne ometa u igranju igrica user posted image
Što se tiče privatnosti, nisam sigurna ni da li je ovdje imam, slike sam odavde obrisala jer mi se RR čini više nezaštićeniji od facea.


Potpisujem Fi i zvonki,a slažem se i sa Majom.moje slike sa rr su isto odavno obrisane a na fejsu ih mogu vidjeti samo moji prijatelji,a i ostale podatke...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 21:57:58   
BUMBIKA
Nisam ni ja na fejsu i mislim da neću ni biti,ali isto tako ne želim osuđivati one koji jesu...svatko ima pravo na svoju odluku...
RR mi je dovoljnauser posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 22:35:07   
Ninaa
Moja prva virtualna ljubav je facebok a ne vi, pa se sad vi ljutite.Tek sam naknadno otkrila rr.  Prvo sam došla na fb dok je još bilo malo ljudi i tad mi je bilo zabavnije. Nisam neki ovisnik,ali da nema fb puno slabije bi se družila sa svojim prijateljima i rodbinom. Eto prije par tjedana mi se isto javila prijateljica s kojom se nisam čula već 8 godina i rasplakala sam se. Koliko želiš da drugi znaju o tebi toliko napišeš isto ko i sa slikama. Mislim da je moja privatnost više izložena ovdje na forumu jel sam se zeznula s nickom pa svatko lako može otkriti tko sam a i forum može čitati bilo tko, a profil gledati samo tvoji prijatelji. Neznam ja kad obrišem slike više ih nema. Svatko ima svoje mišljenje pa tak i o tome

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 23:06:54   
njanja

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja odbijam tamo doci i istresati zivot znanima i neznanima...koga zelim vidjeti, cuti, nazovem, vidim...na zalost zbog brzine zivota, save je to rijedje nego prije, ali ipak cu radje 1 u 3 mj nekome napisati par recenica ili poslati sms da zna da mislim na tu osobu, nego objavljivati postove na fejsu....


Ovakva sam i ja.( Mislila sam da sam jedina)

e evo mi je zaista smiješno user posted image user posted image user posted image user posted image a zašto ste tu na rr zar tu ne istresate svoj život znanima i neznanima...


Šta bi tu trebalo biti smiješno???
Ja u svojih 4500 objava nemam niti jednu koje bi se sramila, a o istim stvarima o kojima sam ovduije raspravljala, isto bi mogla i s mamaom i tatom, šefom, kolegom, pa i službenikom u nanci...bilo da je pitanje veze, djeteta, dojenja, sexa....Sve što sam rekla rekla sam zato što to želim, a na teme na koje nisam željela odgovarati, nisam...Dakle, sve sam kontrolirala kako sam htjela, pritom bijući 100 % iskrena s vama, kao što sam i u privatnom životu u odnosu s ljudima...
Pretpostavljam da je tako i na fejsu i budući da nisam tamo, neću niš govoriti o tome....

Ono zbog čega sam "napala" fejs je da sam u par slučajeva (ovaj s kojim sam započela temubio je jedan od tih) shvatila da ljudi gube stvarne kontakte jer je lakše na fejsu objaviti nešto dostupno svima, a puno je teže nazvati i dogovoriti se za kavu...Da krivi smo sami i krivo je vrijeme u kojem živimo i u kojem nemamo vremena koliko bismo trebali i žejeli imati...Ali pitajte se svi koji ste na fejsu-da li ste IKADA objavili neku lošu vijest: muž me naljutio, posvađali smo se jako, imam problema, sve obno što biste prijatelju rekli u 4 oka....Jeste li???? Ako jeste, oprostite na napadu, ali poznavajući ljude iz moje okoline na fejsu, sumnjam da su one djelile negativne stvari na fejsu....

