|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
26.1.2010 18:23:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:28:53   
Anoniman
ajoj, mogla bih knjigu napisati...
uglavnom, očekujem onaj minimum ljubaznosti i stručnosti. Znači, u bilo koje doba da dođem, da me prime i odrade svoj posao. Ništa više.

Kod mog ginića je sestra... ajme meni! ... Kad sam u trećoj trudnoći dolazila po uputnice koje mi je on pisao, a kontrolirala sam se na SD u bolnici, zbog komplikacija u prethodnim trudnoćama i porodima, ona je bila.... ma, nemam riječi... najčešće sam dolazila kasnije popodne, kad mi mm dođe s posla i to jednostavno jer nisam imala kome ostaviti djecu, a vući svaki put dvoje djece iz Sesvetskog Kraljevca do studentske poliklinike mi se činilo suludo... i tako ja jednom dođem, stavim knjižicu i čekam... prilično dugo... došla sam oko 17h, da bi se ona sjetila izaći konačno oko 18h i pobrati te knjižice, i prozvati me tamo pred svima u čekaoni, da kad se to dolazi? kaj sam došla tak kasno? da je njoj gužva... kao "najbolje su mi žene koje dođu kad doma skuhaju ručak i operu suđe i sve počiste"... i da ak hoću čekati do 10 navečer da nek ostanem! ja sam rekla da ću ostati! i ostala sam, ma naravno ne do 10 navečer, bila sam čak brzo i gotova... ali glavno da je ona imala kaj reći.

u rodilištu na SD su mi bile ok, u biti, nije me uopće diralo kakve su sestre jer sam već toliko iskustva imala... osim jedne, kad sam 3. put rodila, koja me špotala da joj prljam pod kad sam se prvi put digla... imala sam ono jako krvarenje, 13 h su zaustavljali, došla sam na odjel oko ponoći a ujutro su me već digli i sve se zlijalo na pod, naravno!

a u Merkuru - prvi porod - ma, joj... imam osjećaj da me nisu ni primijetile tamo... nitko mi nije pokazao ništa o dojenju, nitko me nije ništa pitao... a imala sam lohije koje su već tad zaudarale... kak su ti doktori to pregledavali? nemam pojma...
i dok sam ležala na održavanju trudnoće, bilo ih je groznih, a i poslije, kad sam završila na hitnoj operaciji... ja se tresem od temperature, dobila sam 40 odmah istu večer nakon zahvata, nigdje nikoga... onda je došla i tak se otresla na mene da kaj sad hoću... mislim ono...

...e, da, i naša sestra kod pedijatrice je super, velika im je gužva, ali ona napravi svoj posao i sa svakim popriča dok se čeka.

u biti, to je to, samo odraditi svoj posao... ništa specijalno ne očekujem user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
26.1.2010 18:30:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:31:38   
tikica_69
Ma ima prekrasnih sestara...xxl, samo ti radi svoj posao sa ljubavlju i sigurno ces biti zadovoljna kao i tvoji pacijenti 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:31:51   
CallamityJane
ajoj cvrcak i mene ovo rasplaka a mogu misliti kako je tebi bilo

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:32:51   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ma ima prekrasnih sestara...xxl, samo ti radi svoj posao sa ljubavlju i sigurno ces biti zadovoljna kao i tvoji pacijenti 


baš tak!
ima ih divnih ima onih koje su grozne....kao i u svakom poslu...zna, samo da se ja ne dam zezati a one koje su mi drage to i saznaju...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:32:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Previše sam okupirala ovu temu pa samo još ovo i neću više.

Znaš kada sam se rasplakala od dragosti i sreće?
Kada sam poslije vremena predviđenog da na intenzivnu odnesemo svoje mlijeko ušla sestri iza leđa (nije me vidjela jer je nešto petljala po inkubatoru),a ona tepa mom intubiranom djetetu:
Cvrčak mali,bit ćeš ti dobro,ti si jaka cura,pomoći će tebi sestra Nena da što prije ozdraviš da te mama i tata vode kućiuser posted image

Mama jako plače, sutra ćemo mi nju iznenaditi i disati bez aparatića,jel da da hoćemo...user posted image

Srce mi je pucalo od zahvalnosti što moje dijete ima takvu medicinsku sestru.

