|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: znatiželjan sam...
5.2.2010 12:51:24   
Bebys
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: cvrčak

cinik,danas sam s mm komentirala tu anketu..user posted image

Sve je moguće između dvoje ljudi ako se tako dogovore i ako im tako paše.


znam...
sve je moguće...
i drvena peć...
sam kaj samo jednom grije....user posted image user posted image user posted image user posted image


  ovaj covik je LEGENDA..neznam kako bih odgovorila na tu temu....svasta je danas moguce...ima svakakvih brakova...mislim da muskarci NEMOGU BEZ SEXA ili ga onda traze dalje..jer tako ZELE NARAVNO..a ne da nemogu...nego hoce tako.a zene mogu vise trpjeti i sigurno pa i bez sexa u brakua sad ko kako to je svaki brak za sebe....u biti vjerujem da je moguce ...sex da ga nema u braku....mozda je jedna od osoba bolesna..recimo ili je starost u pitanju ili nesto vec...iako danas je SHIT SAV SVIJET pa tog braka nema gdje bi recimo muskarac bolesnu zenu volio bez sexa igdje...haha ...u to sam sigurna....nazalostuser posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: znatiželjan sam...
5.2.2010 19:34:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: xxl

Ma pa kaj bi se udavala za nekog s kim nejdem u krevetuser posted image da prićam s njim...Naravno postoji doba kad nemožeš,bolest,rizićna trudnoća...al jedva ćekaš da prođe i dalje po starom.Al baš brak bez sexauser posted image .Onda bi se udala za neku ženu,njih bolje kužim i razumijem,nebi trpila muške mušice da nema sexa uopćeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ..i imala bi od koga posudit šuze samo treba onda nač žensku s istim brojem cipela i koja voli kuhat i prat suđe...user posted image user posted image user posted image ..a krvava si...



pa, o tom bi se već dalo pripovedati! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al, moram tu dodati nekaj kaj smo već na drugoj temi "opservirali" - kad ti netko prati svaki pokret i čeka da napraviš krivi... ili kad ti zbraja propuste svaki dan... tj. čim uđe u sobu i započne rečenicu "a kaj nisi mogla... (...)" dođe mi da ga razbijem! naravno da mi ne padaju na pamet "one stvari" češće od 1x mjesečno... možda i bi... kad bi ga prije toga stukla ko jarca... to bi onda više bil sado-mazo, ha?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: znatiželjan sam...
5.2.2010 22:28:48   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: Mariachi





pa, o tom bi se već dalo pripovedati! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al, moram tu dodati nekaj kaj smo već na drugoj temi "opservirali" - kad ti netko prati svaki pokret i čeka da napraviš krivi... ili kad ti zbraja propuste svaki dan... tj. čim uđe u sobu i započne rečenicu "a kaj nisi mogla... (...)" dođe mi da ga razbijem! naravno da mi ne padaju na pamet "one stvari" češće od 1x mjesečno... možda i bi... kad bi ga prije toga stukla ko jarca... to bi onda više bil sado-mazo, ha?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pogleč...
kak si prostreš - tak i spiš...

(sam nemoj da ispadne da te ja teram da budeš agresivnija)...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: znatiželjan sam...
5.2.2010 22:32:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: Mariachi





pa, o tom bi se već dalo pripovedati! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al, moram tu dodati nekaj kaj smo već na drugoj temi "opservirali" - kad ti netko prati svaki pokret i čeka da napraviš krivi... ili kad ti zbraja propuste svaki dan... tj. čim uđe u sobu i započne rečenicu "a kaj nisi mogla... (...)" dođe mi da ga razbijem! naravno da mi ne padaju na pamet "one stvari" češće od 1x mjesečno... možda i bi... kad bi ga prije toga stukla ko jarca... to bi onda više bil sado-mazo, ha?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pogleč...
kak si prostreš - tak i spiš...

(sam nemoj da ispadne da te ja teram da budeš agresivnija)...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hm... o ovom bi se dalo porazmisliti .......

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: znatiželjan sam...
6.2.2010 7:40:56   
troubled
...kad mačke nema... (ponavljam se) user posted image user posted image user posted image

well....
o ovome bi se dalo filozofirati user posted image

unaprijed izuzimam sve izvanredne situacije...rizične trudnoće, bolesti itd....(mada i u tom slučaju postoji raznih, neopasnih,  načina za seksulanu bliskost)
i kažem teško da takav brak može opstati...
sex nije presudni faktor u trenutku stupanja u brak, ali može biti presudan faktor za njegov opstanak...
pri tome uopće nije bitno koliko ga je i kakav je....potrebe se razlikuju....nekome je dosta jednom dnevno, nekome jednom mjesečno...bitno je da su partneri, u svojim željama,  usklađeni...)jer ako nisu, netko od njih dvoje trpi...s vremenom sve više...i nužno je da nešto, negdje, pukne i eksplodira)

kad kažem brak, apsolutno ne mislim na papir...
kad je riječ o papiru, takav brak definitivo može trajati....sigurno svatko ima bar neki primjer...
ali kad ja kažem brak...onda mislim na stvarnu pripadnost i privrženost....bliskost, razumijevanje, prijateljstvo, ljubav, zajedništvo i sklad....
a to bez usklađenih pgleda na sex teško, da ne kažem nemoguće....može opstati...

eto user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: znatiželjan sam...
6.2.2010 8:29:21   
xxl
Ja baš mislim obrnuto..nebi se udala za nekoga s pretpostavkom da neče biti sexa,al bi ostala u braku da je bilo sexa pa se nedaj Bog nešto dogodilo i više ga neće biti.Recimo neka nesreća bolest isl.
IZVORNA PORUKA: troubled

...kad mačke nema... (ponavljam se) user posted image user posted image user posted image

well....
o ovome bi se dalo filozofirati user posted image

unaprijed izuzimam sve izvanredne situacije...rizične trudnoće, bolesti itd....(mada i u tom slučaju postoji raznih, neopasnih,  načina za seksulanu bliskost)
i kažem teško da takav brak može opstati...
sex nije presudni faktor u trenutku stupanja u brak, ali može biti presudan faktor za njegov opstanak...
pri tome uopće nije bitno koliko ga je i kakav je....potrebe se razlikuju....nekome je dosta jednom dnevno, nekome jednom mjesečno...bitno je da su partneri, u svojim željama,  usklađeni...)jer ako nisu, netko od njih dvoje trpi...s vremenom sve više...i nužno je da nešto, negdje, pukne i eksplodira)

kad kažem brak, apsolutno ne mislim na papir...
kad je riječ o papiru, takav brak definitivo može trajati....sigurno svatko ima bar neki primjer...
ali kad ja kažem brak...onda mislim na stvarnu pripadnost i privrženost....bliskost, razumijevanje, prijateljstvo, ljubav, zajedništvo i sklad....
a to bez usklađenih pgleda na sex teško, da ne kažem nemoguće....može opstati...

eto user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!