I isto -svi ti izgubljeni rođaci-da vam je bilo stalo i da su vam bili važni, došli biste do njih "enivej" pa makar i preko 100 ljudi i poziva...ali znam, preko fejsa je lakše.....E pa davmkažm-nitko do koga mi je iskreno stalo neću tražiti na fejsu jer su te osobe u mojim stvarnim životima.....
Mislim lema je rekla da ju nisu zvali na razredno okupljanje jer nije na fejsu???? mislim stvarno??? a nitko nije pokušao preko neke njene frendice doći do nje????


ja nisam ovu temu započelada bi govorili o prednostima fejsa ili da bi ja pljuvala po tome, nego da bismo ušli u dubinu odnosa koji tamo vladaju....
A sad pretpostavljam da ćmo ući u duboku raspravu user posted image




_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 23:32:55   
Ninaa
Ja isto pretpostavljam da će se tema zahuktati. Meni osobno olakšava komunikaciju jel stvarno nemam vremena nažalost sve njih zvati iako se sa svima do kojih mi je stalo i čujem drugačije ne samo preko fb. jednostavno se radujem njihovim slikama s izlazaka, dječjim roćkasima, trudničim trubusima, a za to bi sve bila zakinuta jel živim na selu i fizički ih ne mogu sve obići jer smo raštrkane. Ovak upalim komp i gledam ih, a tak isto i kad mi fale.Možda je to nekome glupo. Dobro ovo s lemom je ekstremni slučaj i stvarno je glupo, koliko mojih prijateljica nema profil pa se čujemo s telefonom, mob. i mailom.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 23:38:25   
FIONA
...njanja...evo ne znam od kud početi pa da opet demantiram na svoj način i kroz svoje primjere ovo kaj si napisala...

...neču se zapravo niti truditi več ću svima koji nisu na face reči jedno...

...to vam je isto kao i pušenje cigareta...lako je reči da su bivši pušači najgori ako si pušač...ja volim reči ako ne znaš kako je to probaj pa će ti biti jasnije a ne da me napadaš bez pravih osnova i argumenata....tak i ovo samo kaj nitko nikog ne napada več civilizirano komentiramo...sve koje niste na face ne možete pričati i suditi...ako se prijavite i probate i nije vam se nakon nekog vremena svidlo odustanete...onda prihvačam svaki argument i komentar...do tada poštujem vaše odluke i stavove o tome ali ne i komentare tipa da mi je lakše tamo nekog nač...i kaj se ne potrudim preko drugih...a zašto kad sam sa dva klika miša našla puno ljudi i nije mi žao niti sekunde niti jednog otkucaja...

...svatko ima svoje mišljenje o tome i molim da se kao takvo poštuje...

možemo se šaliti, možemo reči pozitivna i negativna iskustva ali iskustav a ne naklapanja a da sa pravom sigurnošču ne znaš o čemu pričaš...

i samo još ovo...kako to misliš da se gube pravi kontakti...a kakav je to onda kontakt ako sam ja svom bratiću koji zbog financija nije bio osim na sprovodu u HR več dugo vremena pokazala svoju kčer...ili on meni tko mu je cura...ako nemamo priliku o tome u četiri ok...ili ako sam sa malom doma jel nemam kome ostaviti a želim izmeniti par riječi pa odem na neki od chetova izmeđuostalog i onog na faceu...ja se sa onim ljudima s kojima sam jako dobra čujem  i vidim...gledam preko cama i dopisujem i ne vidim ništa loše što mi je informatiča evolicija sve to olakšala i dopustila...

tko voliu nek izvoli...

i da baš sam se na kraju ipak raspisala...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
20.2.2010 23:44:15   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

...njanja...evo ne znam od kud početi pa da opet demantiram na svoj način i kroz svoje primjere ovo kaj si napisala...

...neču se zapravo niti truditi več ću svima koji nisu na face reči jedno...

...to vam je isto kao i pušenje cigareta...lako je reči da su bivši pušači najgori ako si pušač...ja volim reči ako ne znaš kako je to probaj pa će ti biti jasnije a ne da me napadaš bez pravih osnova i argumenata....tak i ovo samo kaj nitko nikog ne napada več civilizirano komentiramo...sve koje niste na face ne možete pričati i suditi...ako se prijavite i probate i nije vam se nakon nekog vremena svidlo odustanete...onda prihvačam svaki argument i komentar...do tada poštujem vaše odluke i stavove o tome ali ne i komentare tipa da mi je lakše tamo nekog nač...i kaj se ne potrudim preko drugih...a zašto kad sam sa dva klika miša našla puno ljudi i nije mi žao niti sekunde niti jednog otkucaja...

