|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:21:38   
Domy

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Domy



a i sad neznam koji mi je vrag što starija to luđa za tim..

kakva budeš onda u 60tojuser posted image



alo ima li kogaaaaa?


u 60oj biti ču napaljena bakica..sitna al dinamitnauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:22:27   
ZVRK
šta kada budeš ''sjela''onda buš i pukla......

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:23:14   
Domy
IZVORNA PORUKA: ZVRK

šta kada budeš ''sjela''onda buš i pukla......


user posted image user posted image user posted image ajmee upiškit ču se oduser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:24:51   
Domy
ja i ti same na ovoj temi cure če mislit da smo nezasitneuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:26:35   
ZVRK

ja moram da se rekreiram malo više da se junior lakše uhvatiuser posted image
a i sexom se troše kalorijeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:27:46   
ninolina
bogme odma sam pomislila pet ove dvijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:28:31   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

bogme odma sam pomislila pet ove dvijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

sada je +1user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:29:14   
Domy

IZVORNA PORUKA: ninolina

bogme odma sam pomislila pet ove dvijeuser posted image user posted image user posted image user posted image


vidiš da nas čitaju moja zvrkiceuser posted image user posted image

ninolina sad reci da nije tema zanimljiva i da ti to nevoliš niti konzumirašuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:29:41   
leilany
a vidi pohotnica...znala sam di cu ih nacuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:31:11   
ninolina
vidiš da nas čitaju moja zvrkiceuser posted image user posted image

ninolina sad reci da nije tema zanimljiva i da ti to nevoliš niti konzumirašuser posted image user posted image user posted image

a sad čuj...........................nebi ja mogla bez toga a gle ovu, prati me u stopu user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:32:00   
ZVRK
samo ima malo njih da se uklope u raspravu i zajeb.....u

meni nije beduser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:32:40   
ninolina
ni meni nije bed, mm mi se smijeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:33:16   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

ni meni nije bed, mm mi se smijeuser posted image

šta je on čitao?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:33:34   
Domy

IZVORNA PORUKA: leilany

a vidi pohotnica...znala sam di cu ih nacuser posted image user posted image user posted image user posted image



o vidim i ti si tu...pa normalno kad je tema za 5+user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:33:50   
leilany
IZVORNA PORUKA: ninolina
[ a gle ovu, prati me u stopu user posted image user posted image


buuuuu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:34:41   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Domy


tema za 5+user posted image user posted image user posted image

da,user posted image kako da ti dragi zaspe na kauču

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:35:00   
Domy
zvrkić koju bi temu otvorili a isto tako da bude zanimljiva....ajmo pucajte cure...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:35:07   
leilany
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Domy