Znam da se ne smiju vezati uz djecu ali one to ipak rade i hvala im na tome,jer je moje dijete prvih dana svog života imalo samo njih


wow! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:32:59   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: callanhoe

ajoj cvrcak i mene ovo rasplaka a mogu misliti kako je tebi bilo



I mene user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
26.1.2010 18:33:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:36:03   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Previše sam okupirala ovu temu pa samo još ovo i neću više.

Znaš kada sam se rasplakala od dragosti i sreće?
Kada sam poslije vremena predviđenog da na intenzivnu odnesemo svoje mlijeko ušla sestri iza leđa (nije me vidjela jer je nešto petljala po inkubatoru),a ona tepa mom intubiranom djetetu:
Cvrčak mali,bit ćeš ti dobro,ti si jaka cura,pomoći će tebi sestra Nena da što prije ozdraviš da te mama i tata vode kućiuser posted image

Mama jako plače, sutra ćemo mi nju iznenaditi i disati bez aparatića,jel da da hoćemo...user posted image

Srce mi je pucalo od zahvalnosti što moje dijete ima takvu medicinsku sestru.

Znam da se ne smiju vezati uz djecu ali one to ipak rade i hvala im na tome,jer je moje dijete prvih dana svog života imalo samo njih


eto...odmah ti zamagle sve ostale neprofesionalne sestre iz vidokruga!!user posted image user posted image user posted image ...predivno!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 18:42:59   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: callanhoe

ajoj cvrcak i mene ovo rasplaka a mogu misliti kako je tebi bilo



I mene user posted image


I mene


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 19:05:21   
Ninaa
Ajme cvrčak baš lijepo. Ja ne mogu reći da sam imala lošeg iskustva, naša iz opće prakse dobro radi svoj posao samo voli tračati pa je uvijek sve zanima. Sestra kod ginekologice je prekrasna puna toplih riječi i jako je draga. Kod pedijatrice nije loša, ali imaju puno posla pa se žuri i baš nema vremena za savjete. A u bolnici Sestre milosrdnice sve koje su bile i kod poroda i na odjelu i sestre od beba su bile super. Uvijek su došle kad smo ih pozvali, navečer podjelile tablete, pomagale nam oko dojenja, bebe su nosile s ljubavlju i uvijek su imale toplu riječ. za mene je odlika dobre sestre da dobro radi svoj posao, bude topla prema pacijentima i ima vremena za njih!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 19:55:35   
dominik
ja kad sam bila sa dorom u bolnici stvarno nisam gnjavila sestre niti sam ista ocekivala od njih ali me je smetalo kaj su se prema meni ponasale kao prema balavici i bezobrazno upozoravale na neke moje propuste u smislu ne se druziti sa drugom djecom i bla bla...sve se to moze na fini nacin reci...ali to opet ovisi od osobe do osobe...u principu ja ih fakat nikad nisam gnjavila niti sam zahtjevala ista od njih ni u rodilistu niti kao mama djeteta u bolnici

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:06:25   
Domy
Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:08:35   
dominik
IZVORNA PORUKA: Domy

Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image


i ja sam user posted image vrecice sa pokloncicima moraju biti pod opremu za u rodilisteuser posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:12:27   
pikachu
IZVORNA PORUKA: cvrčak
Od svih djelatnika koji se bave pružanjem usluga očekujem da pristojno pozdravi,sasluša što želim reći i pristojno odgovori na moje pitanje.
U bolnicu ne dolazim zbog sestara nego jer sam bolesna i želim da mi liječnik postavi dijagnozu i da terapiju,a ne da  netko na meni liječi svoje frustracije.


Definitivno se slažem, Cvrči... I upravo to očekujem od svih takvih sličnih i ostalih uslužnih zanimanja... Uvijek imam neodoljiv poriv da uđem u polemiku sa takvim ljudima, a onda nakraju odustanem... Vjerovatno griješim jer da ih dnevno opere nekoliko ljudi, valjda bi se prestale tako ponašati...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:12:38   
xxl
To je tak jadnouser posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image


i ja sam user posted image vrecice sa pokloncicima moraju biti pod opremu za u rodilisteuser posted image



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:14:34   
pikachu
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Previše sam okupirala ovu temu pa samo još ovo i neću više.

Znaš kada sam se rasplakala od dragosti i sreće?
Kada sam poslije vremena predviđenog da na intenzivnu odnesemo svoje mlijeko ušla sestri iza leđa (nije me vidjela jer je nešto petljala po inkubatoru),a ona tepa mom intubiranom djetetu:
Cvrčak mali,bit ćeš ti dobro,ti si jaka cura,pomoći će tebi sestra Nena da što prije ozdraviš da te mama i tata vode kućiuser posted image

Mama jako plače, sutra ćemo mi nju iznenaditi i disati bez aparatića,jel da da hoćemo...user posted image

Srce mi je pucalo od zahvalnosti što moje dijete ima takvu medicinsku sestru.