...




kad se već igraš sa takvim primjerima, eto: ne moram probati cigarete, da bi osuđivala pušače...
I da, moj stav o fejsu je moj stav...Ne moram probati da bi ga imala, kao što ne moram probati biti lezbijka ili drogirati se ili bilo što drugo da bi imala stav o tome...

I molim te mi samo reci da li sam u pravu da, u načelu ljudi (pođi od sebe), ne istresaju probleme i negativnosti na fejsu, nego samo pozitivnosti?
Molim te mi odgovori, poznaš me toliko da možeš :)


< Poruku je uredio njanja -- 20.2.2010 23:47:06 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 0:12:24   
novamama
vas dvije sigurno volite više pseuser posted image user posted image user posted image

srećom imamo slobodu izbora, bar na netu, pa ko voli nek izvoli...

i jednom sam već bila rekla, neka mi netko i ukrade identitet i sve dugove i kredite nek preuzme na sebe, SPASIT će meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


toliko sam puta dala karticu na net, jednom su me iz Kine zvaliuser posted image ...ali nikako da mi uzmu identitetuser posted image

cure, vi znate da sam ja više za neku srednju opciju, i da je moj stav da, ali umjerenouser posted image


ljubi vas novamama, objeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 0:36:29   
natalijax
ja sam na fb isto ošla iz znatiželje,i sad odigram di koju igricu a da sam nešt specifično za dopisivanje i nisamuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 7:31:25   
FIONA
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: FIONA

...njanja...evo ne znam od kud početi pa da opet demantiram na svoj način i kroz svoje primjere ovo kaj si napisala...

...neču se zapravo niti truditi več ću svima koji nisu na face reči jedno...

...to vam je isto kao i pušenje cigareta...lako je reči da su bivši pušači najgori ako si pušač...ja volim reči ako ne znaš kako je to probaj pa će ti biti jasnije a ne da me napadaš bez pravih osnova i argumenata....tak i ovo samo kaj nitko nikog ne napada več civilizirano komentiramo...sve koje niste na face ne možete pričati i suditi...ako se prijavite i probate i nije vam se nakon nekog vremena svidlo odustanete...onda prihvačam svaki argument i komentar...do tada poštujem vaše odluke i stavove o tome ali ne i komentare tipa da mi je lakše tamo nekog nač...i kaj se ne potrudim preko drugih...a zašto kad sam sa dva klika miša našla puno ljudi i nije mi žao niti sekunde niti jednog otkucaja...

...




kad se već igraš sa takvim primjerima, eto: ne moram probati cigarete, da bi osuđivala pušače...
I da, moj stav o fejsu je moj stav...Ne moram probati da bi ga imala, kao što ne moram probati biti lezbijka ili drogirati se ili bilo što drugo da bi imala stav o tome...

I molim te mi samo reci da li sam u pravu da, u načelu ljudi (pođi od sebe), ne istresaju probleme i negativnosti na fejsu, nego samo pozitivnosti?
Molim te mi odgovori, poznaš me toliko da možeš :)



e pa vidiš...ipak ne znaš o čemu pričaš...mnogo ljudi tu s raje kad su im deca bubina stave to u status  ili slične teme...puno tema koje se tu počne tamo se isto iznesu..naravno da ne temu kao koliko puta kada i gdje zanaš kaj več ne staviš...ali to nije takvo mjesto...no imaš grupe i tog karaktera...ja sam konkretno u našoj grupi na faceu..i tamo su curke s raje...imaš grupu s ljubiteljima životinja...preko te grupe frendica koja ima buldoga je našla mužja za parenje iz Italije...opet ponavljam imaš ljudi tamo koji su za igranje igrica, neki iz radoznalosti i kao te tvoje poznanice iz škole neke zavisti kopaju po tuđim profilima i slikama....

a kaj se tiče dijela o tome da ne moraš biti kurva ili narkoman da imaš o tome stav....točno to sam gore i napisala ali samo stav...i ovo su dve ilegalne opcije u životu a ovo je ako ne zaglibiš ipak bezazleno tipkanje koje je još uvijek legalno!...