tema za 5+user posted image user posted image user posted image

da,user posted image kako da ti dragi zaspe na kauču


moj tu kraj mene hrce ko slon user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:35:55   
ZVRK
pa da tema za uspavati muške pa ženske traže naokolo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:35:57   
ninolina
ODUSTANITE NA VRIJEME Drage dame, nikada ga nećete promijeniti Sagledajte vlastitu vezu kao vezu svoje prijateljice i zamislite da je morate savjetovati - to je najbolji način za donošenje ispravnih odluka user posted image Dreamstime Prvo i osnovno, ne gradite ljubav na osnovi vlastitih projekcija! Ova rečenica možda zvuči malo komplicirano, ali složit ćete se da smo ipak jasni i precizni. Ovo je greška koju činimo svi kako bi realnost uljepšali svojim željama. Najekstremniji primjeri činjenja ovakvih stvari tipični su kod žena koje ponekada trpe i fizičko nasilje jer su uvjerene da ih partner ipak voli. Paleta varanja samih sebe široka je. Nabrojat ćemo neke primjere; imate ljubavnika koje će ostaviti ženu zbog vas, alkoholičara koji se kune da će prestati piti idući tjedan, preljubnika koji nikada neće priznati nevjeru i još mnoge druge. Ljubav bira čudne putove i utječe na naše emocije koje nam po nekada brane vidjeti realnost i kako zapravo stoje stvari. "On je čovjek mog života! Sutra će reći ženi da se razvodi i ja i on ćemo napokon biti par"- takve bajke se čine mogućima i istinitima. Ne želimo reći da se bajke nikad ne ostvaruju ili da je to nemoguće. Čovjekove nade su toliko jake kao i želja za nečim da iako se to ne događa izgleda tako stvarno. Zanimljiv fenomen su i veze na daljinu. U takvim vezama još je lakše vjerovati u nečiju idealnu sliku, sliku čovjeka u kojeg smo ludo zaljubljeni. Rijetko kada se takve veze razviju u nešto opipljivo jer kada se jednom spojite na jednom mjestu shvatit ćete da to nije osoba u koju ste toliko zaljubljeni. Posljednji primjer su muškarci s kojima se možete nalaziti svaki drugi ili treći tjedan jer oni imaju toliko posla. Svi navedeni primjeri, a ima ih još, vrlo su slab temelji za razvoj stabilne veze i iskrene ljubavi. Iako, čuda su moguća. Što učiniti? Budite sami sebi najbolja prijateljica. Pokušajte vidjeti sebe i svoju ljubav iz distance. Probajte „vezu" sagledati kao vezu svoje prijateljice i zamislite da je morate savjetovati. Kada vam prijateljice pričaju bajke tada ste svjesne da su to bajke i kažete im kako stoje stvari, ali kada ste u pitanju vi same to je vrlo teško. Postoje muškarci koji nemaju kontrolu nad svojim životom, koji lažu sebi i svojoj okolini. Ako imamo ženu čije romantične projekcije grubo nazovemo lažima, tada imamo idealan par, dvoje ljudi  koji nemaju iskren odnos prema sebi. Kako će tih dvoje ljudi stvoriti i održavati ljubav? Graditi ljubav na lažima je  potpuno nemoguće. Postoje dvije vrste muškaraca koji lažu. Jedni lažu kako bi se okoristili i zavarali druge i one koji lažu jer ne znaju drugačije i ustvari kako lažu vama lažu i sebi. Ovi prvi su uglavnom moćni i uspješni muškarci koji zapravo niti ne traže ljubav i vezu nego traže samo korist i možda zabavu. Lako ih možete prepoznati oni od vas uvijek jako puno traže no jako malo nude, uvijek imaju pripremljen odgovor/izgovor, vole vas sada i nikada ne pričaju o budućnosti. Ostali su ljudi koji traže ljubav i žele je, no ponekad u to baš i nisu sigurni i ne znaju kako je pokazati vama. Uvijek govore o budućnosti, rade planove, dotiču nebo - samo to sve nema veze sa stvarnosti. Ukoliko primijetite ove znakove kod vašeg muškarca, prije nego do kraja zagrizete raspitajte se malo o njemu kod ljudi koji ga bolje poznaju i prikupite više informacija. Zatim odlučite jeste li spremne na borbu s njima i hoćete li im pomagati u rješavanju njihovih problema te trošiti svoje vrijeme. Naš savjet je da dobro razmislite i u to se ne upustite ako nemate dobar plan (ne snove) i puno dobre volje i energije

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:36:42   
Domy

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Domy


tema za 5+user posted image user posted image user posted image

da,user posted image kako da ti dragi zaspe na kauču


e sinoć nije zaspao..bilo je vatrenouser posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:36:55   
ninolina
morala sam staviti ovaj članak, nije za temu ali... 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:37:02   
ZVRK
di si to ''isčupala''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:37:38   
ZVRK
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: samokontrola kod muškaraca
8.2.2010 18:37:48   
ninolina
e sinoć nije zaspao..bilo je vatrenouser posted image

he he viš kak se otkrivaju, još malo pa bumo znali koliko se puta seksate u tjednuuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!