|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 8:10:21   
ZVRK
na svu sreću nemam puno susreta sa sestrama i doktorima a ono šta imam su za pohvaliti.
-dr opće prakse i sestra su super.uvijek se prilagođavaju mojim željama
-ginićka i sestra isto sve 5(sestru znam iz škole pa riješavam i dosta toga samo tetefonom a brat mi podigne šta treba)
-pedijatar i sestra isto mi izlaze u susret ali sam to JE ZASLUŽILA sa moji kolačima jer ih redovito počastim kada ih radim a one ih vole papati.
-kada bila na ''REBRU''vaditi krv sestra koju vidim prviput u životu ''progurala''me pod hitno na uputnici i ja gotova za niti 5 minuta
-isto tako u ri labaratoriju.sama mi kroz razgovor ponudila da mi pošalju krv za zagreb dok niti jedna druga nije to ponudila a oni rade....

opet ću ponoviti da sam zadovoljna.da li radi samih sestara ili ipak isto radi moje malenkosti i kominaciji........neznam ali ako tako ostane ja ću biti zadovoljna.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 8:15:54   
PRINCEZINA MAMA
suosječajnost i pažnja definitivno, pogotovo kad su djeca u pitanju jer nitko od nas ne odlazi kod dr. jer mu se eto tako ide. A kada idemo sa djetetom i zbog obične temperature mislimo kako je to najgore i da nikome nije toliko teško. Naša sestra je super i uvijek od nje dobijemo "čašicu razgovora" i još po koji savjet.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 11:23:05   
xxl
Najviše suosjećanjeuser posted image malo je teže suosjećati se sa tolikim ljudima i ostati normalan napraviti posao svima..išla bi od sobe do sobe i plakalauser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu PRINCEZINA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 11:29:03   
MILLA
isto to je moja prijateljica meni rekla. ima tek par mjeseci da radi. toliko im se posvečuje.znala bi plakati kako bi sve to emotivno doživjela,suosječala. ljutila ju je hladnoča onih koji su tamo dugo...nada se da neče kroz godine izgubit filing....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 11:31:03   
xxl
A tak nekak..kak bi bilo nda uđem nekom u sobu plaćući od pacjenta iz prethodne sobe a i vjerojatno bi ja samu sebe ubila emotivno da me sve dirauser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 11:34:32   
MILLA
da...u pravu si. sigurno da sa vremenom otvrdneš. kako bi izgledalo da se lomiš na sve. svejedno,ja se divim ko može da radi taj posao...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 12:41:17   
cuba
a bi uvela sistem da svi primaju minimalac a postotak po ocjeni pacijenata pri izlasku iz bolnice,pa neka one sestre koje zaslužuju dobivaju i 20000kn mjesečno jer ih starno i zarade.


POTPISUJEM!!!


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 12:47:34   
cuba
Cvrčak mali,bit ćeš ti dobro,ti si jaka cura,pomoći će tebi sestra Nena da što prije ozdraviš da te mama i tata vode kućiuser posted image

Mama jako plače, sutra ćemo mi nju iznenaditi i disati bez aparatića,jel da da hoćemo...user posted image


Nisam sve po redu čitala, tek sad ovo vidila i suze mi oči... baš lipo..nemam riječiuser posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 14:40:17   
pincirotvajler
i ja zasad imam samo lijepe riječi za sestre, i kod zubara i ginekologa i sad u merkuru za vrijeme user posted image  zakon su sve.. a imaju fakat puno posla.user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 15:09:21   
lavica81
potpisujem

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Strpljenje, ljubaznost i strucnost.
Znam da ste pretrpane poslom ali bar polovica sestara nema strpljenja pacijenta uopce saslusati do kraja, pa na kraju ne da ni dobar savjet i onda ispadne nestrucna....a sve zbog manjka zivaca i strpljenja.


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 15:14:10   
xxl
nije cure da nema strpljenja,nema vremena.
IZVORNA PORUKA: lavica81

potpisujem

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Strpljenje, ljubaznost i strucnost.
Znam da ste pretrpane poslom ali bar polovica sestara nema strpljenja pacijenta uopce saslusati do kraja, pa na kraju ne da ni dobar savjet i onda ispadne nestrucna....a sve zbog manjka zivaca i strpljenja.




_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
27.1.2010 15:16:26   
xxl
Nije jadno na taj naćin,neg je jadno ak joj moraš odnjet 25 deka kave da bi bila fina
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: xxl

To je tak jadnouser posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image


i ja sam user posted image vrecice sa pokloncicima moraju biti pod opremu za u rodilisteuser posted image




a zakaj draga...ja sam davala poklone dobrim tetama i to uvijek radim i tetama u vrticu i dr svojoj i svima koji su bili pristojni prema meni a nisu trebali pod mus...ja volim poklanjati i tako pokazati zahvalnost



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
29.1.2010 9:23:47   
Manda
Ali daš i frizerki i konobaru tringelt ako si zadovoljna, zar ne? Pa kaj fali onda i ciglici kave. Uvijek dobro dođe, naročito u budnim noćnima.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
29.1.2010 21:50:16   
xxl
da al ne da ti napravi nekaj nego iz zahvalnosti,to je drugo
IZVORNA PORUKA: Manda

Ali daš i frizerki i konobaru tringelt ako si zadovoljna, zar ne? Pa kaj fali onda i ciglici kave. Uvijek dobro dođe, naročito u budnim noćnima.