uopće mi nije namjera s tobom ili bilo kims e natezati jel si na facei ili nisi...ja osobno jako koristim račulano za kontakte...bilo mail, bilo chetovi, video chetovi, forumi...i na to imam puno pravo bez da me netko osuđuje...kao što i ti imaš svoje pravo ne koristiti i družiti se na sasvim drugačije načine...ako misliš da ljudi poput mene nemaju društveni život onda se varaš...odem i u kino, na kavu, kazalište ( upravo idem u utorakuser posted image )...kao majka nemam potrebe niti volje cijele noći plaziti s tinejđerima..al opet to sam ja i moji stavovi....

samo da se vratim na naslov...ako me nema na faceu to ne znači da  ne postojim...ako me ima na fecu to ne znači da nemam društveni život i da je to fasada...ako niš drugo prijavi se i prihvati samo mene za prijatelja tamo pa prema mom profilu reci jel ser...m...




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 8:51:21   
Duve
Potpisujem Fionu!! Vidimo se na faceu draga user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 9:12:31   
mišica 666
ja sam na fb i mišljenja sam ko voli nek izvoli ko ne želi ne mora i to je to. a što se tiće privatnosti mislim da sam se prilično zaštitila. pišem samo ono što sam sigurna da želim da drugi znaju a ako imam neku intimniju situaciju prijateljicama pošaljem privatnu poruku i to je to. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 12:50:05   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Hebes Facebook user posted image
Zivjela druzenja u zivo uz cevape na Bundeku ili bilo gdje drugdje user posted image
I ova Raja mi je sasvim dovoljna za umjetnu interakciju i bez obzira koliko volim biti ovdje, druzenja u zivo su mi ipak nekako bliza. Vise volim face to face, umjesto book to book user posted image


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisani korisnik]
21.2.2010 13:05:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 14:32:34   
Domy

IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: FIONA

...njanja...evo ne znam od kud početi pa da opet demantiram na svoj način i kroz svoje primjere ovo kaj si napisala...

...neču se zapravo niti truditi več ću svima koji nisu na face reči jedno...

...to vam je isto kao i pušenje cigareta...lako je reči da su bivši pušači najgori ako si pušač...ja volim reči ako ne znaš kako je to probaj pa će ti biti jasnije a ne da me napadaš bez pravih osnova i argumenata....tak i ovo samo kaj nitko nikog ne napada več civilizirano komentiramo...sve koje niste na face ne možete pričati i suditi...ako se prijavite i probate i nije vam se nakon nekog vremena svidlo odustanete...onda prihvačam svaki argument i komentar...do tada poštujem vaše odluke i stavove o tome ali ne i komentare tipa da mi je lakše tamo nekog nač...i kaj se ne potrudim preko drugih...a zašto kad sam sa dva klika miša našla puno ljudi i nije mi žao niti sekunde niti jednog otkucaja...

...




kad se već igraš sa takvim primjerima, eto: ne moram probati cigarete, da bi osuđivala pušače...
I da, moj stav o fejsu je moj stav...Ne moram probati da bi ga imala, kao što ne moram probati biti lezbijka ili drogirati se ili bilo što drugo da bi imala stav o tome...

I molim te mi samo reci da li sam u pravu da, u načelu ljudi (pođi od sebe), ne istresaju probleme i negativnosti na fejsu, nego samo pozitivnosti?
Molim te mi odgovori, poznaš me toliko da možeš :)


njanja draga biti ču otvorena kao što sam uvijek bila da li bilo tu na rr ili na fejsu ili bilo kojem portalu..malo si se zajebala kad moram tako reći..ja objevim na facu kad imam kakav broblem ili što ti kažeš negativnost jel nikoga se ne sramim i ne bojim ...zar se ti nekog bojiš i sramiš? negdje sam pročitala da si izjavila da si 100 % iskrena pa daj mi objesni onda ovu tvoju zadnju izjavu...očito se ne poklapa ona tvoja prije izjava i sada...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "ako nisi na fejsu-nema te"
21.2.2010 14:32:41   
maja
meni je super što je skoro svaka RR žena napokon dobila lice user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!