|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:20:22   
Puli
user posted image user posted image
ili želiš ove


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:21:01   
Puli
user posted image
pazi da ti ove ne pojedu slađuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:22:25   
koka
Uspila pročitat dogodovštine iz novog bircauser posted image . I meni je jučer RR štekala al popodne , par puta sam se htijela spojit i nije išlo user posted image user posted image user posted image . Roko mi je ostao doma jer je jučer iz vrtića došao s temperaturomuser posted image . Je user posted image mu miša prva bura a on mi već temperaturu dobije. 

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:22:56   
FIONA
sad si mi dala mislit...kad odlučim koju toaletu javim se...ali nekako me oko vuče na ove zadnje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gibam curke...javim se kasnije!!!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:23:37   
koka
Pa di češ Fiona, gdje se žuriš? 

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 80
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 10:25:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:28:09   
FIONA
IZVORNA PORUKA: koka

Pa di češ Fiona, gdje se žuriš?


moram nekaj i skuhat danas a i veš stavit prat...pa onda malo pospremiti stan a i nahraniti mica mace...obzirom da od trbuha ne vidim nožne prste...sve bum to radila do 23.00 kad sjedam za komp da vas opet vidim!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:30:24   
koka
Nemoj se previše umorit, stani svako toliko i dođi na user posted image . Ovako i onako će te čekati user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:31:56   
FIONA
pa nikak dugačije i ne ide...user posted image user posted image user posted image user posted image
Uostalom  imam flet rate i ja sam u bircu i na raji od kada se dignem pa dok ne legnem...svako malo provirim a nekad i zasjednem i ne marim za niš drugo!!!user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:33:34   
mirna
IZVORNA PORUKA: sanjarica

svaki put kad navratim,neki novi kafic..pa vi cure bas zeljne izlazaka?hihi.nego,jel i u hrvatskoj zahladnilo,ja uveliko grijem stan,plus smo se prehladili svi redom.hm.neka gripica.jutro svima vama..


i ovdje je hladno... mi se navečer grijemo s klimom... sutra će kao biti toplije...user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:34:03   
koka
IZVORNA PORUKA: FIONA

pa nikak dugačije i ne ide...user posted image user posted image user posted image user posted image
Uostalom  imam flet rate i ja sam u bircu i na raji od kada se dignem pa dok ne legnem...svako malo provirim a nekad i zasjednem i ne marim za niš drugo!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image i ja tako ....... user posted image user posted image user posted image flet rate user posted image . Pa gdje ste ostale........? Piggy i tiha spavaju jošuser posted image ?

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:35:18   
FIONA
spava ko zaklana a obečala kavu....ma ne koje razočaranje...nemrem još k sebi doć!!!! idem idem jel bu mi srce puklo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kissi, kissi

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:38:07   
koka
Cure MM zahvaljuje na komplimentima user posted image . Morat ću neki biznis napravit user posted image user posted image user posted image . Stavit ću kako morate slikat dijecu, onda ćete mi poslat na e-mail pa neka on fotošopira user posted image . Ili da ja bacim jednu turneju do vas user posted image .

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:41:58   
tiha
neprolaze mi postoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:42:28   
Puli
Ili da ja bacim jednu turneju do vas .


hoćemu turnejuuser posted image user posted image user posted image user posted image

mm fotka i biznis otvori
a mi kafendišemo


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:43:26   
tiha
ja sam tu od 10 al mi steka nek malo malo mi nestanu stranice pa moram cekaat da mi se smiluju!


spavale smo do 10 mia se nocas nije ni probudila kak je zaspala ono u jedan vise se nije ni pomakla do 10 sati!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:45:17   
Puli
spavale smo do 10 mia se nocas nije ni probudila kak je zaspala ono u jedan vise se nije ni pomakla do 10 sati!!!!!!!!!!!!!!!!!


bravo za miu i spavanacuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:49:08   
koka
user posted image user posted image user posted image za Miu, zna ona da mami treba snauser posted image .Mislim da nam se kompići pregrijavaju, jer i meni svako toliko izbaci, pa moram čekati da me spoji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:51:39   
maja
hej cure!!! Bravo za Miu, a ja noćas do 3 nisam spavalauser posted image Noa se stalno okretao i komešao, ja gurnula ruku kroz rešetke i sve dok ga držim za ruku dobro je, čim pustim opet komešanje, onda smo se prebacili u naš krevet pa smo spavaliuser posted image
Koka, Mila ti je cakana jako, sreća velika!!!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 10:56:40   
Puli
onda smo se prebacili u naš krevet pa smo spavali


i mi sinoć svi troje pavali na krevetu skupa
nešto je plakala u snu i čim bi ju zagrlila odmah bi se umirila


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 95
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 11:00:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 11:09:50   
maja
Haha, čini se da je bilo nešto u zraku!!!
A LIlivana, tako sam se ukočila da me je čak i uho boljelouser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   [Obrisani korisnik]
16.9.2008 11:16:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 11:19:06   
tiha
miin krevetic je negdje metar odvojen od naseg kreveta i meni glava zna visit dolje da joj mogu ruku gurnit jer je malo daleko pa me sve zivo zna bolit

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Caffe bar "Dinamit"
16.9.2008 11:20:24   
maja
i naš je krevetić bio udaljen ali sam ja to malo preuredila, pa ga vozam, preko dana je do zida, preko noći do krevetauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!