Znam da se ne smiju vezati uz djecu ali one to ipak rade i hvala im na tome,jer je moje dijete prvih dana svog života imalo samo njih



user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:17:09   
Domy

IZVORNA PORUKA: xxl

To je tak jadnouser posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image


i ja sam user posted image vrecice sa pokloncicima moraju biti pod opremu za u rodilisteuser posted image




jadno al istinito

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:18:23   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

To je tak jadnouser posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja kad sam ležala u karlovačkoj bolnici..zaista nemam zamjerki sve 5..jest da sam ih malo potkupljivala poklonima..al bože moj..morala samuser posted image user posted image


i ja sam user posted image vrecice sa pokloncicima moraju biti pod opremu za u rodilisteuser posted image




a zakaj draga...ja sam davala poklone dobrim tetama i to uvijek radim i tetama u vrticu i dr svojoj i svima koji su bili pristojni prema meni a nisu trebali pod mus...ja volim poklanjati i tako pokazati zahvalnost

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 20:33:54   
Manda
Uf, bome ste se raspisale. I hvala vam na kritici. Komunikacija između nas je obostrana a ponekad i višestrana kad se upletu treće osobe. Kako da skratim sve što bih voljela reći u svoju/našu obranu. Nekad sam dobre volje i vrijedna, neki pacijenti to žele i cijene a pak drugi su neraspoloženi za bilo kakvu skrb ili njegu. Nekad mi netko od kolega hoće podmetnuti nešto ili me uvući u trač, a nisam se još naučila biti neosjetljiva, pa ja nisam raspoložena za komunikaciju s pacijentima. Nekad mi je fakat pun kufer ponavljati Gospon, nemojte to čupati, razvalit će te si ruku/penis. A kad dr naiđe, buba bubica.
Nekad me toliko zatrpaju s poslom da fakat u 12h rada/dnevno ne odeš na wc ni pišati što je za tvoj organizam katastrofalno. I tako još puno činjenica... I sve to u državnoj bolnici.
A nekidan sam bila u privat klinici, ajme miline i mira, brzine u postupcima. ma sigurno imaju i veće plaće. Samo kad im vidim nove uniforme, sjetim se naših poderanih...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 21:10:56   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: callanhoe

ajoj cvrcak i mene ovo rasplaka a mogu misliti kako je tebi bilo



I mene user posted image


I mene


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 21:12:35   
BUMBIKA
A joj...i meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 22:06:22   
ninolina
cvrčak user posted image user posted image user posted image user posted image aš si me rasplakala.
Ali glavno da je cvrčkica dobro
Ja imam neugodnih iskustva s sestrama.
Urezano mi je ostalo kad sam došla u sv.duh u prvoj trudnoći. počela sam krvariti a kako je vinogradska izgorila u to vrijeme sv.duh mi je bio najbliži. Da bi sestra koja je otvorila vrata počela vikati da kaj si mi umišljamo da oni imaju gužvu i da sam mogla u drugu bolnicu. Mm po prirodi tih se sklupčao uz mene jer sam ja počela plakati. Prvo djete, krvarim a oni me neče. Najgore kaj je zatvorila nam vrata pred nosom a nas ostavila vani. Nakon par poziva koje smo uputili dok pozvonili ponovo i otvori dok.
Primio me uljudno i sve obavili kaj treba. Kasnije se ispričala al je znala ko joj sjedi za vratom inače bi me poslala u tri p.... materine i bog. Nakon toga cure moje ja nemam problema s nikim. Odem doktoru kad treba, ne treba sestra plazit zamnom, nek napravi ono kaj se od nje traži i doviđenja.
Sretna ona, sretna ja. Ja se svađam, odgovorim, vičem... ako treba. Ima svakakvih, neke su po prirodi prave oštrokonđe, neke su mile i drage ali bože moj svi mi iammo žute minute i dan D


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Što očekujete od medicinske sestre
26.1.2010 23:33:15   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: callanhoe

ajoj cvrcak i mene ovo rasplaka a mogu misliti kako je tebi bilo



I mene user posted image


I mene


user posted image user posted image user posted image user posted image



evo i ja plačemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!