|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
23.7.2010 14:43:59   
Anoniman
moje P i E su kravlje počele piti sa 13 mj.  a K s 12 mj. ali sam joj stavljala već sa 9 mj. u kašicu i kad sam vidjela da nema reakcije, pravila sam joj recimo 2 puta tjedno kašicu sa mlijekom. S tim da je ona sisala do 14 mj. pa se valjda zglihalo user posted image

kad su prošle godinu dana, jele su skoro sve ko i mi, naravno, ne pretjerano začinjeno, ali sve... i mi se nastojimo hraniti zdravo, svaki dan se kuha pa nema neke prepreke za dijete. Ne jedemo junk fooduser posted image

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sto i kako jedu nakon prve godine
24.7.2010 21:08:51   
inna
meni Domi ne želi kravlje...čim ga pomiriši viče bljak. Dajem mu bebimil 3 Activ jer je odmalena na bebimilu i u njega ubacim čokolino i sl. To pojede ujutro i navečer i ja zadovoljna. Ipak probam mu barem jednom tjedno podvaliti kravlje u nadi da će prihvatiti, ali štanga user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!