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
29.1.2010 22:01:49   
minnie
ja sam također med sestra i pokušavam se ponašati prema pacijentu onako kako bi voljela da se i prema meni ponašaju. pokušavam uvijek prema njima biti nasmiješena i pristupačna. mislim da ljudima je nekada to najvažnije a ne da oko njih se neko petlja ko samo mrmlja sebi u bradu a njih i ne primječuje.
ni ja nevolim te poklone. imama osječaj da se s time nešto traži od mene. ja pokušavam prema svima biti jednaka. ne radim razliku između pacijnata donjeli oni nešto ili ne

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 65
   [Obrisani korisnik]
30.1.2010 0:25:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:00:47   
Manda
XXL, kod frizerke si 2-3h, a u bolnici nekoliko dana, zar ne? I sad pazi situaciju, 2. dan ti se sestra npr Lina svidi i pomogne ti nešto, bilo što, pa joj se ti 3. ili 4. dan zahvališ s kavom jer je velika vjerovatnost da ju nećeš vidjeti kad te budu otpuštali doma...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:10:10   
xxl
Pa i to je jadno

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:13:44   
Manda
Zašto je jadno? Neki dobar razlog?
Tko hoće, hoće, tko neće, neće i završena stvar. Ja hoću, uvijek. Uvijek dam, ne očekujem previše. Za previše je već ozbiljna stvar koja se kod dr plaća u lovi i to svi znaju a sestrama ciglica kave. HAUGH*

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:15:34   
ninolina
zašto jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tebi ne odgovara da ti netko donese znak pažnje iz zahvale...ili nisi nikad dobila ili zavrijedila.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:18:25   
xxl
user posted image Jadno je radi ovog stanja u zdravstvu,jadno je zato kaj misle da buju za ciglicu kave imali sve kaj zamisle,jadno je zato kaj trebaju dat ciglicu kave da bi nekaj dobili...halouser posted image kolko to košta 10 knuser posted image ja sam se stvarno svega nadobivala al za odrađen posao,od parfema, do kikirikija...a kome dobro  kavu i ne pijemuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:19:08   
xxl
ne prićam o tome kad dobijem iz zahvalnosti neg kad moraju dat da bi im nekaj napravila
IZVORNA PORUKA: ninolina

zašto jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tebi ne odgovara da ti netko donese znak pažnje iz zahvale...ili nisi nikad dobila ili zavrijedila.



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:19:23   
Manda
Očito se nismo razumjele? Ajmo ispočetka user posted image , šta ti je jadno? To si napisala u postu prije ovog.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:21:14   
xxl
IZVORNA PORUKA: xxl

ne prićam o tome kad dobijem iz zahvalnosti neg kad moraju dat da bi im nekaj napravila
IZVORNA PORUKA: ninolina

zašto jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tebi ne odgovara da ti netko donese znak pažnje iz zahvale...ili nisi nikad dobila ili zavrijedila.




_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
30.1.2010 11:23:45   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: minnie

ja sam također med sestra i pokušavam se ponašati prema pacijentu onako kako bi voljela da se i prema meni ponašaju. pokušavam uvijek prema njima biti nasmiješena i pristupačna. mislim da ljudima je nekada to najvažnije a ne da oko njih se neko petlja ko samo mrmlja sebi u bradu a njih i ne primječuje.
ni ja nevolim te poklone. imama osječaj da se s time nešto traži od mene. ja pokušavam prema svima biti jednaka. ne radim razliku između pacijnata donjeli oni nešto ili ne
I ja sam isto sestra i ne radim ni ja razliku među pacijentima,al brate mili ima ih svakakvih...trebali bi se malo i oni stavit u položaj jedne sestre,koja recimo radi na odjelu na kakvom sam ja(nije bitno koja bolnica al na dobrom smo glasu oduvijek)...Ukratko-26 kreveta,prosječno 9-11 nepokretnih ljudi na odjelu,nas 2 u smjeni na sve njih-te sve ljude treba neko okupat,nahranit,okretat bar svaka 4 sata i još obavit sav drugi posel...ljudi dragi pa i mi smo samo od krvi i mesa...i naravno da uz toliki posao ne stigneš titrat tolko oko pacijenata koji su naspram ovih ok...
A ionako ih je većina takvih da ti ne veli ni hvala kad odlazi iz bolnice,a doktoru ližu pete koji takoreći ni ne zapamti kak se ko zove...



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!